Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348105
Unikátní: 53369
Týden: 678 / 395
Dnes: 123 / 93
Poslední:
16.12.2017 -21:16:30
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2013/2014

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha18142270:3244
2KYX Praha18102659:4632
3J.R.CLUB Praha1893661:5330
41. HFC Kobylisy Praha1892775:5729
5ELPEG "B" Praha1892757:4829
61. FC Master Praha1884655:6025
7COMES Košíře Praha18701143:5521
8To Je Nářez Praha18601257:7218
9AVE BOHEMIA18521164:7417
10RSC Modřany Praha18331240:8412
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master Praha1. HFC Kobylisy PrahaAVE BOHEMIACOMES Košíře PrahaELPEG "B" PrahaJ.R.CLUB PrahaKYX PrahaRSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha
1. FC Master Praha - 4:3 (1:1)
5:5 (3:4)
4:3 (2:1)
6:4 (1:3)
3:2 (2:1)
0:3 (0:2)
2:4 (2:3)
1:1 (1:0)
1:1 (0:1)
0:3 (0:2)
2:5 (0:1)
5:3 (3:2)
4:4 (3:3)
4:1 (0:0)
1:5 (1:2)
2:5 (0:3)
6:4 (0:2)
5:4 (2:3)
1. HFC Kobylisy Praha3:4 (1:1)
5:5 (4:3)
- 4:1 (1:0)
8:4 (4:3)
5:2 (4:0)
1:5 (0:1)
4:3 (3:1)
4:1 (1:0)
2:2 (1:0)
2:6 (0:3)
1:2 (1:2)
1:2 (1:1)
12:2 (4:2)
6:2 (2:1)
3:6 (2:3)
4:5 (0:3)
5:3 (2:2)
5:2 (1:1)
AVE BOHEMIA3:4 (1:2)
4:6 (3:1)
1:4 (0:1)
4:8 (3:4)
- 6:1 (3:1)
1:4 (0:1)
1:4 (0:2)
1:9 (1:5)
3:6 (1:3)
5:7 (2:4)
4:1 (1:1)
6:7 (4:2)
2:2 (1:2)
6:1 (2:1)
2:6 (0:4)
2:2 (0:1)
5:1 (2:0)
8:1 (1:1)
COMES Košíře Praha2:3 (1:2)
3:0 (2:0)
2:5 (0:4)
5:1 (1:0)
1:6 (1:3)
4:1 (1:0)
- 1:3 (1:2)
1:3 (0:1)
6:1 (2:1)
3:0 (2:0)
2:4 (0:2)
3:2 (1:0)
3:6 (1:2)
4:1 (1:0)
1:5 (1:1)
0:3 (0:1)
0:4 (0:0)
2:7 (2:3)
ELPEG "B" Praha4:2 (3:2)
1:1 (0:1)
3:4 (1:3)
1:4 (0:1)
4:1 (2:0)
9:1 (5:1)
3:1 (2:1)
3:1 (1:0)
- 5:6 (2:4)
5:4 (1:1)
1:5 (1:2)
1:3 (1:1)
5:5 (1:0)
4:2 (2:0)
0:3 (0:1)
2:0 (2:0)
4:2 (1:1)
2:3 (1:1)
J.R.CLUB Praha1:1 (1:0)
3:0 (2:0)
2:2 (0:1)
6:2 (3:0)
6:3 (3:1)
7:5 (4:2)
1:6 (1:2)
0:3 (0:2)
6:5 (4:2)
4:5 (1:1)
- 2:2 (1:1)
4:1 (1:0)
7:2 (3:1)
3:0 (0:0)
1:2 (0:1)
1:5 (1:2)
4:7 (2:3)
3:2 (1:1)
KYX Praha5:2 (1:0)
3:5 (2:3)
2:1 (2:1)
2:1 (1:1)
1:4 (1:1)
7:6 (2:4)
4:2 (2:0)
2:3 (0:1)
5:1 (2:1)
3:1 (1:1)
2:2 (1:1)
1:4 (0:1)
- 5:1 (2:0)
5:1 (1:0)
2:4 (0:1)
4:4 (2:2)
3:0 (2:0)
3:4 (0:4)
RSC Modřany Praha4:4 (3:3)
1:4 (0:0)
2:12 (2:4)
2:6 (1:2)
2:2 (2:1)
1:6 (1:2)
6:3 (2:1)
1:4 (0:1)
5:5 (0:1)
2:4 (0:2)
2:7 (1:3)
0:3 (0:0)
1:5 (0:2)
1:5 (0:1)
- 0:6 (0:3)
0:2 (0:0)
4:1 (2:1)
6:5 (2:2)
TFC Netopýr "A" Praha5:1 (2:1)
5:2 (3:0)
6:3 (3:2)
5:4 (3:0)
6:2 (4:0)
2:2 (1:0)
5:1 (1:1)
3:0 (1:0)
3:0 (1:0)
0:2 (0:2)
2:1 (1:0)
5:1 (2:1)
4:2 (1:0)
4:4 (2:2)
6:0 (3:0)
2:0 (0:0)
- 2:3 (0:1)
5:4 (3:2)
To Je Nářez Praha4:6 (2:0)
4:5 (3:2)
3:5 (2:2)
2:5 (1:1)
1:5 (0:2)
1:8 (1:1)
4:0 (0:0)
7:2 (3:2)
2:4 (1:1)
3:2 (1:1)
7:4 (3:2)
2:3 (1:1)
0:3 (0:2)
4:3 (4:0)
1:4 (1:2)
5:6 (2:2)
3:2 (1:0)
4:5 (2:3)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. HFC Kobylisy Praha1845210065
2RSC Modřany Praha1830610070
3KYX Praha1849330094
4AVE BOHEMIA18706000100
5COMES Košíře Praha18775000102
6To Je Nářez Praha18675100102
7TFC Netopýr "A" Praha18727000107
81. FC Master Praha18827000117
9ELPEG "B" Praha18758100125
10J.R.CLUB Praha186211300147
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
102.11.2013 - 09:00AVE BOHEMIAKYX Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
202.11.2013 - 09:40RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
302.11.2013 - 10:20ELPEG "B" PrahaTo Je Nářez Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
402.11.2013 - 11:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
502.11.2013 - 11:201. FC Master PrahaJ.R.CLUB Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
609.11.2013 - 09:001. FC Master PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
709.11.2013 - 09:40ELPEG "B" Praha1. FC Master Praha4:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
809.11.2013 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaKYX Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
909.11.2013 - 11:00AVE BOHEMIAELPEG "B" Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1009.11.2013 - 11:40KYX PrahaTo Je Nářez Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1109.11.2013 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaAVE BOHEMIA4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1209.11.2013 - 13:00To Je Nářez PrahaJ.R.CLUB Praha7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
