Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2007/2008

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Handball Boys Praha22165173:2553
2Siemens Praha22150759:3745
3CEKARE Praha22143585:3545
4Chemcomex Praha "B"22135462:2744
5KYX Praha22105750:4435
6BT Ježek 0609 Praha221101166:5933
7Břevnovský Lev Praha22931072:7630
8WOLCH Praha22831135:4627
9PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"22741143:6825
10Bůžci Praha22731249:8024
11PPC Spořilov Praha22321740:6911
12BC KLADNO 9522211933:1017
Křížová tabulka výsledků
- BC KLADNO 95Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaHandball Boys PrahaChemcomex Praha "B"KYX PrahaPPC Spořilov PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Siemens PrahaWOLCH Praha
BC KLADNO 95 - 0:5 (0:2)
1:4 (1:3)
1:5 (0:3)
1:5 (0:2)
2:4 (1:1)
5:3 (1:1)
1:8 (0:4)
2:5 (0:2)
1:7 (1:3)
2:7 (1:4)
0:8 (0:5)
0:4 (0:0)Uh
0:3 (0:2)
2:4 (2:1)
4:2 (1:1)
2:4 (1:1)
4:4 (4:2)
1:2 (1:1)
1:5 (0:2)
1:4 (0:3)
2:3 (0:2)
0:5 (0:0)K
Břevnovský Lev Praha5:0 (2:0)
4:1 (3:1)
- 6:2 (5:1)
5:8 (4:5)
3:3 (2:2)
3:4 (1:1)
1:9 (0:5)
1:5 (1:1)
2:2 (1:1)
2:6 (0:4)
3:6 (0:3)
2:2 (1:2)
3:7 (1:2)
1:5 (1:3)
4:2 (1:1)
4:1 (1:1)
7:1 (1:1)
6:0 (2:0)
3:5 (3:3)
4:3 (2:1)
0:2 (0:0)
3:2 (2:1)
BT Ježek 0609 Praha5:1 (3:0)
5:1 (2:0)
2:6 (1:5)
8:5 (5:4)
- 8:0 (6:0)
0:2 (0:0)
2:3 (1:2)
2:5 (1:1)
2:0 (0:0)
1:2 (0:0)
2:5 (1:1)
1:2 (0:1)
8:3 (2:2)
4:1 (2:0)
5:2 (0:1)
3:2 (2:1)
4:3 (4:2)
0:5 (0:1)
1:0 (0:0)
1:4 (0:2)
1:2 (1:1)
1:5 (1:2)
Bůžci Praha4:2 (1:1)
3:5 (1:1)
3:3 (2:2)
4:3 (1:1)
0:8 (0:6)
2:0 (0:0)
- 0:12 (0:5)
5:4 (1:1)
0:2 (0:0)
0:6 (0:3)
0:5 (0:1)
1:4 (1:1)
1:3 (0:0)
4:1 (0:0)
5:1 (0:0)
2:5 (1:3)
2:4 (1:1)
3:3 (1:1)
2:3 (1:2)
6:2 (2:0)
2:2 (1:2)
0:2 (0:2)
CEKARE Praha8:1 (4:0)
5:2 (2:0)
9:1 (5:0)
5:1 (1:1)
3:2 (2:1)
5:2 (1:1)
12:0 (5:0)
4:5 (1:1)
- 1:1 (0:1)
2:2 (2:2)
1:2 (0:2)
1:0 (0:0)
3:4 (1:1)
2:2 (1:1)
2:1 (1:1)
4:1 (3:0)
4:1 (3:0)
5:2 (4:0)
1:2 (1:1)
0:2 (0:0)
3:1 (3:1)
5:0 (3:0)
Handball Boys Praha7:1 (3:1)
7:2 (4:1)
2:2 (1:1)
6:2 (4:0)
0:2 (0:0)
2:1 (0:0)
2:0 (0:0)
6:0 (3:0)
1:1 (1:0)
2:2 (2:2)
- 2:2 (1:1)
3:2 (1:1)
2:1 (1:0)
0:0 (0:0)
3:1 (0:1)
4:1 (2:0)
4:1 (2:1)
6:0 (2:0)
3:2 (2:1)
3:1 (1:0)
2:0 (1:0)
6:1 (3:0)
Chemcomex Praha "B"8:0 (5:0)
4:0 (0:0)Uh
6:3 (3:0)
2:2 (2:1)
5:2 (1:1)
2:1 (1:0)
5:0 (1:0)
4:1 (1:1)
2:1 (2:0)
0:1 (0:0)
2:2 (1:1)
2:3 (1:1)
- 2:2 (2:1)
1:1 (1:0)
3:1 (2:0)
2:0 (0:0)
6:1 (4:1)
0:2 (0:1)
1:3 (0:2)
3:0 (1:0)
0:0 (0:0)
2:1 (0:0)
KYX Praha3:0 (2:0)
4:2 (1:2)
7:3 (2:1)
5:1 (3:1)
3:8 (2:2)
1:4 (0:2)
3:1 (0:0)
1:4 (0:0)
4:3 (1:1)
2:2 (1:1)
1:2 (0:1)
0:0 (0:0)
2:2 (1:2)
1:1 (0:1)
- 1:3 (1:1)
2:2 (0:0)
2:3 (1:2)
2:1 (0:0)
0:1 (0:0)
2:0 (0:0)
2:1 (1:0)
2:0 (1:0)
PPC Spořilov Praha2:4 (1:1)
4:2 (1:1)
2:4 (1:1)
1:4 (1:1)
2:5 (1:0)
2:3 (1:2)
1:5 (0:0)
5:2 (3:1)
1:2 (1:1)
1:4 (0:3)
1:3 (1:0)
1:4 (0:2)
1:3 (0:2)
0:2 (0:0)
3:1 (1:1)
2:2 (0:0)
- 2:3 (0:1)
2:2 (0:0)
3:6 (1:1)
0:1 (0:0)
0:2 (0:2)
4:5 (2:3)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:4 (2:4)
2:1 (1:1)
1:7 (1:1)
0:6 (0:2)
3:4 (2:4)
5:0 (1:0)
4:2 (1:1)
3:3 (1:1)
1:4 (0:3)
2:5 (0:4)
1:4 (1:2)
0:6 (0:2)
1:6 (1:4)
2:0 (1:0)
3:2 (2:1)
1:2 (0:0)
3:2 (1:0)
2:2 (0:0)
- 0:4 (0:3)
1:4 (0:3)
0:0 (0:0)
4:0 (1:0)
Siemens Praha5:1 (2:0)
4:1 (3:0)
5:3 (3:3)
3:4 (1:2)
0:1 (0:0)
4:1 (2:0)
3:2 (2:1)
2:6 (0:2)
2:1 (1:1)
2:0 (0:0)
2:3 (1:2)
1:3 (0:1)
3:1 (2:0)
0:3 (0:1)
1:0 (0:0)
0:2 (0:0)
6:3 (1:1)
1:0 (0:0)
4:0 (3:0)
4:1 (3:0)
- 4:0 (1:0)
3:1 (1:1)
WOLCH Praha3:2 (2:0)
5:0 (0:0)K
2:0 (0:0)
2:3 (1:2)
2:1 (1:1)
5:1 (2:1)
2:2 (2:1)
2:0 (2:0)
1:3 (1:3)
0:5 (0:3)
0:2 (0:1)
1:6 (0:3)
0:0 (0:0)
1:2 (0:0)
1:2 (0:1)
0:2 (0:1)
2:0 (2:0)
5:4 (3:2)
0:0 (0:0)
0:4 (0:1)
0:4 (0:1)
1:3 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Chemcomex Praha "B"2249500074
2WOLCH Praha22569000101
3Břevnovský Lev Praha22687000103
4BC KLADNO 9522685001143
5Bůžci Praha22728020152
6Handball Boys Praha22919010156
7PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"228513010170
8BT Ježek 0609 Praha229711010172
9CEKARE Praha229612020196
10Siemens Praha229416020214
11KYX Praha229717020222
12PPC Spořilov Praha2210113030226
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
121.10.2007 - 08:45BC KLADNO 95Siemens Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
221.10.2007 - 09:25BC KLADNO 95Břevnovský Lev Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
321.10.2007 - 10:05Siemens PrahaBřevnovský Lev Praha5:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
421.10.2007 - 10:45PPC Spořilov PrahaCEKARE Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
521.10.2007 - 11:25PPC Spořilov PrahaBT Ježek 0609 Praha2:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
621.10.2007 - 12:05CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
721.10.2007 - 12:45Bůžci PrahaHandball Boys Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
821.10.2007 - 13:25Handball Boys PrahaChemcomex Praha "B"2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
921.10.2007 - 14:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1021.10.2007 - 14:45WOLCH PrahaKYX Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1121.10.2007 - 15:25KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1221.10.2007 - 16:05WOLCH PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1328.10.2007 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "B"1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
1428.10.2007 - 09:25Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1528.10.2007 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
1628.10.2007 - 10:45Siemens PrahaWOLCH Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1728.10.2007 - 11:25WOLCH PrahaCEKARE Praha1:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
1828.10.2007 - 12:05CEKARE PrahaSiemens Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1928.10.2007 - 12:45Handball Boys PrahaKYX Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2028.10.2007 - 13:25Břevnovský Lev PrahaHandball Boys Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2128.10.2007 - 14:05Břevnovský Lev PrahaKYX Praha3:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
2228.10.2007 - 14:45BC KLADNO 95PPC Spořilov Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2328.10.2007 - 15:25PPC Spořilov PrahaBůžci Praha1:5(0:0) Podrobnosti o zápasu
2428.10.2007 - 16:05BC KLADNO 95Bůžci Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2511.11.2007 - 08:45PPC Spořilov PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2611.11.2007 - 09:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Břevnovský Lev Praha1:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
2711.11.2007 - 10:05PPC Spořilov PrahaBřevnovský Lev Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2811.11.2007 - 10:45Chemcomex Praha "B"KYX Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2911.11.2007 - 11:25KYX PrahaSiemens Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3011.11.2007 - 12:00Chemcomex Praha "B"Siemens Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3111.11.2007 - 12:45Handball Boys PrahaCEKARE Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3211.11.2007 - 13:25CEKARE PrahaBC KLADNO 958:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
3311.11.2007 - 14:05BC KLADNO 95Handball Boys Praha1:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
3411.11.2007 - 14:45WOLCH PrahaBůžci Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3511.11.2007 - 15:25Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha0:8(0:6) Podrobnosti o zápasu
3611.11.2007 - 16:05BT Ježek 0609 PrahaWOLCH Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3725.11.2007 - 08:45KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha3:8(2:2) Podrobnosti o zápasu
