Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341732
Unikátní: 52264
Týden: 166 / 100
Dnes: 41 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:32:35
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2015/2016

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Dřeváci16131280:2840
2SG Metro Praha16122278:3738
3ELPEG Praha1683548:3527
4Hroudy z Boudy Praha1673653:4524
5COMES Košíře Praha1671856:5222
6J.R.CLUB Praha1663762:6621
7Traktor Praha16511051:7016
81. HFC Kobylisy Praha16411135:6913
9RSC Modřany Praha16211332:937
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře PrahaDřeváciELPEG PrahaHroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB PrahaRSC Modřany PrahaSG Metro PrahaTraktor Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 0:7 (0:3)
1:3 (0:0)
2:4 (2:0)
1:3 (1:0)
3:2 (1:1)
2:7 (0:3)
2:2 (1:0)
2:6 (2:2)
1:8 (1:5)
1:6 (1:2)
4:1 (0:1)
2:4 (1:1)
2:8 (1:4)
2:3 (0:2)
5:2 (3:2)
5:3 (2:3)
COMES Košíře Praha7:0 (3:0)
3:1 (0:0)
- 0:9 (0:4)
4:5 (3:1)
2:3 (0:3)
0:4 (0:2)
1:0 (1:0)
3:4 (1:1)
3:6 (1:3)
5:2 (3:1)
9:2 (5:0)
3:3 (2:1)
1:6 (1:3)
2:3 (2:2)
9:3 (4:1)
4:1 (2:0)
Dřeváci4:2 (0:2)
3:1 (0:1)
9:0 (4:0)
5:4 (1:3)
- 2:4 (0:1)
4:0 (2:0)
5:4 (1:0)
2:2 (1:0)
5:2 (1:2)
5:2 (0:0)
9:1 (6:1)
11:2 (5:1)
5:2 (1:2)
1:2 (0:1)
6:0 (3:0)
4:0 (2:0)
ELPEG Praha2:3 (1:1)
7:2 (3:0)
3:2 (3:0)
4:0 (2:0)
4:2 (1:0)
0:4 (0:2)
- 1:3 (0:2)
4:1 (1:0)
2:2 (0:0)
2:2 (1:1)
4:0 (1:0)
4:1 (1:1)
3:4 (0:1)
2:2 (1:2)
1:3 (1:1)
5:4 (1:0)
Hroudy z Boudy Praha2:2 (0:1)
6:2 (2:2)
0:1 (0:1)
4:3 (1:1)
4:5 (0:1)
2:2 (0:1)
3:1 (2:0)
1:4 (0:1)
- 7:1 (2:1)
2:5 (1:3)
2:5 (1:2)
5:1 (3:1)
7:6 (4:2)
2:2 (1:1)
4:2 (2:1)
2:3 (1:2)
J.R.CLUB Praha8:1 (5:1)
6:1 (2:1)
6:3 (3:1)
2:5 (1:3)
2:5 (2:1)
2:5 (0:0)
2:2 (0:0)
2:2 (1:1)
1:7 (1:2)
5:2 (3:1)
- 11:4 (7:2)
5:2 (2:1)
3:4 (1:2)
0:10 (0:4)
6:6 (3:1)
1:7 (1:2)
RSC Modřany Praha1:4 (1:0)
4:2 (1:1)
2:9 (0:5)
3:3 (1:2)
1:9 (1:6)
2:11 (1:5)
0:4 (0:1)
1:4 (1:1)
5:2 (2:1)
1:5 (1:3)
4:11 (2:7)
2:5 (1:2)
- 0:9 (0:4)
2:3 (1:2)
3:7 (0:3)
1:5 (0:2)
SG Metro Praha8:2 (4:1)
3:2 (2:0)
6:1 (3:1)
3:2 (2:2)
2:5 (2:1)
2:1 (1:0)
4:3 (1:0)
2:2 (2:1)
6:7 (2:4)
2:2 (1:1)
4:3 (2:1)
10:0 (4:0)
9:0 (4:0)
3:2 (2:1)
- 8:3 (3:2)
6:2 (4:0)
Traktor Praha2:5 (2:3)
3:5 (3:2)
3:9 (1:4)
1:4 (0:2)
0:6 (0:3)
0:4 (0:2)
3:1 (1:1)
4:5 (0:1)
2:4 (1:2)
3:2 (2:1)
6:6 (1:3)
7:1 (2:1)
7:3 (3:0)
5:1 (2:0)
3:8 (2:3)
2:6 (0:4)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1RSC Modřany Praha1628200038
2COMES Košíře Praha1659200069
31. HFC Kobylisy Praha1648310073
4ELPEG Praha1657600087
5SG Metro Praha1677300092
6J.R.CLUB Praha16618000101
7Traktor Praha16715100106
8Hroudy z Boudy Praha16757100120
9Dřeváci16856200135
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
131.10.2015 - 09:00J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha8:1(5:1) Podrobnosti o zápasu
231.10.2015 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
331.10.2015 - 10:20J.R.CLUB PrahaELPEG Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
431.10.2015 - 11:00SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
531.10.2015 - 11:40COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
631.10.2015 - 12:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha6:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
731.10.2015 - 13:00DřeváciRSC Modřany Praha9:1(6:1) Podrobnosti o zápasu
831.10.2015 - 13:40DřeváciTraktor Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
931.10.2015 - 14:20Traktor PrahaRSC Modřany Praha7:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
1021.11.2015 - 09:00J.R.CLUB PrahaHroudy z Boudy Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
1121.11.2015 - 09:40J.R.CLUB PrahaTraktor Praha6:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
1221.11.2015 - 10:20Traktor PrahaHroudy z Boudy Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1321.11.2015 - 11:00SG Metro Praha1. HFC Kobylisy Praha8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
1421.11.2015 - 11:40SG Metro PrahaRSC Modřany Praha9:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
1521.11.2015 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaRSC Modřany Praha4:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1621.11.2015 - 13:00DřeváciELPEG Praha2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1721.11.2015 - 13:40COMES Košíře PrahaELPEG Praha2:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
1821.11.2015 - 14:20DřeváciCOMES Košíře Praha9:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