1309.11.2013 - 13:40RSC Modřany Praha1. HFC Kobylisy Praha2:12(2:4) Podrobnosti o zápasu
1409.11.2013 - 14:20J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1509.11.2013 - 15:00COMES Košíře PrahaRSC Modřany Praha3:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1623.11.2013 - 09:00RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha2:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
1723.11.2013 - 09:40To Je Nářez PrahaRSC Modřany Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1823.11.2013 - 10:20J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1923.11.2013 - 11:00COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha0:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
2023.11.2013 - 11:401. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
2123.11.2013 - 12:20ELPEG "B" PrahaCOMES Košíře Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2223.11.2013 - 13:00KYX Praha1. FC Master Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2323.11.2013 - 13:40TFC Netopýr "A" PrahaELPEG "B" Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2423.11.2013 - 14:201. FC Master PrahaAVE BOHEMIA4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2523.11.2013 - 15:00AVE BOHEMIATFC Netopýr "A" Praha2:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
2630.11.2013 - 09:00J.R.CLUB PrahaAVE BOHEMIA6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2730.11.2013 - 09:40KYX PrahaJ.R.CLUB Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2830.11.2013 - 10:20AVE BOHEMIACOMES Košíře Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2930.11.2013 - 11:00ELPEG "B" PrahaKYX Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3030.11.2013 - 11:40COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3130.11.2013 - 12:20RSC Modřany PrahaELPEG "B" Praha5:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
3230.11.2013 - 13:00TFC Netopýr "A" Praha1. HFC Kobylisy Praha6:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
3330.11.2013 - 13:401. FC Master PrahaRSC Modřany Praha4:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
3430.11.2013 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaTo Je Nářez Praha5:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3530.11.2013 - 15:00To Je Nářez Praha1. FC Master Praha4:6(2:0) Podrobnosti o zápasu
3621.12.2013 - 09:00To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3721.12.2013 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3821.12.2013 - 10:20AVE BOHEMIATo Je Nářez Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3921.12.2013 - 11:00J.R.CLUB PrahaELPEG "B" Praha6:5(4:2) Podrobnosti o zápasu
4021.12.2013 - 11:40RSC Modřany PrahaAVE BOHEMIA2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4121.12.2013 - 12:20ELPEG "B" Praha1. HFC Kobylisy Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
4221.12.2013 - 13:00KYX PrahaRSC Modřany Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4321.12.2013 - 13:401. HFC Kobylisy Praha1. FC Master Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
4421.12.2013 - 14:20COMES Košíře PrahaKYX Praha2:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4521.12.2013 - 15:001. FC Master PrahaCOMES Košíře Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4611.01.2014 - 09:00J.R.CLUB Praha1. FC Master Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
4711.01.2014 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
4811.01.2014 - 10:20To Je Nářez PrahaELPEG "B" Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4911.01.2014 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaRSC Modřany Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
5011.01.2014 - 11:40KYX PrahaAVE BOHEMIA7:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
5118.01.2014 - 09:00RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
5218.01.2014 - 09:40COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5318.01.2014 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaRSC Modřany Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5418.01.2014 - 11:00J.R.CLUB PrahaTo Je Nářez Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5518.01.2014 - 11:40AVE BOHEMIA1. HFC Kobylisy Praha4:8(3:4) Podrobnosti o zápasu
