Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2013/2014

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha18151272:2946
2CEKARE Praha18140494:3642
3The Best of Praha18130560:3039
4Chemcomex Praha "D"18101758:3531
5Chemcomex Praha "B"1891846:5128
6Bůžci Praha1873860:6924
7Hroudy z Boudy Praha18621050:5220
8PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"18511244:7916
9BT Ježek 0609 Praha18411361:9513
10Břevnovský Lev Praha18121533:1025
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 PrahaBůžci PrahaCEKARE PrahaHroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"The Best of Praha
1. FC Naděje Praha - 8:0 (4:0)
7:3 (2:2)
5:2 (4:2)
5:0 (1:0)
5:1 (3:0)
3:2 (2:1)
3:2 (1:1)
3:1 (1:1)
4:0 (3:0)
2:2 (2:0)
4:2 (2:2)
3:1 (1:0)
2:1 (0:1)
2:5 (1:2)
5:2 (1:1)
3:2 (2:1)
7:1 (3:1)
1:2 (0:1)
Břevnovský Lev Praha0:8 (0:4)
3:7 (2:2)
- 2:6 (1:2)
3:7 (2:3)
2:4 (2:1)
6:6 (2:3)
2:10 (1:3)
0:9 (0:3)
1:5 (1:2)
3:3 (1:0)
1:6 (1:3)
1:4 (0:1)
0:3 (0:1)
5:3 (1:3)
2:4 (1:0)
1:4 (1:0)
0:9 (0:4)
1:4 (0:0)
BT Ježek 0609 Praha2:5 (2:4)
0:5 (0:1)
6:2 (2:1)
7:3 (3:2)
- 5:8 (3:3)
0:5 (0:0)K
2:10 (0:5)
2:7 (2:3)
6:1 (4:0)
4:3 (2:2)
2:3 (2:0)
7:8 (2:3)
3:5 (1:1)
2:10 (1:5)
5:5 (1:3)
2:3 (1:2)
4:5 (1:2)
2:7 (0:4)
Bůžci Praha1:5 (0:3)
2:3 (1:2)
4:2 (1:2)
6:6 (3:2)
8:5 (3:3)
5:0 (0:0)K
- 1:9 (1:1)
3:7 (1:3)
3:4 (1:2)
2:5 (1:1)
3:3 (1:1)
5:1 (1:0)
1:1 (1:0)
4:3 (1:2)
1:7 (0:2)
6:2 (5:0)
4:2 (0:2)
1:4 (0:1)
CEKARE Praha2:3 (1:1)
1:3 (1:1)
10:2 (3:1)
9:0 (3:0)
10:2 (5:0)
7:2 (3:2)
9:1 (1:1)
7:3 (3:1)
- 3:2 (2:1)
3:2 (1:2)
2:3 (2:2)
2:1 (1:0)
3:1 (2:0)
6:3 (3:2)
8:1 (3:0)
9:2 (4:1)
2:1 (1:1)
1:4 (1:3)
Hroudy z Boudy Praha0:4 (0:3)
2:2 (0:2)
5:1 (2:1)
3:3 (0:1)
1:6 (0:4)
3:4 (2:2)
4:3 (2:1)
5:2 (1:1)
2:3 (1:2)
2:3 (2:1)
- 2:3 (2:2)
4:5 (3:4)
2:3 (0:2)
1:0 (0:0)
6:2 (4:2)
6:1 (3:0)
0:4 (0:3)
2:3 (0:2)
Chemcomex Praha "B"2:4 (2:2)
1:3 (0:1)
6:1 (3:1)
4:1 (1:0)
3:2 (0:2)
8:7 (3:2)
3:3 (1:1)
1:5 (0:1)
3:2 (2:2)
1:2 (0:1)
3:2 (2:2)
5:4 (4:3)
- 0:4 (0:1)
0:3 (0:1)
3:2 (2:0)
1:4 (1:1)
1:2 (1:0)
1:0 (0:0)
Chemcomex Praha "D"1:2 (1:0)
5:2 (2:1)
3:0 (1:0)
3:5 (3:1)
5:3 (1:1)
10:2 (5:1)
1:1 (0:1)
3:4 (2:1)
1:3 (0:2)
3:6 (2:3)
3:2 (2:0)
0:1 (0:0)
4:0 (1:0)
3:0 (1:0)
- 4:1 (1:1)
7:1 (4:1)
0:1 (0:1)
2:1 (1:0)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:5 (1:1)
2:3 (1:2)
4:2 (0:1)
4:1 (0:1)
5:5 (3:1)
3:2 (2:1)
7:1 (2:0)
2:6 (0:5)
1:8 (0:3)
2:9 (1:4)
2:6 (2:4)
1:6 (0:3)
2:3 (0:2)
4:1 (1:1)
1:4 (1:1)
1:7 (1:4)
- 1:3 (1:0)
0:7 (0:3)
The Best of Praha1:7 (1:3)
2:1 (1:0)
9:0 (4:0)
4:1 (0:0)
5:4 (2:1)
7:2 (4:0)
2:4 (2:0)
4:1 (1:0)
1:2 (1:1)
4:1 (3:1)
4:0 (3:0)
3:2 (2:0)
2:1 (0:1)
0:1 (0:0)
1:0 (1:0)
1:2 (0:1)
3:1 (0:1)
7:0 (3:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha1856400076
2Bůžci Praha1848810098
3Chemcomex Praha "D"185510000105
4PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"18629000107
5Chemcomex Praha "B"185511100120
6Břevnovský Lev Praha185310300133
7The Best of Praha189411000149
8Hroudy z Boudy Praha189116100181
9CEKARE Praha187317500208
10BT Ježek 0609 Praha189116401261
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
120.10.2013 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaCEKARE Praha2:10(0:5) Podrobnosti o zápasu
220.10.2013 - 09:251. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha5:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
320.10.2013 - 10:05CEKARE PrahaHroudy z Boudy Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
420.10.2013 - 10:45Břevnovský Lev Praha1. FC Naděje Praha0:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
520.10.2013 - 11:25Hroudy z Boudy PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"6:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
620.10.2013 - 12:05The Best of PrahaBřevnovský Lev Praha9:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
720.10.2013 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Bůžci Praha7:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
820.10.2013 - 13:25Chemcomex Praha "D"The Best of Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
920.10.2013 - 14:05Bůžci PrahaChemcomex Praha "B"3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1020.10.2013 - 14:45Chemcomex Praha "B"Chemcomex Praha "D"0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1103.11.2013 - 08:45Chemcomex Praha "D"Bůžci Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1203.11.2013 - 09:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "D"1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1303.11.2013 - 10:05Bůžci PrahaThe Best of Praha4:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
