Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2010/2011

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1CEKARE Praha20162269:2550
2Chemcomex Praha "D"20144273:2646
31. FC Naděje Praha20123562:2739
4Chemcomex Praha "B"2088436:2232
5ELPEG "A" Praha2092948:4029
6BT Ježek 0609 Praha2083953:6627
7Bůžci Praha20731051:6224
8KYX Praha20541131:5419
9Handball Boys Praha20441238:6416
10Břevnovský Lev Praha20511435:7916
11PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"20341334:6513
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaELPEG "A" PrahaHandball Boys PrahaChemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"
1. FC Naděje Praha - 10:0 (5:0)
2:3 (0:1)
2:0 (1:0)
1:2 (0:2)
5:1 (2:0)
1:0 (1:0)
3:0 (1:0)
1:1 (0:0)
1:1 (1:0)
1:2 (1:2)
5:1 (1:1)
3:3 (2:1)
1:2 (1:1)
3:2 (1:1)
4:1 (1:1)
2:5 (2:1)
7:0 (2:0)
2:1 (1:0)
3:2 (3:1)
5:0 (3:0)
Břevnovský Lev Praha0:10 (0:5)
3:2 (1:0)
- 4:5 (1:0)
3:5 (2:1)
2:6 (0:3)
1:1 (0:0)
0:6 (0:1)
0:6 (0:1)
2:4 (1:3)
0:5 (0:0)K
2:4 (2:2)
4:3 (3:1)
1:3 (1:0)
0:5 (0:0)K
0:7 (0:4)
1:4 (0:2)
4:2 (2:2)
3:0 (2:0)
5:0 (1:0)
0:1 (0:0)
BT Ježek 0609 Praha0:2 (0:1)
2:1 (2:0)
5:4 (0:1)
5:3 (1:2)
- 6:4 (4:1)
4:7 (2:5)
1:2 (1:2)
3:4 (3:1)
2:6 (1:2)
3:2 (2:1)
3:3 (0:1)
3:4 (1:2)
2:2 (0:0)
2:1 (0:0)
1:6 (1:4)
1:6 (0:4)
3:2 (3:1)
3:3 (1:2)
2:1 (2:0)
2:3 (1:0)
Bůžci Praha1:5 (0:2)
0:1 (0:1)
6:2 (3:0)
1:1 (0:0)
4:6 (1:4)
7:4 (5:2)
- 2:4 (0:2)
0:4 (0:2)
2:1 (1:1)
5:2 (2:0)
2:3 (1:1)
2:0 (0:0)
1:1 (0:0)
1:4 (0:4)
2:3 (0:1)
0:8 (0:4)
3:2 (2:1)
2:4 (1:0)
7:4 (3:3)
3:3 (1:0)
CEKARE Praha0:3 (0:1)
1:1 (0:0)
6:0 (1:0)
6:0 (1:0)
2:1 (2:1)
4:3 (1:3)
4:2 (2:0)
4:0 (2:0)
- 4:2 (1:1)
4:1 (2:1)
5:0 (3:0)
1:0 (0:0)
2:1 (2:0)
1:1 (0:0)
2:3 (2:1)
4:2 (1:2)
6:2 (3:1)
4:0 (1:0)
5:1 (1:1)
4:2 (2:2)
ELPEG "A" Praha1:1 (0:1)
2:1 (2:1)
4:2 (3:1)
5:0 (0:0)K
6:2 (2:1)
2:3 (1:2)
1:2 (1:1)
2:5 (0:2)
2:4 (1:1)
1:4 (1:2)
- 8:3 (3:2)
4:1 (3:1)
0:1 (0:1)
1:1 (1:0)
0:3 (0:0)
0:3 (0:2)
1:0 (1:0)
0:1 (0:0)
3:1 (1:1)
5:2 (2:2)
Handball Boys Praha1:5 (1:1)
3:3 (1:2)
4:2 (2:2)
3:4 (1:3)
3:3 (1:0)
4:3 (2:1)
3:2 (1:1)
0:2 (0:0)
0:5 (0:3)
0:1 (0:0)
3:8 (2:3)
1:4 (1:3)
- 0:2 (0:1)
0:3 (0:1)
2:4 (0:4)
2:5 (1:4)
1:1 (0:1)
1:3 (0:1)
4:4 (2:2)
3:0 (2:0)
Chemcomex Praha "B"2:1 (1:1)
2:3 (1:1)
3:1 (0:1)
5:0 (0:0)K
2:2 (0:0)
1:2 (0:0)
1:1 (0:0)
4:1 (4:0)
1:2 (0:2)
1:1 (0:0)
1:0 (1:0)
1:1 (0:1)
2:0 (1:0)
3:0 (1:0)
- 0:0 (0:0)
1:1 (0:1)
1:1 (1:0)
2:1 (0:1)
1:2 (0:1)
2:2 (1:0)
Chemcomex Praha "D"1:4 (1:1)
5:2 (1:2)
7:0 (4:0)
4:1 (2:0)
6:1 (4:1)
6:1 (4:0)
3:2 (1:0)
8:0 (4:0)
3:2 (1:2)
2:4 (2:1)
3:0 (0:0)
3:0 (2:0)
4:2 (4:0)
5:2 (4:1)
0:0 (0:0)
1:1 (1:0)
- 6:1 (1:1)
1:1 (0:0)
0:0 (0:0)
5:2 (2:2)
KYX Praha0:7 (0:2)
1:2 (0:1)
2:4 (2:2)
0:3 (0:2)
2:3 (1:3)
3:3 (2:1)
2:3 (1:2)
4:2 (0:1)
2:6 (1:3)
0:4 (0:1)
0:1 (0:1)
1:0 (0:0)
1:1 (1:0)
3:1 (1:0)
1:1 (0:1)
1:2 (1:0)
1:6 (1:1)
1:1 (0:0)
- 3:2 (0:2)
3:2 (1:2)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:3 (1:3)
0:5 (0:3)
0:5 (0:1)
1:0 (0:0)
1:2 (0:2)
3:2 (0:1)
4:7 (3:3)
3:3 (0:1)
1:5 (1:1)
2:4 (2:2)
1:3 (1:1)
2:5 (2:2)
4:4 (2:2)
0:3 (0:2)
2:1 (1:0)
2:2 (0:1)
0:0 (0:0)
2:5 (2:2)
2:3 (2:0)
2:3 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Chemcomex Praha "B"2056500081
2Handball Boys Praha2060700095
3Bůžci Praha20665200111
41. FC Naděje Praha20697100114
5ELPEG "A" Praha207412100144
6Chemcomex Praha "D"208911100154
7KYX Praha207315100158
8PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"208517200190
9Břevnovský Lev Praha20736002203
10CEKARE Praha2010523210260
11BT Ježek 0609 Praha2010123600276
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
117.10.2010 - 08:45ELPEG "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
217.10.2010 - 09:25ELPEG "A" Praha1. FC Naděje Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
317.10.2010 - 10:05BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
417.10.2010 - 10:45KYX PrahaBřevnovský Lev Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
517.10.2010 - 11:25KYX PrahaCEKARE Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
617.10.2010 - 12:05Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha0:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