5618.01.2014 - 12:20To Je Nářez PrahaKYX Praha4:3(4:0) Podrobnosti o zápasu
5718.01.2014 - 13:00ELPEG "B" PrahaAVE BOHEMIA9:1(5:1) Podrobnosti o zápasu
5818.01.2014 - 13:40KYX PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
5918.01.2014 - 14:201. FC Master PrahaELPEG "B" Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6018.01.2014 - 15:00TFC Netopýr "A" Praha1. FC Master Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
6101.02.2014 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaAVE BOHEMIA2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6201.02.2014 - 09:40AVE BOHEMIA1. FC Master Praha4:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
6301.02.2014 - 10:20ELPEG "B" PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
6401.02.2014 - 11:001. FC Master PrahaKYX Praha5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
6501.02.2014 - 11:40COMES Košíře PrahaELPEG "B" Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
6601.02.2014 - 12:20KYX Praha1. HFC Kobylisy Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6701.02.2014 - 13:00To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha7:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
6801.02.2014 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
6901.02.2014 - 14:20RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha6:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
7001.02.2014 - 15:00J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
7115.02.2014 - 09:001. FC Master PrahaTo Je Nářez Praha5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
7215.02.2014 - 09:40To Je Nářez Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
7315.02.2014 - 10:20RSC Modřany Praha1. FC Master Praha1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
7415.02.2014 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
7515.02.2014 - 11:40ELPEG "B" PrahaRSC Modřany Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
7615.02.2014 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7715.02.2014 - 13:00KYX PrahaELPEG "B" Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
7815.02.2014 - 13:40COMES Košíře PrahaAVE BOHEMIA4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7915.02.2014 - 14:20J.R.CLUB PrahaKYX Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8015.02.2014 - 15:00AVE BOHEMIAJ.R.CLUB Praha5:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
8101.03.2014 - 09:00COMES Košíře Praha1. FC Master Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
8201.03.2014 - 09:40KYX PrahaCOMES Košíře Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
8301.03.2014 - 10:201. FC Master Praha1. HFC Kobylisy Praha5:5(3:4) Podrobnosti o zápasu
8401.03.2014 - 11:00RSC Modřany PrahaKYX Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
8501.03.2014 - 11:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG "B" Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8601.03.2014 - 12:20AVE BOHEMIARSC Modřany Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
8701.03.2014 - 13:00ELPEG "B" PrahaJ.R.CLUB Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
8801.03.2014 - 13:40To Je Nářez PrahaAVE BOHEMIA1:8(1:1) Podrobnosti o zápasu
8901.03.2014 - 14:20J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
9001.03.2014 - 15:00TFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha1731
2Jelínek Václav (40)To Je Nářez Praha1824
3Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha1723
4Šůstek Pavel (42)KYX Praha1822
5Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha1318
6Mička David (48)J.R.CLUB Praha1617
6Veselý Jan (39)ELPEG "B" Praha1617
7Vejvoda ml. Michal (24)TFC Netopýr "A" Praha1314
8Palarczyk Lukáš (30)COMES Košíře Praha1614
9Holec Stanislav (35)AVE BOHEMIA713
10Leibl Jan (25)J.R.CLUB Praha1113
11Chyle Petr (33)1. FC Master Praha1413
12Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha1613
13Novák Jakub (29)AVE BOHEMIA1112
14Špánek Jaroslav (48)1. FC Master Praha1412
15Burián Martin (37)RSC Modřany Praha1812
15Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha1812
16Škvor Stanislav (32)AVE BOHEMIA1211
17Mrázek Jaroslav (38)ELPEG "B" Praha1511
18Soukup Josef (41)1. HFC Kobylisy Praha1210
19Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha1710
20Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha148
21Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha168
22Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha188
23Scheib Zdeněk (40)KYX Praha117
24Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha147
25Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha157
25Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha157
26Horák František (47)1. FC Master Praha167
27Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha116
28Volák Michal (30)COMES Košíře Praha156
29Martínek Radomír (42)ELPEG "B" Praha166
30Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha65
31Vidman Martin (47)1. FC Master Praha95
32Siegfried Leonard (34)AVE BOHEMIA115
32Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha115
33Luňáček Miloslav (47)KYX Praha125
34Merta Dušan (39)To Je Nářez Praha135
35Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha145
35Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha145
36Doucha Martin (44)ELPEG "B" Praha165
37Barteczek Tomáš (32)AVE BOHEMIA44
38Exner Bohumil (38)KYX Praha74
39Dostál Tomáš (40)KYX Praha84
40Mora Igor (33)AVE BOHEMIA94
40Šašek Josef (47)KYX Praha94
41Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha114
41Šebek Milan (41)KYX Praha114
42Jíra Tomáš (39)KYX Praha124
43Hájek Jan (48)AVE BOHEMIA144
43Chán Josef (35)ELPEG "B" Praha144
43Senohrábek Petr (45)ELPEG "B" Praha144
44Pošmurný Josef (53)ELPEG "B" Praha164
44Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha164
45Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha174
46Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha184
47Belda Petr (43)RSC Modřany Praha23
48Beď Martin (36)AVE BOHEMIA53
48Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha53
48Šteiner Tomáš (32)To Je Nářez Praha53
49Vrtílka Tomáš (38)COMES Košíře Praha63
50Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha73
50Pajk Zdeněk (39)AVE BOHEMIA73
51Říha Martin (41)KYX Praha83
52Kolář Petr (35)J.R.CLUB Praha113
53Miškovič Stanislav (32)AVE BOHEMIA123
54Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha133
55Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha143
56Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha173
57Lavers Milan (39)ELPEG "B" Praha42
58Touš Jan (30)To Je Nářez Praha52
59Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha72
60Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha92
61Marhons Lukáš (34)ELPEG "B" Praha102
62Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha112
63Doucha Pavel (40)ELPEG "B" Praha142
64Křížek Pavel (44)KYX Praha152
64Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha152
64Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha152
65Poduška Václav (52)1. FC Master Praha21
66Herian Jan (45)COMES Košíře Praha31
66Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha31
66Sopko Štefan (35)AVE BOHEMIA31
67Schiller Josef (56)1. FC Master Praha61
67Špelda Jiří (54)1. FC Master Praha61
68Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha71
69Lojín ml. Václav (36)1. FC Master Praha81
69Přerost Tomáš (31)COMES Košíře Praha81
70Kramule Radim (36)AVE BOHEMIA91
71Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha111
72Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha121
73Burda Petr (56)1. FC Master Praha141
73Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha141
74Kočík Vladimír (67)To Je Nářez Praha151
74Lojín Václav (62)1. FC Master Praha151
74Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha151
75Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha15941039
2Volák Michal (30)COMES Košíře Praha151450039
3Marhons Lukáš (34)ELPEG "B" Praha102211037
4Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha11341033
5Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha171221032
6Chán Josef (35)ELPEG "B" Praha14750032
7Scheib Zdeněk (40)KYX Praha111311028
8Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha161311028
9Vejvoda ml. Michal (24)TFC Netopýr "A" Praha131030025
10Jíra Tomáš (39)KYX Praha12102021
11Škvor Stanislav (32)AVE BOHEMIA121120021
12Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha14511020
13Luňáček Miloslav (47)KYX Praha121020020
14Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha131510020
15Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha171510020