Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2009/2010

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha16141183:3243
2BC KLADNO 9516102462:5632
3JUM - JUM TEAM Praha1691670:5328
4Traktor Praha1690761:5627
5J.R.CLUB Praha1681768:6925
6COMES Košíře Praha1643946:5215
7KUR Černošice Praha1643947:6315
8SG Metro Praha16411146:6913
9Jumbo Electric Praha16321147:8011
Křížová tabulka výsledků
- BC KLADNO 95COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB PrahaJUM - JUM TEAM PrahaJumbo Electric PrahaKUR Černošice PrahaSG Metro PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha
BC KLADNO 95 - 4:1 (3:1)
5:2 (3:1)
1:0 (0:0)
6:2 (4:1)
2:2 (1:2)
5:2 (2:1)
3:8 (1:6)
3:3 (2:2)
5:3 (2:1)
5:2 (3:1)
8:3 (5:1)
5:0 (4:0)
1:19 (0:8)
3:4 (1:1)
5:3 (3:1)
1:2 (1:1)
COMES Košíře Praha1:4 (1:3)
2:5 (1:3)
- 3:3 (0:0)
6:3 (3:1)
1:4 (0:2)
5:2 (1:1)
3:3 (1:1)
8:1 (5:0)
4:1 (1:0)
3:3 (1:3)
0:5 (0:4)
1:2 (0:0)
2:4 (2:2)
2:4 (0:1)
3:4 (0:3)
2:4 (1:1)
J.R.CLUB Praha0:1 (0:0)
2:6 (1:4)
3:3 (0:0)
3:6 (1:3)
- 3:9 (1:4)
7:4 (5:0)
7:4 (1:2)
9:4 (6:1)
3:2 (1:0)
4:3 (1:2)
7:4 (3:1)
7:3 (3:1)
3:6 (1:3)
3:5 (1:1)
5:8 (2:2)
2:1 (1:0)
JUM - JUM TEAM Praha2:2 (2:1)
2:5 (1:2)
4:1 (2:0)
2:5 (1:1)
9:3 (4:1)
4:7 (0:5)
- 8:5 (5:1)
9:2 (5:2)
5:1 (4:0)
6:3 (2:1)
1:2 (0:2)
5:1 (3:1)
3:9 (2:3)
2:4 (1:2)
4:2 (1:1)
4:1 (2:1)
Jumbo Electric Praha8:3 (6:1)
3:3 (2:2)
3:3 (1:1)
1:8 (0:5)
4:7 (2:1)
4:9 (1:6)
5:8 (1:5)
2:9 (2:5)
- 6:1 (3:0)
2:5 (1:2)
0:6 (0:3)
2:1 (0:0)
1:6 (0:3)
0:1 (0:0)
4:5 (2:0)
2:5 (2:3)
KUR Černošice Praha3:5 (1:2)
2:5 (1:3)
1:4 (0:1)
3:3 (3:1)
2:3 (0:1)
3:4 (2:1)
1:5 (0:4)
3:6 (1:2)
1:6 (0:3)
5:2 (2:1)
- 6:5 (3:3)
3:3 (1:1)
3:3 (2:2)
0:3 (0:2)
6:3 (2:2)
5:3 (2:2)
SG Metro Praha3:8 (1:5)
0:5 (0:4)
5:0 (4:0)
2:1 (0:0)
4:7 (1:3)
3:7 (1:3)
2:1 (2:0)
1:5 (1:3)
6:0 (3:0)
1:2 (0:0)
5:6 (3:3)
3:3 (1:1)
- 3:4 (1:2)
0:6 (0:3)
3:7 (2:4)
5:7 (3:3)
TFC Netopýr "A" Praha19:1 (8:0)
4:3 (1:1)
4:2 (2:2)
4:2 (1:0)
6:3 (3:1)
5:3 (1:1)
9:3 (3:2)
4:2 (2:1)
6:1 (3:0)
1:0 (0:0)
3:3 (2:2)
3:0 (2:0)
4:3 (2:1)
6:0 (3:0)
- 4:2 (1:2)
1:4 (1:1)
Traktor Praha3:5 (1:3)
2:1 (1:1)
4:3 (3:0)
4:2 (1:1)
8:5 (2:2)
1:2 (0:1)
2:4 (1:1)
1:4 (1:2)
5:4 (0:2)
5:2 (3:2)
3:6 (2:2)
3:5 (2:2)
7:3 (4:2)
7:5 (3:3)
2:4 (2:1)
4:1 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1JUM - JUM TEAM Praha1663000063
2SG Metro Praha1664200074
3TFC Netopýr "A" Praha1663500088
4KUR Černošice Praha1675400095
5BC KLADNO 9516776000107
6Traktor Praha16777000112
7J.R.CLUB Praha16749000119
8Jumbo Electric Praha16915010136
9COMES Košíře Praha168511000140
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
131.10.2009 - 09:00BC KLADNO 95TFC Netopýr "A" Praha1:19(0:8) Podrobnosti o zápasu
231.10.2009 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaJumbo Electric Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
331.10.2009 - 10:20BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha3:8(1:6) Podrobnosti o zápasu
431.10.2009 - 11:00JUM - JUM TEAM PrahaSG Metro Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
531.10.2009 - 11:40SG Metro PrahaKUR Černošice Praha5:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
631.10.2009 - 12:20JUM - JUM TEAM PrahaKUR Černošice Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
731.10.2009 - 13:00COMES Košíře PrahaTraktor Praha3:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
831.10.2009 - 13:40COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha3:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
931.10.2009 - 14:20J.R.CLUB PrahaTraktor Praha5:8(2:2) Podrobnosti o zápasu
1021.11.2009 - 11:00COMES Košíře PrahaJumbo Electric Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1121.11.2009 - 11:40SG Metro PrahaJumbo Electric Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1221.11.2009 - 12:20COMES Košíře PrahaSG Metro Praha0:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
1321.11.2009 - 15:00JUM - JUM TEAM PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:9(2:3) Podrobnosti o zápasu
1421.11.2009 - 15:40JUM - JUM TEAM PrahaTraktor Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1521.11.2009 - 16:20TFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1621.11.2009 - 19:00J.R.CLUB PrahaKUR Černošice Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1721.11.2009 - 19:40BC KLADNO 95KUR Černošice Praha5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1821.11.2009 - 20:20BC KLADNO 95J.R.CLUB Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1912.12.2009 - 11:00JUM - JUM TEAM PrahaBC KLADNO 952:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2012.12.2009 - 11:40JUM - JUM TEAM PrahaCOMES Košíře Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2112.12.2009 - 12:20BC KLADNO 95COMES Košíře Praha4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2212.12.2009 - 13:00Jumbo Electric PrahaTraktor Praha4:5(2:0) Podrobnosti o zápasu