1928.11.2015 - 08:00SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2028.11.2015 - 08:40SG Metro PrahaDřeváci2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2128.11.2015 - 09:20J.R.CLUB PrahaDřeváci2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2228.11.2015 - 10:00ELPEG PrahaRSC Modřany Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2328.11.2015 - 10:40RSC Modřany PrahaHroudy z Boudy Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2428.11.2015 - 11:20ELPEG PrahaHroudy z Boudy Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2528.11.2015 - 12:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2628.11.2015 - 12:40Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
2728.11.2015 - 13:20Traktor PrahaCOMES Košíře Praha3:9(1:4) Podrobnosti o zápasu
2812.12.2015 - 08:00Dřeváci1. HFC Kobylisy Praha4:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2912.12.2015 - 08:401. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3012.12.2015 - 09:20DřeváciHroudy z Boudy Praha5:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
3112.12.2015 - 10:00J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3212.12.2015 - 10:40J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha11:4(7:2) Podrobnosti o zápasu
3312.12.2015 - 11:20COMES Košíře PrahaRSC Modřany Praha9:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
3412.12.2015 - 12:00SG Metro PrahaTraktor Praha8:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
3512.12.2015 - 12:40SG Metro PrahaELPEG Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
3612.12.2015 - 13:20Traktor PrahaELPEG Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3716.01.2016 - 09:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha2:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3816.01.2016 - 09:40Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3916.01.2016 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4016.01.2016 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4116.01.2016 - 11:40ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4216.01.2016 - 12:20ELPEG Praha1. HFC Kobylisy Praha7:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
4316.01.2016 - 13:00RSC Modřany PrahaDřeváci2:11(1:5) Podrobnosti o zápasu
4416.01.2016 - 13:40RSC Modřany PrahaTraktor Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4516.01.2016 - 14:20Traktor PrahaDřeváci0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4623.01.2016 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4723.01.2016 - 09:40Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha7:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4823.01.2016 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
4923.01.2016 - 11:00ELPEG PrahaDřeváci0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5023.01.2016 - 11:40COMES Košíře PrahaDřeváci4:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
5123.01.2016 - 12:20ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5223.01.2016 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5323.01.2016 - 13:40RSC Modřany Praha1. HFC Kobylisy Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5423.01.2016 - 14:20RSC Modřany PrahaSG Metro Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
5513.02.2016 - 09:00DřeváciSG Metro Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5613.02.2016 - 09:40Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
5713.02.2016 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaRSC Modřany Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
5813.02.2016 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5913.02.2016 - 11:40COMES Košíře PrahaTraktor Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
6013.02.2016 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha5:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
6113.02.2016 - 13:00J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha0:10(0:4) Podrobnosti o zápasu
6213.02.2016 - 13:40DřeváciJ.R.CLUB Praha5:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6313.02.2016 - 14:20RSC Modřany PrahaELPEG Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
6420.02.2016 - 09:00Traktor PrahaSG Metro Praha2:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
6520.02.2016 - 09:40ELPEG PrahaTraktor Praha5:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
6620.02.2016 - 10:20ELPEG PrahaSG Metro Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
6720.02.2016 - 11:00Hroudy z Boudy Praha1. HFC Kobylisy Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6820.02.2016 - 11:401. HFC Kobylisy PrahaDřeváci1:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6920.02.2016 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaDřeváci2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