717.10.2010 - 12:45Handball Boys PrahaChemcomex Praha "B"0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
817.10.2010 - 13:25Chemcomex Praha "B"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
917.10.2010 - 14:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Handball Boys Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
1024.10.2010 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha6:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
1124.10.2010 - 09:25Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1224.10.2010 - 10:05Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha4:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
1324.10.2010 - 10:45Chemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1424.10.2010 - 11:251. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "B"1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1524.10.2010 - 12:051. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "D"4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
1624.10.2010 - 12:45ELPEG "A" PrahaKYX Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1724.10.2010 - 13:25KYX PrahaHandball Boys Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1824.10.2010 - 14:05ELPEG "A" PrahaHandball Boys Praha8:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
1914.11.2010 - 08:45ELPEG "A" PrahaBůžci Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2014.11.2010 - 09:25Bůžci Praha1. FC Naděje Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
2114.11.2010 - 10:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"ELPEG "A" Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2214.11.2010 - 10:451. FC Naděje PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
2314.11.2010 - 11:25CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha2:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2414.11.2010 - 12:05Handball Boys PrahaBT Ježek 0609 Praha3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
2514.11.2010 - 12:45Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2614.11.2010 - 13:25Chemcomex Praha "D"Handball Boys Praha4:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
2714.11.2010 - 14:05Chemcomex Praha "B"KYX Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2814.11.2010 - 14:45Chemcomex Praha "D"KYX Praha6:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2928.11.2010 - 08:45CEKARE PrahaELPEG "A" Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3028.11.2010 - 09:25Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
3128.11.2010 - 10:05Chemcomex Praha "D"ELPEG "A" Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3228.11.2010 - 10:45Břevnovský Lev PrahaHandball Boys Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3328.11.2010 - 11:25Handball Boys Praha1. FC Naděje Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3428.11.2010 - 12:05Břevnovský Lev Praha1. FC Naděje Praha0:10(0:5) Podrobnosti o zápasu
3528.11.2010 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"KYX Praha2:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
3628.11.2010 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Bůžci Praha4:7(3:3) Podrobnosti o zápasu
3728.11.2010 - 14:05KYX PrahaBůžci Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3805.12.2010 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "D"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3905.12.2010 - 09:25Chemcomex Praha "D"BT Ježek 0609 Praha6:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
4005.12.2010 - 10:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BT Ježek 0609 Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4105.12.2010 - 10:45Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4205.12.2010 - 11:25Břevnovský Lev PrahaELPEG "A" Praha2:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
