Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341730
Unikátní: 52264
Týden: 164 / 99
Dnes: 39 / 28
Poslední:
18.10.2017 -16:17:56
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2012/2013

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1CEKARE Praha221840103:3158
21. FC Naděje Praha221552100:5750
3Chemcomex Praha "D"22151684:4046
4Chemcomex Praha "B"22125569:5241
5BT Ježek 0609 Praha22103981:9033
6Bůžci Praha22841081:8528
7ELPEG "A" Praha2276970:5727
8Břevnovský Lev Praha22741160:7925
9KYX Praha22641252:6422
10Hroudy z Boudy Praha22541358:6219
11PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"22431552:9515
12FC Debakl Praha22231737:1359
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaELPEG "A" PrahaFC Debakl PrahaHroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"
1. FC Naděje Praha - 6:3 (1:1)
9:4 (7:1)
6:3 (4:2)
6:2 (4:2)
8:2 (2:1)
3:3 (1:0)
3:3 (1:2)
3:3 (1:0)
1:5 (0:2)
2:1 (1:1)
4:4 (2:3)
9:3 (4:2)
1:1 (0:0)
3:2 (1:1)
5:3 (2:1)
5:1 (2:0)
6:3 (3:1)
5:2 (4:0)
3:4 (2:1)
3:0 (3:0)
5:4 (3:2)
4:1 (2:0)
Břevnovský Lev Praha3:6 (1:1)
4:9 (1:7)
- 4:0 (2:0)
4:5 (1:3)
1:8 (1:4)
7:3 (4:2)
2:4 (0:1)
1:3 (1:3)
1:3 (0:1)
3:3 (1:2)
2:2 (1:1)
3:2 (1:2)
4:3 (1:0)
1:1 (0:0)
2:5 (0:2)
1:4 (0:1)
1:4 (0:1)
1:5 (0:3)
5:2 (2:0)
4:3 (2:1)
4:2 (1:1)
2:2 (2:1)
BT Ježek 0609 Praha3:6 (2:4)
2:6 (2:4)
0:4 (0:2)
5:4 (3:1)
- 5:4 (2:1)
4:7 (2:4)
1:10 (0:7)
0:5 (0:1)
6:4 (2:3)
5:5 (2:3)
8:1 (4:1)
5:0 (0:0)K
2:2 (2:1)
6:3 (2:1)
3:3 (1:2)
3:5 (1:3)
0:9 (0:4)
2:4 (0:1)
5:2 (3:0)
3:2 (3:2)
3:1 (1:1)
10:3 (3:2)
Bůžci Praha2:8 (1:2)
3:3 (0:1)
8:1 (4:1)
3:7 (2:4)
4:5 (1:2)
7:4 (4:2)
- 1:7 (1:3)
2:2 (1:1)
0:5 (0:3)
5:3 (2:1)
9:1 (4:1)
3:4 (2:1)
3:4 (2:1)
2:2 (1:1)
4:5 (1:1)
2:2 (0:0)
4:2 (2:2)
2:7 (1:2)
4:0 (1:0)
6:4 (4:2)
0:4 (0:0)
7:5 (5:2)
CEKARE Praha3:3 (2:1)
3:3 (0:1)
4:2 (1:0)
3:1 (3:1)
10:1 (7:0)
5:0 (1:0)
7:1 (3:1)
2:2 (1:1)
- 3:1 (0:0)
3:3 (1:2)
7:1 (3:1)
6:1 (1:0)
4:1 (1:0)
5:2 (1:0)
2:1 (1:1)
8:1 (1:1)
4:3 (2:1)
2:1 (1:0)
4:0 (1:0)
7:2 (3:1)
3:1 (0:1)
8:0 (3:0)
ELPEG "A" Praha5:1 (2:0)
1:2 (1:1)
3:1 (1:0)
3:3 (2:1)
4:6 (3:2)
5:5 (3:2)
5:0 (3:0)
3:5 (1:2)
1:3 (0:0)
3:3 (2:1)
- 8:1 (4:0)
1:1 (1:1)
6:0 (2:0)
2:11 (0:5)
0:2 (0:1)
2:2 (1:0)
1:2 (0:2)
2:3 (0:2)
2:2 (1:2)
1:2 (0:1)
7:0 (3:0)
5:2 (0:1)
FC Debakl Praha4:4 (3:2)
3:9 (2:4)
2:2 (1:1)
2:3 (2:1)
1:8 (1:4)
0:5 (0:0)K
1:9 (1:4)
4:3 (1:2)
1:7 (1:3)
1:6 (0:1)
1:8 (0:4)
1:1 (1:1)
- 2:10 (0:2)
0:5 (0:0)K
1:9 (0:5)
1:2 (1:1)
2:11 (0:5)
1:4 (0:4)
2:11 (1:5)
1:7 (0:2)
3:10 (1:7)
3:1 (0:0)
Hroudy z Boudy Praha1:1 (0:0)
2:3 (1:1)
3:4 (0:1)
1:1 (0:0)
2:2 (1:2)
3:6 (1:2)
4:3 (1:2)
2:2 (1:1)
1:4 (0:1)
2:5 (0:1)
0:6 (0:2)
11:2 (5:0)
10:2 (2:0)
5:0 (0:0)K
- 1:2 (0:1)
2:4 (1:2)
0:3 (0:2)
0:2 (0:2)
1:2 (0:2)
1:0 (0:0)
3:4 (2:2)
3:4 (1:3)
Chemcomex Praha "B"3:5 (1:2)
1:5 (0:2)
5:2 (2:0)
4:1 (1:0)
3:3 (2:1)
5:3 (3:1)
5:4 (1:1)
2:2 (0:0)
1:2 (1:1)
1:8 (1:1)
2:0 (1:0)
2:2 (0:1)
9:1 (5:0)
2:1 (1:1)
2:1 (1:0)
4:2 (2:1)
- 0:2 (0:1)
2:2 (0:1)
2:1 (1:0)
1:1 (0:1)
8:1 (5:0)
5:3 (1:0)
Chemcomex Praha "D"3:6 (1:3)
2:5 (0:4)
4:1 (1:0)
5:1 (3:0)
9:0 (4:0)
4:2 (1:0)
2:4 (2:2)
7:2 (2:1)
3:4 (1:2)
1:2 (0:1)
2:1 (2:0)
3:2 (2:0)
11:2 (5:0)
4:1 (4:0)
3:0 (2:0)
2:0 (2:0)
2:0 (1:0)
2:2 (1:0)
- 5:1 (2:1)
1:3 (1:1)
2:1 (1:0)
7:0 (1:0)
KYX Praha4:3 (1:2)
0:3 (0:3)
2:5 (0:2)
3:4 (1:2)
2:5 (0:3)
2:3 (2:3)
0:4 (0:1)
4:6 (2:4)
0:4 (0:1)
2:7 (1:3)
2:2 (2:1)
2:1 (1:0)
11:2 (5:1)
7:1 (2:0)
2:1 (2:0)
0:1 (0:0)
1:2 (0:1)
1:1 (1:0)
1:5 (1:2)
3:1 (1:1)
- 2:2 (1:2)
1:1 (1:1)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:5 (2:3)
1:4 (0:2)
2:4 (1:1)
2:2 (1:2)
1:3 (1:1)
3:10 (2:3)
4:0 (0:0)
5:7 (2:5)
1:3 (1:0)
0:8 (0:3)
0:7 (0:3)
2:5 (1:0)
10:3 (7:1)
1:3 (0:0)
4:3 (2:2)
4:3 (3:1)
1:8 (0:5)
3:5 (0:1)
1:2 (0:1)
0:7 (0:1)
2:2 (2:1)
1:1 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Břevnovský Lev Praha22599000104
2ELPEG "A" Praha22718000111
3Chemcomex Praha "B"22788000118
4PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"22709100125
51. FC Naděje Praha22688200128
6Bůžci Praha228412100154
7KYX Praha227717100172
8Chemcomex Praha "D"227115300176
