Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2014/2015

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1TFC Netopýr "A" Praha1894566:5731
2SG Metro Praha1893684:6430
3ELPEG Praha1885558:4729
4J.R.CLUB Praha1883781:6427
51. HFC Kobylisy Praha1883765:5127
6COMES Košíře Praha1874754:5525
71. FC Master Praha1873873:7724
8PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1864873:6422
9BC KLADNO 951864866:9822
10KYX Praha18431139:8215
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master Praha1. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 95COMES Košíře PrahaELPEG PrahaJ.R.CLUB PrahaKYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha
1. FC Master Praha - 4:4 (2:0)
6:0 (2:0)
4:6 (0:3)
7:7 (1:5)
0:4 (0:3)
5:1 (4:1)
3:3 (0:0)
5:4 (3:3)
5:4 (3:2)
2:7 (1:3)
6:3 (2:1)
1:3 (1:1)
4:7 (3:3)
8:5 (2:4)
3:6 (0:2)
2:8 (1:4)
5:0 (1:0)
3:5 (2:1)
1. HFC Kobylisy Praha4:4 (0:2)
0:6 (0:2)
- 13:1 (5:0)
5:6 (2:4)
5:1 (2:0)
1:4 (0:2)
2:1 (1:0)
2:2 (0:0)
3:6 (0:5)
2:5 (1:1)
2:0 (0:0)
2:2 (2:1)
1:0 (0:0)
7:1 (5:0)
3:5 (2:1)
6:1 (2:1)
5:2 (5:1)
2:4 (0:1)
BC KLADNO 956:4 (3:0)
7:7 (5:1)
1:13 (0:5)
6:5 (4:2)
- 4:4 (2:3)
0:4 (0:2)
2:3 (1:0)
2:6 (1:2)
5:5 (1:2)
4:3 (2:1)
5:2 (1:1)
9:4 (3:2)
4:3 (1:3)
1:4 (1:2)
4:12 (3:7)
3:9 (1:5)
2:2 (1:1)
1:8 (0:3)
COMES Košíře Praha4:0 (3:0)
1:5 (1:4)
1:5 (0:2)
4:1 (2:0)
4:4 (3:2)
4:0 (2:0)
- 5:0 (3:0)
4:3 (1:1)
3:3 (1:1)
3:9 (1:5)
0:0 (0:0)
3:0 (0:0)
1:3 (1:1)
7:5 (2:4)
2:5 (1:3)
3:4 (0:1)
3:3 (1:0)
2:5 (2:2)
ELPEG Praha3:3 (0:0)
4:5 (3:3)
1:2 (0:1)
2:2 (0:0)
3:2 (0:1)
6:2 (2:1)
0:5 (0:3)
3:4 (1:1)
- 4:1 (3:0)
2:1 (2:0)
7:2 (4:1)
3:1 (0:0)
2:2 (1:1)
3:3 (1:0)
6:5 (2:3)
2:2 (1:1)
2:3 (0:2)
5:2 (1:0)
J.R.CLUB Praha4:5 (2:3)
7:2 (3:1)
6:3 (5:0)
5:2 (1:1)
5:5 (2:1)
3:4 (1:2)
3:3 (1:1)
9:3 (5:1)
1:4 (0:3)
1:2 (0:2)
- 3:4 (1:0)
5:2 (3:0)
2:6 (1:3)
5:3 (1:1)
8:3 (2:1)
4:4 (2:3)
4:7 (2:2)
6:2 (1:1)
KYX Praha3:6 (1:2)
3:1 (1:1)
0:2 (0:0)
2:2 (1:2)
2:5 (1:1)
4:9 (2:3)
0:0 (0:0)
0:3 (0:0)
2:7 (1:4)
1:3 (0:0)
4:3 (0:1)
2:5 (0:3)
- 2:6 (2:3)
1:15 (1:5)
5:2 (3:1)
5:2 (0:1)
2:2 (2:1)
1:9 (0:5)
PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:4 (3:3)
5:8 (4:2)
0:1 (0:0)
1:7 (0:5)
3:4 (3:1)
4:1 (2:1)
3:1 (1:1)
5:7 (4:2)
2:2 (1:1)
3:3 (0:1)
6:2 (3:1)
3:5 (1:1)
6:2 (3:2)
15:1 (5:1)
- 2:6 (2:1)
2:2 (1:2)
3:3 (2:0)
3:5 (3:1)
SG Metro Praha6:3 (2:0)
8:2 (4:1)
5:3 (1:2)
1:6 (1:2)
12:4 (7:3)
9:3 (5:1)
5:2 (3:1)
4:3 (1:0)
5:6 (3:2)
2:2 (1:1)
3:8 (1:2)
4:4 (3:2)
2:5 (1:3)
2:5 (1:0)
6:2 (1:2)
2:2 (2:1)
- 6:1 (3:0)
2:3 (0:2)
TFC Netopýr "A" Praha0:5 (0:1)
5:3 (1:2)
2:5 (1:5)
4:2 (1:0)
2:2 (1:1)
8:1 (3:0)
3:3 (0:1)
5:2 (2:2)
3:2 (2:0)
2:5 (0:1)
7:4 (2:2)
2:6 (1:1)
2:2 (1:2)
9:1 (5:0)
3:3 (0:2)
5:3 (1:3)
1:6 (0:3)
3:2 (2:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. HFC Kobylisy Praha1853200063
2KYX Praha1862210082
3BC KLADNO 951849510084
4J.R.CLUB Praha1861600091
5COMES Košíře Praha1854800094
6ELPEG Praha1865600095
7PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1863700098
8SG Metro Praha18765000101
9TFC Netopýr "A" Praha18605200105
101. FC Master Praha18898000129
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
108.11.2014 - 09:00ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
208.11.2014 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaELPEG Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
308.11.2014 - 10:20COMES Košíře PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
408.11.2014 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
508.11.2014 - 11:40PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"J.R.CLUB Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
608.11.2014 - 12:20BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha1:13(0:5) Podrobnosti o zápasu
708.11.2014 - 13:00J.R.CLUB Praha1. FC Master Praha4:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
808.11.2014 - 13:40SG Metro PrahaBC KLADNO 9512:4(7:3) Podrobnosti o zápasu
908.11.2014 - 14:201. FC Master PrahaKYX Praha6:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1008.11.2014 - 15:00KYX PrahaSG Metro Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1113.12.2014 - 09:00SG Metro Praha1. FC Master Praha6:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1213.12.2014 - 09:40J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha8:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1313.12.2014 - 10:20BC KLADNO 951. FC Master Praha6:4(3:0) Podrobnosti o zápasu
