Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341730
Unikátní: 52264
Týden: 164 / 99
Dnes: 39 / 28
Poslední:
18.10.2017 -16:17:56
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2010/2011

POŘADÍ TÝMŮ - konečné umístění
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FC Debakl Praha - - - - - : - -
2Hroudy z Boudy Praha - - - - - : - -
3J.R.CLUB Praha - - - - - : - -
3 Traktor Praha - - - - - : - -
5TFC Netopýr "A" Praha - - - - - : - -
6SG Metro Praha - - - - - : - -
71. HFC Kobylisy Praha - - - - - : - -
8 RSC Modřany Praha - - - - - : - -
9WOLCH Praha - - - - - : - -
10BC KLADNO 95 - - - - - : - -
11 To Je Nářez Praha - - - - - : - -
12Chemcomex Praha "C" - - - - - : - -
13 COMES Košíře Praha - - - - - : - -
14KUR Černošice Praha - - - - - : - -
15BOCA SENIORS Praha - - - - - : - -

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha14102245:2132
2J.R.CLUB Praha1483354:3227
3SG Metro Praha1490550:2927
4Traktor Praha1481564:4325
51. HFC Kobylisy Praha1481550:3725
6FC Debakl Praha1481551:5125
7RSC Modrany Praha1473437:3524
8Hroudy z Boudy Praha1473451:4524
9WOLCH Praha1480648:4124
10To Je Nářez Praha1445562:5117
11BC KLADNO 951443739:4315
12COMES Košíře Praha1450937:5515
13Chemcomex Praha "C"1442851:4914
14KUR Černošice Praha14221026:558
15BOCA SENIORS Praha1400149:870
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 95BOCA SENIORS PrahaCOMES Košíře PrahaFC Debakl PrahaHroudy z Boudy PrahaChemcomex Praha "C"J.R.CLUB PrahaKUR Černošice PrahaRSC Modřany PrahaSG Metro PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez PrahaTraktor PrahaWOLCH Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 4:4 (3:3)5:0 (3:0)2:0 (1:0)1:4 (1:2)5:3 (2:2)5:1 (2:1)3:2 (1:2)3:1 (1:0)4:5 (0:3)4:5 (3:2)2:3 (1:2)5:3 (2:2)5:3 (3:1)2:3 (1:1)
BC KLADNO 954:4 (3:3) - 6:1 (3:1)4:1 (4:1)1:2 (0:1)1:4 (0:3)1:2 (0:1)1:7 (1:1)4:3 (1:1)3:3 (1:2)3:4 (1:3)0:2 (0:2)2:2 (1:1)7:4 (3:2)2:4 (2:1)
BOCA SENIORS Praha0:5 (0:3)1:6 (1:3) - 0:4 (0:3)0:7 (0:3)0:2 (0:2)1:18 (1:8)0:3 (0:2)1:2 (1:1)0:1 (0:1)0:5 (0:3)1:8 (0:4)1:10 (1:6)2:13 (1:8)2:3 (0:2)
COMES Košíře Praha0:2 (0:1)1:4 (1:4)4:0 (3:0) - 5:2 (2:1)6:5 (2:3)2:4 (2:2)0:3 (0:2)5:2 (3:2)1:2 (1:0)2:3 (1:3)6:4 (0:2)3:10 (2:6)2:7 (1:3)0:7 (0:4)
FC Debakl Praha4:1 (2:1)2:1 (1:0)7:0 (3:0)2:5 (1:2) - 5:6 (3:2)6:2 (3:0)8:4 (2:3)2:1 (1:0)3:3 (2:2)1:6 (1:2)3:2 (1:0)2:11 (0:3)1:8 (0:4)5:1 (4:0)
Hroudy z Boudy Praha3:5 (2:2)4:1 (3:0)2:0 (2:0)5:6 (3:2)6:5 (2:3) - 0:3 (0:2)4:4 (0:1)6:3 (2:1)6:5 (1:3)2:1 (0:0)1:1 (0:1)5:5 (2:3)6:4 (3:4)1:2 (0:1)
Chemcomex Praha "C"1:5 (1:2)2:1 (1:0)18:1 (8:1)4:2 (2:2)2:6 (0:3)3:0 (2:0) - 3:4 (1:3)3:5 (1:2)0:1 (0:0)1:3 (0:1)1:1 (1:0)6:6 (3:3)3:4 (2:1)4:10 (2:6)
J.R.CLUB Praha2:3 (2:1)7:1 (1:1)3:0 (2:0)3:0 (2:0)4:8 (3:2)4:4 (1:0)4:3 (3:1) - 1:1 (1:0)3:3 (2:1)2:1 (0:1)1:2 (0:1)4:2 (1:1)6:2 (4:0)10:2 (5:0)
KUR Černošice Praha1:3 (0:1)3:4 (1:1)2:1 (1:1)2:5 (2:3)1:2 (0:1)3:6 (1:2)5:3 (2:1)1:1 (0:1) - 1:3 (1:2)2:8 (0:5)1:3 (0:0)3:3 (2:1)1:7 (0:4)0:6 (0:1)
RSC Modřany Praha5:4 (3:0)3:3 (2:1)1:0 (1:0)2:1 (0:1)3:3 (2:2)5:6 (3:1)1:0 (0:0)3:3 (1:2)3:1 (2:1) - 1:4 (1:1)2:6 (2:2)4:1 (2:0)2:3 (1:1)2:0 (0:0)
SG Metro Praha5:4 (2:3)4:3 (3:1)5:0 (3:0)3:2 (3:1)6:1 (2:1)1:2 (0:0)3:1 (1:0)1:2 (1:0)8:2 (5:0)4:1 (1:1) - 1:3 (1:2)3:4 (1:3)3:4 (2:2)3:0 (0:0)
TFC Netopýr "A" Praha3:2 (2:1)2:0 (2:0)8:1 (4:0)4:6 (2:0)2:3 (0:1)1:1 (1:0)1:1 (0:1)2:1 (1:0)3:1 (0:0)6:2 (2:2)3:1 (2:1) - 3:1 (0:0)2:0 (0:0)5:1 (2:1)
To Je Nářez Praha3:5 (2:2)2:2 (1:1)10:1 (6:1)10:3 (6:2)11:2 (3:0)5:5 (3:2)6:6 (3:3)2:4 (1:1)3:3 (1:2)1:4 (0:2)4:3 (3:1)1:3 (0:0) - 2:2 (2:2)2:8 (0:4)
Traktor Praha3:5 (1:3)4:7 (2:3)13:2 (8:1)7:2 (3:1)8:1 (4:0)4:6 (4:3)4:3 (1:2)2:6 (0:4)7:1 (4:0)3:2 (1:1)4:3 (2:2)0:2 (0:0)2:2 (2:2) - 3:1 (0:1)
WOLCH Praha3:2 (1:1)4:2 (1:2)3:2 (2:0)7:0 (4:0)1:5 (0:4)2:1 (1:0)10:4 (6:2)2:10 (0:5)6:0 (1:0)0:2 (0:0)0:3 (0:0)1:5 (1:2)8:2 (4:0)1:3 (1:0) -
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1BOCA SENIORS Praha1425000025
21. HFC Kobylisy Praha1541200051
3Chemcomex Praha "C"1655300070
4WOLCH Praha1655210075
5RSC Modřany Praha1561300076
6SG Metro Praha1570200080
7COMES Košíře Praha1660500085
8To Je Nářez Praha1660310085
9Traktor Praha16756000105
10BC KLADNO 9516717000106
11TFC Netopýr "A" Praha15615200106
12Hroudy z Boudy Praha17723200107
13KUR Černošice Praha16689200133
14J.R.CLUB Praha167510100135
15FC Debakl Praha17778200137
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
106.11.2010 - 09:00RSC Modřany PrahaChemcomex Praha "C"1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
206.11.2010 - 09:40SG Metro PrahaRSC Modřany Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
306.11.2010 - 10:20Chemcomex Praha "C"Hroudy z Boudy Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
