Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2005/2006

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1To Je Nářez Praha16121363:3837
2TFC Netopýr "A" Praha16111468:2834
3Traktor Praha16110568:4533
4COMES Košíře Praha1680842:4324
5PRO TRANS Praha1672750:4623
6RSC Modřany Praha1653840:4318
7JUM - JUM TEAM Praha16511050:7016
8Laser Game Praha16421030:5914
9KUR Černošice Praha16321122:6111
Křížová tabulka výsledků
- COMES Košíře PrahaJUM - JUM TEAM PrahaKUR Černošice PrahaLaser Game PrahaPRO TRANS PrahaRSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez PrahaTraktor Praha
COMES Košíře Praha - 6:2 (3:0)
5:2 (2:1)
0:2 (0:0)
3:1 (0:0)
4:1 (2:1)
3:2 (2:0)
1:6 (1:2)
2:4 (2:2)
0:3 (0:3)
3:2 (2:1)
0:3 (0:2)
1:2 (0:0)
2:3 (1:1)
6:3 (3:2)
4:2 (1:1)
2:5 (1:1)
JUM - JUM TEAM Praha2:6 (0:3)
2:5 (1:2)
- 5:1 (3:0)
5:3 (3:2)
2:4 (1:1)
3:4 (1:2)
3:1 (0:0)
3:5 (1:1)
2:5 (0:3)
1:1 (1:1)
4:3 (2:1)
2:6 (1:2)
1:10 (1:3)
3:4 (3:1)
5:9 (1:4)
7:3 (2:3)
KUR Černošice Praha2:0 (0:0)
1:3 (0:0)
1:5 (0:3)
3:5 (2:3)
- 1:4 (0:1)
3:2 (2:0)
2:2 (1:0)
3:3 (1:2)
0:4 (0:0)
0:3 (0:1)
0:4 (0:2)
1:7 (0:1)
0:5 (0:2)
0:9 (0:3)
2:3 (1:2)
3:2 (1:2)
Laser Game Praha1:4 (1:2)
2:3 (0:2)
4:2 (1:1)
4:3 (2:1)
4:1 (1:0)
2:3 (0:2)
- 1:4 (1:1)
1:5 (0:2)
1:1 (0:0)
3:2 (1:0)
2:2 (1:1)
1:7 (1:3)
1:4 (0:1)
1:2 (0:0)
0:8 (0:2)
2:8 (1:6)
PRO TRANS Praha6:1 (2:1)
4:2 (2:2)
1:3 (0:0)
5:3 (1:1)
2:2 (0:1)
3:3 (2:1)
4:1 (1:1)
5:1 (2:0)
- 2:4 (1:1)
5:4 (2:2)
2:1 (0:0)
4:7 (2:2)
3:4 (2:1)
2:3 (0:1)
2:3 (0:3)
0:4 (0:2)
RSC Modřany Praha3:0 (3:0)
2:3 (1:2)
5:2 (3:0)
1:1 (1:1)
4:0 (0:0)
3:0 (1:0)
1:1 (0:0)
2:3 (0:1)
4:2 (1:1)
4:5 (2:2)
- 1:7 (0:4)
1:6 (0:2)
2:2 (2:1)
2:3 (0:2)
3:5 (1:3)
2:3 (1:2)
TFC Netopýr "A" Praha3:0 (2:0)
2:1 (0:0)
3:4 (1:2)
6:2 (2:1)
4:0 (2:0)
7:1 (1:0)
2:2 (1:1)
7:1 (3:1)
1:2 (0:0)
7:4 (2:2)
7:1 (4:0)
6:1 (2:0)
- 4:0 (3:0)
3:4 (2:1)
4:5 (1:1)
2:0 (2:0)
To Je Nářez Praha3:2 (1:1)
3:6 (2:3)
10:1 (3:1)
4:3 (1:3)
5:0 (2:0)
9:0 (3:0)
4:1 (1:0)
2:1 (0:0)
4:3 (1:2)
3:2 (1:0)
2:2 (1:2)
3:2 (2:0)
0:4 (0:3)
4:3 (1:2)
- 4:6 (2:3)
3:2 (1:1)
Traktor Praha2:4 (1:1)
5:2 (1:1)
9:5 (4:1)
3:7 (3:2)
3:2 (2:1)
2:3 (2:1)
8:0 (2:0)
8:2 (6:1)
3:2 (3:0)
4:0 (2:0)
5:3 (3:1)
3:2 (2:1)
5:4 (1:1)
0:2 (0:2)
6:4 (3:2)
2:3 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1COMES Košíře Praha1659400079
2To Je Nářez Praha1668300083
3Traktor Praha1675300090
4TFC Netopýr "A" Praha1650401090
5RSC Modřany Praha16604010100
6Laser Game Praha16732010103
7JUM - JUM TEAM Praha16629020147
8PRO TRANS Praha16879010152
9KUR Černošice Praha166415020179
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
105.11.2005 - 09:00JUM - JUM TEAM PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
205.11.2005 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
305.11.2005 - 10:20JUM - JUM TEAM PrahaTo Je Nářez Praha1:10(1:3) Podrobnosti o zápasu
405.11.2005 - 11:00Traktor PrahaKUR Černošice Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
505.11.2005 - 11:40KUR Černošice PrahaPRO TRANS Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
605.11.2005 - 12:20Traktor PrahaPRO TRANS Praha3:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
705.11.2005 - 13:00RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha3:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
805.11.2005 - 13:40RSC Modřany PrahaLaser Game Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
905.11.2005 - 14:20Laser Game PrahaCOMES Košíře Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1012.11.2005 - 11:00RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1112.11.2005 - 11:40KUR Černošice PrahaTo Je Nářez Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
1212.11.2005 - 12:20RSC Modřany PrahaKUR Černošice Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1312.11.2005 - 15:00Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1412.11.2005 - 15:40Traktor PrahaCOMES Košíře Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1512.11.2005 - 16:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1612.11.2005 - 19:00Laser Game PrahaPRO TRANS Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1712.11.2005 - 19:40JUM - JUM TEAM PrahaPRO TRANS Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1812.11.2005 - 20:20JUM - JUM TEAM PrahaLaser Game Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1926.11.2005 - 11:00Traktor PrahaJUM - JUM TEAM Praha9:5(4:1) Podrobnosti o zápasu
