Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348109
Unikátní: 53370
Týden: 682 / 399
Dnes: 127 / 97
Poslední:
16.12.2017 -21:36:22
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2009/2010

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha20171279:2952
2CEKARE Praha20153273:3548
3Chemcomex Praha "B"20135253:2044
4BT Ježek 0609 Praha20103772:5233
5Chemcomex Praha "D"20911049:4328
6Bůžci Praha20801266:10424
7Brevnovský Lev Praha20721155:6723
8KYX Praha20721141:6223
9PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"20721152:6223
10Handball Boys Praha20431334:5815
11ELPEG Praha20121737:795
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaELPEG PrahaHandball Boys PrahaChemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"
1. FC Naděje Praha - 10:4 (4:3)
5:1 (3:0)
5:2 (3:1)
4:3 (2:3)
7:1 (1:0)
6:2 (3:1)
7:1 (1:0)
1:4 (1:0)
4:0 (2:0)
3:2 (2:0)
3:1 (1:0)
5:1 (1:1)
0:0 (0:0)
3:1 (1:0)
2:0 (0:0)
2:1 (2:1)
7:1 (4:1)
1:2 (0:0)
2:1 (1:0)
2:1 (1:1)
Břevnovský Lev Praha4:10 (3:4)
1:5 (0:3)
- 2:2 (1:1)
3:8 (1:4)
2:4 (1:2)
3:1 (1:1)
2:5 (0:2)
2:2 (1:0)
6:1 (3:1)
6:2 (1:2)
1:3 (1:1)
4:3 (0:0)
0:2 (0:2)
1:4 (0:1)
0:5 (0:3)
2:4 (1:1)
6:1 (3:0)
2:3 (1:1)
4:0 (3:0)
4:2 (3:0)
BT Ježek 0609 Praha2:5 (1:3)
3:4 (3:2)
2:2 (1:1)
8:3 (4:1)
- 4:3 (2:2)
8:2 (6:2)
3:3 (1:1)
5:6 (5:3)
3:0 (0:0)
5:2 (1:2)
6:0 (4:0)
5:2 (2:1)
2:0 (0:0)
1:3 (0:1)
1:2 (0:2)
2:1 (2:0)
3:3 (2:0)
3:2 (3:0)
1:2 (1:1)
5:7 (1:3)
Bůžci Praha1:7 (0:1)
2:6 (1:3)
4:2 (2:1)
1:3 (1:1)
3:4 (2:2)
2:8 (2:6)
- 1:12 (1:7)
1:5 (1:1)
6:5 (0:2)
4:2 (2:0)
1:4 (0:3)
4:2 (2:1)
2:4 (1:2)
2:9 (1:3)
7:4 (5:0)
5:8 (3:6)
7:6 (4:3)
7:4 (4:1)
4:3 (2:2)
2:6 (0:3)
CEKARE Praha1:7 (0:1)
4:1 (0:1)
5:2 (2:0)
2:2 (0:1)
3:3 (1:1)
6:5 (3:5)
12:1 (7:1)
5:1 (1:1)
- 5:3 (1:2)
3:1 (1:0)
5:1 (2:1)
2:1 (1:1)
0:2 (0:2)
0:0 (0:0)
2:0 (1:0)
2:1 (1:0)
3:1 (2:0)
3:0 (0:0)
6:1 (2:0)
4:2 (1:1)
ELPEG Praha0:4 (0:2)
2:3 (0:2)
1:6 (1:3)
2:6 (2:1)
0:3 (0:0)
2:5 (2:1)
5:6 (2:0)
2:4 (0:2)
3:5 (2:1)
1:3 (0:1)
- 0:1 (0:1)
3:3 (0:0)
3:5 (1:4)
2:4 (1:1)
2:5 (0:5)
1:4 (0:1)
3:1 (2:0)
1:3 (0:1)
1:5 (1:3)
3:3 (2:2)
Handball Boys Praha1:3 (0:1)
1:5 (1:1)
3:1 (1:1)
3:4 (0:0)
0:6 (0:4)
2:5 (1:2)
4:1 (3:0)
2:4 (1:2)
1:5 (1:2)
1:2 (1:1)
1:0 (1:0)
3:3 (0:0)
- 0:0 (0:0)
1:1 (1:1)
2:1 (0:1)
3:6 (0:1)
0:1 (0:0)
1:2 (0:2)
1:3 (0:3)
4:5 (1:1)
Chemcomex Praha "B"0:0 (0:0)
1:3 (0:1)
2:0 (2:0)
4:1 (1:0)
0:2 (0:0)
3:1 (1:0)
4:2 (2:1)
9:2 (3:1)
2:0 (2:0)
0:0 (0:0)
5:3 (4:1)
4:2 (1:1)
0:0 (0:0)
1:1 (1:1)
- 1:1 (1:0)
2:0 (1:0)
3:1 (1:1)
5:0 (0:0)K
2:0 (2:0)
5:1 (0:0)
Chemcomex Praha "D"0:2 (0:0)
1:2 (1:2)
5:0 (3:0)
4:2 (1:1)
2:1 (2:0)
1:2 (0:2)
4:7 (0:5)
8:5 (6:3)
0:2 (0:1)
1:2 (0:1)
5:2 (5:0)
4:1 (1:0)
1:2 (1:0)
6:3 (1:0)
1:1 (0:1)
0:2 (0:1)
- 0:1 (0:1)
2:1 (0:0)
2:0 (1:0)
2:5 (1:1)
KYX Praha1:7 (1:4)
2:1 (0:0)
1:6 (0:3)
3:2 (1:1)
3:3 (0:2)
2:3 (0:3)
6:7 (3:4)
4:7 (1:4)
1:3 (0:2)
0:3 (0:0)
1:3 (0:2)
3:1 (1:0)
1:0 (0:0)
2:1 (2:0)
1:3 (1:1)
0:5 (0:0)K
1:0 (1:0)
1:2 (0:0)
- 4:4 (1:1)
4:1 (0:1)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:2 (0:1)
1:2 (1:1)
0:4 (0:3)
2:4 (0:3)
2:1 (1:1)
7:5 (3:1)
3:4 (2:2)
6:2 (3:0)
1:6 (0:2)
2:4 (1:1)
5:1 (3:1)
3:3 (2:2)
3:1 (3:0)
5:4 (1:1)
0:2 (0:2)
1:5 (0:0)
0:2 (0:1)
5:2 (1:1)
4:4 (1:1)
1:4 (1:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Břevnovský Lev Praha2063300078
21. FC Naděje Praha20491000099
3Chemcomex Praha "B"20628000102
4Handball Boys Praha20589000103
5Chemcomex Praha "D"20808000120
6Bůžci Praha205410010124
7ELPEG Praha205312010133
8PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"20838010143
9KYX Praha205910001159
10BT Ježek 0609 Praha2010020020240
11CEKARE Praha209822030268
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
118.10.2009 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
218.10.2009 - 09:25BT Ježek 0609 PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
318.10.2009 - 10:05Břevnovský Lev PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
418.10.2009 - 10:451. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "B"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