1413.12.2014 - 11:00KYX PrahaJ.R.CLUB Praha4:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1513.12.2014 - 11:40BC KLADNO 95PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"4:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
1613.12.2014 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaKYX Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1713.12.2014 - 13:00ELPEG PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1813.12.2014 - 13:40COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
1913.12.2014 - 14:20ELPEG Praha1. HFC Kobylisy Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2013.12.2014 - 15:001. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2120.12.2014 - 09:001. FC Master Praha1. HFC Kobylisy Praha4:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
2220.12.2014 - 09:40PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. FC Master Praha7:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
2320.12.2014 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2420.12.2014 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2520.12.2014 - 11:40COMES Košíře PrahaKYX Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2620.12.2014 - 12:20SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2720.12.2014 - 13:00COMES Košíře PrahaBC KLADNO 954:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
2820.12.2014 - 13:40ELPEG PrahaSG Metro Praha6:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
2920.12.2014 - 14:20BC KLADNO 95J.R.CLUB Praha5:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3020.12.2014 - 15:00J.R.CLUB PrahaELPEG Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
3103.01.2015 - 09:00J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3203.01.2015 - 09:40COMES Košíře Praha1. FC Master Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
3303.01.2015 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha3:6(0:5) Podrobnosti o zápasu
3403.01.2015 - 11:001. FC Master PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3503.01.2015 - 11:40SG Metro Praha1. HFC Kobylisy Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3603.01.2015 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 952:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3703.01.2015 - 13:00PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"SG Metro Praha2:6(2:1) Podrobnosti o zápasu
3803.01.2015 - 13:40BC KLADNO 95ELPEG Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
3903.01.2015 - 14:20KYX PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"2:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4003.01.2015 - 15:00ELPEG PrahaKYX Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
4117.01.2015 - 09:00ELPEG Praha1. FC Master Praha3:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
4217.01.2015 - 09:401. FC Master PrahaELPEG Praha5:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
4317.01.2015 - 10:20J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha4:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
4417.01.2015 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha2:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4517.01.2015 - 11:40PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1. HFC Kobylisy Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4617.01.2015 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"7:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
4717.01.2015 - 13:00BC KLADNO 95KYX Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4817.01.2015 - 13:40KYX PrahaBC KLADNO 954:9(2:3) Podrobnosti o zápasu
4917.01.2015 - 14:20COMES Košíře PrahaSG Metro Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5017.01.2015 - 15:00SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
5124.01.2015 - 09:00SG Metro PrahaKYX Praha2:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
5224.01.2015 - 09:40KYX Praha1. FC Master Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5324.01.2015 - 10:20BC KLADNO 95SG Metro Praha3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
5424.01.2015 - 11:001. FC Master PrahaJ.R.CLUB Praha2:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
5524.01.2015 - 11:401. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 955:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
