Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2012/2013

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha222011102:3561
21. HFC Kobylisy Praha221534107:6648
3J.R.CLUB Praha22122871:6338
4ELPEG "B" Praha22104870:6534
5To Je Nářez Praha2285959:6429
6COMES Košíře Praha22841064:7028
7AVE BOHEMIA2276954:6827
8RSC Modřany Praha22821249:8926
9BC KLADNO 9522811375:8025
10SG Metro Praha22661062:6524
11Traktor Praha22561157:7321
12LFC Praha22421641:7314
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaAVE BOHEMIABC KLADNO 95COMES Košíře PrahaELPEG "B" PrahaJ.R.CLUB PrahaLFC PrahaRSC Modřany PrahaSG Metro PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez PrahaTraktor Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 5:3 (4:2)
3:3 (1:2)
4:3 (3:0)
1:7 (1:2)
5:3 (1:2)
9:3 (5:0)
5:1 (2:0)
4:6 (2:3)
5:3 (1:1)
2:3 (1:2)
4:0 (1:0)
5:2 (1:1)
9:2 (5:0)
6:2 (1:1)
5:5 (0:3)
3:3 (3:2)
4:2 (1:1)
2:4 (0:3)
7:2 (4:1)
7:2 (3:0)
5:2 (1:1)
7:5 (4:4)
AVE BOHEMIA3:5 (2:4)
3:3 (2:1)
- 0:6 (0:3)
2:2 (2:2)
3:1 (1:1)
4:4 (3:2)
7:4 (1:1)
2:2 (1:1)
3:4 (1:3)
2:7 (1:6)
2:1 (0:1)
1:6 (1:4)
2:0 (1:0)
1:4 (0:1)
4:1 (3:0)
3:3 (2:1)
0:4 (0:2)
2:6 (0:3)
3:2 (2:0)
2:2 (0:0)
5:0 (2:0)
0:1 (0:0)
BC KLADNO 953:4 (0:3)
7:1 (2:1)
6:0 (3:0)
2:2 (2:2)
- 2:8 (0:3)
1:5 (0:2)
1:0 (0:0)
1:8 (1:6)
3:7 (2:4)
6:2 (1:0)
2:3 (2:1)
4:0 (2:0)
2:3 (2:1)
9:2 (7:0)
5:6 (4:2)
2:1 (1:0)
4:5 (2:3)
3:5 (0:4)
4:5 (3:1)
2:7 (2:3)
3:4 (1:2)
3:2 (1:2)
COMES Košíře Praha3:5 (2:1)
3:9 (0:5)
1:3 (1:1)
4:4 (2:3)
8:2 (3:0)
5:1 (2:0)
- 2:5 (2:2)
1:4 (1:1)
2:1 (1:0)
1:2 (1:2)
3:1 (2:1)
2:6 (1:3)
2:3 (2:1)
6:2 (2:0)
1:1 (0:0)
6:5 (1:3)
1:5 (1:1)
2:2 (0:2)
2:3 (2:1)
4:2 (3:1)
3:2 (1:1)
2:2 (1:0)
ELPEG "B" Praha1:5 (0:2)
6:4 (3:2)
4:7 (1:1)
2:2 (1:1)
0:1 (0:0)
8:1 (6:1)
5:2 (2:2)
4:1 (1:1)
- 5:4 (2:2)
2:2 (1:1)
2:4 (1:2)
5:1 (2:0)
1:5 (0:1)
3:2 (1:1)
1:2 (0:2)
3:2 (1:1)
3:5 (1:2)
0:3 (0:1)
5:3 (2:1)
4:4 (3:3)
3:3 (0:1)
3:2 (1:0)
J.R.CLUB Praha3:5 (1:1)
3:2 (2:1)
4:3 (3:1)
7:2 (6:1)
7:3 (4:2)
2:6 (0:1)
1:2 (0:1)
2:1 (2:1)
4:5 (2:2)
2:2 (1:1)
- 5:1 (4:1)
3:2 (0:1)
4:2 (2:2)
2:3 (1:3)
4:3 (2:1)
5:3 (1:1)
2:5 (2:3)
0:5 (0:3)
0:1 (0:1)
2:2 (0:2)
4:1 (3:1)
5:4 (2:2)
LFC Praha0:4 (0:1)
2:5 (1:1)
1:2 (1:0)
6:1 (4:1)
3:2 (1:2)
0:4 (0:2)
1:3 (1:2)
6:2 (3:1)
4:2 (2:1)
1:5 (0:2)
1:5 (1:4)
2:3 (1:0)
- 1:1 (1:1)
0:2 (0:1)
0:3 (0:2)
1:3 (0:2)
2:7 (2:3)
1:3 (0:1)
0:4 (0:2)
2:3 (0:1)
5:5 (2:2)
2:4 (0:2)
RSC Modřany Praha2:9 (0:5)
2:6 (1:1)
0:2 (0:1)
4:1 (1:0)
3:2 (1:2)
2:9 (0:7)
3:2 (1:2)
2:6 (0:2)
5:1 (1:0)
2:3 (1:1)
2:4 (2:2)
3:2 (3:1)
1:1 (1:1)
2:0 (1:0)
- 4:2 (2:2)
0:4 (0:2)
1:10 (1:6)
0:11 (0:4)
2:6 (1:2)
4:0 (1:0)
2:5 (0:3)
3:3 (2:1)
SG Metro Praha5:5 (3:0)
3:3 (2:3)
1:4 (0:3)
3:3 (1:2)
6:5 (2:4)
1:2 (0:1)
1:1 (0:0)
5:6 (3:1)
2:1 (2:0)
2:3 (1:1)
3:4 (1:2)
3:5 (1:1)
3:0 (2:0)
3:1 (2:0)
2:4 (2:2)
4:0 (2:0)
- 2:3 (1:0)
3:4 (1:2)
1:1 (0:0)
3:2 (1:0)
2:2 (0:1)
4:6 (3:1)
TFC Netopýr "A" Praha2:4 (1:1)
4:2 (3:0)
4:0 (2:0)
6:2 (3:0)
5:4 (3:2)
5:3 (4:0)
5:1 (1:1)
2:2 (2:0)
5:3 (2:1)
3:0 (1:0)
5:2 (3:2)
5:0 (3:0)
7:2 (3:2)
3:1 (1:0)
10:1 (6:1)
11:0 (4:0)
3:2 (0:1)
4:3 (2:1)
- 4:0 (1:0)
3:2 (2:2)
3:0 (1:0)
3:1 (2:1)
To Je Nářez Praha2:7 (1:4)
2:7 (0:3)
2:3 (0:2)
2:2 (0:0)
5:4 (1:3)
7:2 (3:2)
3:2 (1:2)
2:4 (1:3)
3:5 (1:2)
4:4 (3:3)
1:0 (1:0)
2:2 (2:0)
4:0 (2:0)
3:2 (1:0)
6:2 (2:1)
0:4 (0:1)
1:1 (0:0)
2:3 (0:1)
0:4 (0:1)
2:3 (2:2)
- 2:2 (2:2)
4:1 (2:0)
Traktor Praha2:5 (1:1)
5:7 (4:4)
0:5 (0:2)
1:0 (0:0)
4:3 (2:1)
2:3 (2:1)
2:3 (1:1)
2:2 (0:1)
3:3 (1:0)
2:3 (0:1)
1:4 (1:3)
4:5 (2:2)
5:5 (2:2)
4:2 (2:0)
5:2 (3:0)
3:3 (1:2)
2:2 (1:0)
6:4 (1:3)
0:3 (0:1)
1:3 (1:2)
2:2 (2:2)
1:4 (0:2)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1RSC Modřany Praha2248600078
2LFC Praha2283200093
3TFC Netopýr "A" Praha2274400094
4To Je Nářez Praha2277400097
5COMES Košíře Praha22804000100
61. HFC Kobylisy Praha22765000101