9Hroudy z Boudy Praha229620200216
10FC Debakl Praha225410202224
11BT Ježek 0609 Praha2211724500287
12CEKARE Praha2210829310303
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
114.10.2012 - 08:45ELPEG "A" PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
214.10.2012 - 09:25ELPEG "A" PrahaBřevnovský Lev Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
314.10.2012 - 10:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "D"1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
414.10.2012 - 10:45Chemcomex Praha "D"Břevnovský Lev Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
514.10.2012 - 11:25Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
614.10.2012 - 12:05Hroudy z Boudy PrahaCEKARE Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
714.10.2012 - 12:45BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha3:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
814.10.2012 - 13:251. FC Naděje PrahaCEKARE Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
914.10.2012 - 14:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"4:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1014.10.2012 - 14:45Bůžci PrahaFC Debakl Praha9:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
1114.10.2012 - 15:25Chemcomex Praha "B"KYX Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1214.10.2012 - 16:05KYX PrahaFC Debakl Praha11:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
1321.10.2012 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "B"1:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
1421.10.2012 - 09:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Bůžci Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1521.10.2012 - 10:05ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "B"0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1621.10.2012 - 10:45ELPEG "A" PrahaBůžci Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1721.10.2012 - 11:251. FC Naděje PrahaFC Debakl Praha4:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1821.10.2012 - 12:051. FC Naděje PrahaKYX Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
1921.10.2012 - 12:45CEKARE PrahaFC Debakl Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2021.10.2012 - 13:25CEKARE PrahaKYX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2121.10.2012 - 14:05Břevnovský Lev PrahaHroudy z Boudy Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
2221.10.2012 - 14:45Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2321.10.2012 - 15:25Chemcomex Praha "D"Hroudy z Boudy Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2421.10.2012 - 16:05Chemcomex Praha "D"BT Ježek 0609 Praha9:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
2511.11.2012 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaKYX Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
2611.11.2012 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaKYX Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2711.11.2012 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaFC Debakl Praha8:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
2811.11.2012 - 10:45Hroudy z Boudy PrahaFC Debakl Praha10:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2911.11.2012 - 11:25Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha1:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
3011.11.2012 - 12:05Chemcomex Praha "D"Bůžci Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3111.11.2012 - 12:45Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3211.11.2012 - 13:25Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3311.11.2012 - 14:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"CEKARE Praha1:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
3411.11.2012 - 14:45ELPEG "A" PrahaCEKARE Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3511.11.2012 - 15:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. FC Naděje Praha4:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
