Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2008/2009

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUM - JUM TEAM Praha16140295:3242
21. HFC Kobylisy Praha16121374:3737
3Hutní Projekt Praha1682663:6426
4Traktor Praha1681755:4525
5Chemcomex Praha "C"1662864:7320
6Jumbo Electric Praha1653855:6418
7Tlumič Praha16601066:8418
8SG Metro Praha16601054:8218
9Hroudy z Boudy Praha16211338:837
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy PrahaHutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"JUM - JUM TEAM PrahaJumbo Electric PrahaSG Metro PrahaTlumič PrahaTraktor Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 3:3 (2:2)
1:3 (0:3)
6:1 (2:1)
1:2 (1:1)
3:6 (1:3)
7:4 (5:2)
6:4 (3:2)
2:1 (1:0)
4:2 (0:0)
4:0 (3:0)
2:1 (0:1)
7:1 (3:0)
8:2 (4:2)
11:3 (4:2)
5:3 (2:1)
4:1 (3:1)
Hroudy z Boudy Praha3:3 (2:2)
3:1 (3:0)
- 4:6 (2:1)
2:5 (1:2)
2:8 (2:6)
3:6 (2:3)
0:7 (0:3)
1:9 (1:5)
1:4 (1:2)
3:5 (1:3)
3:6 (0:4)
7:2 (3:0)
3:7 (1:4)
1:4 (0:1)
2:4 (1:1)
0:6 (0:2)
Hutní Projekt Praha1:6 (1:2)
2:1 (1:1)
6:4 (1:2)
5:2 (2:1)
- 3:1 (1:1)
5:2 (2:2)
3:9 (0:5)
4:8 (3:4)
3:3 (3:1)
6:6 (3:2)
3:6 (0:3)
6:2 (2:1)
7:5 (3:2)
3:4 (2:0)
2:4 (0:3)
4:1 (1:1)
Chemcomex Praha "C"6:3 (3:1)
4:7 (2:5)
8:2 (6:2)
6:3 (3:2)
1:3 (1:1)
2:5 (2:2)
- 3:8 (1:4)
1:6 (1:4)
6:3 (3:2)
3:3 (2:3)
2:3 (1:1)
1:11 (0:4)
7:4 (3:1)
9:4 (3:2)
1:4 (0:1)
4:4 (2:3)
JUM - JUM TEAM Praha4:6 (2:3)
1:2 (0:1)
7:0 (3:0)
9:1 (5:1)
9:3 (5:0)
8:4 (4:3)
8:3 (4:1)
6:1 (4:1)
- 7:0 (1:0)
5:2 (2:1)
6:2 (3:1)
5:0 (0:0)K
7:2 (5:0)
5:1 (4:1)
6:5 (2:3)
2:0 (0:0)
Jumbo Electric Praha2:4 (0:0)
0:4 (0:3)
4:1 (2:1)
5:3 (3:1)
3:3 (1:3)
6:6 (2:3)
3:6 (2:3)
3:3 (3:2)
0:7 (0:1)
2:5 (1:2)
- 3:8 (1:3)
11:1 (5:0)
6:3 (3:1)
2:3 (0:2)
2:5 (0:2)
3:2 (1:1)
SG Metro Praha1:2 (1:0)
1:7 (0:3)
6:3 (4:0)
2:7 (0:3)
6:3 (3:0)
2:6 (1:2)
3:2 (1:1)
11:1 (4:0)
2:6 (1:3)
0:5 (0:0)K
8:3 (3:1)
1:11 (0:5)
- 7:1 (2:1)
2:15 (1:8)
2:5 (2:2)
0:5 (0:0)K
Tlumič Praha2:8 (2:4)
3:11 (2:4)
7:3 (4:1)
4:1 (1:0)
5:7 (2:3)
4:3 (0:2)
4:7 (1:3)
4:9 (2:3)
2:7 (0:5)
1:5 (1:4)
3:6 (1:3)
3:2 (2:0)
1:7 (1:2)
15:2 (8:1)
- 6:2 (1:1)
2:4 (1:1)
Traktor Praha3:5 (1:2)
1:4 (1:3)
4:2 (1:1)
6:0 (2:0)
4:2 (3:0)
1:4 (1:1)
4:1 (1:0)
4:4 (3:2)
5:6 (3:2)
0:2 (0:0)
5:2 (2:0)
2:3 (1:1)
5:2 (2:2)
5:0 (0:0)K
2:6 (1:1)
4:2 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. HFC Kobylisy Praha1653100058
2Chemcomex Praha "C"1658400078
3Tlumič Praha1655500080
4Hroudy z Boudy Praha1653700088
5Traktor Praha1664500089
6JUM - JUM TEAM Praha1662301097
7Hutní Projekt Praha16756000105
8Jumbo Electric Praha16918000131
9SG Metro Praha16665002191
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
101.11.2008 - 09:00JUM - JUM TEAM PrahaJumbo Electric Praha7:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
201.11.2008 - 09:40Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha2:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
301.11.2008 - 10:20JUM - JUM TEAM Praha1. HFC Kobylisy Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
401.11.2008 - 11:00Tlumič PrahaTraktor Praha6:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
501.11.2008 - 11:40Traktor PrahaHroudy z Boudy Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
601.11.2008 - 12:20Tlumič PrahaHroudy z Boudy Praha7:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
701.11.2008 - 13:00Hutní Projekt PrahaSG Metro Praha3:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
801.11.2008 - 13:40Hutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
901.11.2008 - 14:20Chemcomex Praha "C"SG Metro Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1015.11.2008 - 11:00Hutní Projekt Praha1. HFC Kobylisy Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1115.11.2008 - 11:40Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1215.11.2008 - 12:20Hutní Projekt PrahaTraktor Praha2:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