406.11.2010 - 11:00SG Metro PrahaBOCA SENIORS Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
506.11.2010 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaTo Je Nářez Praha5:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
606.11.2010 - 12:20BOCA SENIORS Praha1. HFC Kobylisy Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
706.11.2010 - 13:00To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
806.11.2010 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
906.11.2010 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha4:6(2:0) Podrobnosti o zápasu
1006.11.2010 - 15:00WOLCH PrahaTraktor Praha1:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
1106.11.2010 - 15:35Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha2:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
1206.11.2010 - 16:20KUR Černošice PrahaWOLCH Praha0:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
1306.11.2010 - 17:00FC Debakl PrahaJ.R.CLUB Praha8:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1406.11.2010 - 17:40BC KLADNO 95KUR Černošice Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1506.11.2010 - 18:20BC KLADNO 95FC Debakl Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1620.11.2010 - 10:00COMES Košíře PrahaBOCA SENIORS Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1720.11.2010 - 10:40BOCA SENIORS PrahaTraktor Praha2:13(1:8) Podrobnosti o zápasu
1820.11.2010 - 11:20Traktor PrahaCOMES Košíře Praha7:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1920.11.2010 - 12:00J.R.CLUB PrahaBC KLADNO 957:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2020.11.2010 - 12:40Chemcomex Praha "C"BC KLADNO 952:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2120.11.2010 - 13:20J.R.CLUB PrahaChemcomex Praha "C"4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2220.11.2010 - 14:00RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2320.11.2010 - 14:40WOLCH PrahaRSC Modřany Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2420.11.2010 - 15:20To Je Nářez PrahaWOLCH Praha2:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
2527.11.2010 - 16:001. HFC Kobylisy PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2627.11.2010 - 16:40TFC Netopýr "A" PrahaKUR Černošice Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2727.11.2010 - 17:20KUR Černošice Praha1. HFC Kobylisy Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2827.11.2010 - 18:00FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha5:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
2927.11.2010 - 18:40SG Metro PrahaFC Debakl Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3027.11.2010 - 19:20Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3104.12.2010 - 10:00WOLCH PrahaCOMES Košíře Praha7:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
3204.12.2010 - 10:40Chemcomex Praha "C"WOLCH Praha4:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
3304.12.2010 - 11:20COMES Košíře PrahaChemcomex Praha "C"2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3404.12.2010 - 12:00TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 952:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3504.12.2010 - 12:40BOCA SENIORS PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
3604.12.2010 - 13:20BC KLADNO 95BOCA SENIORS Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
3704.12.2010 - 14:001. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha4:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
3804.12.2010 - 14:40To Je Nářez Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
3904.12.2010 - 15:20SG Metro PrahaTo Je Nářez Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
4011.12.2010 - 09:00WOLCH PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4111.12.2010 - 09:40FC Debakl PrahaWOLCH Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
4211.12.2010 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaChemcomex Praha "C"1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4311.12.2010 - 11:00BOCA SENIORS PrahaFC Debakl Praha0:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
4411.12.2010 - 11:40Chemcomex Praha "C"Traktor Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
4511.12.2010 - 12:20J.R.CLUB PrahaBOCA SENIORS Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
4611.12.2010 - 13:00To Je Nářez PrahaTraktor Praha2:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
4711.12.2010 - 13:40To Je Nářez PrahaJ.R.CLUB Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
4811.12.2010 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaRSC Modřany Praha4:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4911.12.2010 - 15:00BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha4:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