4305.12.2010 - 12:05ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "B"0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4405.12.2010 - 12:45Bůžci PrahaHandball Boys Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4505.12.2010 - 13:25Handball Boys PrahaCEKARE Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4605.12.2010 - 14:05CEKARE PrahaBůžci Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
4719.12.2010 - 08:45Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
4819.12.2010 - 09:25KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha2:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4919.12.2010 - 10:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5019.12.2010 - 10:45KYX Praha1. FC Naděje Praha0:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
5119.12.2010 - 11:25Chemcomex Praha "D"Bůžci Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5219.12.2010 - 12:05CEKARE Praha1. FC Naděje Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5319.12.2010 - 12:45Chemcomex Praha "D"Břevnovský Lev Praha7:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
5419.12.2010 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"CEKARE Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
5519.12.2010 - 14:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Břevnovský Lev Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
5609.01.2011 - 08:45CEKARE PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
5709.01.2011 - 09:251. FC Naděje PrahaCEKARE Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5809.01.2011 - 10:05Břevnovský Lev PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5909.01.2011 - 10:451. FC Naděje PrahaKYX Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6009.01.2011 - 11:25Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "D"1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
6109.01.2011 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaKYX Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6209.01.2011 - 12:45Bůžci PrahaChemcomex Praha "D"0:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
6309.01.2011 - 13:25BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6409.01.2011 - 14:05Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha4:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
6516.01.2011 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Handball Boys Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6616.01.2011 - 09:25Chemcomex Praha "B"Handball Boys Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6716.01.2011 - 10:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "B"2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
6816.01.2011 - 10:45CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha6:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6916.01.2011 - 11:25Břevnovský Lev PrahaKYX Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
7016.01.2011 - 12:05CEKARE PrahaKYX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7116.01.2011 - 12:451. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
7216.01.2011 - 13:25BT Ježek 0609 PrahaELPEG "A" Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
7316.01.2011 - 14:051. FC Naděje PrahaELPEG "A" Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
7430.01.2011 - 08:45Handball Boys PrahaELPEG "A" Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
7530.01.2011 - 09:25KYX PrahaELPEG "A" Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
7630.01.2011 - 10:05Handball Boys PrahaKYX Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
7730.01.2011 - 10:45Chemcomex Praha "D"1. FC Naděje Praha5:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
7830.01.2011 - 11:25Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7930.01.2011 - 12:05Chemcomex Praha "B"1. FC Naděje Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
8030.01.2011 - 12:45BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
8130.01.2011 - 13:25Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha7:4(5:2) Podrobnosti o zápasu
8230.01.2011 - 14:05Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
8313.02.2011 - 08:45Bůžci PrahaCEKARE Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
8413.02.2011 - 09:25Handball Boys PrahaBůžci Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