1403.11.2013 - 10:45Chemcomex Praha "B"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1503.11.2013 - 11:25The Best of PrahaHroudy z Boudy Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1603.11.2013 - 12:051. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "B"4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
1703.11.2013 - 12:45Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha1:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
1803.11.2013 - 13:25CEKARE Praha1. FC Naděje Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1903.11.2013 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaBřevnovský Lev Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2003.11.2013 - 14:45Břevnovský Lev PrahaCEKARE Praha2:10(1:3) Podrobnosti o zápasu
2110.11.2013 - 08:45Bůžci PrahaBřevnovský Lev Praha4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
2210.11.2013 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaBůžci Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2310.11.2013 - 10:05Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "B"1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
2410.11.2013 - 10:451. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2510.11.2013 - 11:25Chemcomex Praha "B"CEKARE Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
2610.11.2013 - 12:05Chemcomex Praha "D"1. FC Naděje Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2710.11.2013 - 12:45CEKARE PrahaThe Best of Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2810.11.2013 - 13:25BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "D"3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
2910.11.2013 - 14:05The Best of PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3010.11.2013 - 14:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BT Ježek 0609 Praha5:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
3124.11.2013 - 08:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"CEKARE Praha1:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
3224.11.2013 - 09:25CEKARE PrahaBůžci Praha9:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3324.11.2013 - 10:05Břevnovský Lev PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
3424.11.2013 - 10:45Bůžci Praha1. FC Naděje Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
3524.11.2013 - 11:25Chemcomex Praha "D"Břevnovský Lev Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3624.11.2013 - 12:051. FC Naděje PrahaThe Best of Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
3724.11.2013 - 12:45Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "D"2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3824.11.2013 - 13:25The Best of PrahaBT Ježek 0609 Praha5:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
3924.11.2013 - 14:05Chemcomex Praha "B"Hroudy z Boudy Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
4024.11.2013 - 14:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"2:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
4115.12.2013 - 08:45Břevnovský Lev PrahaHroudy z Boudy Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4215.12.2013 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaBřevnovský Lev Praha3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4315.12.2013 - 10:05Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
4415.12.2013 - 10:45Chemcomex Praha "D"CEKARE Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4515.12.2013 - 11:251. FC Naděje PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4615.12.2013 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. FC Naděje Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4715.12.2013 - 12:45Chemcomex Praha "B"The Best of Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4815.12.2013 - 13:25The Best of PrahaChemcomex Praha "B"0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4915.12.2013 - 14:05BT Ježek 0609 PrahaBůžci Praha5:8(3:3) Podrobnosti o zápasu
5015.12.2013 - 14:45Bůžci PrahaBT Ježek 0609 Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
5105.01.2014 - 08:45Chemcomex Praha "D"Chemcomex Praha "B"3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5205.01.2014 - 09:25Chemcomex Praha "B"Bůžci Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
5305.01.2014 - 10:05The Best of PrahaChemcomex Praha "D"1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5405.01.2014 - 10:45Bůžci PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"6:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
5505.01.2014 - 11:25Břevnovský Lev PrahaThe Best of Praha1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
5605.01.2014 - 12:05PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Hroudy z Boudy Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