5011.12.2010 - 15:40RSC Modřany PrahaBC KLADNO 953:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5111.12.2010 - 16:20COMES Košíře PrahaSG Metro Praha2:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
5211.12.2010 - 17:00KUR Černošice PrahaSG Metro Praha2:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
5311.12.2010 - 17:40COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha6:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
5411.12.2010 - 18:20Hroudy z Boudy PrahaKUR Černošice Praha6:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5518.12.2010 - 10:00RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
5618.12.2010 - 10:40J.R.CLUB PrahaHroudy z Boudy Praha4:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
5718.12.2010 - 11:20Hroudy z Boudy PrahaRSC Modřany Praha6:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5818.12.2010 - 12:00KUR Černošice PrahaTraktor Praha1:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
5918.12.2010 - 12:40FC Debakl PrahaKUR Černošice Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6018.12.2010 - 13:20Traktor PrahaFC Debakl Praha8:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
6108.01.2011 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaFC Debakl Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
6208.01.2011 - 09:40FC Debakl PrahaChemcomex Praha "C"6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
6308.01.2011 - 10:20Chemcomex Praha "C"1. HFC Kobylisy Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
6408.01.2011 - 11:00BC KLADNO 95To Je Nářez Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6508.01.2011 - 11:40COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha3:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
6608.01.2011 - 12:20COMES Košíře PrahaBC KLADNO 951:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
6708.01.2011 - 13:00SG Metro PrahaWOLCH Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6808.01.2011 - 13:40J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
6908.01.2011 - 14:20WOLCH PrahaJ.R.CLUB Praha2:10(0:5) Podrobnosti o zápasu
7008.01.2011 - 15:00KUR Černošice PrahaRSC Modřany Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7108.01.2011 - 15:40BOCA SENIORS PrahaKUR Černošice Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7208.01.2011 - 16:20RSC Modřany PrahaBOCA SENIORS Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7308.01.2011 - 17:00TFC Netopýr "A" PrahaHroudy z Boudy Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7408.01.2011 - 17:40Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
7508.01.2011 - 18:20Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha6:4(3:4) Podrobnosti o zápasu
7622.01.2011 - 09:00To Je Nářez PrahaKUR Černošice Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7722.01.2011 - 09:40Chemcomex Praha "C"To Je Nářez Praha6:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
7822.01.2011 - 10:20KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha2:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
7922.01.2011 - 11:00SG Metro PrahaChemcomex Praha "C"3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8022.01.2011 - 11:40J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
8122.01.2011 - 12:20BC KLADNO 95SG Metro Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
8222.01.2011 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8322.01.2011 - 13:40Traktor PrahaBC KLADNO 954:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
8422.01.2011 - 14:20FC Debakl PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
8522.01.2011 - 15:00Traktor PrahaRSC Modřany Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8622.01.2011 - 15:40RSC Modřany PrahaFC Debakl Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
8722.01.2011 - 16:20WOLCH Praha1. HFC Kobylisy Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8822.01.2011 - 17:001. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha5:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
8922.01.2011 - 17:40BOCA SENIORS PrahaWOLCH Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
9022.01.2011 - 18:20Hroudy z Boudy PrahaBOCA SENIORS Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
9105.02.2011 - 09:00J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
9205.02.2011 - 09:40KUR Černošice PrahaJ.R.CLUB Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
9305.02.2011 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
9405.02.2011 - 11:00Chemcomex Praha "C"KUR Černošice Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