2312.12.2009 - 13:40Traktor PrahaKUR Černošice Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2412.12.2009 - 14:20Jumbo Electric PrahaKUR Černošice Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2512.12.2009 - 19:00SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2612.12.2009 - 19:40J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
2712.12.2009 - 20:20J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha7:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
2819.12.2009 - 11:00COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2919.12.2009 - 11:40TFC Netopýr "A" PrahaKUR Černošice Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3019.12.2009 - 12:20COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3119.12.2009 - 15:00BC KLADNO 95SG Metro Praha8:3(5:1) Podrobnosti o zápasu
3219.12.2009 - 15:40BC KLADNO 95Traktor Praha5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3319.12.2009 - 16:20SG Metro PrahaTraktor Praha3:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
3419.12.2009 - 19:00JUM - JUM TEAM PrahaJ.R.CLUB Praha9:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
3519.12.2009 - 19:40JUM - JUM TEAM PrahaJumbo Electric Praha8:5(5:1) Podrobnosti o zápasu
3619.12.2009 - 20:20J.R.CLUB PrahaJumbo Electric Praha7:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3716.01.2010 - 09:00KUR Černošice PrahaSG Metro Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3816.01.2010 - 09:40KUR Černošice PrahaJUM - JUM TEAM Praha3:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
3916.01.2010 - 10:20SG Metro PrahaJUM - JUM TEAM Praha1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
4016.01.2010 - 13:00Jumbo Electric PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4116.01.2010 - 13:40Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 953:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4216.01.2010 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 954:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4316.01.2010 - 17:00Traktor PrahaCOMES Košíře Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4416.01.2010 - 17:40Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4516.01.2010 - 18:20J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
4630.01.2010 - 11:00KUR Černošice PrahaJ.R.CLUB Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
4730.01.2010 - 11:40J.R.CLUB PrahaBC KLADNO 952:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
4830.01.2010 - 12:20KUR Černošice PrahaBC KLADNO 952:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
4930.01.2010 - 15:00Jumbo Electric PrahaCOMES Košíře Praha1:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
5030.01.2010 - 15:40SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5130.01.2010 - 16:20Jumbo Electric PrahaSG Metro Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5230.01.2010 - 19:00TFC Netopýr "A" PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5330.01.2010 - 19:40Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5430.01.2010 - 20:20Traktor PrahaJUM - JUM TEAM Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
5506.02.2010 - 09:00KUR Černošice PrahaTraktor Praha5:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
5606.02.2010 - 09:40KUR Černošice PrahaJumbo Electric Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5706.02.2010 - 10:20Traktor PrahaJumbo Electric Praha5:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
5806.02.2010 - 13:00SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha3:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
5906.02.2010 - 13:40TFC Netopýr "A" PrahaSG Metro Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
6006.02.2010 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha5:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6106.02.2010 - 17:00COMES Košíře PrahaJUM - JUM TEAM Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6206.02.2010 - 17:40BC KLADNO 95JUM - JUM TEAM Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
6306.02.2010 - 18:20COMES Košíře PrahaBC KLADNO 952:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
6420.02.2010 - 11:00Jumbo Electric PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:9(2:5) Podrobnosti o zápasu
6520.02.2010 - 11:40J.R.CLUB PrahaJUM - JUM TEAM Praha7:4(5:0) Podrobnosti o zápasu
6620.02.2010 - 12:20Jumbo Electric PrahaJ.R.CLUB Praha4:9(1:6) Podrobnosti o zápasu
6720.02.2010 - 15:00KUR Černošice PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6820.02.2010 - 15:40KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha3:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
6920.02.2010 - 16:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
7020.02.2010 - 19:00Traktor PrahaBC KLADNO 952:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