8513.02.2011 - 10:05Handball Boys PrahaCEKARE Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
8613.02.2011 - 10:45Chemcomex Praha "B"ELPEG "A" Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
8713.02.2011 - 11:25Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
8813.02.2011 - 12:05Břevnovský Lev PrahaELPEG "A" Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
8913.02.2011 - 12:45BT Ježek 0609 PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
9013.02.2011 - 13:25Chemcomex Praha "D"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
9113.02.2011 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "D"1:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
9220.02.2011 - 08:45KYX PrahaChemcomex Praha "D"1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9320.02.2011 - 09:25Handball Boys PrahaChemcomex Praha "D"2:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
9420.02.2011 - 10:05KYX PrahaChemcomex Praha "B"1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
9520.02.2011 - 10:45CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9620.02.2011 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaHandball Boys Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
9720.02.2011 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha3:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
9820.02.2011 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. FC Naděje Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
9920.02.2011 - 13:25ELPEG "A" PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
10020.02.2011 - 14:051. FC Naděje PrahaBůžci Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
10120.02.2011 - 14:45Bůžci PrahaELPEG "A" Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
10227.02.2011 - 08:45Bůžci PrahaKYX Praha2:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
10327.02.2011 - 09:25KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
10427.02.2011 - 10:05Bůžci PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
10527.02.2011 - 10:451. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
10627.02.2011 - 11:25Handball Boys PrahaBřevnovský Lev Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
10727.02.2011 - 12:051. FC Naděje PrahaHandball Boys Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
10827.02.2011 - 12:45ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "D"0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
10927.02.2011 - 13:25ELPEG "A" PrahaCEKARE Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
11027.02.2011 - 14:05CEKARE PrahaChemcomex Praha "D"4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Svoboda Jan (44)Bůžci Praha1624
2Snop David (29)CEKARE Praha1321
3Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"2019
4Ebert Petr (41)Handball Boys Praha1417
5Slavík Tomáš (35)ELPEG "A" Praha1716
6Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha1816
7Štefánek Jan (32)CEKARE Praha1415
8Engelmann ml. Vojtěch (28)1. FC Naděje Praha614
9Mihalík Martin (30)Chemcomex Praha "D"2013
10Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2012
11Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha1410
11Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha1410
12Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha69
13Aksamit Martin (30)1. FC Naděje Praha129
13Bialek Milan (24)Břevnovský Lev Praha129
14David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha108
14Hrubý Jan (35)Handball Boys Praha108
15Pech Ondřej (29)CEKARE Praha148
15Šůstek Pavel (41)KYX Praha148
16Cerman Tomáš (33)ELPEG "A" Praha168
16Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha168
17Kovařík Jakub (33)Chemcomex Praha "B"198
18Pohnán Jan (26)CEKARE Praha117
18Rott Miroslav (29)Chemcomex Praha "D"117
19Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha207
20Cimpl Marek (28)Chemcomex Praha "D"86
20Horák Tomáš (46)Bůžci Praha86
21Paukrt Martin (30)Chemcomex Praha "D"116
22Scheib Zdeněk (40)KYX Praha126
23Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"136
24Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha146
