Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2011/2012

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1CEKARE Praha221723108:3153
21. FC Naděje Praha22170576:4351
3Chemcomex Praha "D"22144486:3646
4ELPEG "A" Praha22124665:4240
5FK ADRIA DOBŘÍČ „A“22113884:6536
6KYX Praha22751036:6526
7Chemcomex Praha "B"22651154:5023
8Bůžci Praha22721375:10323
9BT Ježek 0609 Praha22711465:10922
10Břevnovský Lev Praha22631358:7721
11FC Debakl Praha22621440:7820
12Hroudy z Boudy Praha22531439:8718
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaELPEG "A" PrahaFC Debakl PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"KYX Praha
1. FC Naděje Praha - 3:1 (0:0)
8:4 (3:2)
3:2 (0:1)
4:3 (2:1)
5:1 (4:0)
5:1 (3:1)
5:2 (1:1)
1:2 (0:0)
4:1 (2:1)
2:1 (0:0)
3:4 (1:2)
2:1 (1:0)
0:7 (0:4)
5:0 (0:0)K
4:1 (0:0)
7:0 (3:0)
0:5 (0:3)
2:0 (1:0)
1:5 (0:2)
3:1 (2:1)
3:0 (2:0)
6:1 (3:1)
Břevnovský Lev Praha1:3 (0:0)
4:8 (2:3)
- 6:3 (1:3)
3:6 (1:3)
4:1 (1:0)
2:5 (2:2)
2:3 (1:1)
1:9 (1:6)
1:4 (0:4)
5:5 (2:1)
2:1 (0:0)
7:1 (2:1)
1:4 (0:0)
6:7 (4:1)
3:0 (2:0)
1:4 (0:0)
1:3 (0:2)
1:4 (1:2)
1:1 (1:0)
1:2 (0:1)
4:2 (1:0)
1:1 (0:1)
BT Ježek 0609 Praha2:3 (1:0)
3:4 (1:2)
3:6 (3:1)
6:3 (3:1)
- 2:5 (2:1)
6:5 (1:3)
1:5 (1:1)
0:4 (0:1)
4:4 (1:2)
2:5 (0:1)
2:6 (1:1)
3:2 (2:1)
1:17 (1:9)
9:1 (2:0)
3:4 (1:1)
5:1 (3:0)
0:11 (0:5)
6:2 (1:0)
4:5 (1:1)
1:12 (1:7)
0:3 (0:1)
2:1 (1:1)
Bůžci Praha1:5 (0:4)
1:5 (1:3)
1:4 (0:1)
5:2 (2:2)
5:2 (1:2)
5:6 (3:1)
- 2:7 (0:6)
3:5 (3:3)
3:1 (3:0)
0:5 (0:2)
2:4 (2:0)
4:4 (2:4)
2:4 (1:1)
4:6 (3:3)
3:3 (1:2)
10:5 (4:2)
1:7 (0:2)
7:4 (2:2)
0:8 (0:3)
2:12 (0:3)
5:2 (2:1)
9:2 (5:0)
CEKARE Praha2:5 (1:1)
2:1 (0:0)
3:2 (1:1)
9:1 (6:1)
5:1 (1:1)
4:0 (1:0)
7:2 (6:0)
5:3 (3:3)
- 5:1 (3:0)
0:1 (0:0)
9:1 (4:0)
11:1 (8:1)
1:3 (1:2)
4:1 (3:1)
9:0 (2:0)
6:2 (1:1)
5:2 (1:1)
2:2 (0:2)
2:2 (0:1)
3:0 (0:0)
8:0 (7:0)
6:0 (4:0)
ELPEG "A" Praha1:4 (1:2)
1:2 (0:0)
4:1 (4:0)
5:5 (1:2)
4:4 (2:1)
5:2 (1:0)
1:3 (0:3)
5:0 (2:0)
1:5 (0:3)
1:0 (0:0)
- 1:1 (1:1)
4:0 (2:0)
2:0 (1:0)
3:3 (0:2)
8:0 (5:0)
4:1 (1:0)
4:0 (0:0)
1:4 (0:3)
2:1 (1:0)
3:1 (1:0)
3:2 (1:1)
2:3 (1:1)
FC Debakl Praha4:3 (2:1)
1:2 (0:1)
1:2 (0:0)
1:7 (1:2)
6:2 (1:1)
2:3 (1:2)
4:2 (0:2)
4:4 (4:2)
1:9 (0:4)
1:11 (1:8)
1:1 (1:1)
0:4 (0:2)
- 0:6 (0:3)
5:2 (3:1)
0:2 (0:1)
0:3 (0:0)
5:1 (2:0)
2:1 (1:0)
2:8 (1:3)
0:3 (0:1)
0:1 (0:1)
0:1 (0:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ „A“7:0 (4:0)
0:5 (0:0)K
4:1 (0:0)
7:6 (1:4)
17:1 (9:1)
1:9 (0:2)
4:2 (1:1)
6:4 (3:3)
3:1 (2:1)
1:4 (1:3)
0:2 (0:1)
3:3 (2:0)
6:0 (3:0)
2:5 (1:3)
- 8:1 (4:0)
1:6 (1:3)
0:0 (0:0)
3:2 (3:1)
2:4 (2:1)
0:6 (0:2)
6:0 (3:0)
3:3 (1:0)
Hroudy z Boudy Praha1:4 (0:0)
0:7 (0:3)
0:3 (0:2)
4:1 (0:0)
4:3 (1:1)
1:5 (0:3)
3:3 (2:1)
5:10 (2:4)
0:9 (0:2)
2:6 (1:1)
0:8 (0:5)
1:4 (0:1)
2:0 (1:0)
3:0 (0:0)
1:8 (0:4)
6:1 (3:1)
- 1:1 (1:1)
1:1 (0:1)
1:3 (0:2)
2:3 (0:2)
1:3 (1:1)
0:4 (0:2)
Chemcomex Praha "B"5:0 (3:0)
0:2 (0:1)
3:1 (2:0)
4:1 (2:1)
11:0 (5:0)
2:6 (0:1)
7:1 (2:0)
4:7 (2:2)
2:5 (1:1)
2:2 (2:0)
0:4 (0:0)
4:1 (3:0)
1:5 (0:2)
1:2 (0:1)
0:0 (0:0)
2:3 (1:3)
1:1 (1:1)
1:1 (1:0)
- 0:2 (0:1)
2:3 (0:1)
0:1 (0:0)
2:2 (1:2)
Chemcomex Praha "D"5:1 (2:0)
1:3 (1:2)
1:1 (0:1)
2:1 (1:0)
5:4 (1:1)
12:1 (7:1)
8:0 (3:0)
12:2 (3:0)
2:2 (1:0)
0:3 (0:0)
1:2 (0:1)
1:3 (0:1)
8:2 (3:1)
3:0 (1:0)
4:2 (1:2)
6:0 (2:0)
3:1 (2:0)
3:2 (2:0)
2:0 (1:0)
3:2 (1:0)
- 0:0 (0:0)
4:4 (3:0)
KYX Praha0:3 (0:2)
1:6 (1:3)
2:4 (0:1)
1:1 (1:0)
3:0 (1:0)
1:2 (1:1)
2:5 (1:2)
2:9 (0:5)
0:8 (0:7)
0:6 (0:4)
2:3 (1:1)
3:2 (1:1)
1:0 (1:0)
1:0 (0:0)
0:6 (0:3)
3:3 (0:1)
3:1 (1:1)
4:0 (2:0)
1:0 (0:0)
2:2 (2:1)
0:0 (0:0)
4:4 (0:3)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha225510000105
2Břevnovský Lev Praha22586200108
3Bůžci Praha22768000116
4Chemcomex Praha "B"228012000140
5FC Debakl Praha227511200150
6ELPEG "A" Praha228811100153
7KYX Praha229010200160
8Chemcomex Praha "D"228216000162
9Hroudy z Boudy Praha2210311300188
10FK ADRIA DOBŘÍČ „A“226416201214
11BT Ježek 0609 Praha2211029300285
12CEKARE Praha2212424600304
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