518.10.2009 - 11:251. FC Naděje PrahaELPEG Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
618.10.2009 - 12:05Chemcomex Praha "B"ELPEG Praha5:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
718.10.2009 - 12:45Handball Boys PrahaCEKARE Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
818.10.2009 - 13:25CEKARE PrahaChemcomex Praha "D"2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
918.10.2009 - 14:05Handball Boys PrahaChemcomex Praha "D"2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1001.11.2009 - 08:45Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1101.11.2009 - 09:25Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1201.11.2009 - 10:05Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1301.11.2009 - 10:45CEKARE PrahaKYX Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1401.11.2009 - 11:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"CEKARE Praha1:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
1501.11.2009 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"KYX Praha4:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1601.11.2009 - 12:45BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
1701.11.2009 - 13:251. FC Naděje PrahaHandball Boys Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1801.11.2009 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaHandball Boys Praha6:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
1915.11.2009 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2015.11.2009 - 09:25Bůžci PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2115.11.2009 - 10:05Chemcomex Praha "D"BT Ježek 0609 Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2215.11.2009 - 10:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "D"0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2315.11.2009 - 11:25ELPEG PrahaBřevnovský Lev Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
2415.11.2009 - 12:05Handball Boys PrahaBřevnovský Lev Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2515.11.2009 - 12:45CEKARE PrahaELPEG Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2615.11.2009 - 13:25KYX PrahaHandball Boys Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2715.11.2009 - 14:05CEKARE Praha1. FC Naděje Praha1:7(0:1) Podrobnosti o zápasu
2815.11.2009 - 14:45KYX Praha1. FC Naděje Praha1:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
2929.11.2009 - 08:45ELPEG PrahaBT Ježek 0609 Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3029.11.2009 - 09:25KYX PrahaELPEG Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3129.11.2009 - 10:05KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3229.11.2009 - 10:45Chemcomex Praha "B"Handball Boys Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3329.11.2009 - 11:25Handball Boys PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
3429.11.2009 - 12:05Chemcomex Praha "B"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3529.11.2009 - 12:45Chemcomex Praha "D"1. FC Naděje Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3629.11.2009 - 13:25Chemcomex Praha "D"Bůžci Praha4:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
3729.11.2009 - 14:051. FC Naděje PrahaBůžci Praha7:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3806.12.2009 - 08:45Chemcomex Praha "D"KYX Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3906.12.2009 - 09:25KYX PrahaBřevnovský Lev Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
4006.12.2009 - 10:05Chemcomex Praha "D"Břevnovský Lev Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4106.12.2009 - 10:45CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4206.12.2009 - 11:25Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
4306.12.2009 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4406.12.2009 - 12:45Bůžci PrahaHandball Boys Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
4506.12.2009 - 13:25Handball Boys PrahaELPEG Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4606.12.2009 - 14:05ELPEG PrahaBůžci Praha5:6(2:0) Podrobnosti o zápasu