7BC KLADNO 9522648100114
8AVE BOHEMIA22724110122
9Traktor Praha22808100130
10SG Metro Praha221037000138
11ELPEG "B" Praha22826110142
12J.R.CLUB Praha226812300158
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2012 - 09:00J.R.CLUB PrahaLFC Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
203.11.2012 - 09:40J.R.CLUB PrahaELPEG "B" Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
303.11.2012 - 10:20LFC PrahaTo Je Nářez Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
403.11.2012 - 11:00To Je Nářez PrahaELPEG "B" Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
503.11.2012 - 11:40Traktor PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
603.11.2012 - 12:20Traktor PrahaAVE BOHEMIA0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
703.11.2012 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaRSC Modřany Praha10:1(6:1) Podrobnosti o zápasu
803.11.2012 - 13:40RSC Modřany PrahaAVE BOHEMIA0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
903.11.2012 - 14:20SG Metro Praha1. HFC Kobylisy Praha5:5(3:0) Podrobnosti o zápasu
1003.11.2012 - 15:00SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1103.11.2012 - 15:401. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 954:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
1203.11.2012 - 16:20BC KLADNO 95COMES Košíře Praha2:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
1310.11.2012 - 09:00LFC Praha1. HFC Kobylisy Praha0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1410.11.2012 - 09:40LFC PrahaSG Metro Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
1510.11.2012 - 10:20J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1610.11.2012 - 11:00J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1710.11.2012 - 11:40RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1810.11.2012 - 12:20RSC Modřany PrahaBC KLADNO 953:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1910.11.2012 - 13:00AVE BOHEMIACOMES Košíře Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2010.11.2012 - 13:40AVE BOHEMIABC KLADNO 950:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
2110.11.2012 - 14:20ELPEG "B" PrahaTraktor Praha3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2210.11.2012 - 15:00ELPEG "B" PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2310.11.2012 - 15:40To Je Nářez PrahaTraktor Praha2:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
2410.11.2012 - 16:20To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2524.11.2012 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 955:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
2624.11.2012 - 09:40Traktor PrahaBC KLADNO 954:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2724.11.2012 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2824.11.2012 - 11:00Traktor PrahaCOMES Košíře Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2924.11.2012 - 11:40ELPEG "B" PrahaSG Metro Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
3024.11.2012 - 12:20To Je Nářez PrahaSG Metro Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3124.11.2012 - 13:00ELPEG "B" Praha1. HFC Kobylisy Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3224.11.2012 - 13:40To Je Nářez Praha1. HFC Kobylisy Praha2:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
3324.11.2012 - 14:20LFC PrahaAVE BOHEMIA1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3424.11.2012 - 15:00J.R.CLUB PrahaAVE BOHEMIA4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3524.11.2012 - 15:40LFC PrahaRSC Modřany Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3624.11.2012 - 16:20J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3708.12.2012 - 09:00To Je Nářez PrahaAVE BOHEMIA2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3808.12.2012 - 09:40To Je Nářez PrahaRSC Modřany Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3908.12.2012 - 10:20ELPEG "B" PrahaAVE BOHEMIA4:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