116.10.2011 - 08:45BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
216.10.2011 - 09:25BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
316.10.2011 - 10:051. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
416.10.2011 - 10:45Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
516.10.2011 - 11:25Hroudy z Boudy PrahaELPEG "A" Praha0:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
616.10.2011 - 12:05Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "D"1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
716.10.2011 - 12:45ELPEG "A" PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
816.10.2011 - 13:25FK ADRIA DOBŘÍČ „A“Chemcomex Praha "D"2:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
916.10.2011 - 14:05Bůžci PrahaKYX Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1016.10.2011 - 14:45Bůžci PrahaFC Debakl Praha2:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
1116.10.2011 - 15:25KYX PrahaChemcomex Praha "B"1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1216.10.2011 - 16:05Chemcomex Praha "B"FC Debakl Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
1323.10.2011 - 08:451. FC Naděje PrahaKYX Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1423.10.2011 - 09:251. FC Naděje PrahaBůžci Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
1523.10.2011 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaKYX Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1623.10.2011 - 10:45BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
1723.10.2011 - 11:25FK ADRIA DOBŘÍČ „A“FC Debakl Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1823.10.2011 - 12:05FK ADRIA DOBŘÍČ „A“Chemcomex Praha "B"0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1923.10.2011 - 12:45Chemcomex Praha "D"FC Debakl Praha8:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
2023.10.2011 - 13:25Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2123.10.2011 - 14:05CEKARE PrahaHroudy z Boudy Praha9:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2223.10.2011 - 14:45CEKARE PrahaELPEG "A" Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2323.10.2011 - 15:25Břevnovský Lev PrahaHroudy z Boudy Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2423.10.2011 - 16:05Břevnovský Lev PrahaELPEG "A" Praha1:4(0:4) Podrobnosti o zápasu
2513.11.2011 - 08:45ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "B"4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2613.11.2011 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2713.11.2011 - 10:05ELPEG "A" PrahaFC Debakl Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2813.11.2011 - 10:45Hroudy z Boudy PrahaFC Debakl Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2913.11.2011 - 11:25CEKARE PrahaBůžci Praha7:2(6:0) Podrobnosti o zápasu
3013.11.2011 - 12:05Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3113.11.2011 - 12:45CEKARE PrahaKYX Praha8:0(7:0) Podrobnosti o zápasu
3213.11.2011 - 13:25Břevnovský Lev PrahaKYX Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3313.11.2011 - 14:051. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "D"1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3413.11.2011 - 14:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "D"4:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3513.11.2011 - 15:251. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“0:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
3613.11.2011 - 16:05BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“1:17(1:9) Podrobnosti o zápasu
3727.11.2011 - 08:45Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "D"1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3827.11.2011 - 09:25Břevnovský Lev PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
3927.11.2011 - 10:05CEKARE PrahaChemcomex Praha "D"2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4027.11.2011 - 10:45CEKARE PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4127.11.2011 - 11:25BT Ježek 0609 PrahaFC Debakl Praha2:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4227.11.2011 - 12:051. FC Naděje PrahaFC Debakl Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4327.11.2011 - 12:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"0:11(0:5) Podrobnosti o zápasu