3825.11.2007 - 09:25BT Ježek 0609 PrahaBC KLADNO 955:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3925.11.2007 - 10:05KYX PrahaBC KLADNO 953:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
4025.11.2007 - 10:45Siemens PrahaHandball Boys Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4125.11.2007 - 11:25Handball Boys PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4225.11.2007 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Siemens Praha0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
4325.11.2007 - 12:45CEKARE PrahaBůžci Praha12:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
4425.11.2007 - 13:25Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4525.11.2007 - 14:05CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha9:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
4625.11.2007 - 14:45Chemcomex Praha "B"PPC Spořilov Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4725.11.2007 - 15:25PPC Spořilov PrahaWOLCH Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4825.11.2007 - 16:05Chemcomex Praha "B"WOLCH Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
4909.12.2007 - 08:45CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
5009.12.2007 - 09:25BC KLADNO 95PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
5109.12.2007 - 10:05CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
5209.12.2007 - 10:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BC KLADNO 952:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5309.12.2007 - 11:25Siemens PrahaPPC Spořilov Praha6:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5409.12.2007 - 12:05Handball Boys PrahaWOLCH Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5509.12.2007 - 12:40PPC Spořilov PrahaSiemens Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5609.12.2007 - 13:25WOLCH PrahaHandball Boys Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
5709.12.2007 - 14:05Bůžci PrahaKYX Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5809.12.2007 - 14:45BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha2:6(1:5) Podrobnosti o zápasu
5909.12.2007 - 15:25KYX PrahaBůžci Praha1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
6009.12.2007 - 16:05Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha5:8(4:5) Podrobnosti o zápasu
6116.12.2007 - 08:25WOLCH PrahaBřevnovský Lev Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6216.12.2007 - 08:45BC KLADNO 95WOLCH Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6316.12.2007 - 10:05Chemcomex Praha "B"BC KLADNO 958:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
6416.12.2007 - 10:45Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"3:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
6516.12.2007 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaSiemens Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6616.12.2007 - 12:05Bůžci PrahaSiemens Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6716.12.2007 - 12:45Handball Boys PrahaBT Ježek 0609 Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6816.12.2007 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Bůžci Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6916.12.2007 - 14:05Handball Boys PrahaPPC Spořilov Praha3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
7016.12.2007 - 14:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"CEKARE Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
7116.12.2007 - 15:25KYX PrahaPPC Spořilov Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7216.12.2007 - 16:05KYX PrahaCEKARE Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7306.01.2008 - 08:45Chemcomex Praha "B"Handball Boys Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7406.01.2008 - 09:25Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
7506.01.2008 - 10:05Handball Boys PrahaBůžci Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
7606.01.2008 - 10:45BT Ježek 0609 PrahaPPC Spořilov Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