5705.01.2014 - 12:451. FC Naděje PrahaBřevnovský Lev Praha7:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
5805.01.2014 - 13:25Hroudy z Boudy PrahaCEKARE Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5905.01.2014 - 14:05BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
6005.01.2014 - 14:45CEKARE PrahaBT Ježek 0609 Praha7:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
6112.01.2014 - 08:45CEKARE PrahaBřevnovský Lev Praha9:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
6212.01.2014 - 09:25Břevnovský Lev PrahaBT Ježek 0609 Praha3:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
6312.01.2014 - 10:051. FC Naděje PrahaCEKARE Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6412.01.2014 - 10:45BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
6512.01.2014 - 11:25Chemcomex Praha "B"1. FC Naděje Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
6612.01.2014 - 12:05Hroudy z Boudy PrahaThe Best of Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6712.01.2014 - 12:45PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Chemcomex Praha "B"4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6812.01.2014 - 13:25The Best of PrahaBůžci Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6912.01.2014 - 14:05Chemcomex Praha "D"PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
7012.01.2014 - 14:45Bůžci PrahaChemcomex Praha "D"4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7109.02.2014 - 08:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"The Best of Praha0:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
7209.02.2014 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7309.02.2014 - 10:05Chemcomex Praha "D"BT Ježek 0609 Praha10:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
7409.02.2014 - 10:45The Best of PrahaCEKARE Praha4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
7509.02.2014 - 11:251. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "D"2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
7609.02.2014 - 12:05CEKARE PrahaChemcomex Praha "B"2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7709.02.2014 - 12:45Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha2:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
7809.02.2014 - 13:25Chemcomex Praha "B"Břevnovský Lev Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7909.02.2014 - 14:05Bůžci PrahaHroudy z Boudy Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
8009.02.2014 - 14:25Břevnovský Lev PrahaBůžci Praha6:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
8123.02.2014 - 08:45BT Ježek 0609 PrahaChemcomex Praha "B"7:8(2:3) Podrobnosti o zápasu
8223.02.2014 - 09:25Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "B"4:5(3:4) Podrobnosti o zápasu
8323.02.2014 - 10:05BT Ježek 0609 PrahaThe Best of Praha2:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
8423.02.2014 - 10:45Chemcomex Praha "D"Hroudy z Boudy Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
8523.02.2014 - 11:25The Best of Praha1. FC Naděje Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8623.02.2014 - 12:05Břevnovský Lev PrahaChemcomex Praha "D"5:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
8723.02.2014 - 12:451. FC Naděje PrahaBůžci Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
8823.02.2014 - 13:25PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"Břevnovský Lev Praha4:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
8923.02.2014 - 14:05Bůžci PrahaCEKARE Praha3:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
9023.02.2014 - 14:45CEKARE PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"9:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha1729
2Pánek Michal (32)CEKARE Praha1223
3Sus Martin (27)Bůžci Praha1721
4Šafář Jan (26)The Best of Praha1620
5Kuděj Jiří (24)1. FC Naděje Praha1820
6Turek Josef (28)Chemcomex Praha "D"1314
7Vejražka Jan (31)CEKARE Praha1414
8Baroš Jan (31)Hroudy z Boudy Praha1612
8Štefánek Jan (32)CEKARE Praha1612
9Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha1411
9Vošta Štěpán (24)The Best of Praha1411
10Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1811
11Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1810
12Križan Dalibor (32)Chemcomex Praha "B"109
13Brychta Jiří (30)1. FC Naděje Praha149
13Jirovský Michael (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"149
14Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha159
15Vybíral Marek (25)Bůžci Praha98
16Barták František (24)Břevnovský Lev Praha108
16Čižmár Peter (32)Chemcomex Praha "B"108
17Červinský Ondřej (33)CEKARE Praha128
18Šamánek Jaroslav (43)Břevnovský Lev Praha148