2026.11.2005 - 11:40Traktor PrahaRSC Modřany Praha5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2126.11.2005 - 12:20JUM - JUM TEAM PrahaRSC Modřany Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2226.11.2005 - 13:00To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2326.11.2005 - 13:40COMES Košíře PrahaPRO TRANS Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
2426.11.2005 - 14:20To Je Nářez PrahaPRO TRANS Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2526.11.2005 - 19:00KUR Černošice PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
2626.11.2005 - 19:40Laser Game PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2726.11.2005 - 20:20Laser Game PrahaKUR Černošice Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2810.12.2005 - 11:00RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
2910.12.2005 - 11:40TFC Netopýr "A" PrahaPRO TRANS Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3010.12.2005 - 12:20RSC Modřany PrahaPRO TRANS Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3110.12.2005 - 15:00JUM - JUM TEAM PrahaKUR Černošice Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3210.12.2005 - 15:40JUM - JUM TEAM PrahaCOMES Košíře Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3310.12.2005 - 16:20KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3410.12.2005 - 19:00Traktor PrahaLaser Game Praha8:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3510.12.2005 - 19:40Traktor PrahaTo Je Nářez Praha6:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
3610.12.2005 - 20:20Laser Game PrahaTo Je Nářez Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
3707.01.2006 - 09:00PRO TRANS PrahaKUR Černošice Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
3807.01.2006 - 09:40PRO TRANS PrahaTraktor Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
3907.01.2006 - 10:20KUR Černošice PrahaTraktor Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
4007.01.2006 - 13:00To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4107.01.2006 - 13:40To Je Nářez PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4207.01.2006 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaJUM - JUM TEAM Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4307.01.2006 - 17:00COMES Košíře PrahaRSC Modřany Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4407.01.2006 - 17:40COMES Košíře PrahaLaser Game Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
4507.01.2006 - 18:20Laser Game PrahaRSC Modřany Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4621.01.2006 - 11:00PRO TRANS PrahaLaser Game Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4721.01.2006 - 11:40Laser Game PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4822.01.2006 - 12:20PRO TRANS PrahaJUM - JUM TEAM Praha5:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4922.01.2006 - 15:00To Je Nářez PrahaRSC Modřany Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
5022.01.2006 - 15:40KUR Černošice PrahaRSC Modřany Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5122.01.2006 - 16:20To Je Nářez PrahaKUR Černošice Praha9:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
5222.01.2006 - 19:00TFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5322.01.2006 - 19:40COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
5422.01.2006 - 20:20COMES Košíře PrahaTraktor Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
5504.02.2006 - 09:00PRO TRANS PrahaCOMES Košíře Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
5604.02.2006 - 09:40PRO TRANS PrahaTo Je Nářez Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5704.02.2006 - 10:10COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha6:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