9505.02.2011 - 11:40Traktor PrahaSG Metro Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
9605.02.2011 - 12:20BOCA SENIORS PrahaChemcomex Praha "C"1:18(1:8) Podrobnosti o zápasu
9705.02.2011 - 13:00SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
9805.02.2011 - 13:40To Je Nářez PrahaBOCA SENIORS Praha10:1(6:1) Podrobnosti o zápasu
9905.02.2011 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaRSC Modřany Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
10005.02.2011 - 15:00FC Debakl PrahaTo Je Nářez Praha2:11(0:3) Podrobnosti o zápasu
10105.02.2011 - 15:40RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
10205.02.2011 - 16:20COMES Košíře PrahaFC Debakl Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
10305.02.2011 - 17:00Hroudy z Boudy PrahaWOLCH Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
10405.02.2011 - 17:40BC KLADNO 95Hroudy z Boudy Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
10505.02.2011 - 18:20WOLCH PrahaBC KLADNO 954:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
10619.02.2011 - 17:00WOLCH PrahaBC KLADNO 953:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
10719.02.2011 - 17:40BC KLADNO 95To Je Nářez Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
10819.02.2011 - 18:20To Je Nářez PrahaWOLCH Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
10919.02.2011 - 19:00COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
11019.02.2011 - 19:40KUR Černošice PrahaChemcomex Praha "C"2:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
11119.02.2011 - 20:20Chemcomex Praha "C"COMES Košíře Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11226.02.2011 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaHroudy z Boudy Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11326.02.2011 - 09:40Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11426.02.2011 - 10:20J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
11526.02.2011 - 11:00SG Metro PrahaFC Debakl Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
11626.02.2011 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
11726.02.2011 - 12:20J.R.CLUB PrahaFC Debakl Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11826.02.2011 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaFC Debakl Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Beď Martin (36)Chemcomex Praha "C"1629
2Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha1420
3Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha1619
4Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha1418
5Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha1518
6Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha1517
7Červený Martin (42)KUR Černošice Praha1617
8Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha1716
9Chalupský Tomáš (40)WOLCH Praha1415
10Šifta Marek (30)FC Debakl Praha1314
11Soukup Josef (41)1. HFC Kobylisy Praha1514
12Lukeš Tomáš (51)Traktor Praha1614
12Mička David (48)J.R.CLUB Praha1614
13Studený Vít (27)FC Debakl Praha1113
13Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha1113
14Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha1312
15Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha1512
16Pokorný Pavel (29)WOLCH Praha1211
17Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1511
18Doležal Lukáš (36)Traktor Praha1210
18Hozák Martin (34)Traktor Praha1210
19Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha1310
20Roulich Jan (33)BC KLADNO 951610
20Volák Michal (30)COMES Košíře Praha1610
21Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha119
22Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha129
23Chalupský Václav (37)WOLCH Praha149
23Minas Michal (38)BC KLADNO 95149
24Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha159
25Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha169
26Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha78
27Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha88
27Váňa Jan (31)SG Metro Praha88
28Siegfried Leonard (34)Chemcomex Praha "C"108
29Holkup Josef (33)Traktor Praha168
30Hodánek Jaroslav (38)Hroudy z Boudy Praha107
30Mantič Martin (35)Chemcomex Praha "C"107
31Kolář Petr (35)J.R.CLUB Praha127
31Šlik Libor (39)BC KLADNO 95127
32Havránek Michal (34)Hroudy z Boudy Praha137
33Výborný Kamil (27)FC Debakl Praha46
34Šulc Radek (31)SG Metro Praha66
35Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha86
35Přerost Tomáš (31)COMES Košíře Praha86
36Burián Martin (37)RSC Modřany Praha96
37Bretschneidder Michal (44)RSC Modřany Praha116
38Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha166
39Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha65
40Ječný Jaroslav (31)COMES Košíře Praha85
40Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha85