7020.02.2016 - 13:00COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
7120.02.2016 - 13:40RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7220.02.2016 - 14:20RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha1627
2Leibl Jan (24)J.R.CLUB Praha1023
3Hes Milan (39)Dřeváci1623
4Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1622
5Hrubeš Jakub (29)SG Metro Praha1418
6Veselý Jan (39)ELPEG Praha1615
7Šulc Radek (31)SG Metro Praha813
8Mička David (48)J.R.CLUB Praha1413
8Palarczyk Lukáš (30)COMES Košíře Praha1413
9Světlík David (30)Dřeváci1613
10Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha1212
11Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha1412
12Barták Tomáš (42)SG Metro Praha1612
12Dušek David (33)Dřeváci1612
13Krychfalushiy Vasyl (27)ELPEG Praha1411
14Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha1611
15Baroš Jan (31)Hroudy z Boudy Praha69
16Vacek Jaroslav (34)Hroudy z Boudy Praha89
17Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha149
17Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha149
17Volák Michal (30)COMES Košíře Praha149
18Jelínek Václav (39)ELPEG Praha169
19Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha67
20Prihara Roman (39)Hroudy z Boudy Praha117
21Vlasák Tomáš (27)Dřeváci147
22Müller Martin (46)Dřeváci86
23Jindra Tomáš (26)Dřeváci126
23Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha126
23Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha126
24Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha166
25Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha65
26Gaudek Jaroslav (37)COMES Košíře Praha85
26Kolařík Michal (32)SG Metro Praha85
27Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha115
28Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha125
29Kratochvíl ml. Martin (19)ELPEG Praha145
29Novák Tomáš (41)RSC Modřany Praha145
29Veselý Mikuláš (22)1. HFC Kobylisy Praha145
30Marhons Lukáš (34)Dřeváci165
31Urbanec Marek (32)1. HFC Kobylisy Praha44
32Novák Ivan (39)Traktor Praha104
33Příbrský Jaroslav (29)Dřeváci114
34Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha124
35Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha144
35Šebek Jan (30)Traktor Praha144
36Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha154
36Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha154
37Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha164
38Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha83
39Holkup Josef (33)Traktor Praha123
39Honců Marek (38)SG Metro Praha123
39Lžíčař Petr (29)Hroudy z Boudy Praha123
40Šmied Filip (36)Dřeváci143
41Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha163
42Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha42
43Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha52
44Hanzík Jakub (31)SG Metro Praha82
44Matas Jakub (30)Hroudy z Boudy Praha82
44Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha82
45Burián Martin (37)RSC Modřany Praha102
45Češpivo Jan (33)SG Metro Praha102
45Makovský Oldřich (43)J.R.CLUB Praha102
45Veselý Richard (55)1. HFC Kobylisy Praha102
46Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha122
46Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha122
47Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha142
48Doucha Pavel (40)ELPEG Praha162
48Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha162
48Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha162
49Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha21
49Doležal Lukáš (36)Traktor Praha21
50Klepáček Rudolf (36)Hroudy z Boudy Praha41
50Petrák Jan (34)Dřeváci41
50Stolař František (42)Traktor Praha41
51Kysilka Ondřej (22)COMES Košíře Praha61
52Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha81
52Nový Martin (40)ELPEG Praha81
53Modlík Jan (31)SG Metro Praha101
54Bráza Petr (22)RSC Modřany Praha141
55Fremund Filip (49)Traktor Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha163340053
2Marhons Lukáš (34)Dřeváci162611041
3Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha142620036
4Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha161630031
5Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha151021030
6Jindra Tomáš (26)Dřeváci122020030
7Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha161620026
8Trš Lukáš (31)SG Metro Praha162500025
9Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha5421024
10Veselý Jan (39)ELPEG Praha161120021
11Dušek David (33)Dřeváci16920019
11Jelínek Václav (39)ELPEG Praha16920019
12Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha8801018
13Kratochvíl ml. Martin (19)ELPEG Praha141210017
14Leibl Jan (24)J.R.CLUB Praha10620016