Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2007/2008

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha161411101:4943
2J.R.CLUB Praha16102468:5532
3TFC Netopýr "A" Praha16100650:4930
41. HFC Kobylisy Praha1682662:5026
5RSC Modřany Praha1671845:5622
6Traktor Praha1661962:7219
7JUM - JUM TEAM Praha16601072:8018
8PRO TRANS Praha16411170:9013
9JIŽNÍ BRONX Praha16221234:638
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje Praha1. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUM - JUM TEAM PrahaPRO TRANS PrahaRSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha
1. FC Naděje Praha - 5:1 (1:1)
7:2 (4:0)
3:3 (1:2)
6:1 (5:0)
4:1 (2:0)
4:1 (1:0)
7:2 (6:1)
5:9 (1:4)
12:6 (6:5)
6:5 (3:3)
7:2 (4:1)
4:3 (3:2)
11:3 (5:2)
5:1 (0:1)
6:1 (2:0)
9:8 (5:4)
1. HFC Kobylisy Praha1:5 (1:1)
2:7 (0:4)
- 4:1 (2:1)
8:0 (4:0)
5:5 (3:3)
3:0 (1:0)
6:3 (1:3)
9:1 (4:1)
5:2 (3:1)
6:5 (0:1)
2:3 (2:2)
1:5 (0:3)
3:4 (1:3)
1:4 (1:1)
3:3 (2:1)
3:2 (2:2)
J.R.CLUB Praha3:3 (2:1)
1:6 (0:5)
1:4 (1:2)
0:8 (0:4)
- 5:2 (2:0)
3:1 (2:0)
5:3 (2:1)
9:3 (3:3)
7:4 (4:3)
9:6 (4:3)
3:3 (1:2)
5:0 (1:0)
2:5 (1:0)
4:2 (0:1)
6:4 (3:1)
5:1 (3:1)
JIŽNÍ BRONX Praha1:4 (0:2)
1:4 (0:1)
5:5 (3:3)
0:3 (0:1)
2:5 (0:2)
1:3 (0:2)
- 2:3 (0:1)
1:7 (0:4)
3:2 (0:2)
5:5 (1:2)
2:4 (1:1)
3:1 (3:0)
2:4 (1:2)
3:4 (1:3)
0:5 (0:4)
3:4 (3:1)
JUM - JUM TEAM Praha2:7 (1:6)
9:5 (4:1)
3:6 (3:1)
1:9 (1:4)
3:5 (1:2)
3:9 (3:3)
3:2 (1:0)
7:1 (4:0)
- 7:4 (3:1)
5:6 (1:3)
3:5 (1:1)
5:3 (1:2)
1:6 (1:2)
1:3 (1:1)
5:7 (2:3)
14:2 (2:2)
PRO TRANS Praha6:12 (5:6)
5:6 (3:3)
2:5 (1:3)
5:6 (1:0)
4:7 (3:4)
6:9 (3:4)
2:3 (2:0)
5:5 (2:1)
4:7 (1:3)
6:5 (3:1)
- 3:4 (2:2)
3:5 (3:2)
3:6 (2:2)
5:2 (2:0)
4:2 (3:1)
7:6 (1:3)
RSC Modřany Praha2:7 (1:4)
3:4 (2:3)
3:2 (2:2)
5:1 (3:0)
3:3 (2:1)
0:5 (0:1)
4:2 (1:1)
1:3 (0:3)
5:3 (1:1)
3:5 (2:1)
4:3 (2:2)
5:3 (2:3)
- 4:0 (1:0)
0:2 (0:2)
2:7 (0:3)
1:6 (0:2)
TFC Netopýr "A" Praha3:11 (2:5)
1:5 (1:0)
4:3 (3:1)
4:1 (1:1)
5:2 (0:1)
2:4 (1:0)
4:2 (2:1)
4:3 (3:1)
6:1 (2:1)
3:1 (1:1)
6:3 (2:2)
2:5 (0:2)
0:4 (0:1)
2:0 (2:0)
- 3:2 (1:0)
1:2 (1:1)
Traktor Praha1:6 (0:2)
8:9 (4:5)
3:3 (1:2)
2:3 (2:2)
4:6 (1:3)
1:5 (1:3)
5:0 (4:0)
4:3 (1:3)
7:5 (3:2)
2:14 (2:2)
2:4 (1:3)
6:7 (3:1)
7:2 (3:0)
6:1 (2:0)
2:3 (0:1)
2:1 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1TFC Netopýr "A" Praha1644200054
2RSC Modřany Praha1639300054
31. FC Naděje Praha1644300059
41. HFC Kobylisy Praha1651200061
5JIŽNÍ BRONX Praha1664200074
6PRO TRANS Praha1656400076
7J.R.CLUB Praha1657600087
8Traktor Praha16726000102
9JUM - JUM TEAM Praha16648000104
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2007 - 09:00JUM - JUM TEAM Praha1. HFC Kobylisy Praha3:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
203.11.2007 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
303.11.2007 - 10:20JUM - JUM TEAM PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
403.11.2007 - 11:00JIŽNÍ BRONX PrahaTraktor Praha0:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
503.11.2007 - 11:40Traktor PrahaPRO TRANS Praha2:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
603.11.2007 - 12:20JIŽNÍ BRONX PrahaPRO TRANS Praha3:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
703.11.2007 - 13:00J.R.CLUB Praha1. FC Naděje Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
803.11.2007 - 13:40J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
903.11.2007 - 14:20RSC Modřany Praha1. FC Naděje Praha2:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2007 - 11:00J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2007 - 11:40Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2007 - 12:20J.R.CLUB PrahaTraktor Praha6:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2007 - 15:00JIŽNÍ BRONX Praha1. HFC Kobylisy Praha5:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2007 - 15:40JIŽNÍ BRONX Praha1. FC Naděje Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2007 - 16:201. HFC Kobylisy Praha1. FC Naděje Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2007 - 19:00RSC Modřany PrahaPRO TRANS Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1717.11.2007 - 19:40JUM - JUM TEAM PrahaRSC Modřany Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1817.11.2007 - 20:20JUM - JUM TEAM PrahaPRO TRANS Praha7:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
1924.11.2007 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2024.11.2007 - 09:40JIŽNÍ BRONX PrahaJ.R.CLUB Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
2124.11.2007 - 10:20JUM - JUM TEAM PrahaJ.R.CLUB Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2224.11.2007 - 13:00TFC Netopýr "A" Praha1. FC Naděje Praha3:11(2:5) Podrobnosti o zápasu
2324.11.2007 - 13:401. FC Naděje PrahaPRO TRANS Praha12:6(6:5) Podrobnosti o zápasu
