Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2006/2007

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Chemcomex Praha "B"22137250:2046
2FENIX Neratovice22171469:1946
3Handball Boys Praha22135470:4344
4PPC Spořilov Praha221111049:6334
5CEKARE Praha22123759:4333
6Siemens Praha2294952:4931
7WOLCH Praha2285939:4129
8KYX Praha22751047:5626
9Bužci Praha22821252:5926
10BT Ježek 0609 Praha22821265:8026
11Chemie Praha22531438:7018
12Břevnovský Lev Praha22121935:825
Křížová tabulka výsledků
- Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaFENIX NeratoviceHandball Boys PrahaChemcomex Praha "B"Chemie PrahaKYX PrahaPPC Spořilov PrahaSiemens PrahaWOLCH Praha
Břevnovský Lev Praha - 1:4 (0:2)
6:3 (3:0)
2:4 (1:2)
1:3 (1:2)
0:4 (0:0)Uh
0:6 (0:1)
0:4 (0:0)Ud
0:4 (0:1)
4:4 (2:3)
2:4 (1:2)
0:6 (0:1)
1:4 (0:1)
3:4 (2:1)
1:3 (0:0)
2:2 (1:0)
5:7 (2:4)
0:3 (0:2)
3:4 (1:4)
1:3 (0:2)
1:2 (0:2)
0:1 (0:1)
2:3 (0:1)
BT Ježek 0609 Praha4:1 (2:0)
3:6 (0:3)
- 2:7 (0:5)
7:6 (3:2)
6:3 (3:1)
3:1 (2:0)
0:5 (0:4)
1:3 (1:2)
2:2 (0:1)
3:5 (2:2)
2:2 (0:1)
3:2 (1:0)
10:3 (4:0)
1:3 (1:2)
3:5 (1:3)
0:5 (0:4)
1:5 (0:4)
1:3 (1:1)
7:4 (5:2)
2:7 (0:2)
3:0 (1:0)
1:2 (1:1)
Bůžci Praha4:2 (2:1)
3:1 (2:1)
7:2 (5:0)
6:7 (2:3)
- 2:4 (1:2)
3:6 (0:3)
0:3 (0:0)
1:2 (0:0)
2:4 (1:1)
1:4 (1:2)
0:3 (0:2)
2:2 (1:1)
3:0 (0:0)
5:2 (3:1)
2:1 (1:1)
1:3 (0:1)
3:0 (0:0)
1:4 (1:2)
2:4 (0:2)
1:5 (0:3)
0:0 (0:0)
3:0 (2:0)
CEKARE Praha4:0 (0:0)Uh
6:0 (1:0)
3:6 (1:3)
1:3 (0:2)
4:2 (2:1)
6:3 (3:0)
- 0:5 (0:0)K
3:0 (1:0)
2:0 (2:0)
0:2 (0:1)
0:1 (0:0)
2:2 (0:1)
2:3 (1:0)
4:2 (0:1)
7:2 (5:0)
2:1 (2:0)
2:0 (0:0)Ud
2:2 (1:2)
3:2 (1:1)
3:1 (2:1)
3:6 (2:1)
0:0 (0:0)
FENIX Neratovice4:0 (0:0)Ud
4:0 (1:0)
5:0 (4:0)
3:1 (2:1)
3:0 (0:0)
2:1 (0:0)
5:0 (0:0)K
0:3 (0:1)
- 2:0 (0:0)
2:3 (1:1)
0:2 (0:0)
2:2 (1:1)
2:1 (0:0)
4:1 (1:0)
4:0 (2:0)
4:0 (1:0)
5:0 (3:0)
4:2 (2:1)
5:0 (4:0)
6:1 (3:0)
2:0 (1:0)
1:2 (0:0)
Handball Boys Praha4:4 (3:2)
4:2 (2:1)
2:2 (1:0)
5:3 (2:2)
4:2 (1:1)
4:1 (2:1)
0:2 (0:2)
2:0 (1:0)
0:2 (0:0)
3:2 (1:1)
- 1:3 (0:1)
1:1 (1:0)
3:0 (3:0)
4:2 (2:2)
6:3 (3:1)
2:1 (0:1)
3:0 (1:0)
10:1 (4:0)
2:2 (1:0)
2:4 (1:1)
7:5 (3:3)
1:1 (1:0)
Chemcomex Praha "B"6:0 (1:0)
4:1 (1:0)
2:2 (1:0)
2:3 (0:1)
3:0 (2:0)
2:2 (1:1)
1:0 (0:0)
2:2 (1:0)
2:0 (0:0)
2:2 (1:1)
3:1 (1:0)
1:1 (0:1)
- 2:0 (0:0)
1:1 (1:0)
0:0 (0:0)
1:0 (1:0)
1:2 (0:1)
4:1 (2:1)
1:0 (1:0)
3:1 (0:0)
3:0 (1:0)
4:1 (0:1)
Chemie Praha4:3 (1:2)
3:1 (0:0)
3:10 (0:4)
3:1 (2:1)
0:3 (0:0)
2:5 (1:3)
3:2 (0:1)
2:4 (1:0)
1:2 (0:0)
1:4 (0:1)
0:3 (0:3)
2:4 (2:2)
0:2 (0:0)
1:1 (0:1)
- 3:5 (0:2)
0:0 (0:0)
2:5 (0:0)
3:6 (1:4)
1:1 (0:0)
3:2 (1:0)
1:3 (1:0)
0:3 (0:1)
KYX Praha2:2 (0:1)
7:5 (4:2)
5:3 (3:1)
5:0 (4:0)
1:2 (1:1)
3:1 (1:0)
2:7 (0:5)
1:2 (0:2)
0:4 (0:2)
0:4 (0:1)
3:6 (1:3)
1:2 (1:0)
0:0 (0:0)
0:1 (0:1)
5:3 (2:0)
0:0 (0:0)
- 3:2 (1:2)
1:2 (0:0)
0:3 (0:1)
2:2 (1:2)
3:2 (2:2)
3:3 (1:1)
PPC Spořilov Praha3:0 (2:0)
4:3 (4:1)
5:1 (4:0)
3:1 (1:1)
0:3 (0:0)
4:1 (2:1)
0:2 (0:0)Ud
2:2 (2:1)
0:5 (0:3)
2:4 (1:2)
0:3 (0:1)
1:10 (0:4)
2:1 (1:0)
1:4 (1:2)
5:2 (0:0)
6:3 (4:1)
2:3 (2:1)
2:1 (0:0)
- 3:0 (1:0)
1:7 (0:4)
0:7 (0:0)Uh
3:0 (2:0)
Siemens Praha3:1 (2:0)
2:1 (2:0)
4:7 (2:5)
7:2 (2:0)
4:2 (2:0)
5:1 (3:0)
2:3 (1:1)
1:3 (1:2)
0:5 (0:4)
1:6 (0:3)
2:2 (0:1)
4:2 (1:1)
0:1 (0:1)
1:3 (0:0)
1:1 (0:0)
2:3 (0:1)
3:0 (1:0)
2:2 (2:1)
0:3 (0:1)
7:1 (4:0)
- 1:0 (0:0)
0:0 (0:0)
WOLCH Praha1:0 (1:0)
3:2 (1:0)
0:3 (0:1)
2:1 (1:1)
0:0 (0:0)
0:3 (0:2)
6:3 (1:2)
0:0 (0:0)
0:2 (0:1)
2:1 (0:0)
5:7 (3:3)
1:1 (0:1)
0:3 (0:1)
1:4 (1:0)
3:1 (0:1)
3:0 (1:0)
2:3 (2:2)
3:3 (1:1)
7:0 (0:0)Uh
0:3 (0:2)
0:1 (0:0)
0:0 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1WOLCH Praha2254600084
2Chemcomex Praha "B"2262600092
3Siemens Praha22896000119
4Břevnovský Lev Praha225810010128
5KYX Praha228013000145
6Chemie Praha229411000149
7FENIX Neratovice229520000195
8Bůžci Praha227113030196
9Handball Boys Praha229819010213
10PPC Spořilov Praha228819020223
11CEKARE Praha2210120031311
12BT Ježek 0609 Praha2212027040335
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