5624.01.2015 - 12:20J.R.CLUB PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"5:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5724.01.2015 - 13:00TFC Netopýr "A" Praha1. HFC Kobylisy Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5824.01.2015 - 13:40PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"COMES Košíře Praha5:7(4:2) Podrobnosti o zápasu
5924.01.2015 - 14:20ELPEG PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6024.01.2015 - 15:00COMES Košíře PrahaELPEG Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6131.01.2015 - 09:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
6231.01.2015 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6331.01.2015 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6431.01.2015 - 11:00ELPEG PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6531.01.2015 - 11:40KYX PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
6631.01.2015 - 12:20PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"BC KLADNO 954:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6731.01.2015 - 13:00J.R.CLUB PrahaKYX Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
6831.01.2015 - 13:40BC KLADNO 951. FC Master Praha7:7(5:1) Podrobnosti o zápasu
6931.01.2015 - 14:20SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
7031.01.2015 - 15:001. FC Master PrahaSG Metro Praha2:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
7107.02.2015 - 09:00ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
7207.02.2015 - 09:40J.R.CLUB PrahaBC KLADNO 953:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
7307.02.2015 - 10:20SG Metro PrahaELPEG Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
7407.02.2015 - 11:00BC KLADNO 95COMES Košíře Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
7507.02.2015 - 11:40TFC Netopýr "A" PrahaSG Metro Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
7607.02.2015 - 12:20COMES Košíře PrahaKYX Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
7707.02.2015 - 13:00PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"TFC Netopýr "A" Praha3:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
7807.02.2015 - 13:40KYX Praha1. HFC Kobylisy Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
7907.02.2015 - 14:201. FC Master PrahaPS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"8:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
8007.02.2015 - 15:001. HFC Kobylisy Praha1. FC Master Praha0:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
8121.02.2015 - 09:00ELPEG PrahaKYX Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
8221.02.2015 - 09:40PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"KYX Praha15:1(5:1) Podrobnosti o zápasu
8321.02.2015 - 10:20ELPEG PrahaBC KLADNO 956:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
8421.02.2015 - 11:00PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"SG Metro Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
8521.02.2015 - 11:40BC KLADNO 95TFC Netopýr "A" Praha1:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
8621.02.2015 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
8721.02.2015 - 13:00TFC Netopýr "A" Praha1. FC Master Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
8821.02.2015 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
8921.02.2015 - 14:201. FC Master PrahaCOMES Košíře Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
9021.02.2015 - 15:00COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Leibl Jan (24)J.R.CLUB Praha1632
2Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1832
3Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1627
4Mička David (48)J.R.CLUB Praha1223
5Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha1423
6Špánek Jaroslav (48)1. FC Master Praha1823
7Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha1617
8Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha1816
9Chyle Petr (33)1. FC Master Praha1215
9Linek Adam (29)TFC Netopýr "A" Praha1215
10Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha1715
11Jelínek Václav (39)ELPEG Praha1815
12Minas Michal (38)BC KLADNO 951214
13Šmíd Michal (40)BC KLADNO 951414
13Volák Michal (30)COMES Košíře Praha1414
14Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha1613
15Exner Bohumil (38)KYX Praha1212
16Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha1312
17Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha1612
18Kratochvíl ml. Martin (19)1. FC Master Praha910
19Gaudek Jaroslav (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"1410
20Barták Tomáš (42)SG Metro Praha1610
21Ouda Martin (43)BC KLADNO 951810
22Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha89
23Holomek Tomáš (37)ELPEG Praha109
24Šůstek Pavel (41)KYX Praha68
25Jirovský Michael (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"88
26Marhons Lukáš (34)ELPEG Praha128
26Veselý Mikuláš (22)1. HFC Kobylisy Praha128
27Kubát Jan (30)SG Metro Praha148
27Palarczyk Lukáš (30)COMES Košíře Praha148
28Exler Petr (32)TFC Netopýr "A" Praha168
28Šebek Milan (41)KYX Praha168
29Veselý Jan (39)ELPEG Praha117
30Kalous Michael (21)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"147
31Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha167
32Honců Marek (38)SG Metro Praha86
33Peteřík David (30)BC KLADNO 95106
34Fousek Jiří (29)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"126
34Horák Tomáš (19)1. FC Master Praha126
35Roulich Jan (33)BC KLADNO 95146
36Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha166
37Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95125
37Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha125
37Šlik Libor (39)BC KLADNO 95125
38Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha145
39Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha165
40Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha64
41Krejčík Pavel (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"84
41Scheib Zdeněk (40)KYX Praha84
42Veselý Richard (55)1. HFC Kobylisy Praha94
43Modlík Jan (31)SG Metro Praha104
44Doucha Martin (44)ELPEG Praha114
45Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha124
45Matoušek Pavel (37)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"124
46Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha164
47Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9543
48Říha Martin (41)KYX Praha63
49Presl František (30)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"83
49Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha83
50Kapek Robert (33)SG Metro Praha103
51Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha123
51Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha123
52Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha143
52Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha143
53Matoušek Petr (35)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"163
53Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha163
54Budějský Lukáš (33)J.R.CLUB Praha22
55Voráček Luboš (46)BC KLADNO 9542
56Chrž Radek (44)1. FC Master Praha62
57Krychfalushiy Vasyl (27)ELPEG Praha82
57Schiller Josef (56)1. FC Master Praha82
57Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha82
58Lojín ml. Václav (36)1. FC Master Praha102
59Hanzík Jakub (31)SG Metro Praha122
59Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha122
60Češpivo Jan (33)SG Metro Praha142
61Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha182
62Culek David (36)SG Metro Praha21
62Pastyřík Milan (23)BC KLADNO 9521
62Silva José (25)ELPEG Praha21
62Skála Jindřich (36)KYX Praha21
63Lidmia Marek (28)J.R.CLUB Praha31
64Bartoň Antonín (45)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"41
64Ďurčanský Patrik (26)1. HFC Kobylisy Praha41
64Horák František (47)1. FC Master Praha41
64Křížek Pavel (43)KYX Praha41
64Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha41
64Tanger Niklas (24)ELPEG Praha41
64Vrtílka Tomáš (38)COMES Košíře Praha41
65Makovský Oldřich (43)J.R.CLUB Praha61
66Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha121
66Martínek Radomír (41)ELPEG Praha121
66Šašek Josef (47)KYX Praha121
67Lojín Václav (61)1. FC Master Praha141
67Šplíchal Pavel (36)J.R.CLUB Praha141
67Urbanec Milan (55)1. HFC Kobylisy Praha141
68Luňáček Miloslav (47)KYX Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha181740037
2Marhons Lukáš (34)ELPEG Praha122610031
3Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha181820028
4Kratochvíl ml. Martin (19)1. FC Master Praha91030025
5Volák Michal (30)COMES Košíře Praha141030025
6Jíra Tomáš (39)KYX Praha11421024
7Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha17321023
8Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha14611021
9Němec Filip (39)TFC Netopýr "A" Praha131610021
10Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha141610021
11Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha161020020
12Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha121510020
13Trš Lukáš (31)SG Metro Praha181900019
14Brabec Petr (48)BC KLADNO 9517211017
15Kalous Ladislav (42)PS a.s. LOKO Vršovice Praha "A"16720017