4008.12.2012 - 11:00ELPEG "B" PrahaRSC Modřany Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
4108.12.2012 - 11:40J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4208.12.2012 - 12:20LFC PrahaCOMES Košíře Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4308.12.2012 - 13:00J.R.CLUB PrahaBC KLADNO 957:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
4408.12.2012 - 13:40LFC PrahaBC KLADNO 953:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
4508.12.2012 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaSG Metro Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4608.12.2012 - 15:00TFC Netopýr "A" Praha1. HFC Kobylisy Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
4708.12.2012 - 15:40Traktor PrahaSG Metro Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4808.12.2012 - 16:20Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
4915.12.2012 - 09:00AVE BOHEMIARSC Modřany Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
5015.12.2012 - 09:40Traktor PrahaRSC Modřany Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
5115.12.2012 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaAVE BOHEMIA4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5215.12.2012 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaTraktor Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
5315.12.2012 - 11:40ELPEG "B" PrahaTo Je Nářez Praha4:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
5415.12.2012 - 12:20J.R.CLUB PrahaTo Je Nářez Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
5515.12.2012 - 13:00LFC PrahaELPEG "B" Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5615.12.2012 - 13:40LFC PrahaJ.R.CLUB Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
5715.12.2012 - 14:20COMES Košíře PrahaBC KLADNO 955:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
5815.12.2012 - 15:00SG Metro PrahaBC KLADNO 956:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
5915.12.2012 - 15:401. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6015.12.2012 - 16:201. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha3:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
6122.12.2012 - 09:00To Je Nářez PrahaBC KLADNO 955:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
6222.12.2012 - 09:40ELPEG "B" PrahaBC KLADNO 950:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6322.12.2012 - 10:20To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
6422.12.2012 - 11:00ELPEG "B" PrahaCOMES Košíře Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6522.12.2012 - 11:40AVE BOHEMIA1. HFC Kobylisy Praha3:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
6622.12.2012 - 12:20RSC Modřany Praha1. HFC Kobylisy Praha2:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
6722.12.2012 - 13:00AVE BOHEMIASG Metro Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
6822.12.2012 - 13:40RSC Modřany PrahaSG Metro Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6922.12.2012 - 14:20J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
7022.12.2012 - 15:00J.R.CLUB PrahaTraktor Praha4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
7122.12.2012 - 15:40LFC PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
7222.12.2012 - 16:20LFC PrahaTraktor Praha5:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
7312.01.2013 - 09:00Traktor PrahaELPEG "B" Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
7412.01.2013 - 09:40Traktor PrahaTo Je Nářez Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
7512.01.2013 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaELPEG "B" Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7612.01.2013 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