122.10.2006 - 08:00WOLCH PrahaBT Ježek 0609 Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
222.10.2006 - 08:40KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
322.10.2006 - 09:20KYX PrahaWOLCH Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
422.10.2006 - 10:00Břevnovský Lev PrahaPPC Spořilov Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
522.10.2006 - 10:40FENIX NeratovicePPC Spořilov Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
622.10.2006 - 11:20FENIX NeratoviceBřevnovský Lev Praha4:0ukončení Podrobnosti o zápasu
722.10.2006 - 12:00Siemens PrahaChemie Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
822.10.2006 - 12:40CEKARE PrahaChemie Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
922.10.2006 - 13:20CEKARE PrahaSiemens Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1022.10.2006 - 14:00Handball Boys PrahaBůžci Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1122.10.2006 - 14:40Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1222.10.2006 - 15:20Chemcomex Praha "B"Handball Boys Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1329.10.2006 - 09:00Bůžci PrahaSiemens Praha2:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1429.10.2006 - 09:40Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha7:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
1529.10.2006 - 10:20Siemens PrahaBT Ježek 0609 Praha4:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
1629.10.2006 - 11:00KYX PrahaBřevnovský Lev Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1729.10.2006 - 11:40KYX PrahaCEKARE Praha2:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
1829.10.2006 - 12:20Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha0:4ukončení Podrobnosti o zápasu
1929.10.2006 - 13:00Chemie PrahaPPC Spořilov Praha2:5(0:0) Podrobnosti o zápasu
2029.10.2006 - 13:40Handball Boys PrahaPPC Spořilov Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2129.10.2006 - 14:20Handball Boys PrahaChemie Praha3:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2205.11.2006 - 14:30Chemcomex Praha "B"WOLCH Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2305.11.2006 - 15:15WOLCH PrahaFENIX Neratovice0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2405.11.2006 - 16:00Chemcomex Praha "B"FENIX Neratovice2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2512.11.2006 - 09:00Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"0:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
2612.11.2006 - 09:40Chemcomex Praha "B"Siemens Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2712.11.2006 - 10:20Siemens PrahaBřevnovský Lev Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2812.11.2006 - 11:00PPC Spořilov PrahaWOLCH Praha0:7ukončení Podrobnosti o zápasu
2912.11.2006 - 11:40CEKARE PrahaPPC Spořilov Praha2:0ukončení Podrobnosti o zápasu
3012.11.2006 - 12:20CEKARE PrahaWOLCH Praha3:6(2:1) Podrobnosti o zápasu
3112.11.2006 - 13:00KYX PrahaBůžci Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3212.11.2006 - 13:40Bůžci PrahaChemie Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3312.11.2006 - 14:20KYX PrahaChemie Praha5:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
3419.11.2006 - 14:30FENIX NeratoviceHandball Boys Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3519.11.2006 - 15:15Handball Boys PrahaBT Ježek 0609 Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3619.11.2006 - 16:00BT Ježek 0609 PrahaFENIX Neratovice0:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
3726.11.2006 - 09:00Handball Boys PrahaWOLCH Praha7:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
3826.11.2006 - 09:40WOLCH PrahaBřevnovský Lev Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3926.11.2006 - 10:20Handball Boys PrahaBřevnovský Lev Praha4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
4026.11.2006 - 11:00Chemcomex Praha "B"Chemie Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
4126.11.2006 - 11:40Chemie PrahaBT Ježek 0609 Praha3:10(0:4) Podrobnosti o zápasu