4427.11.2011 - 13:251. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "B"0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4527.11.2011 - 14:05ELPEG "A" PrahaBůžci Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
4627.11.2011 - 14:45ELPEG "A" PrahaKYX Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4727.11.2011 - 15:25Hroudy z Boudy PrahaBůžci Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4827.11.2011 - 16:05Hroudy z Boudy PrahaKYX Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4904.12.2011 - 08:45Chemcomex Praha "D"FK ADRIA DOBŘÍČ „A“6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5004.12.2011 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“1:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
5104.12.2011 - 10:05ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "D"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5204.12.2011 - 10:45ELPEG "A" PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5304.12.2011 - 11:25CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha9:1(6:1) Podrobnosti o zápasu
5404.12.2011 - 12:05BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha3:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
5504.12.2011 - 12:451. FC Naděje PrahaCEKARE Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5604.12.2011 - 13:251. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5704.12.2011 - 14:05FC Debakl PrahaChemcomex Praha "B"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5804.12.2011 - 14:45Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"1:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
5904.12.2011 - 15:25KYX PrahaFC Debakl Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6004.12.2011 - 16:05KYX PrahaBůžci Praha2:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
6118.12.2011 - 08:45Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6218.12.2011 - 09:25CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6318.12.2011 - 10:05Břevnovský Lev PrahaFC Debakl Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6418.12.2011 - 10:45CEKARE PrahaFC Debakl Praha9:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
6518.12.2011 - 11:25Chemcomex Praha "D"KYX Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6618.12.2011 - 12:05FK ADRIA DOBŘÍČ „A“KYX Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
6718.12.2011 - 12:45Chemcomex Praha "D"Bůžci Praha8:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
6818.12.2011 - 13:25FK ADRIA DOBŘÍČ „A“Bůžci Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6918.12.2011 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaELPEG "A" Praha4:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
7018.12.2011 - 14:45BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
7118.12.2011 - 15:251. FC Naděje PrahaELPEG "A" Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
7218.12.2011 - 16:051. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
7308.01.2012 - 08:45Hroudy z Boudy PrahaCEKARE Praha2:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
7408.01.2012 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaBřevnovský Lev Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
7508.01.2012 - 10:05ELPEG "A" PrahaCEKARE Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
7608.01.2012 - 10:45ELPEG "A" PrahaBřevnovský Lev Praha5:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
7708.01.2012 - 11:25KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7808.01.2012 - 12:05KYX Praha1. FC Naděje Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
7908.01.2012 - 12:45Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha5:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
8008.01.2012 - 13:25Bůžci Praha1. FC Naděje Praha1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
