Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2011/2012

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha14131058:1840
2SG Metro Praha1491452:3328
3J.R.CLUB Praha1472543:3923
4COMES Košíře Praha1460826:3318
5To Je Nářez Praha1452740:4617
6Traktor Praha1451839:4016
7Chemcomex Praha "C"1441926:4613
8KUR Černošice Praha14301127:569
Křížová tabulka výsledků
- COMES Košíře PrahaChemcomex Praha "C"J.R.CLUB PrahaKUR Černošice PrahaSG Metro PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez PrahaTraktor Praha
COMES Košíře Praha - 2:0 (0:0)
3:0 (3:0)
1:4 (0:1)
0:2 (0:0)
1:5 (0:1)
2:1 (2:0)
2:5 (1:2)
5:2 (2:0)
0:3 (0:1)
0:1 (0:1)
0:1 (0:1)
5:3 (1:2)
4:2 (1:2)
1:4 (1:0)
Chemcomex Praha "C"0:2 (0:0)
0:3 (0:3)
- 0:4 (0:2)
7:3 (5:2)
2:1 (2:0)
5:2 (4:0)
0:6 (0:4)
1:2 (1:1)
2:6 (1:2)
2:6 (0:4)
0:1 (0:0)
0:4 (0:1)
3:3 (2:2)
4:3 (0:3)
J.R.CLUB Praha4:1 (1:0)
2:0 (0:0)
4:0 (2:0)
3:7 (2:5)
- 2:1 (0:1)
3:2 (1:1)
2:4 (1:3)
5:2 (2:2)
1:5 (1:0)
2:4 (0:0)
3:3 (1:1)
3:3 (2:3)
9:1 (6:1)
0:6 (0:1)
KUR Černošice Praha5:1 (1:0)
1:2 (0:2)
1:2 (0:2)
2:5 (0:4)
1:2 (1:0)
2:3 (1:1)
- 2:6 (0:3)
2:5 (2:2)
0:5 (0:1)
1:5 (1:2)
5:4 (3:2)
1:8 (0:3)
2:1 (2:1)
2:7 (0:0)
SG Metro Praha5:2 (2:1)
2:5 (0:2)
6:0 (4:0)
2:1 (1:1)
4:2 (3:1)
2:5 (2:2)
6:2 (3:0)
5:2 (2:2)
- 2:5 (1:3)
1:1 (0:0)
8:5 (1:3)
6:0 (4:0)
3:2 (1:0)
0:1 (0:1)
TFC Netopýr "A" Praha3:0 (1:0)
1:0 (1:0)
6:2 (2:1)
6:2 (4:0)
5:1 (0:1)
4:2 (0:0)
5:0 (1:0)
5:1 (2:1)
5:2 (3:1)
1:1 (0:0)
- 4:3 (1:1)
5:1 (1:1)
5:2 (1:1)
3:1 (2:1)
To Je Nářez Praha1:0 (1:0)
3:5 (2:1)
1:0 (0:0)
4:0 (1:0)
3:3 (1:1)
3:3 (3:2)
4:5 (2:3)
8:1 (3:0)
5:8 (3:1)
0:6 (0:4)
3:4 (1:1)
1:5 (1:1)
- 3:1 (2:1)
1:5 (0:2)
Traktor Praha2:4 (2:1)
4:1 (0:1)
3:3 (2:2)
3:4 (3:0)
1:9 (1:6)
6:0 (1:0)
1:2 (1:2)
7:2 (0:0)
2:3 (0:1)
1:0 (1:0)
2:5 (1:1)
1:3 (1:2)
1:3 (1:2)
5:1 (2:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Chemcomex Praha "C"1459200069
2COMES Košíře Praha1455400075
3To Je Nářez Praha1453500078
4SG Metro Praha1471200081
5TFC Netopýr "A" Praha1464400084
6KUR Černošice Praha14663010101
7Traktor Praha14665200111
8J.R.CLUB Praha14599200124
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
105.11.2011 - 09:00Traktor PrahaChemcomex Praha "C"3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
205.11.2011 - 09:40Traktor PrahaCOMES Košíře Praha2:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
305.11.2011 - 10:20J.R.CLUB PrahaChemcomex Praha "C"4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
405.11.2011 - 11:00J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
505.11.2011 - 14:20KUR Černošice PrahaTo Je Nářez Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
605.11.2011 - 15:00KUR Černošice PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
705.11.2011 - 15:40SG Metro PrahaTo Je Nářez Praha8:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
805.11.2011 - 16:20SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
910.12.2011 - 11:40TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha5:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1010.12.2011 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1110.12.2011 - 13:00To Je Nářez PrahaJ.R.CLUB Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1210.12.2011 - 13:40To Je Nářez PrahaTraktor Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1310.12.2011 - 17:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1410.12.2011 - 17:40COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1510.12.2011 - 18:20Chemcomex Praha "C"SG Metro Praha0:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
1610.12.2011 - 19:00Chemcomex Praha "C"KUR Černošice Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1717.12.2011 - 09:00Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha1:9(1:6) Podrobnosti o zápasu
1817.12.2011 - 09:40Traktor PrahaKUR Černošice Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1917.12.2011 - 10:20SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha4:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
2017.12.2011 - 11:00SG Metro PrahaKUR Černošice Praha6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
2117.12.2011 - 14:20Chemcomex Praha "C"COMES Košíře Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2217.12.2011 - 15:00Chemcomex Praha "C"TFC Netopýr "A" Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
2317.12.2011 - 15:40To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2417.12.2011 - 16:20To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2514.01.2012 - 11:40COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2614.01.2012 - 12:20Traktor PrahaSG Metro Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2714.01.2012 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2814.01.2012 - 13:40SG Metro PrahaTraktor Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
2914.01.2012 - 17:00J.R.CLUB PrahaKUR Černošice Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3014.01.2012 - 17:40Chemcomex Praha "C"To Je Nářez Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3114.01.2012 - 18:20KUR Černošice PrahaJ.R.CLUB Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3214.01.2012 - 19:00To Je Nářez PrahaChemcomex Praha "C"4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3321.01.2012 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaSG Metro Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3421.01.2012 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaKUR Černošice Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3521.01.2012 - 10:20To Je Nářez PrahaSG Metro Praha0:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
3621.01.2012 - 11:00To Je Nářez PrahaKUR Černošice Praha8:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3721.01.2012 - 14:20COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3821.01.2012 - 15:00COMES Košíře PrahaTraktor Praha1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