4226.11.2006 - 12:20BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4326.11.2006 - 13:00PPC Spořilov PrahaSiemens Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4426.11.2006 - 13:40Siemens PrahaKYX Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4526.11.2006 - 14:20KYX PrahaPPC Spořilov Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
4603.12.2006 - 14:30Bůžci PrahaFENIX Neratovice0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
4703.12.2006 - 15:15FENIX NeratoviceCEKARE Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
4803.12.2006 - 16:00Bůžci PrahaCEKARE Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4910.12.2006 - 08:00KYX PrahaChemcomex Praha "B"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
5010.12.2006 - 08:40Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
5110.12.2006 - 09:20Handball Boys PrahaKYX Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
5210.12.2006 - 10:00CEKARE PrahaHandball Boys Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5310.12.2006 - 10:40BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
5410.12.2006 - 11:20Chemie PrahaBřevnovský Lev Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
5510.12.2006 - 12:00PPC Spořilov PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
5610.12.2006 - 12:40FENIX NeratoviceChemie Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5710.12.2006 - 13:20PPC Spořilov PrahaBůžci Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5810.12.2006 - 14:00FENIX NeratoviceSiemens Praha5:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
5910.12.2006 - 14:40WOLCH PrahaBůžci Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6010.12.2006 - 15:20WOLCH PrahaSiemens Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6117.12.2006 - 09:00KYX PrahaFENIX Neratovice0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
6217.12.2006 - 09:40Chemie PrahaWOLCH Praha1:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6317.12.2006 - 10:20FENIX NeratoviceKYX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6417.12.2006 - 11:00WOLCH PrahaChemie Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6517.12.2006 - 11:40Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
6617.12.2006 - 12:20CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
6717.12.2006 - 13:00Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6817.12.2006 - 13:40BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
6917.12.2006 - 14:20Siemens PrahaHandball Boys Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
7017.12.2006 - 15:00PPC Spořilov PrahaChemcomex Praha "B"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7117.12.2006 - 15:40Handball Boys PrahaSiemens Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
7217.12.2006 - 16:20Chemcomex Praha "B"PPC Spořilov Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
7307.01.2007 - 09:00WOLCH PrahaPPC Spořilov Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
7407.01.2007 - 09:40PPC Spořilov PrahaCEKARE Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
7507.01.2007 - 10:20CEKARE PrahaWOLCH Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
7607.01.2007 - 11:00Handball Boys PrahaFENIX Neratovice3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7707.01.2007 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaHandball Boys Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
7807.01.2007 - 12:20FENIX NeratoviceBT Ježek 0609 Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
7907.01.2007 - 13:00Bůžci PrahaKYX Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
8007.01.2007 - 13:40Chemie PrahaBůžci Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
8107.01.2007 - 14:20KYX PrahaChemie Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
8207.01.2007 - 15:00Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8307.01.2007 - 15:40Siemens PrahaChemcomex Praha "B"1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
8407.01.2007 - 16:20Břevnovský Lev PrahaSiemens Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