5804.02.2006 - 13:00KUR Černošice PrahaLaser Game Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
5904.02.2006 - 13:40TFC Netopýr "A" PrahaKUR Černošice Praha7:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6004.02.2006 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaLaser Game Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
6104.02.2006 - 17:00RSC Modřany PrahaTraktor Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6204.02.2006 - 17:40JUM - JUM TEAM PrahaTraktor Praha7:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
6304.02.2006 - 18:20JUM - JUM TEAM PrahaRSC Modřany Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6425.02.2006 - 11:00To Je Nářez PrahaTraktor Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6525.02.2006 - 11:40Laser Game PrahaTraktor Praha2:8(1:6) Podrobnosti o zápasu
6625.02.2006 - 12:20Laser Game PrahaTo Je Nářez Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6725.02.2006 - 15:00PRO TRANS PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
6825.02.2006 - 15:40PRO TRANS PrahaRSC Modřany Praha5:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
6925.02.2006 - 16:20RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
7025.02.2006 - 19:00COMES Košíře PrahaJUM - JUM TEAM Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
7125.02.2006 - 19:40COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
7225.02.2006 - 20:20JUM - JUM TEAM PrahaKUR Černošice Praha5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Stolař František (42)Traktor Praha1629
2Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha1616
3Lukeš Tomáš (51)Traktor Praha1415
4Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha1014
5Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha1614
6Šála Jiří (35)JUM - JUM TEAM Praha1013
7Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha1012
8Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha1611
9Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha1410
10Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha1610
10Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha1610
11Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha89
12Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha149
13Mička David (48)Laser Game Praha169
14Čermák Marek (43)PRO TRANS Praha168
15Rada Petr (44)TFC Netopýr "A" Praha87
16Večl Martin (43)PRO TRANS Praha107
17Blažek Václav (56)Laser Game Praha147
18Mareš Roman (43)PRO TRANS Praha157
19Vajnar Jiří (58)TFC Netopýr "A" Praha167
19Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha167
20Bouška Přemysl (35)Traktor Praha66
21Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha76
22Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha86
22Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha86
23Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha126
24Vaněček Štěpán (35)JUM - JUM TEAM Praha146
25Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha166
26Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha105
26Vohnický Lukáš (30)PRO TRANS Praha105
27Brix Aleš (46)COMES Košíře Praha125
27Krejčí Roman (42)PRO TRANS Praha125
27Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha125
28Podivínský David (45)To Je Nářez Praha145
29Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha155
30Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha165
31Kadleček Daniel JUM - JUM TEAM Praha94
32Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha104
33Břeský Pavel (38)PRO TRANS Praha124
33Kokrda Pavel (42)KUR Černošice Praha124
33Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha124
34Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha134
35Tkáč Filip (32)PRO TRANS Praha144
36Cmíral Jiří (59)PRO TRANS Praha164
36Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha164
36Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha164
36Řezáč Michal (37)PRO TRANS Praha164
37Hlaváček Lukáš JUM - JUM TEAM Praha33
38Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha73
39Holkup Josef (33)Traktor Praha83