3611.11.2012 - 16:05ELPEG "A" Praha1. FC Naděje Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3725.11.2012 - 08:45Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3825.11.2012 - 09:25Chemcomex Praha "D"1. FC Naděje Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3925.11.2012 - 10:05Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
4025.11.2012 - 10:45Břevnovský Lev Praha1. FC Naděje Praha3:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4125.11.2012 - 11:25ELPEG "A" PrahaFC Debakl Praha8:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
4225.11.2012 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"FC Debakl Praha10:3(7:1) Podrobnosti o zápasu
4325.11.2012 - 12:45ELPEG "A" PrahaKYX Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
4425.11.2012 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"KYX Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4525.11.2012 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha5:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
4625.11.2012 - 14:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4725.11.2012 - 15:25Hroudy z Boudy PrahaBůžci Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4825.11.2012 - 16:05Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4909.12.2012 - 08:45CEKARE Praha1. FC Naděje Praha3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5009.12.2012 - 09:25Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5109.12.2012 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha1:10(0:7) Podrobnosti o zápasu
5209.12.2012 - 10:45BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha6:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5309.12.2012 - 11:25Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "D"1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
5409.12.2012 - 12:05ELPEG "A" PrahaChemcomex Praha "D"1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
5509.12.2012 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Břevnovský Lev Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5609.12.2012 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"ELPEG "A" Praha2:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
5709.12.2012 - 14:05FC Debakl PrahaKYX Praha1:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
5809.12.2012 - 14:45Bůžci PrahaKYX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5909.12.2012 - 15:25Chemcomex Praha "B"FC Debakl Praha9:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
6009.12.2012 - 16:05Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6116.12.2012 - 08:45Chemcomex Praha "D"KYX Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6216.12.2012 - 09:25Břevnovský Lev PrahaKYX Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
6316.12.2012 - 10:05Chemcomex Praha "D"FC Debakl Praha11:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
6416.12.2012 - 10:45Břevnovský Lev PrahaFC Debakl Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6516.12.2012 - 11:25CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6616.12.2012 - 12:051. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "B"5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
6716.12.2012 - 12:45CEKARE PrahaBůžci Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
6816.12.2012 - 13:251. FC Naděje PrahaBůžci Praha8:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
6916.12.2012 - 14:05ELPEG "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha4:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
7016.12.2012 - 14:45ELPEG "A" PrahaHroudy z Boudy Praha6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
7116.12.2012 - 15:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BT Ježek 0609 Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7216.12.2012 - 16:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Hroudy z Boudy Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
7306.01.2013 - 08:45Hroudy z Boudy PrahaBřevnovský Lev Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
7406.01.2013 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "D"0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