7706.01.2008 - 11:25CEKARE PrahaPPC Spořilov Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
7806.01.2008 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
7906.01.2008 - 12:45Břevnovský Lev PrahaSiemens Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
8006.01.2008 - 13:25Siemens PrahaBC KLADNO 954:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
8106.01.2008 - 14:05Břevnovský Lev PrahaBC KLADNO 954:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
8206.01.2008 - 14:45KYX PrahaWOLCH Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
8306.01.2008 - 15:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"WOLCH Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
8406.01.2008 - 16:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"KYX Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
8513.01.2008 - 08:45PPC Spořilov PrahaBC KLADNO 954:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8613.01.2008 - 09:25Bůžci PrahaPPC Spořilov Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
8713.01.2008 - 10:05BC KLADNO 95Bůžci Praha5:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
8813.01.2008 - 10:45Chemcomex Praha "B"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
8913.01.2008 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
9013.01.2008 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BT Ježek 0609 Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
9113.01.2008 - 12:45KYX PrahaHandball Boys Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
9213.01.2008 - 13:25Handball Boys PrahaBřevnovský Lev Praha6:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
9313.01.2008 - 14:05Břevnovský Lev PrahaKYX Praha1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
9413.01.2008 - 14:45WOLCH PrahaSiemens Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
9513.01.2008 - 15:25CEKARE PrahaWOLCH Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
9613.01.2008 - 16:05Siemens PrahaCEKARE Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
9727.01.2008 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"PPC Spořilov Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
9827.01.2008 - 09:25Břevnovský Lev PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
9927.01.2008 - 10:05Břevnovský Lev PrahaPPC Spořilov Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
10027.01.2008 - 10:45Bůžci PrahaWOLCH Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
10127.01.2008 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
10227.01.2008 - 12:05WOLCH PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
10327.01.2008 - 12:45CEKARE PrahaHandball Boys Praha2:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
10427.01.2008 - 13:25BC KLADNO 95CEKARE Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
10527.01.2008 - 14:05Handball Boys PrahaBC KLADNO 957:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
10627.01.2008 - 14:45KYX PrahaChemcomex Praha "B"1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
10727.01.2008 - 15:25Siemens PrahaKYX Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
10827.01.2008 - 16:05Chemcomex Praha "B"Siemens Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
10910.02.2008 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaKYX Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
11010.02.2008 - 09:25BC KLADNO 95BT Ježek 0609 Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
11110.02.2008 - 10:05BC KLADNO 95KYX Praha2:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
11210.02.2008 - 10:45Handball Boys PrahaSiemens Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11310.02.2008 - 11:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Handball Boys Praha0:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
11410.02.2008 - 12:05Siemens PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