1315.11.2008 - 15:00Tlumič PrahaJumbo Electric Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1415.11.2008 - 15:40Tlumič PrahaSG Metro Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
1515.11.2008 - 16:20Jumbo Electric PrahaSG Metro Praha3:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
1615.11.2008 - 19:00Chemcomex Praha "C"Hroudy z Boudy Praha8:2(6:2) Podrobnosti o zápasu
1715.11.2008 - 19:40JUM - JUM TEAM PrahaHroudy z Boudy Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1815.11.2008 - 20:20JUM - JUM TEAM PrahaChemcomex Praha "C"8:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
1929.11.2008 - 11:00Tlumič PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
2029.11.2008 - 11:40Tlumič PrahaHutní Projekt Praha5:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
2129.11.2008 - 12:20JUM - JUM TEAM PrahaHutní Projekt Praha9:3(5:0) Podrobnosti o zápasu
2229.11.2008 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
2329.11.2008 - 13:40SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha6:3(4:0) Podrobnosti o zápasu
2429.11.2008 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2529.11.2008 - 19:00Traktor PrahaJumbo Electric Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2629.11.2008 - 19:40Chemcomex Praha "C"Jumbo Electric Praha6:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
2729.11.2008 - 20:20Chemcomex Praha "C"Traktor Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2820.12.2008 - 11:00Hutní Projekt PrahaJumbo Electric Praha3:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2920.12.2008 - 11:40Jumbo Electric PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3020.12.2008 - 12:20Hutní Projekt PrahaHroudy z Boudy Praha6:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3120.12.2008 - 14:00JUM - JUM TEAM PrahaTraktor Praha6:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
3220.12.2008 - 15:40JUM - JUM TEAM PrahaSG Metro Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3320.12.2008 - 16:20Traktor PrahaSG Metro Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3421.12.2008 - 15:00Tlumič PrahaChemcomex Praha "C"4:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
3521.12.2008 - 15:40Tlumič Praha1. HFC Kobylisy Praha2:8(2:4) Podrobnosti o zápasu
3621.12.2008 - 16:20Chemcomex Praha "C"1. HFC Kobylisy Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3710.01.2009 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha0:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
3810.01.2009 - 09:40Hroudy z Boudy PrahaTlumič Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
3910.01.2009 - 10:20Traktor PrahaTlumič Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4010.01.2009 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4110.01.2009 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4210.01.2009 - 14:20Jumbo Electric PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4310.01.2009 - 17:00SG Metro PrahaHutní Projekt Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4410.01.2009 - 17:40SG Metro PrahaChemcomex Praha "C"11:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
4510.01.2009 - 18:20Chemcomex Praha "C"Hutní Projekt Praha2:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
4607.02.2009 - 11:00Hroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "C"3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4707.02.2009 - 11:40Chemcomex Praha "C"JUM - JUM TEAM Praha1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