8514.01.2007 - 09:00Chemcomex Praha "B"KYX Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
8614.01.2007 - 09:40CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
8714.01.2007 - 10:20KYX PrahaHandball Boys Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
8814.01.2007 - 11:00Handball Boys PrahaCEKARE Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
8914.01.2007 - 11:40Bůžci PrahaPPC Spořilov Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
9014.01.2007 - 12:20CEKARE PrahaFENIX Neratovice3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
9114.01.2007 - 13:00Bůžci PrahaFENIX Neratovice1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
9214.01.2007 - 13:40BT Ježek 0609 PrahaPPC Spořilov Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
9314.01.2007 - 14:20Bůžci PrahaWOLCH Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
9414.01.2007 - 15:00Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha6:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
9514.01.2007 - 15:40Siemens PrahaWOLCH Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
9614.01.2007 - 16:20Břevnovský Lev PrahaChemie Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
9721.01.2007 - 14:00FENIX NeratoviceSiemens Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
9821.01.2007 - 14:40Chemie PrahaSiemens Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
9921.01.2007 - 15:20FENIX NeratoviceChemie Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
10028.01.2007 - 09:00Chemie PrahaChemcomex Praha "B"1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
10128.01.2007 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaChemie Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
10228.01.2007 - 10:20Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
10328.01.2007 - 11:00Siemens PrahaPPC Spořilov Praha7:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
10428.01.2007 - 11:40KYX PrahaSiemens Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
10528.01.2007 - 12:20PPC Spořilov PrahaKYX Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
10628.01.2007 - 13:00WOLCH PrahaHandball Boys Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
10728.01.2007 - 13:40Břevnovský Lev PrahaWOLCH Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
10828.01.2007 - 14:20Handball Boys PrahaBřevnovský Lev Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
10911.02.2007 - 09:00CEKARE PrahaChemie Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
11011.02.2007 - 09:40CEKARE PrahaSiemens Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
11111.02.2007 - 10:20Bůžci PrahaHandball Boys Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
11211.02.2007 - 11:00CEKARE PrahaBůžci Praha6:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
11311.02.2007 - 11:40Chemcomex Praha "B"Handball Boys Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
11411.02.2007 - 12:20Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11511.02.2007 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaWOLCH Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11611.02.2007 - 13:40KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha5:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
11711.02.2007 - 14:20KYX PrahaWOLCH Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
11811.02.2007 - 16:30PPC Spořilov PrahaBřevnovský Lev Praha4:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
11911.02.2007 - 17:10FENIX NeratovicePPC Spořilov Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
12011.02.2007 - 17:50Břevnovský Lev PrahaFENIX Neratovice0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
12125.02.2007 - 09:00Handball Boys PrahaPPC Spořilov Praha10:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
12225.02.2007 - 09:40Handball Boys PrahaChemie Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
12325.02.2007 - 10:20PPC Spořilov PrahaChemie Praha6:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
12425.02.2007 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha7:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