3921.01.2012 - 15:40Chemcomex Praha "C"J.R.CLUB Praha7:3(5:2) Podrobnosti o zápasu
4021.01.2012 - 16:20Chemcomex Praha "C"Traktor Praha4:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
4104.02.2012 - 11:40KUR Černošice PrahaChemcomex Praha "C"2:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
4204.02.2012 - 12:20KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4304.02.2012 - 13:00SG Metro PrahaChemcomex Praha "C"2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4404.02.2012 - 13:40SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4504.02.2012 - 17:00Traktor PrahaTo Je Nářez Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4604.02.2012 - 17:40Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4704.02.2012 - 18:20J.R.CLUB PrahaTo Je Nářez Praha3:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
4804.02.2012 - 19:00J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
4918.02.2012 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5018.02.2012 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaChemcomex Praha "C"6:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
5118.02.2012 - 10:20COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
5218.02.2012 - 11:00COMES Košíře PrahaChemcomex Praha "C"3:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
5318.02.2012 - 14:20KUR Černošice PrahaSG Metro Praha2:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
5418.02.2012 - 15:00KUR Černošice PrahaTraktor Praha2:7(0:0) Podrobnosti o zápasu
5518.02.2012 - 15:40J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
5618.02.2012 - 16:20J.R.CLUB PrahaTraktor Praha0:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha1417
2Vejvoda ml. Michal (24)TFC Netopýr "A" Praha1216
3Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha1416
4Trš Lukáš (31)SG Metro Praha815
5Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha1413
6Mička David (48)J.R.CLUB Praha1211
7Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha810
8Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha1210
9Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha109
9Tecl Jakub (31)Traktor Praha109
10Šulc Radek (31)SG Metro Praha68
11Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha107
12Volák Michal (30)COMES Košíře Praha127
13Doležal Lukáš (36)Traktor Praha86
14Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha106
14Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha106
15Suchý Martin (39)KUR Černošice Praha116
16Mantič Martin (35)Chemcomex Praha "C"126
16Višňovský Viktor (31)To Je Nářez Praha126
17Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha146
18Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha85
19Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha105
19Siegfried Leonard (34)Chemcomex Praha "C"105
19Stolař František (42)Traktor Praha105
20Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha125
20Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha125
21Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha145
22Češpivo Jan (33)SG Metro Praha74
23Königsmark Tomáš (29)KUR Černošice Praha104
24Kapek Robert (33)SG Metro Praha124
25Beď Martin (36)Chemcomex Praha "C"144
25Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha144
26Horsák Jan (35)Chemcomex Praha "C"43
27Kolařík Michal (32)SG Metro Praha63
27Miškovič Stanislav (32)Chemcomex Praha "C"63
27Váňa Jan (31)SG Metro Praha63
28Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha103
28Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha103
29Červený Martin (42)KUR Černošice Praha123
29Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha123
29Procházka Viktor (35)KUR Černošice Praha123
30Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha143
31Špánek Jaroslav (48)Traktor Praha22
32Ječný Jaroslav (31)COMES Košíře Praha42
32Kantor Ondřej (36)J.R.CLUB Praha42
33Sopko Štefan (35)Chemcomex Praha "C"82
34Holkup Josef (33)Traktor Praha102
34Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha102
34Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha102
35Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha122
35Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha122
36Konšel Jan (30)SG Metro Praha21
36Šteiner Tomáš (32)To Je Nářez Praha21
37Črep František (41)COMES Košíře Praha41
37Hájek Jan (48)Chemcomex Praha "C"41
37Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha41
38Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha61
38Hozák Martin (34)Traktor Praha61
38Kramule Radim (36)Chemcomex Praha "C"61
38Mora Igor (33)Chemcomex Praha "C"61
38Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha61
39Přerost Tomáš (31)COMES Košíře Praha81
40Honců Marek (38)SG Metro Praha101
40Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha101
40Vrňák Michal (38)Traktor Praha101
41Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha111
42Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha121
43Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141
43Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha6920139
2Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141440034
3Doležal Lukáš (36)Traktor Praha81321033
4Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha11631031
5Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha101411029
6Procházka Viktor (35)KUR Černošice Praha121510020
7Kantor Ondřej (36)J.R.CLUB Praha4901019
8Trš Lukáš (31)SG Metro Praha81410019
9Beď Martin (36)Chemcomex Praha "C"141410019
10Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha141900019
11Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha121310018
12Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha141310018
13Holkup Josef (33)Traktor Praha101210017
14Mantič Martin (35)Chemcomex Praha "C"121700017
14Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha121700017