7712.01.2013 - 11:401. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7812.01.2013 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaLFC Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7912.01.2013 - 13:00SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
8012.01.2013 - 13:40SG Metro PrahaLFC Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
8112.01.2013 - 14:20BC KLADNO 95AVE BOHEMIA2:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
8212.01.2013 - 15:00BC KLADNO 95RSC Modřany Praha9:2(7:0) Podrobnosti o zápasu
8312.01.2013 - 15:40COMES Košíře PrahaAVE BOHEMIA4:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
8412.01.2013 - 16:20COMES Košíře PrahaRSC Modřany Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
8502.02.2013 - 09:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha3:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
8602.02.2013 - 09:40COMES Košíře PrahaSG Metro Praha6:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
8702.02.2013 - 10:20BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha7:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
8802.02.2013 - 11:00BC KLADNO 95SG Metro Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8902.02.2013 - 11:40RSC Modřany PrahaTraktor Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
9002.02.2013 - 12:20RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:11(0:4) Podrobnosti o zápasu
9102.02.2013 - 13:00AVE BOHEMIATraktor Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9202.02.2013 - 13:40AVE BOHEMIATFC Netopýr "A" Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
9302.02.2013 - 14:20ELPEG "B" PrahaJ.R.CLUB Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
9402.02.2013 - 15:00ELPEG "B" PrahaLFC Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
9502.02.2013 - 15:40To Je Nářez PrahaJ.R.CLUB Praha2:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
9602.02.2013 - 16:20To Je Nářez PrahaLFC Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
9716.02.2013 - 09:00RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha3:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
9816.02.2013 - 09:40AVE BOHEMIAJ.R.CLUB Praha2:7(1:6) Podrobnosti o zápasu
9916.02.2013 - 10:20RSC Modřany PrahaLFC Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
10016.02.2013 - 11:00AVE BOHEMIALFC Praha1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
10116.02.2013 - 11:40COMES Košíře PrahaTraktor Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
10216.02.2013 - 12:20BC KLADNO 95Traktor Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
10316.02.2013 - 13:00COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
10416.02.2013 - 13:40BC KLADNO 95TFC Netopýr "A" Praha3:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
10516.02.2013 - 14:20SG Metro PrahaTo Je Nářez Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
10616.02.2013 - 15:001. HFC Kobylisy PrahaTo Je Nářez Praha7:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
10716.02.2013 - 15:40SG Metro PrahaELPEG "B" Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
10816.02.2013 - 16:201. HFC Kobylisy PrahaELPEG "B" Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
10923.02.2013 - 09:00COMES Košíře PrahaLFC Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
11023.02.2013 - 09:40BC KLADNO 95LFC Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
11123.02.2013 - 10:20COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
11223.02.2013 - 11:00BC KLADNO 95J.R.CLUB Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
11323.02.2013 - 11:40SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
11423.02.2013 - 12:20SG Metro PrahaTraktor Praha4:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
11523.02.2013 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