4713.12.2009 - 08:45CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
4813.12.2009 - 09:251. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev Praha10:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
4913.12.2009 - 10:05Bůžci PrahaCEKARE Praha1:12(1:7) Podrobnosti o zápasu
5013.12.2009 - 10:451. FC Naděje PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5113.12.2009 - 11:25KYX PrahaBůžci Praha6:7(3:4) Podrobnosti o zápasu
5213.12.2009 - 12:05ELPEG PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5313.12.2009 - 12:45KYX PrahaChemcomex Praha "B"1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5413.12.2009 - 13:25Chemcomex Praha "D"ELPEG Praha5:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
5513.12.2009 - 14:05Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
5620.12.2009 - 08:45ELPEG PrahaChemcomex Praha "D"1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
5720.12.2009 - 09:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"ELPEG Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
5820.12.2009 - 10:05Chemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5920.12.2009 - 10:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. FC Naděje Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6020.12.2009 - 11:25Chemcomex Praha "B"KYX Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
6120.12.2009 - 12:05Břevnovský Lev Praha1. FC Naděje Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
6220.12.2009 - 12:45Bůžci PrahaKYX Praha7:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
6320.12.2009 - 13:25Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6420.12.2009 - 14:05CEKARE PrahaBůžci Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6503.01.2010 - 08:45Chemcomex Praha "D"Handball Boys Praha6:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6603.01.2010 - 09:25Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
6703.01.2010 - 10:05CEKARE PrahaHandball Boys Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6803.01.2010 - 10:45ELPEG Praha1. FC Naděje Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6903.01.2010 - 11:25ELPEG PrahaChemcomex Praha "B"2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
7003.01.2010 - 12:05Chemcomex Praha "B"1. FC Naděje Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
7103.01.2010 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Břevnovský Lev Praha2:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
7203.01.2010 - 13:25Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha3:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
7303.01.2010 - 14:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BT Ježek 0609 Praha7:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
7417.01.2010 - 08:451. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha4:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
7517.01.2010 - 09:25Handball Boys Praha1. FC Naděje Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
7617.01.2010 - 10:05Handball Boys PrahaBT Ježek 0609 Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
7717.01.2010 - 10:45KYX PrahaCEKARE Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
7817.01.2010 - 11:25CEKARE PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7917.01.2010 - 12:05KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
8017.01.2010 - 12:45Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
8117.01.2010 - 13:25Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha9:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
8217.01.2010 - 14:05Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
8331.01.2010 - 08:45Handball Boys PrahaBůžci Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
8431.01.2010 - 09:25Bůžci PrahaELPEG Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
8531.01.2010 - 10:05ELPEG PrahaHandball Boys Praha3:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
8631.01.2010 - 10:45Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