7120.02.2010 - 19:40Traktor PrahaSG Metro Praha7:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
7220.02.2010 - 20:20SG Metro PrahaBC KLADNO 950:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha1627
2Lang Matěj (35)JUM - JUM TEAM Praha1026
3Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha1424
4Mička David (48)J.R.CLUB Praha1220
5Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1619
6Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha1013
7Doležal Lukáš (36)Traktor Praha1413
7Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha1413
8Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha1612
9Minas Michal (38)BC KLADNO 951211
10Lukeš Tomáš (51)Traktor Praha1611
10Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha1611
11Šmíd Michal (40)BC KLADNO 95810
12Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha1210
12Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha1210
13Kolařík Michal (38)JUM - JUM TEAM Praha1410
13Pešek Dominik (26)JUM - JUM TEAM Praha1410
14Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha89
15Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha109
16Hozák Martin (34)Traktor Praha119
16Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha119
17Bucek Dalibor (38)COMES Košíře Praha88
18Müller Pavel (25)KUR Černošice Praha128
19Holkup Josef (33)Traktor Praha148
20Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha158
21Peteřík David (30)BC KLADNO 95168
21Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha168
22Materna Petr (45)TFC Netopýr "A" Praha67
23Roulich Jan (33)BC KLADNO 95127
23Šlik Libor (39)BC KLADNO 95127
24Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha137
25Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha147
26Konšel Jan (30)SG Metro Praha86
27Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha106
27Vajnar Jiří (58)TFC Netopýr "A" Praha106
27Worsch Filip (30)JUM - JUM TEAM Praha106
28Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha126
28Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha126
29Ouda Martin (43)BC KLADNO 95146
30Stolař František (42)Traktor Praha45
31Štabrňák David (39)KUR Černošice Praha65
32Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha105
33Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha125
33Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha125
34Červený Martin (42)KUR Černošice Praha145
34Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha145
35Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha24
36Čermák Jiří (34)JUM - JUM TEAM Praha44
37Kolařík Michal (32)SG Metro Praha64
37Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha64
37Váňa Jan (31)SG Metro Praha64
38Pastyřík Milan (23)BC KLADNO 95104
39Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha154
40Honců Marek (38)SG Metro Praha164
41Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9583
42Suchý Martin (39)KUR Černošice Praha113
43Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha123
43Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha123
43Patka Michal (40)JUM - JUM TEAM Praha123
44Volák Michal (30)COMES Košíře Praha163
45Šulc Radek (31)SG Metro Praha22
46Halouska Jan (57)Traktor Praha42
46Holouš Jan (39)SG Metro Praha42
46Kapek Robert (33)SG Metro Praha42
46Oppel Martin (49)Jumbo Electric Praha42
47Doutnáč Petr (35)KUR Černošice Praha72
48Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha82
48Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha82
49Šála Jiří (35)JUM - JUM TEAM Praha102
50Brabec Petr (48)BC KLADNO 95112
51Voráček Luboš (46)BC KLADNO 95122
52Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha142
52Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha142
53Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95162
54Dufek David (37)KUR Černošice Praha21
55Makovský Oldřich (43)J.R.CLUB Praha61
55Vrňák Michal (38)Traktor Praha61
56Motyčka Martin (45)SG Metro Praha101
57Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141
57Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Volák Michal (30)COMES Košíře Praha162050045
2Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha151610141
3Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141840038
4Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha121620026
5Trš Lukáš (31)SG Metro Praha161620026
6Peteřík David (30)BC KLADNO 95161520025
7Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha141420024
8Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha141910024
9Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha10830023
10Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha121810023
11Müller Pavel (25)KUR Černošice Praha122300023
12Roulich Jan (33)BC KLADNO 95121220022
13Holkup Josef (33)Traktor Praha141710022
14Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha141120021
15Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha162000020