12525.02.2007 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaSiemens Praha2:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
12625.02.2007 - 12:20Siemens PrahaBůžci Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
12725.02.2007 - 13:00CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha6:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
12825.02.2007 - 13:40Břevnovský Lev PrahaKYX Praha5:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
12925.02.2007 - 14:20CEKARE PrahaKYX Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
13025.02.2007 - 15:00WOLCH PrahaChemcomex Praha "B"1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
13125.02.2007 - 15:40FENIX NeratoviceChemcomex Praha "B"2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
13225.02.2007 - 16:20FENIX NeratoviceWOLCH Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Svoboda Jan (44)Bůžci Praha2128
2Štefánek Jan (32)CEKARE Praha2024
3Zavadil Slavomír (37)FENIX Neratovice1820
4Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609 Praha1819
5Šmejc Pavel (41)Handball Boys Praha1817
6Novák Michal (32)FENIX Neratovice1816
7Šůstek Pavel (41)KYX Praha2016
8Samec Petr (52)Siemens Praha2114
9Skalický Miloslav (47)PPC Spořilov Praha1413
10Ebert Petr (41)Handball Boys Praha2013
10Jůna Tomáš (41)Siemens Praha2013
11Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"1212
12Chalupský Tomáš (40)WOLCH Praha1812
13Kovařík Jakub (33)Chemie Praha2011
14Sádecký Štěpán (41)PPC Spořilov Praha1710
15Liška Martin (42)Chemcomex Praha "B"1810
16David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha109
17Langmajer Jaroslav (29)FENIX Neratovice209
17Luňáček Miloslav (47)KYX Praha209
17Wolf Robert (38)FENIX Neratovice209
18Zezula Michal (29)Siemens Praha98
19Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha138
20Hosnedl Tomáš (43)Chemie Praha168
20Hrebeň Stanislav (42)BT Ježek 0609 Praha168
20Scheib Zdeněk (40)KYX Praha168
21Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha178
22Neuhäusl Tomáš (53)WOLCH Praha208
23Jedelský Jiří (43)Chemie Praha147
23Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha147
23Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha147
24Cabalka Miroslav (44)Handball Boys Praha187
25Vlček Petr (56)Siemens Praha136
25Vydra David (45)Bůžci Praha136
26Jiráň Michal (47)CEKARE Praha146
27Horák Tomáš (49)PPC Spořilov Praha166
28Pech Ondřej (29)CEKARE Praha176
28Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha176
29Stanislav Petr (34)FENIX Neratovice206
30Litera Luděk (46)Břevnovský Lev Praha45
31Dušek Filip (48)PPC Spořilov Praha85
32Kott Martin (33)PPC Spořilov Praha105
33Čížek Milan (53)Bůžci Praha125
34Sznapka Patrik (31)Chemie Praha135
35Chalupský Václav (37)WOLCH Praha145
35Sedláček Martin (54)CEKARE Praha145
36Vatka Radek (42)Chemcomex Praha "B"165
37Skalický Stanislav (44)PPC Spořilov Praha175
38Baroch Michal (33)Chemcomex Praha "B"185
39Černý Martin (50)Handball Boys Praha64
40Pokorný Ondřej (36)Siemens Praha84
41Tatar Josef (33)KYX Praha114
42Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha134
43Černý Roman (47)Handball Boys Praha144
43Horák Tomáš (46)Bůžci Praha144
44Rott Miroslav (29)CEKARE Praha154
45Neuhäusl David (29)WOLCH Praha164
46Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha184
46Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha184
47Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"204
47Křížek Pavel (43)KYX Praha204
47Stoklasa Pavel (41)WOLCH Praha204
48Štefánek Milan (54)CEKARE Praha214
49Macháček Jaroslav (45)Handball Boys Praha224
49Šulc Josef (56)Handball Boys Praha224
50Dobrý Václav (40)Bůžci Praha43
50Szücs Róbert (35)Handball Boys Praha43
51Dupal Lukáš (30)Handball Boys Praha63
51Turínek Jan (31)WOLCH Praha63
52Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha93
53Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha123
53Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha123
53Pavlík Milan (50)Handball Boys Praha123