7506.01.2013 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha5:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
7606.01.2013 - 10:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "D"2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
7706.01.2013 - 11:25Chemcomex Praha "B"ELPEG "A" Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
7806.01.2013 - 12:05Chemcomex Praha "B"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
7906.01.2013 - 12:45Bůžci PrahaELPEG "A" Praha5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
8006.01.2013 - 13:25Bůžci PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:5(5:2) Podrobnosti o zápasu
8106.01.2013 - 14:05KYX PrahaCEKARE Praha2:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
8206.01.2013 - 14:45KYX Praha1. FC Naděje Praha0:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
8306.01.2013 - 15:25FC Debakl PrahaCEKARE Praha1:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
8406.01.2013 - 16:05FC Debakl Praha1. FC Naděje Praha3:9(2:4) Podrobnosti o zápasu
8513.01.2013 - 08:45FC Debakl PrahaChemcomex Praha "B"1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8613.01.2013 - 09:25FC Debakl PrahaBůžci Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
8713.01.2013 - 10:05KYX PrahaChemcomex Praha "B"1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8813.01.2013 - 10:45KYX PrahaBůžci Praha4:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
8913.01.2013 - 11:251. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
9013.01.2013 - 12:051. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha6:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
9113.01.2013 - 12:45CEKARE PrahaHroudy z Boudy Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
9213.01.2013 - 13:25CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
9313.01.2013 - 14:05Břevnovský Lev PrahaELPEG "A" Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
9413.01.2013 - 14:45Břevnovský Lev PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
9513.01.2013 - 15:25Chemcomex Praha "D"ELPEG "A" Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
9613.01.2013 - 16:05Chemcomex Praha "D"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
9727.01.2013 - 08:451. FC Naděje PrahaELPEG "A" Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
9827.01.2013 - 09:25CEKARE PrahaELPEG "A" Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
9927.01.2013 - 10:051. FC Naděje PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
10027.01.2013 - 10:45CEKARE PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"8:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
10127.01.2013 - 11:25FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
10227.01.2013 - 12:05KYX PrahaHroudy z Boudy Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
10327.01.2013 - 12:45FC Debakl PrahaBT Ježek 0609 Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
10427.01.2013 - 13:25KYX PrahaBT Ježek 0609 Praha2:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
10527.01.2013 - 14:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "D"2:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
10627.01.2013 - 14:45Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
10727.01.2013 - 15:25Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha3:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
10827.01.2013 - 16:05Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
10910.02.2013 - 08:45FC Debakl PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
11010.02.2013 - 09:25KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
11110.02.2013 - 10:05FC Debakl PrahaELPEG "A" Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
11210.02.2013 - 10:45KYX PrahaELPEG "A" Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11310.02.2013 - 11:25Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha7:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
11410.02.2013 - 12:05Bůžci PrahaHroudy z Boudy Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11510.02.2013 - 12:45Chemcomex Praha "B"BT Ježek 0609 Praha5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