2424.11.2007 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaPRO TRANS Praha6:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2524.11.2007 - 19:00Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2624.11.2007 - 19:40RSC Modřany Praha1. HFC Kobylisy Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
2724.11.2007 - 20:20RSC Modřany PrahaTraktor Praha2:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
2808.12.2007 - 09:00J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2908.12.2007 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaPRO TRANS Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3008.12.2007 - 10:20J.R.CLUB PrahaPRO TRANS Praha7:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
3108.12.2007 - 15:00JUM - JUM TEAM PrahaTraktor Praha5:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
3208.12.2007 - 15:40JUM - JUM TEAM Praha1. FC Naděje Praha2:7(1:6) Podrobnosti o zápasu
3308.12.2007 - 16:20Traktor Praha1. FC Naděje Praha1:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
3408.12.2007 - 19:00JIŽNÍ BRONX PrahaRSC Modřany Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3508.12.2007 - 19:40JIŽNÍ BRONX PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3608.12.2007 - 20:20RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2008 - 09:00PRO TRANS PrahaTraktor Praha7:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2008 - 09:40PRO TRANS PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2008 - 10:20Traktor PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2008 - 13:00TFC Netopýr "A" Praha1. HFC Kobylisy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4105.01.2008 - 13:40TFC Netopýr "A" PrahaJUM - JUM TEAM Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4205.01.2008 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaJUM - JUM TEAM Praha9:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
4305.01.2008 - 17:001. FC Naděje PrahaJ.R.CLUB Praha6:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
4405.01.2008 - 17:40RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
4505.01.2008 - 18:201. FC Naděje PrahaRSC Modřany Praha4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2008 - 11:00PRO TRANS PrahaRSC Modřany Praha3:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2008 - 11:40RSC Modřany PrahaJUM - JUM TEAM Praha3:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2008 - 12:20PRO TRANS PrahaJUM - JUM TEAM Praha6:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
4919.01.2008 - 15:00TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha2:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
5019.01.2008 - 15:40Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5119.01.2008 - 16:20TFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5219.01.2008 - 19:001. HFC Kobylisy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5319.01.2008 - 19:401. FC Naděje Praha1. HFC Kobylisy Praha7:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
5419.01.2008 - 20:201. FC Naděje PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5509.02.2008 - 09:00PRO TRANS Praha1. FC Naděje Praha5:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
5609.02.2008 - 09:40PRO TRANS PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
5709.02.2008 - 10:201. FC Naděje PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
5809.02.2008 - 13:00Traktor PrahaRSC Modřany Praha6:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
5909.02.2008 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6009.02.2008 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaRSC Modřany Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
6109.02.2008 - 17:00J.R.CLUB PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
6209.02.2008 - 17:40JUM - JUM TEAM PrahaJIŽNÍ BRONX Praha7:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
6309.02.2008 - 18:20J.R.CLUB PrahaJUM - JUM TEAM Praha9:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
6423.02.2008 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
6523.02.2008 - 11:40RSC Modřany PrahaJIŽNÍ BRONX Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
6623.02.2008 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaRSC Modřany Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
6723.02.2008 - 15:00PRO TRANS Praha1. HFC Kobylisy Praha5:6(1:0) Podrobnosti o zápasu
6823.02.2008 - 15:40PRO TRANS PrahaJ.R.CLUB Praha6:9(3:4) Podrobnosti o zápasu
6923.02.2008 - 16:201. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha8:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
7023.02.2008 - 19:001. FC Naděje PrahaJUM - JUM TEAM Praha5:9(1:4) Podrobnosti o zápasu
7123.02.2008 - 19:401. FC Naděje PrahaTraktor Praha9:8(5:4) Podrobnosti o zápasu
7223.02.2008 - 20:20Traktor PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:14(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha1332
2Mička David (48)J.R.CLUB Praha1227
3Večl Martin (43)PRO TRANS Praha1623
4Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha1422
5Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha1220
5Vohnický Lukáš (30)PRO TRANS Praha1220
6Soukup Josef (41)1. HFC Kobylisy Praha1219
7Lukeš Tomáš (51)Traktor Praha1318
8Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha1415
9Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha1214
9Vaněček Štěpán (36)JUM - JUM TEAM Praha1214
10Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha1413
11Břeský Pavel (38)PRO TRANS Praha1112
12Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha1412
13Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha1111
14Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha1211
15Zima Pavel (41)JIŽNÍ BRONX Praha1010
16Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha1210
16Šilhavý Josef (38)JIŽNÍ BRONX Praha1210
16Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha1210
17Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha1610
18Stolař František (42)Traktor Praha109
19Makovský Oldřich (43)J.R.CLUB Praha149
20Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha108
21Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha148
21Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha148
22Lang Matěj (35)JUM - JUM TEAM Praha27
23Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha127
24Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha147
25Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha157
26Duchek Miroslav (53)1. FC Naděje Praha46
26Janoušek Jiří (34)1. FC Naděje Praha46
27Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha86
28Belda Petr (43)RSC Modřany Praha126
28Kapusta Ondřej (28)Traktor Praha126
29Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha146
30Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha35
31Brabec Jakub (25)1. HFC Kobylisy Praha85
32Burián Martin (37)RSC Modřany Praha125
32Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha125
32Vrňák Michal (38)Traktor Praha125
33Hloušek Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha145
33Poláček Martin (41)JUM - JUM TEAM Praha145
34Čermák Jiří (34)JUM - JUM TEAM Praha24
35Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha84
35Vajnar Jiří (58)TFC Netopýr "A" Praha84
35Vejr Miroslav (40)JUM - JUM TEAM Praha84
36Dvořák Pavel (43)1. FC Naděje Praha104
37Cmíral Jiří (59)PRO TRANS Praha164
38Vondra Luboš (46)1. HFC Kobylisy Praha63
39Mareš Roman (43)PRO TRANS Praha73
40Holkup Josef (33)Traktor Praha83
41Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha103
41Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha103
41Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha103
41Zima Jiří (44)JIŽNÍ BRONX Praha103
42Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha143
42Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha143
42Tuček Kamil (49)J.R.CLUB Praha143
43Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha163
44Bretschneidder Michal (44)RSC Modřany Praha42
44Čermák Marek (43)PRO TRANS Praha42
45Kahoun Tomáš (34)1. HFC Kobylisy Praha62
46Rada Petr (44)TFC Netopýr "A" Praha82
47Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha102
47Zelenka Michael (26)PRO TRANS Praha102
48Beroun Jan (55)1. HFC Kobylisy Praha122
49Řezáč Michal (37)PRO TRANS Praha142
50Kulhánek Vít (48)1. FC Naděje Praha21
50Obraz Pavel (38)1. HFC Kobylisy Praha21
50Puchmajer Michal (56)TFC Netopýr "A" Praha21
50Roček Stanislav (55)Traktor Praha21
50Routa Martin (49)1. FC Naděje Praha21
50Znamenáček Štěpán (43)RSC Modřany Praha21
51Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha41
51Hejda Petr (31)PRO TRANS Praha41
52Halouska Jan (57)Traktor Praha61
52Tetour Pavel (47)PRO TRANS Praha61
53Novák Tomáš (41)RSC Modřany Praha81
54Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha101
54Pospíchal Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha101
55Fremund Filip (49)Traktor Praha121
55Krejčíř Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha121
56Ernest Michal (41)JIŽNÍ BRONX Praha141
57Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141140031
2Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha141220022
3Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha161120021
4Holkup Josef (33)Traktor Praha8920019
5Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha141410019
6Poláček Martin (41)JUM - JUM TEAM Praha141310018
7Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha121210017
7Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha121210017
8Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha141700017
9Beroun Jan (55)1. HFC Kobylisy Praha121110016
10Cmíral Jiří (59)PRO TRANS Praha161110016
11Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha14520015
12Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha141010015
13Čermák Marek (43)PRO TRANS Praha4910014
14Šilhavý Josef (38)JIŽNÍ BRONX Praha12910014