54Kaskoun Jan (45)PPC Spořilov Praha143
55Hluší Petr (53)CEKARE Praha173
56Zezula Vlastimil (57)Siemens Praha183
56Žemlička Jan (44)Chemcomex Praha "B"183
57Baloun Luboš (37)FENIX Neratovice42
58Grau Martin (41)BT Ježek 0609 Praha52
59Beran Dan (45)KYX Praha72
60Kříž Milan (58)Břevnovský Lev Praha82
60Kuděj Tomáš (32)CEKARE Praha82
61Revenda Luděk (54)CEKARE Praha112
62Krajč Marián (37)Chemcomex Praha "B"132
62Zimmerman Tomáš (46)Chemie Praha132
63Dostál Tomáš (40)KYX Praha142
64Nečas David (39)Chemcomex Praha "B"162
64Reitmeier Tomáš (43)Chemcomex Praha "B"162
65Brandejs Michal (50)Bůžci Praha172
65Březina Jiří (55)Siemens Praha172
66Majdl Tomáš (51)Břevnovský Lev Praha182
66Novotný f.n. Jiří (42)FENIX Neratovice182
66Pernický Aleš (40)WOLCH Praha182
67Cífka Zdeněk (33)FENIX Neratovice202
68Sušil Jiří (36)PPC Spořilov Praha222
69Černín Aleš (45)Chemie Praha21
69Havelka Aleš (47)Bůžci Praha21
69Semmler Ondřej (30)Chemcomex Praha "B"21
69Žežulka Václav (36)FENIX Neratovice21
70Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha41
70Lenfeld Pavel (38)Břevnovský Lev Praha41
70Lhota Vladimír (39)Břevnovský Lev Praha41
70Zelenka Jakub (47)Bůžci Praha41
71Kubš Jiří (35)Bůžci Praha51
72Both László (33)Chemie Praha81
72Frýba Petr (53)Břevnovský Lev Praha81
72Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha81
73Chmela Jiří (48)Břevnovský Lev Praha91
74Svitek Tomáš (33)Chemie Praha101
75Kocinger Tomáš (28)Bůžci Praha121
75Říha Martin (41)KYX Praha121
75Samec ml. Petr (30)Siemens Praha121
76Holler Pavel (44)Chemie Praha131
77Kubík Petr (42)Siemens Praha141
77Vydra Jiří (46)BT Ježek 0609 Praha141
78Šebek Milan (41)KYX Praha151
79Mareček Martin (43)Chemie Praha191
80Šimůnek Miroslav (53)WOLCH Praha201
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Dvořák Radek (32)FENIX Neratovice5130265,000
2Krajč Marián (37)Chemcomex Praha "B"6180445,000
3Vozár Mário (34)Chemcomex Praha "B"154501530,000
4Turínek Jan (31)WOLCH Praha130130,000
5Němec Lubomír (40)FENIX Neratovice174971729,235
6Sádecký Štěpán (41)PPC Spořilov Praha390518,000
7Vlk Ladislav (52)Handball Boys Praha206003417,647
8Patejdl Petr (42)BT Ježek 0609 Praha5135816,875
9Houf Dušan (41)WOLCH Praha205973616,583
10Janda Martin (48)Siemens Praha82401516,000
11Pech ml. Jiří (34)CEKARE Praha205423515,486
12Pospíšil Tomáš (39)KYX Praha175103614,167
13Jankovský Zdeněk (39)Bůžci Praha164803613,333
14Kyral Kamil (56)Siemens Praha113202413,333
15Štefánek Milan (54)CEKARE Praha233311,000
16Rottner Miroslav (45)Chemie Praha41201110,909
17Samec ml. Petr (30)Siemens Praha41001010,000
18Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha130310,000
19Nepraš Antonín (50)PPC Spořilov Praha19544589,379
20Sembaj Ivan (48)Chemie Praha18525569,375
21Ježek Jan (56)BT Ježek 0609 Praha12345438,023
22Babíček Karel (61)Bůžci Praha6180237,826
23Peterka Tomáš (48)Břevnovský Lev Praha20580767,632
24Šebek Milan (41)KYX Praha5150207,500
25Neuhäusl Tomáš (53)WOLCH Praha13047,500
26Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha24166,833
27Šulc Josef (56)Handball Boys Praha26096,667
28Smrčka Jaroslav (34)BT Ježek 0609 Praha5150246,250
29Hejna Michal (39)BT Ježek 0609 Praha13056,000
30Brožka Jiří (51)Chemie Praha11535,000
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha173250177
2Skalický Stanislav (44)PPC Spořilov Praha172060170
3Zavadil Slavomír (37)FENIX Neratovice182780067
4Vydra Jiří (46)BT Ježek 0609 Praha142150166
5Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha13960159
6Svoboda Jan (44)Bůžci Praha21220252
7Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha13940149
8Štefánek Milan (54)CEKARE Praha211430149
9Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha9840148
10Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha171720147
11Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha4440144
12Luňáček Miloslav (47)KYX Praha202340043
13Čížek Milan (53)Bůžci Praha12630141
14Mráz Ivan (53)PPC Spořilov Praha7430139
15Štefánek Jan (32)CEKARE Praha201940039