8108.01.2012 - 14:05Chemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
8208.01.2012 - 14:45Chemcomex Praha "B"FK ADRIA DOBŘÍČ „A“2:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
8308.01.2012 - 15:25FC Debakl PrahaChemcomex Praha "D"0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
8408.01.2012 - 16:05FC Debakl PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
8515.01.2012 - 08:45FC Debakl PrahaKYX Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
8615.01.2012 - 09:25FC Debakl PrahaBůžci Praha4:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
8715.01.2012 - 10:05Chemcomex Praha "B"KYX Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
8815.01.2012 - 10:45Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha4:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
8915.01.2012 - 11:25FK ADRIA DOBŘÍČ „A“Hroudy z Boudy Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
9015.01.2012 - 12:05FK ADRIA DOBŘÍČ „A“ELPEG "A" Praha3:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
9115.01.2012 - 12:45Chemcomex Praha "D"Hroudy z Boudy Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
9215.01.2012 - 13:25Chemcomex Praha "D"ELPEG "A" Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
9315.01.2012 - 14:05CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
9415.01.2012 - 14:45CEKARE Praha1. FC Naděje Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9515.01.2012 - 15:25Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
9615.01.2012 - 16:05Břevnovský Lev Praha1. FC Naděje Praha4:8(2:3) Podrobnosti o zápasu
9729.01.2012 - 08:45FK ADRIA DOBŘÍČ „A“BT Ježek 0609 Praha1:9(0:2) Podrobnosti o zápasu
9829.01.2012 - 09:25Chemcomex Praha "D"BT Ježek 0609 Praha12:1(7:1) Podrobnosti o zápasu
9929.01.2012 - 10:05FK ADRIA DOBŘÍČ „A“1. FC Naděje Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
10029.01.2012 - 10:45Chemcomex Praha "D"1. FC Naděje Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
10129.01.2012 - 11:25FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
10229.01.2012 - 12:05Chemcomex Praha "B"Hroudy z Boudy Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
10329.01.2012 - 12:45FC Debakl PrahaELPEG "A" Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
10429.01.2012 - 13:25Chemcomex Praha "B"ELPEG "A" Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
10529.01.2012 - 14:05Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
10629.01.2012 - 14:45KYX PrahaBřevnovský Lev Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
10729.01.2012 - 15:25Bůžci PrahaCEKARE Praha3:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
10829.01.2012 - 16:05KYX PrahaCEKARE Praha0:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
10912.02.2012 - 08:45FC Debakl Praha1. FC Naděje Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
11012.02.2012 - 09:20Chemcomex Praha "B"1. FC Naděje Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
11112.02.2012 - 10:05FC Debakl PrahaBT Ježek 0609 Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
11212.02.2012 - 10:45Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha2:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
11312.02.2012 - 11:25Bůžci PrahaELPEG "A" Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
11412.02.2012 - 12:05Bůžci PrahaHroudy z Boudy Praha10:5(4:2) Podrobnosti o zápasu
11512.02.2012 - 12:45KYX PrahaELPEG "A" Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11612.02.2012 - 13:25KYX PrahaHroudy z Boudy Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
11712.02.2012 - 14:05Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
11812.02.2012 - 14:45Chemcomex Praha "D"Břevnovský Lev Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11912.02.2012 - 15:25FK ADRIA DOBŘÍČ „A“CEKARE Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
12012.02.2012 - 16:05FK ADRIA DOBŘÍČ „A“Břevnovský Lev Praha7:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
12119.02.2012 - 08:45ELPEG "A" Praha1. FC Naděje Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