11510.02.2008 - 12:45Bůžci PrahaCEKARE Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
11610.02.2008 - 13:25Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
11710.02.2008 - 14:05Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
11810.02.2008 - 14:45PPC Spořilov PrahaChemcomex Praha "B"0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
11910.02.2008 - 15:25WOLCH PrahaPPC Spořilov Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
12010.02.2008 - 16:05WOLCH PrahaChemcomex Praha "B"1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
12124.02.2008 - 08:45CEKARE PrahaKYX Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
12224.02.2008 - 09:25PPC Spořilov PrahaKYX Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
12324.02.2008 - 10:05CEKARE PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
12424.02.2008 - 10:45PPC Spořilov PrahaHandball Boys Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
12524.02.2008 - 11:25Bůžci PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
12624.02.2008 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaHandball Boys Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
12724.02.2008 - 12:45Siemens PrahaBůžci Praha2:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
12824.02.2008 - 13:25Siemens PrahaBT Ježek 0609 Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
12924.02.2008 - 14:05Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
13024.02.2008 - 14:45BC KLADNO 95Chemcomex Praha "B"0:4ukončení Podrobnosti o zápasu
13124.02.2008 - 15:25Břevnovský Lev PrahaWOLCH Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
13224.02.2008 - 16:05BC KLADNO 95WOLCH Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha1829
2Ebert Petr (41)Handball Boys Praha2228
3Jůna Tomáš (42)Siemens Praha1823
4Snop David (29)CEKARE Praha1422
5Šůstek Pavel (42)KYX Praha2017
6Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha2214
7Skalický Miloslav (47)PPC Spořilov Praha1013
8Pohnán Petr (53)CEKARE Praha1713
9Samec Petr (52)Siemens Praha2013
10Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha1412
11Čížek Milan (53)Bůžci Praha1712
12Liška Martin (42)Chemcomex Praha "B"1812
13Vrhel Ivan (39)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1211
14Šmejc Pavel (41)Handball Boys Praha1811
15David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha1210
16Horák Tomáš (46)Bůžci Praha1810
17Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha1910
18Vatka Radek (43)Chemcomex Praha "B"169
19Ouda Martin (43)BC KLADNO 95199
19Rott Miroslav (29)CEKARE Praha199
20Sádecký Štěpán (41)PPC Spořilov Praha229
21Giil Oivind (46)Bůžci Praha48
22Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609 Praha108
23Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha208
24Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha228
25Čejka David (40)Siemens Praha67
26Grau Martin (41)BT Ježek 0609 Praha87
27Hluší Petr (53)CEKARE Praha137
28Nečas David (39)Chemcomex Praha "B"167
29Žák Libor (37)KYX Praha187
30Černý Roman (47)Handball Boys Praha197
30Samec ml. Petr (30)Siemens Praha197
31Luňáček Miloslav (47)KYX Praha207
31Svoboda Martin (42)Chemcomex Praha "B"207
32Chalupský Václav (37)WOLCH Praha217
33Štefánek Jan (32)CEKARE Praha76
34Kott Martin (33)PPC Spořilov Praha106
35Jiráň Michal (48)CEKARE Praha146
36Hrebeň Stanislav (43)BT Ježek 0609 Praha186
36Macháček Jaroslav (45)Handball Boys Praha186
36Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha186
37Dobrý Václav (40)Bůžci Praha65
38Kaskoun Jan (45)PPC Spořilov Praha105
38Pokorný Ondřej (36)Siemens Praha105
39Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha145
40Čmejla Matěj (32)CEKARE Praha155
41Chalupský Tomáš (40)WOLCH Praha175
41Pech Ondřej (29)CEKARE Praha175
42Křížek Pavel (44)KYX Praha185
42Reitmeier Tomáš (43)Chemcomex Praha "B"185
43Turínek Petr (52)WOLCH Praha195
44Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"205
44Štefánek Milan (54)CEKARE Praha205
45Hubička Jiří (32)PPC Spořilov Praha44
46Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha64
47Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha84
48Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 95104
49Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95124
50Baroch Michal (34)Chemcomex Praha "B"164
50Hejna Michal (39)BT Ježek 0609 Praha164
51Šebek Milan (41)KYX Praha194
52Brabec Petr (48)BC KLADNO 95214
53Štěpán Miroslav (38)Bůžci Praha33
54Diviš Karel (41)Chemcomex Praha "B"83
54Grossl Milan (44)Handball Boys Praha83
54Kubš Jiří (36)Bůžci Praha83
55Zezula Michal (29)Siemens Praha103
56Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha123
56Pavčula Jan (35)Handball Boys Praha123
57Šlik Libor (39)BC KLADNO 95143
57Tenkrát Zdeněk (42)BT Ježek 0609 Praha143
58Peteřík David (30)BC KLADNO 95153
58Pillmann Patrik (31)WOLCH Praha153
59Cabalka Miroslav (44)Handball Boys Praha163
59Krajč Marián (38)Chemcomex Praha "B"163
59Vozár Mário (34)Chemcomex Praha "B"163
60Vachuda Jiří (43)BC KLADNO 95173
61Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"193
61Majdl Tomáš (51)Břevnovský Lev Praha193
62Neuhäusl Tomáš (53)WOLCH Praha203
62Šašek Josef (47)KYX Praha203
63Dvořáček Jaroslav (37)Handball Boys Praha52
64Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha62
64Kamas Michal (33)Chemcomex Praha "B"62
64Scheib Zdeněk (40)KYX Praha62
65Hlubinka Jakub (36)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"92
66Horák Tomáš (49)PPC Spořilov Praha102
66Janda Tomáš (52)Bůžci Praha102
66Kropáček Jaroslav (49)Bůžci Praha102
67Bubeníček Jiří (49)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"112
67Šulc Josef (56)Handball Boys Praha112
68Sedláček Martin (54)CEKARE Praha152
68Turínek Jan (31)WOLCH Praha152
69Bartoň Antonín (45)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"182
69Šimůnek Miroslav (53)WOLCH Praha182
70Enókl Jan (50)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"202
70Matoušek Pavel (38)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"202
70Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"202
70Neuhäusl David (29)WOLCH Praha202
71Beran Dan (45)KYX Praha21
71Kocinger Tomáš (28)Bůžci Praha21
72Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9531
73Pham Roman (35)Bůžci Praha41
74Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha51
75Říha Martin (41)KYX Praha61
76Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha81
76Havelka Aleš (47)Bůžci Praha81
76Zdechovan Jan (31)BT Ježek 0609 Praha81
77Kochlefl Michal (30)BC KLADNO 9591
78Lacina Petr (42)BT Ježek 0609 Praha101
79Babíček Karel (61)Bůžci Praha121
79Jíra Tomáš (39)KYX Praha121
79Pernický Aleš (41)WOLCH Praha121
80Dostál Tomáš (40)KYX Praha161
81Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha181
81Voráček Luboš (46)BC KLADNO 95181
82Kilian Lukáš (28)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"201
82Skalický Stanislav (44)PPC Spořilov Praha201
82Zezula Vlastimil (57)Siemens Praha201
83Pospíšil Tomáš (40)KYX Praha221
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Skalický Stanislav (44)PPC Spořilov Praha203560185
2Skalický Miloslav (47)PPC Spořilov Praha101940279
3Čmejla Matěj (32)CEKARE Praha151360163
4Luňáček Miloslav (47)KYX Praha202830163
5Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha224340063
6Čížek Milan (53)Bůžci Praha17950154
7Zezula Vlastimil (57)Siemens Praha202160051
8Jůna Tomáš (42)Siemens Praha181330148
9Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha181850043
10Bartoň Antonín (45)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181750042
11Scheib Zdeněk (40)KYX Praha6330138
12Grau Martin (41)BT Ježek 0609 Praha8520135
13Křížek Pavel (44)KYX Praha181440034
14Pokorný Ondřej (36)Siemens Praha10410129
15Turínek Jan (31)WOLCH Praha15840028