8731.01.2010 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
8831.01.2010 - 12:05CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha6:5(3:5) Podrobnosti o zápasu
8931.01.2010 - 12:45KYX PrahaChemcomex Praha "D"1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
9031.01.2010 - 13:25Břevnovský Lev PrahaKYX Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
9131.01.2010 - 14:05Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "D"2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
9214.02.2010 - 08:45ELPEG PrahaKYX Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
9314.02.2010 - 09:25BT Ježek 0609 PrahaELPEG Praha5:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
9414.02.2010 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaKYX Praha3:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
9514.02.2010 - 10:45Handball Boys PrahaChemcomex Praha "B"1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
9614.02.2010 - 11:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Handball Boys Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
9714.02.2010 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "B"1:5(0:0) Podrobnosti o zápasu
9814.02.2010 - 12:451. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "D"2:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
9914.02.2010 - 13:25Bůžci Praha1. FC Naděje Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
10014.02.2010 - 14:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "D"5:8(3:6) Podrobnosti o zápasu
10128.02.2010 - 08:45Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha2:8(2:6) Podrobnosti o zápasu
10228.02.2010 - 09:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Bůžci Praha6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
10328.02.2010 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "D"2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
10428.02.2010 - 10:45Chemcomex Praha "D"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
10528.02.2010 - 11:25Břevnovský Lev PrahaELPEG Praha6:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
10628.02.2010 - 12:05Břevnovský Lev PrahaHandball Boys Praha4:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
10728.02.2010 - 12:45ELPEG PrahaCEKARE Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
10828.02.2010 - 13:251. FC Naděje PrahaKYX Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
10928.02.2010 - 14:051. FC Naděje PrahaCEKARE Praha1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
11028.02.2010 - 14:45Handball Boys PrahaKYX Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Giil Oivind (46)Bůžci Praha1231
2Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha2030
3Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha2027
4Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha1619
5Ebert Petr (41)Handball Boys Praha1818
6Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha2016
7Šůstek Pavel (42)KYX Praha1615
8Jiráň Michal (48)CEKARE Praha1614
9Maleček Michal (32)CEKARE Praha1714
10Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"1813
11Engelmann ml. Vojtěch (28)1. FC Naděje Praha1012
12Svoboda Jan (44)Bůžci Praha1212
13Veselý Jan (39)ELPEG Praha2012
14Rod Michal (43)KYX Praha1511
15Pohnán Jan (27)CEKARE Praha1611
16Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1811
17Horský Jakub (32)CEKARE Praha169
17Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha169
18Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha88
19Čížek Milan (53)Bůžci Praha148
20Konečný Tomáš (43)Chemcomex Praha "B"198
21Brychta Jiří (31)1. FC Naděje Praha127
22Liška Martin (42)Chemcomex Praha "B"137
23Martínek Radomír (42)ELPEG Praha167
24Josel Michal (43)Chemcomex Praha "B"177
25Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"187
25Zmatlík Jan (31)Chemcomex Praha "D"187
26Snop David (29)CEKARE Praha86
27Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha106
27Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha106
28Pohnán Petr (53)CEKARE Praha126