11610.02.2013 - 13:25Chemcomex Praha "B"Hroudy z Boudy Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
11710.02.2013 - 14:05CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha3:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
11810.02.2013 - 14:45CEKARE PrahaChemcomex Praha "D"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11910.02.2013 - 15:251. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev Praha9:4(7:1) Podrobnosti o zápasu
12010.02.2013 - 16:051. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "D"5:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
12117.02.2013 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"10:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
12217.02.2013 - 09:25BT Ježek 0609 PrahaELPEG "A" Praha5:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
12317.02.2013 - 10:05Hroudy z Boudy PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
12417.02.2013 - 10:45Hroudy z Boudy PrahaELPEG "A" Praha11:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
12517.02.2013 - 11:25KYX PrahaChemcomex Praha "D"3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
12617.02.2013 - 12:05FC Debakl PrahaChemcomex Praha "D"1:4(0:4) Podrobnosti o zápasu
12717.02.2013 - 12:45KYX PrahaBřevnovský Lev Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
12817.02.2013 - 13:25FC Debakl PrahaBřevnovský Lev Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
12917.02.2013 - 14:05Bůžci Praha1. FC Naděje Praha3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
13017.02.2013 - 14:45Chemcomex Praha "B"1. FC Naděje Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
13117.02.2013 - 15:25Bůžci PrahaCEKARE Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
13217.02.2013 - 16:05Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha1:8(1:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Sus Martin (27)Bůžci Praha2038
2Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"2231
3Slavík Tomáš (35)ELPEG "A" Praha2027
4Bellada Václav (30)1. FC Naděje Praha1122
5Pánek Michal (32)CEKARE Praha1822
6Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha1419
7Kuděj Jiří (24)1. FC Naděje Praha1818
8Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha1417
9Exner Bohumil (38)KYX Praha1616
10Cerman Tomáš (33)ELPEG "A" Praha1816
10Kucharik Michal (27)Chemcomex Praha "D"1816
11Križan Dalibor (32)Chemcomex Praha "B"2016
11Štefánek Jan (32)CEKARE Praha2016
12Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"2216
13Mihalík Martin (30)Chemcomex Praha "D"1815
14Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha2115
15Pavlis Jakub (32)CEKARE Praha1614
16Brychta Jiří (30)1. FC Naděje Praha1814
16Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1814
17Čižmár Peter (32)Chemcomex Praha "B"2013
18Svoboda Jan (44)Bůžci Praha812
19Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha1412
20Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha2012
21Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha811
22Michalík Jiří (28)BT Ježek 0609 Praha1011
23Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha1311
24Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha1411
25Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha1611
25Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha1611
26Jirovský Michael (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"810
27Horský Jiří (31)FC Debakl Praha1010
28Čmejla Matěj (32)CEKARE Praha1210
29Pech Ondřej (29)CEKARE Praha1410
29Šůstek Pavel (41)KYX Praha1410
30Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha179
31Dostál Tomáš (40)KYX Praha209
31Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"209
32Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha68
33Koranda Martin (25)Bůžci Praha138
34Červinský Ondřej (33)CEKARE Praha188
34Čížek Milan (53)Bůžci Praha188
35Maleček Michal (32)CEKARE Praha198
36Kubát Michal (31)ELPEG "A" Praha147
36Rod Michal (43)1. FC Naděje Praha147
37Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha167