12219.02.2012 - 09:25ELPEG "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
12319.02.2012 - 10:05Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha0:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
12419.02.2012 - 10:45Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
12519.02.2012 - 11:25Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
12619.02.2012 - 12:05FC Debakl PrahaBřevnovský Lev Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
12719.02.2012 - 12:45Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha2:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
12819.02.2012 - 13:25FC Debakl PrahaCEKARE Praha1:11(1:8) Podrobnosti o zápasu
12919.02.2012 - 14:05Bůžci PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“4:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
13019.02.2012 - 14:45KYX PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „A“3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
13119.02.2012 - 15:25Bůžci PrahaChemcomex Praha "D"2:12(0:3) Podrobnosti o zápasu
13219.02.2012 - 16:05KYX PrahaChemcomex Praha "D"4:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Štefánek Jan (32)CEKARE Praha2131
2Svoboda Jan (44)Bůžci Praha2030
3Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"2223
4Slavík Tomáš (35)ELPEG "A" Praha2022
5Pánek Michal (32)CEKARE Praha1720
6Cerman Tomáš (33)ELPEG "A" Praha2019
7Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha2218
8Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"2215
9David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha1414
10Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“2114
11Sus Martin (27)Bůžci Praha1013
12Sop Martin (24)Chemcomex Praha "D"1612
13Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“1812
14Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha2012
15Veselý Jan (39)ELPEG "A" Praha2212
16Strouhal Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“1211
17Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha1811
18Bialek Milan (24)Břevnovský Lev Praha2011
19Čižmár Peter (32)Chemcomex Praha "B"2211
20Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha1010
21Moučka Petr (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“1410
22Kadlec Miroslav (22)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“1610
23Dušík Tomáš (28)Chemcomex Praha "D"1810
24Snop David (29)CEKARE Praha109
25Pech Ondřej (29)CEKARE Praha129
26Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha149
27Pavlis Jakub (32)CEKARE Praha159
28Rod Michal (43)1. FC Naděje Praha229
29Bellada Václav (30)1. FC Naděje Praha68
30Výborný Kamil (27)FC Debakl Praha88
31Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha98
32Diviš Karel (41)Chemcomex Praha "B"148
32Hejna Josef (29)BT Ježek 0609 Praha148
32Šifta Marek (30)FC Debakl Praha148
33Jedelský Jiří (43)Chemcomex Praha "B"168
34Mihalík Martin (30)Chemcomex Praha "D"208
35Kovařík Jakub (33)Chemcomex Praha "B"228
36Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609 Praha77
37Čelůstka Tomáš (33)KYX Praha97
37Čmejla Matěj (32)CEKARE Praha97
38Rada David (29)Chemcomex Praha "D"127
39Havránek Michal (34)Hroudy z Boudy Praha147
40Brychta Jiří (30)1. FC Naděje Praha167
40Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha167
40Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha167
41Endršt Pavel (32)CEKARE Praha207
42Vítek Jan (30)CEKARE Praha86
42Vybíral Marek (25)Bůžci Praha86
43Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha136
44Maleček Michal (32)CEKARE Praha156
45Dostál Tomáš (40)KYX Praha206
46Engelmann ml. Vojtěch (28)1. FC Naděje Praha25
47Janoušek Jiří (33)1. FC Naděje Praha45
48Holub Ondřej (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“65
48Strouhal Martin (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“65
49Semmler Dominik (27)Chemcomex Praha "D"105
50Dvořák Pavel (37)Hroudy z Boudy Praha115
51Caizl Pavel (27)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“125
52Šůstek Pavel (41)KYX Praha145