29Štuller Jan (29)CEKARE Praha156
30Horák Tomáš (46)Bůžci Praha166
31Hrebeň Stanislav (43)BT Ježek 0609 Praha206
31Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha206
32David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha45
33Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha85
34Vajnar Lukáš (32)1. FC Naděje Praha105
35Bellada Václav (31)1. FC Naděje Praha125
35Scheib Zdeněk (40)KYX Praha125
36Rott Miroslav (29)Chemcomex Praha "D"145
37Šmejc Pavel (41)Handball Boys Praha165
37Vatka Radek (43)Chemcomex Praha "B"165
38Nečas David (39)Chemcomex Praha "B"175
39Mihalík Martin (31)Chemcomex Praha "D"185
39Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha185
40Nový Martin (40)ELPEG Praha205
41Vydra David (45)Bůžci Praha64
42Vomáčka Jan (30)Chemcomex Praha "D"144
43Matoušek Pavel (38)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"164
44Bačinský Marian (38)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"184
44Dušík Lukáš (31)Chemcomex Praha "D"184
44Kovařík Jakub (33)Chemcomex Praha "B"184
45Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha204
46Kubíček Jan (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"63
46Rada Petr (44)ELPEG Praha63
47Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha83
47Zdechovan Jan (31)BT Ježek 0609 Praha83
48Žemlička Jan (44)Chemcomex Praha "B"93
49Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha103
50Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha123
51Bialek Milan (24)Břevnovský Lev Praha143
51Cabalka Miroslav (44)Handball Boys Praha143
51Kolen Patrik (33)Chemcomex Praha "B"143
51Macháček Jaroslav (45)Handball Boys Praha143
52Čižmár Peter (32)Chemcomex Praha "B"153
53Fleischhans Vilém (41)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"163
54Týč Jan (29)KYX Praha32
55Beneš Pavel (30)1. FC Naděje Praha42
56Lacina Petr (42)BT Ježek 0609 Praha62
57Brandejs Michal (50)Bůžci Praha82
57Doubrava Martin (35)Bůžci Praha82
57Jakubec Roman (44)Handball Boys Praha82
58Černý Roman (47)Handball Boys Praha112
58Rott Jiří (55)CEKARE Praha112
59Chramosta Jiří (49)CEKARE Praha122
59Tenkrát Zdeněk (42)BT Ježek 0609 Praha122
60Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha132
60Žák Libor (37)KYX Praha132
61Doucha Martin (44)ELPEG Praha142
62Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"152
63Majdl Tomáš (51)Břevnovský Lev Praha162
64Dostál Tomáš (40)KYX Praha172
65Chán Josef (35)ELPEG Praha192
65Jíra Tomáš (39)KYX Praha192
66Janda Daniel (30)BT Ježek 0609 Praha21
67Horák Tomáš (38)Handball Boys Praha41
67Ježdík Tomáš (53)Bůžci Praha41
67Štefánek Jan (32)CEKARE Praha41
68Brůna Luboš (42)Chemcomex Praha "B"61
68Smolek Petr (38)ELPEG Praha61
69Tydlačka Vítek (32)Chemcomex Praha "D"81
70Hluší Petr (53)CEKARE Praha91
71Křížek Pavel (44)KYX Praha101
71Sedláček Martin (54)CEKARE Praha101
72Charvát Martin (26)Chemcomex Praha "D"121
72Šašek Josef (47)KYX Praha121
73Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha141
73Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha141
74Semmler Dominik (27)Chemcomex Praha "D"151
75Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha161
76Kilian Lukáš (28)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181
76Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha141760167
2Chán Josef (35)ELPEG Praha191450159
3Štefánek Milan (54)CEKARE Praha11340143
4Horský Jakub (32)CEKARE Praha161220142
5Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha10530140
6Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181510140
7Maleček Michal (32)CEKARE Praha172030035
8Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha182520035
9Bačinský Marian (38)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"182420034
10Revenda Luděk (54)CEKARE Praha8120131
11Babíček Karel (61)Bůžci Praha9210127
12Pohnán Jan (27)CEKARE Praha161720027
13Čížek Milan (53)Bůžci Praha141130026
14Konečný Tomáš (43)Chemcomex Praha "B"191130026
15Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181620026