38Nečas David (39)Chemcomex Praha "B"187
39Snop David (29)CEKARE Praha66
40Vašák Miloslav (42)FC Debakl Praha106
41Gemza Petr (36)Břevnovský Lev Praha146
42Balouš Petr (39)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"156
43Brandejs David (28)Bůžci Praha65
44David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha75
45Kreitl Tomáš (35)FC Debakl Praha85
46Bialek Milan (24)Břevnovský Lev Praha95
47Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha155
48Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha185
49Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha205
50Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha215
51Anrew Argent (34)Chemcomex Praha "D"84
51Šifta Marek (30)FC Debakl Praha84
52Jíra Tomáš (39)KYX Praha94
53Presl František (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"104
54Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"144
55Čermák Pavel (43)Chemcomex Praha "B"164
55Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha164
55Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha164
56Fleischhans Vilém (41)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"184
56Luňáček Miloslav (47)KYX Praha184
57Dušík Tomáš (28)Chemcomex Praha "D"204
58Kovařík Jakub (33)Chemcomex Praha "B"224
58Veselý Jan (39)ELPEG "A" Praha224
59Jedelský Jiří (43)Chemcomex Praha "B"43
59Krejcar Jiří KYX Praha43
59Rinke Jakub (34)Hroudy z Boudy Praha43
59Vybíral Marek (25)Bůžci Praha43
60Horák Tomáš (46)Bůžci Praha83
61Přibyl František (27)Hroudy z Boudy Praha123
62Bialek Jiří (53)Břevnovský Lev Praha153
63Mikoláš David (28)Hroudy z Boudy Praha183
64Fál Radek (42)Břevnovský Lev Praha203
64Mrázek Jaroslav (38)ELPEG "A" Praha203
64Zmatlík Jan (31)Chemcomex Praha "D"203
65Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609 Praha22
66Beneš Pavel (30)1. FC Naděje Praha42
66Novák Jiří (39)Hroudy z Boudy Praha42
66Šmerda Jaromír (38)KYX Praha42
67Sop Martin (24)Chemcomex Praha "D"62
67Šíma Jan (30)FC Debakl Praha62
67Žemlička Jan (44)Chemcomex Praha "B"62
68Krejčík Pavel (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"82
69Tenkrát Zdeněk (41)BT Ježek 0609 Praha92
70Matoušek Pavel (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"112
70Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha112
71Šebek Milan (41)KYX Praha122
72Horský Jakub (32)CEKARE Praha132
73Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha212
74Semmler Ondřej (30)Chemcomex Praha "D"222
75Revenda Luděk (54)CEKARE Praha21
76Janoušek Jiří (33)1. FC Naděje Praha31
77Dušík Lukáš (30)Chemcomex Praha "D"41
77Endršt Pavel (32)CEKARE Praha41
77Havelka Ondřej (24)Bůžci Praha41
77Korytko Martin (31)FC Debakl Praha41
77Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha41
77Smetana Petr (42)BT Ježek 0609 Praha41
77Soušek Pavel (38)FC Debakl Praha41
77Štric Ivo (52)1. FC Naděje Praha41
78Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"51
79Džurina Luboš (34)ELPEG "A" Praha61
79Mašata Jakub (30)Chemcomex Praha "D"61
79Mora Miroslav (31)Bůžci Praha61
80Skála Jindřich (36)KYX Praha81
81Kloubek Jaroslav (51)Bůžci Praha101
82Křížek Pavel (43)KYX Praha121
83Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha141
83Soudský Tomáš (28)Bůžci Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha142473089
2Pech Ondřej (29)CEKARE Praha141582075
3Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha212760057
4Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha211561055
5Čmejla Matěj (32)CEKARE Praha12950154
6Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"221751052
7Sus Martin (27)Bůžci Praha201651051
8Balouš Petr (39)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"152421044
9Pánek Michal (32)CEKARE Praha181131036
10Michalík Jiří (28)BT Ježek 0609 Praha101640036
11Přibyl František (27)Hroudy z Boudy Praha121440034
12Dostál Tomáš (40)KYX Praha201930034
13Bellada Václav (30)1. FC Naděje Praha11731032
14Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha16631031
15Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"18940029