4807.02.2009 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaJUM - JUM TEAM Praha1:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
4907.02.2009 - 15:001. HFC Kobylisy PrahaHutní Projekt Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5007.02.2009 - 15:40Traktor PrahaHutní Projekt Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5107.02.2009 - 16:201. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
5207.02.2009 - 19:00Jumbo Electric PrahaTlumič Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5307.02.2009 - 19:40SG Metro PrahaJumbo Electric Praha1:11(0:5) Podrobnosti o zápasu
5407.02.2009 - 20:20SG Metro PrahaTlumič Praha2:15(1:8) Podrobnosti o zápasu
5521.02.2009 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha7:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
5621.02.2009 - 09:40Hroudy z Boudy Praha1. HFC Kobylisy Praha3:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
5721.02.2009 - 10:20SG Metro Praha1. HFC Kobylisy Praha1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
5821.02.2009 - 13:00Traktor PrahaChemcomex Praha "C"4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
5921.02.2009 - 13:40Jumbo Electric PrahaTraktor Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6021.02.2009 - 14:20Jumbo Electric PrahaChemcomex Praha "C"3:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
6121.02.2009 - 17:00Hutní Projekt PrahaTlumič Praha3:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
6221.02.2009 - 17:40JUM - JUM TEAM PrahaTlumič Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
6321.02.2009 - 18:20Hutní Projekt PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:8(3:4) Podrobnosti o zápasu
6428.02.2009 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaTlumič Praha11:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
6528.02.2009 - 11:40Chemcomex Praha "C"Tlumič Praha9:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
6628.02.2009 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaChemcomex Praha "C"7:4(5:2) Podrobnosti o zápasu
6728.02.2009 - 15:00Hroudy z Boudy PrahaJumbo Electric Praha3:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
6828.02.2009 - 15:40Hroudy z Boudy PrahaHutní Projekt Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
6928.02.2009 - 16:20Jumbo Electric PrahaHutní Projekt Praha6:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
7028.02.2009 - 19:00SG Metro PrahaJUM - JUM TEAM Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
7128.02.2009 - 19:40SG Metro PrahaTraktor Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
7228.02.2009 - 20:20Traktor PrahaJUM - JUM TEAM Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Lang Matěj (35)JUM - JUM TEAM Praha1135
2Ullík Martin (37)Hutní Projekt Praha1225
3Doležal Lukáš (36)Traktor Praha1522
4Bartoš Miroslav (38)Tlumič Praha1221
5Kryštof Jan (41)Tlumič Praha1220
6Šulc Radek (31)SG Metro Praha1019
7Soukup Josef (41)1. HFC Kobylisy Praha1219
8Heisig Michal (45)Chemcomex Praha "C"1018
9Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha1215
10Hájek Jan (48)Chemcomex Praha "C"1415
11Lukeš Tomáš (51)Traktor Praha1312
12Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha1612
12Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha1612
13Čermák Jiří (34)JUM - JUM TEAM Praha811
14Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha1211
14Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha1211
15Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha1611
16Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha1210
16Vaněček Štěpán (35)JUM - JUM TEAM Praha1210
17Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha1410