40Stolař František (42)Traktor Praha85
41Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha105
42Vašák Miloslav (42)FC Debakl Praha125
43Kapek Robert (33)SG Metro Praha135
44Pastyřík Milan (23)BC KLADNO 95145
44Stoklasa Pavel (41)WOLCH Praha145
45Brabec Petr (48)BC KLADNO 95165
45Peteřík David (30)BC KLADNO 95165
45Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha165
46Reichmann Jakub (26)COMES Košíře Praha44
47Konšel Jan (30)SG Metro Praha54
48Višňovský Viktor (31)To Je Nářez Praha64
49Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha104
50Češpivo Jan (33)SG Metro Praha114
51Tuček Kamil (49)J.R.CLUB Praha124
52Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha134
53Šťastný Jan (37)WOLCH Praha144
53Zvolánek Pavel (29)WOLCH Praha144
54Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha154
55Vrňák Michal (38)Traktor Praha164
56Holec Stanislav (35)Chemcomex Praha "C"23
57Kolařík Michal (32)SG Metro Praha43
58Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha73
59Jírovec Pavel (39)BOCA SENIORS Praha83
59Tesař Jiří (35)Chemcomex Praha "C"83
60Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha103
60Kramule Radim (36)Chemcomex Praha "C"103
61Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha113
61Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha113
62Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha123
62Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha123
62Sopko Štefan (35)Chemcomex Praha "C"123
63Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha133
63Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha133
64Ouda Martin (43)BC KLADNO 95143
64Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha143
65Podivínský David (45)To Je Nářez Praha163
66Hájek Jan (48)Chemcomex Praha "C"32
67Křapka Tomáš (31)To Je Nářez Praha42
68Korytko Martin (31)FC Debakl Praha52
69Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha72
70Voráček Petr (27)BC KLADNO 9582
71Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha92
71Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha92
72Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha102
73Hlynka Zbyněk (34)BOCA SENIORS Praha122
74Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha132
75Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha142
75Neuhäusl Tomáš (53)WOLCH Praha142
75Suchý Martin (39)KUR Černošice Praha142
75Zvolánek Petr (29)WOLCH Praha142
76Belda Petr (42)RSC Modřany Praha152
76Prokop Martin (43)RSC Modřany Praha152
77Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha162
77Fremund Filip (49)Traktor Praha162
77Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha162
78Valent Luboš (28)FC Debakl Praha172
79Brázda René (48)Chemcomex Praha "C"21
79Motyčka Martin (45)SG Metro Praha21
79Rokos Pavel (35)Hroudy z Boudy Praha21
80Birner Pavel (39)TFC Netopýr "A" Praha51
81Bradna Jan (39)Hroudy z Boudy Praha61
81Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha61
81Vajnar Jiří (58)TFC Netopýr "A" Praha61
81Vrtílka Tomáš (38)COMES Košíře Praha61
82Semorád Filip (42)KUR Černošice Praha71
83Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha81
83Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha81
83Neuhäusl David (29)WOLCH Praha81
84Blaško Pavol (36)Chemcomex Praha "C"91
84Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha91
85Přikryl Jan (35)BOCA SENIORS Praha101
85Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha101
85Šidlo Stanislav (38)Hroudy z Boudy Praha101
85Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha101
85Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha101
86Knotek Stanislav (44)BOCA SENIORS Praha121
86Mráz Martin (35)BOCA SENIORS Praha121
86Selichar Aleš (35)BOCA SENIORS Praha121
87Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95141
88Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha151
89Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha111922049
2Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha151141041
3Kracman Ondřej (35)FC Debakl Praha152021040
4Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha7731032
5Studený Vít (27)FC Debakl Praha111511030
6Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha10821028
7Holkup Josef (33)Traktor Praha162310028
8Semorád Filip (42)KUR Černošice Praha7621026
9Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha162010025
10Havránek Michal (34)Hroudy z Boudy Praha131910024
11Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha111301023
12Doležal Lukáš (36)Traktor Praha121710022
13Stoklasa Pavel (41)WOLCH Praha141710022
14Trš Lukáš (31)SG Metro Praha151710022
15Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha131610021