19Bellada Václav (30)1. FC Naděje Praha57
20Janoušek Jiří (33)1. FC Naděje Praha77
21Panulin Martin (29)Bůžci Praha107
22Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"117
23Maleček Michal (32)CEKARE Praha127
24Svoboda Jan (44)Bůžci Praha147
25Dušík Tomáš (28)Chemcomex Praha "D"167
25Kučera Aleš (42)The Best of Praha167
25Matas Jakub (30)Hroudy z Boudy Praha167
26Mihalík Martin (30)Chemcomex Praha "D"187
27Váchal Jakub (26)CEKARE Praha46
28Beneš Pavel (30)1. FC Naděje Praha86
29Vávra Pavel (19)CEKARE Praha106
30Švertšal Ladislav (35)The Best of Praha186
31Michalík Jiří (28)BT Ježek 0609 Praha65
32Majerčin Jakub (30)CEKARE Praha85
33Bialek Milan (24)Chemcomex Praha "D"125
33Lžíčař Petr (29)Hroudy z Boudy Praha125
34Borský Pavel (45)Chemcomex Praha "B"145
34Kruml Petr (31)The Best of Praha145
34Nečas David (39)Chemcomex Praha "B"145
35Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha185
36Four Marek (29)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"44
36Kuděj Jiří (45)1. FC Naděje Praha44
36Patejdl Petr (42)BT Ježek 0609 Praha44
36Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha44
37Anrew Argent (34)Chemcomex Praha "D"64
37Cvrček Milan (31)The Best of Praha64
38Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha84
39Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha104
39Pavlis Jakub (32)CEKARE Praha104
39Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha104
40Klozar Jan (36)Břevnovský Lev Praha144
40Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha144
41Dušík Lukáš (30)Chemcomex Praha "D"164
42Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha174
43Kovařík Jakub (33)Chemcomex Praha "B"184
44Havrda Ondřej (31)Chemcomex Praha "D"13
45Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha53
46Both László (33)Chemcomex Praha "B"63
46Kalous Michael (21)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"63
47Havelka Ondřej (24)Bůžci Praha83
48Smetana Michal (44)BT Ježek 0609 Praha103
49Červený Václav (39)BT Ježek 0609 Praha143
49Presl František (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"143
49Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha143
50Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"163
51Pohnán Jan (26)CEKARE Praha22
51Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha22
52Brandejs David (28)Bůžci Praha42
52Havelka Aleš (47)Bůžci Praha42
52Rod Michal (43)1. FC Naděje Praha42
52Viktorin Petr (30)The Best of Praha42
52Zdechovan Jan (31)BT Ježek 0609 Praha42
53Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha72
53Olmr Matyáš (25)1. FC Naděje Praha72
54Tenkrát Zdeněk (41)BT Ježek 0609 Praha82
55Zmatlík Jan (31)Chemcomex Praha "D"102
55Žemlička Jan (44)Chemcomex Praha "B"102
56Horský Jakub (32)CEKARE Praha112
57Čížek Milan (53)Bůžci Praha122
58Čermák Pavel (43)Chemcomex Praha "B"182
58Kučera Jan (46)The Best of Praha182
59Pech Ondřej (29)CEKARE Praha11
60Falátek Jiří (31)Chemcomex Praha "B"21
60Grau Martin (41)BT Ježek 0609 Praha21
60Hejna Josef (29)BT Ježek 0609 Praha21
60Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha21
60Mihna David (23)The Best of Praha21
60Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha21
60Šťasta Jakub (27)Bůžci Praha21
60Tlustý Oldřich (30)CEKARE Praha21
61Novák Antonín (42)BT Ježek 0609 Praha41
61Švestka Petr (46)Břevnovský Lev Praha41
62Holas Martin (33)The Best of Praha61
62Pavlásek Čestmír (48)1. FC Naděje Praha61
63Brandejs Michal (50)Bůžci Praha71
64Bastl Michal (34)BT Ježek 0609 Praha81
64Fousek Jiří (29)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"81
65Semmler Dominik (27)Chemcomex Praha "D"91
66Čáslavka Miroslav (46)Břevnovský Lev Praha101
66Kron Jan (35)Břevnovský Lev Praha101
66Soudský Tomáš (28)Bůžci Praha101
67Peterka Benjamin (34)Břevnovský Lev Praha121
68Dobřanský Jindřich (40)The Best of Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Pánek Michal (32)CEKARE Praha12642046
2David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha171051045
3Peterka Benjamin (34)Břevnovský Lev Praha121931044
4Hylas David (46)Břevnovský Lev Praha151341043
5Francl Jan (47)Chemcomex Praha "B"11841038
6Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha141031035
7Maleček Michal (32)CEKARE Praha12831033
8Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha141040030
9Štefánek Milan (54)CEKARE Praha6431029
10Lžíčař Petr (29)Hroudy z Boudy Praha121720027
11Kučera Aleš (42)The Best of Praha161720027
12Bialek Tomáš (31)Břevnovský Lev Praha8421024
13Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"181420024
14Bastl Michal (34)BT Ježek 0609 Praha8321023
15Sedláček Jakub (34)CEKARE Praha14830023