40Jakubička Daniel Laser Game Praha93
41Poláček Martin (41)JUM - JUM TEAM Praha103
42Belda Petr (42)RSC Modřany Praha123
42Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha123
42Mička Aleš (52)Laser Game Praha123
42Novák Tomáš (41)RSC Modřany Praha123
42Volák Michal (30)COMES Košíře Praha123
43Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha163
43Suchý Martin (39)KUR Černošice Praha163
44Dvorný Vladimír Laser Game Praha22
44Herian Jan (45)COMES Košíře Praha22
45Birner Pavel (39)TFC Netopýr "A" Praha62
45Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha62
46Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha82
47Vaněk Tomáš (34)To Je Nářez Praha92
48Kryštof Jan (49)Traktor Praha102
48Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha102
49Červený Martin (42)KUR Černošice Praha162
49Halouska Jan (57)Traktor Praha162
50Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha21
51Marhoun Otakar (41)JUM - JUM TEAM Praha51
52Brummel Martin Laser Game Praha61
52Kapusta Ondřej (28)Traktor Praha61
52Olejník Jiří (62)PRO TRANS Praha61
52Puchmajer Michal (56)TFC Netopýr "A" Praha61
53Hrouda Jaroslav JUM - JUM TEAM Praha81
53Makovský Oldřich (43)Laser Game Praha81
53Ondráček Jaroslav (41)To Je Nářez Praha81
53Smetana Pavel (52)COMES Košíře Praha81
53Smetana Václav (58)COMES Košíře Praha81
54Hejda Petr (30)PRO TRANS Praha101
54Tuček Kamil (49)Laser Game Praha101
55Křikava Milan Laser Game Praha111
55Liška Zdeněk (39)Laser Game Praha111
56Fremund Filip (49)Traktor Praha141
56Kočík Vladimír (67)To Je Nářez Praha141
56Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha141
56Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha141
57Opatrný Miloš (56)Laser Game Praha161
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Masař František (49)TFC Netopýr "A" Praha144202318,261
2Scarano Alessio (42)Laser Game Praha4120815,000
3Deršák Petr (49)To Je Nářez Praha154503413,235
4Halouska Jan (57)Traktor Praha260512,000
4Kočí Petr (54)TFC Netopýr "A" Praha260512,000
4Olejník Jiří (62)PRO TRANS Praha260512,000
5Poláček Marek (52)COMES Košíře Praha144203611,667
6Koula Richard (45)RSC Modřany Praha164804311,163
7Kryštof Jan (49)Traktor Praha111111,000
8Chloupek Miroslav (52)Traktor Praha144093910,487
9Roubíček Tomáš (37)PRO TRANS Praha144204110,244
10Poláček Martin (41)JUM - JUM TEAM Praha130310,000
11Podhorný Marek (40)JUM - JUM TEAM Praha10290348,529
12Tuček Kamil (49)Laser Game Praha5150188,333
13Mička Aleš (52)Laser Game Praha390118,182
14Šolc Josef (60)KUR Černošice Praha13390488,125
15Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha1808,000
16Kokrda Pavel (42)KUR Černošice Praha26087,500
17Ondráček Jaroslav (41)To Je Nářez Praha13047,500
18Smetana Václav (58)COMES Košíře Praha25277,429
19Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha11427,000
20Šála Jiří (35)JUM - JUM TEAM Praha25286,500
21Kačírek Petr (49)Laser Game Praha260106,000
22Bukovanský Jiří (61)KUR Černošice Praha13056,000
23Kadleček Daniel JUM - JUM TEAM Praha11635,333
24Liška Zdeněk (39)Laser Game Praha260125,000
25Vaněček Štěpán (35)JUM - JUM TEAM Praha348104,800
26Marhoun Otakar (41)JUM - JUM TEAM Praha130103,000
27Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha1000,000
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha161950044
2Večl Martin (43)PRO TRANS Praha10530140
3Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha162040040
4Šolc Josef (60)KUR Černošice Praha13430139
5Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha16920139
6Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha6720137
7Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha15910134
8Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha161730032
9Liška Zdeněk (39)Laser Game Praha111000130
10Čermák Marek (43)PRO TRANS Praha162210027
11Mareš Roman (43)PRO TRANS Praha151620026
12Hrouda Jaroslav JUM - JUM TEAM Praha8200122
13Kočí Petr (54)TFC Netopýr "A" Praha2000120
14Mička Aleš (52)Laser Game Praha121410019
15Blažek Václav (56)Laser Game Praha141410019