11623.02.2013 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha7:5(4:4) Podrobnosti o zápasu
11723.02.2013 - 14:20AVE BOHEMIAELPEG "B" Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
11823.02.2013 - 15:00AVE BOHEMIATo Je Nářez Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
11923.02.2013 - 15:40RSC Modřany PrahaELPEG "B" Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
12023.02.2013 - 16:20RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
12102.03.2013 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaLFC Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
12202.03.2013 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
12302.03.2013 - 10:20Traktor PrahaLFC Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
12402.03.2013 - 11:00Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
12502.03.2013 - 11:40BC KLADNO 95To Je Nářez Praha2:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
12602.03.2013 - 12:20COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha4:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
12702.03.2013 - 13:00BC KLADNO 95ELPEG "B" Praha1:8(1:6) Podrobnosti o zápasu
12802.03.2013 - 13:40COMES Košíře PrahaELPEG "B" Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
12902.03.2013 - 14:20SG Metro PrahaRSC Modřany Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
13002.03.2013 - 15:001. HFC Kobylisy PrahaRSC Modřany Praha6:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
13102.03.2013 - 15:40SG Metro PrahaAVE BOHEMIA3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
13202.03.2013 - 16:201. HFC Kobylisy PrahaAVE BOHEMIA3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha2237
2Vejvoda ml. Michal (24)TFC Netopýr "A" Praha1828
3Soukup Josef (41)1. HFC Kobylisy Praha2024
4Jelínek Václav (40)To Je Nářez Praha2224
5Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha1823
6Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha2022
7Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha2021
8Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha2219
9Lavers Milan (39)ELPEG "B" Praha1218
10Mička David (48)J.R.CLUB Praha1818
11Roulich Jan (33)BC KLADNO 952218
12Minas Michal (39)BC KLADNO 951017
13Stolař František (42)Traktor Praha1014
14Palarczyk Lukáš (30)COMES Košíře Praha2213
15Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha1212
16Kolařík Michal (33)SG Metro Praha1612
17Ouda Martin (43)BC KLADNO 951812
17Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1812
18Hájek Jan (48)AVE BOHEMIA1411
19Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha1811
19Chán Josef (35)ELPEG "B" Praha1811
20Pošmurný Josef (53)ELPEG "B" Praha2010
21Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha109
21Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha109
22Volák Michal (30)COMES Košíře Praha129
23Šlik Libor (39)BC KLADNO 95169
24Holec Stanislav (35)AVE BOHEMIA179
25Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha189
26Krása Michal (32)LFC Praha229
26Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha229
27Doležal Lukáš (37)Traktor Praha108
28Kapek Robert (33)SG Metro Praha148
28Šmíd Michal (40)BC KLADNO 95148
29Říha Vladimír (31)LFC Praha158
30Michl Tomáš (27)ELPEG "B" Praha168
31Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha188
31Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha188
32Burián Martin (37)RSC Modřany Praha198
33Šulc Radek (31)SG Metro Praha47
34Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha127
35Peteřík David (30)BC KLADNO 95147
35Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha147
36Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha167
36Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha167
37Adámek Pavel (34)LFC Praha177
38Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha187
38Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha187
38Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha187
39Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha227
40Špánek Jaroslav (48)Traktor Praha66
41Sopko Štefan (35)AVE BOHEMIA96
42Škvor Stanislav (32)AVE BOHEMIA106
43Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha146
44Češpivo Jan (33)SG Metro Praha166
45Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha176
46Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha226
46Zahradník Ladislav (36)LFC Praha226
47Miškovič Stanislav (32)AVE BOHEMIA115
48Honců Marek (38)SG Metro Praha125
49Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha145
50Starec František (35)LFC Praha165
51Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha185
52Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha205
53Barteczek Tomáš (32)AVE BOHEMIA84
53Belda Petr (43)RSC Modřany Praha84
54Holkup Josef (33)Traktor Praha124
54Hozák Martin (34)Traktor Praha124
54Kolář Petr (35)J.R.CLUB Praha124
54Nový Martin (40)ELPEG "B" Praha124
55Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha154
55Veselý Richard (55)1. HFC Kobylisy Praha154
56Veselý Mikuláš (22)1. HFC Kobylisy Praha164
57Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha184
57Siegfried Leonard (34)AVE BOHEMIA184
58Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha204
58Stern Tomáš (37)LFC Praha204
59Senohrábek Petr (45)ELPEG "B" Praha214
60Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha224
61Barták Tomáš (42)SG Metro Praha63
62Křapka Tomáš (31)To Je Nářez Praha83
63Mora Igor (33)AVE BOHEMIA113
64Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha163
64Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha163
65Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha183
65Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha183
65Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha183
66Doucha Martin (44)ELPEG "B" Praha203
67Fremund Filip (49)Traktor Praha223
68Rada Petr (44)ELPEG "B" Praha22
69Beď Martin (36)AVE BOHEMIA72
70Přerost Tomáš (31)COMES Košíře Praha82
71Kramule Radim (36)AVE BOHEMIA102
71Polák Radek (48)AVE BOHEMIA102
71Špringer Petr (32)ELPEG "B" Praha102
72Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha112
73Voráček Luboš (46)BC KLADNO 95132
74Tuček Kamil (49)J.R.CLUB Praha142
74Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha142
75Brabec Petr (48)BC KLADNO 95152
76Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha172
77Doucha Pavel (40)ELPEG "B" Praha202
77Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha202
78Bláha Jan (27)Traktor Praha21
78Herian Jan (45)COMES Košíře Praha21
79Hanzlíček Jan (38)ELPEG "B" Praha41
79Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha41
80Culek David (36)SG Metro Praha81
80Kočík Vladimír (67)To Je Nářez Praha81
81Vavruška Zbyšek (55)1. HFC Kobylisy Praha121
82Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha161
83Svoboda Michal (35)LFC Praha181
84Vácha Michal (36)LFC Praha221
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha172163081
2Beď Martin (36)AVE BOHEMIA7521145
3Chán Josef (35)ELPEG "B" Praha181520145
4Holkup Josef (33)Traktor Praha121840038
5Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha182330038
6Brabec Petr (48)BC KLADNO 9515931034
7Jelínek Václav (40)To Je Nářez Praha221430029
8Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha181920029
9Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha201920029
10Doležal Lukáš (37)Traktor Praha10421024
11Trš Lukáš (31)SG Metro Praha181910024
12Minas Michal (39)BC KLADNO 9510830023
13Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha181320023
14Burián Martin (37)RSC Modřany Praha191320023
15Michl Tomáš (27)ELPEG "B" Praha16730022