18Vašek Jakub (34)SG Metro Praha109
19Chadima Lukáš (37)Chemcomex Praha "C"129
20Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha88
21Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha148
22Kolařík Michal (32)SG Metro Praha107
22Oppel Martin (49)Jumbo Electric Praha107
23Brázda René (48)Chemcomex Praha "C"127
24Holas Rosťa (38)Tlumič Praha147
24Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha147
25Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha167
26Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha46
27Kramule Radim (36)Chemcomex Praha "C"116
28Šála Jiří (35)JUM - JUM TEAM Praha136
29Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha146
30Prchal Martin (44)Jumbo Electric Praha166
31Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha65
32Šimáček Pavel (44)Hutní Projekt Praha85
32Zámrský Martin (32)SG Metro Praha85
33Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha135
34Halouska Jan (57)Traktor Praha44
35Vondra Luboš (45)1. HFC Kobylisy Praha64
36Hodánek Jaroslav (38)Hroudy z Boudy Praha84
36Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha84
36Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha84
36Vencl Václav (41)Tlumič Praha84
37Pešek Dominik (26)JUM - JUM TEAM Praha94
38Honců Marek (38)SG Metro Praha104
38Mantič Martin (35)Chemcomex Praha "C"104
39Holas Robert (41)Tlumič Praha124
40Holkup Josef (33)Traktor Praha134
41Křivský Jiří (56)Jumbo Electric Praha144
41Tesař Jiří (35)Chemcomex Praha "C"144
42Mitáček Lukáš (35)Hroudy z Boudy Praha23
43Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha43
44Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha93
45Dům Petr (40)Hutní Projekt Praha103
45Rys Jan (39)Hroudy z Boudy Praha103
46Patka Michal (40)JUM - JUM TEAM Praha123
47Váňa Radek (35)Traktor Praha133
48Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha143
49Holas Roman (30)Tlumič Praha163
50Brabec Jakub (25)1. HFC Kobylisy Praha42
51Stolař František (42)Traktor Praha82
51Sýkora Zdeněk (54)Hroudy z Boudy Praha82
52Dlouhý Miloš (64)Tlumič Praha102
52Kapek Robert (33)SG Metro Praha102
53Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha112
54Trnka Miroslav (62)Hutní Projekt Praha122
55Bařina Jaroslav (40)Tlumič Praha21
55Hádek Vladimír (33)Hroudy z Boudy Praha21
55Hanek Petr (30)JUM - JUM TEAM Praha21
55Schlogl Michal (44)Tlumič Praha21
55Vaculík Luboš (49)Hutní Projekt Praha21
55Wagner Lukáš (38)Hroudy z Boudy Praha21
56Frýdl Jan (39)Chemcomex Praha "C"41
57Brabec - tlumič Martin (47)Tlumič Praha61
57Dzik Martin (48)Jumbo Electric Praha61
58Holas Slávek (66)Tlumič Praha81
58Soukup Karel (43)Tlumič Praha81
59Urbanec Milan (55)1. HFC Kobylisy Praha91
60Češpivo Jan (33)SG Metro Praha101
61Veselý Richard (55)1. HFC Kobylisy Praha111
62Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha161
62Vobruba Aleš (57)Hutní Projekt Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha12830143
2Holkup Josef (33)Traktor Praha132030035
3Bartoš Miroslav (38)Tlumič Praha122120031
4Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha161920029
5Brázda René (48)Chemcomex Praha "C"121720027
6Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha141720027
7Vašek Jakub (34)SG Metro Praha10930024
8Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha141320023
9Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha91120021
10Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha121120021
11Doležal Lukáš (36)Traktor Praha151020020
12Holas Rosťa (38)Tlumič Praha141510020
13Kapek Robert (33)SG Metro Praha101310018
14Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha161800018
15Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha121210017