25Konečný Tomáš (43)Chemcomex Praha "B"196
26Vomáčka Jan (30)Chemcomex Praha "D"206
27Hrebeň Stanislav (42)BT Ježek 0609 Praha105
27Rod Michal (43)KYX Praha105
28Pohnán Petr (53)CEKARE Praha155
29Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha165
29Veselý Jan (39)ELPEG "A" Praha165
30Chán Josef (35)ELPEG "A" Praha175
30Martínek Radomír (41)ELPEG "A" Praha175
31Čížek Milan (53)Bůžci Praha185
32Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"205
33Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609 Praha24
34Giil Oivind (46)Bůžci Praha84
35Bačinský Marian (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"164
36Čižmár Peter (32)Chemcomex Praha "B"174
36Jiráň Michal (47)CEKARE Praha174
36Semmler Ondřej (30)Chemcomex Praha "D"174
37Jíra Tomáš (39)KYX Praha184
38Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"194
39Hecht Robert (32)Handball Boys Praha43
39Maleček Michal (32)CEKARE Praha43
40Hodák Marek (31)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"63
40Nový Martin (40)ELPEG "A" Praha63
41Koranda Martin (25)Bůžci Praha73
42Brychta Jiří (30)1. FC Naděje Praha83
42Josel Michal (43)Chemcomex Praha "B"83
43Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha123
44Nachtigal Pavel (35)Handball Boys Praha133
44Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha133
45Zezula Vlastimil (57)Bůžci Praha143
45Žák Libor (36)KYX Praha143
46Jirovský Michael (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"163
46Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha163
47Dostál Tomáš (40)KYX Praha183
48Janoušek Jiří (33)1. FC Naděje Praha42
48Nosek David (45)1. FC Naděje Praha42
49Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha62
49Polák Róbert (37)Bůžci Praha62
49Vaněk Libor (35)Břevnovský Lev Praha62
50Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha82
51Jakubec Roman (44)Handball Boys Praha102
52Fleischhans Vilém (41)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"112
53Endršt Pavel (32)CEKARE Praha122
54Dušík Tomáš (28)Chemcomex Praha "D"132
55Bartoň Antonín (45)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"142
55Dušík Lukáš (30)Chemcomex Praha "D"142
55Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha142
56Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha152
57Cabalka Miroslav (44)Handball Boys Praha162
58Matoušek Pavel (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"182
59Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha202
60Frýba Petr (53)Břevnovský Lev Praha21
60Sus Martin (27)Bůžci Praha21
61Čáp Milan (39)1. FC Naděje Praha41
62Kropáček Jaroslav (49)Bůžci Praha61
63Hejna Michal (39)BT Ježek 0609 Praha81
64Říha Martin (41)KYX Praha101
64Zdechovan Jan (31)BT Ježek 0609 Praha101
65Hudec Jakub (27)Bůžci Praha111
65Zmatlík Jan (31)Chemcomex Praha "D"111
66Štefánek Milan (54)CEKARE Praha121
67Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha141
67Šulc Josef (56)Handball Boys Praha141
67Tenkrát Zdeněk (41)BT Ježek 0609 Praha141
68Křížek Pavel (43)KYX Praha161
68Majdl Tomáš (51)Břevnovský Lev Praha161
69Brandejs Michal (50)Bůžci Praha181
69Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181
70Mrázek Jaroslav (38)ELPEG "A" Praha191
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Bartoň Antonín (45)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"141162061
2Chán Josef (35)ELPEG "A" Praha171331038
3Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha182230037
4Sedláček Martin (54)CEKARE Praha14151036
5Brychta Jiří (30)1. FC Naděje Praha81031035
6Štefánek Jan (32)CEKARE Praha141521035
7Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha141440034
8Slavík Tomáš (35)ELPEG "A" Praha171440034
9Scheib Zdeněk (40)KYX Praha121221032
10Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"201240032
11Chramosta Jiří (49)CEKARE Praha9410129
12Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha161920029
13Tenkrát Zdeněk (41)BT Ježek 0609 Praha14821028
14Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha3721027
15Hönisch Petr (46)Handball Boys Praha141720027