53Tenkrát Zdeněk (41)BT Ježek 0609 Praha155
54Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha185
55Krejcar Jiří KYX Praha195
56Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha205
56Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha205
57Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha225
58Aksamit Martin (30)1. FC Naděje Praha24
59Mora Miroslav (31)Bůžci Praha84
60Paukrt Martin (30)Chemcomex Praha "D"104
60Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha104
61Abrahám Tomáš (25)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“124
62Čížek Milan (53)Bůžci Praha144
62Kučera Tomáš (41)FC Debakl Praha144
63Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“154
64Dušík Lukáš (30)Chemcomex Praha "D"194
65Studený Vít (27)FC Debakl Praha23
66Vandas Pavel (22)Chemcomex Praha "D"43
67Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha63
67Vydra David (45)Bůžci Praha63
68Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha83
69Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha93
70Exner Bohumil (38)KYX Praha103
71Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha113
72Polák Róbert (37)Bůžci Praha123
73Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha133
73Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“133
74Horský Jiří (31)FC Debakl Praha163
75Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha203
76Luňáček Miloslav (47)KYX Praha223
76Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha223
77Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha32
78Kropáček Jaroslav (49)Bůžci Praha42
79Repaský Tomáš (26)FC Debakl Praha62
79Tvrdý Antonín (24)Břevnovský Lev Praha62
80Kadlec Lukáš (24)Bůžci Praha82
80Koranda Martin (25)Bůžci Praha82
81Mikoláš David (28)Hroudy z Boudy Praha92
82Drobúl Jakub (25)Chemcomex Praha "B"102
82Hejna Michal (39)BT Ježek 0609 Praha102
82Mašata Jakub (30)Chemcomex Praha "D"102
83Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"122
83Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha122
84Zmatlík Jan (31)Chemcomex Praha "D"142
85Křížek Pavel (43)KYX Praha162
85Vašák Miloslav (42)FC Debakl Praha162
86Šebek Milan (41)KYX Praha182
87Brandejs Michal (50)Bůžci Praha222
88Dobrý Václav (40)Bůžci Praha21
88Havelka Ondřej (24)Bůžci Praha21
88Mareš Martin (25)Chemcomex Praha "D"21
88Novák Jiří (39)Hroudy z Boudy Praha21
89Blažek Michal (25)Chemcomex Praha "D"41
89Havelka Aleš (47)Bůžci Praha41
89Hřebejk Zdeněk (26)Chemcomex Praha "D"41
89Kupka Miroslav (34)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“41
89Scheib Zdeněk (40)KYX Praha41
90Čáp Milan (39)1. FC Naděje Praha61
90Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha61
91Semmler Ondřej (30)Chemcomex Praha "D"81
92Horský Jakub (32)CEKARE Praha91
93Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha101
93Horák Tomáš (46)Bůžci Praha101
94Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha141
95Mach Vít (44)Hroudy z Boudy Praha171
96Šašek Josef (47)KYX Praha181
97Jíra Tomáš (39)KYX Praha201
98Majdl Tomáš (51)Břevnovský Lev Praha221
98Mrázek Jaroslav (38)ELPEG "A" Praha221
98Valent Luboš (28)FC Debakl Praha221
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Burian Josef (25)BT Ježek 0609 Praha101761057
2Štefánek Jan (32)CEKARE Praha211641046
3Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha222031045
4Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha162240042
5Slavík Tomáš (35)ELPEG "A" Praha202040040
6Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha111921039
7Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"222430039
8Snop David (29)CEKARE Praha10641036
9Horský Jakub (32)CEKARE Praha9541035
10Jedelský Jiří (43)Chemcomex Praha "B"161730032
11Čelůstka Tomáš (33)KYX Praha91121031
12Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „A“181040030
13Bialek Milan (24)Břevnovský Lev Praha201430029
14Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609 Praha3331028
15Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha131330028