Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341730
Unikátní: 52264
Týden: 164 / 99
Dnes: 39 / 28
Poslední:
18.10.2017 -16:17:56
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2016/2017

POŘADÍ TÝMŮ - finále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha11006:43
2Dřeváci10014:60

POŘADÍ TÝMŮ - o 3. místo
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“11008:53
2SG Metro Praha10015:80

POŘADÍ TÝMŮ - semifinále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha11004:33
2SG Metro Praha10101:11
3Dřeváci10101:11
4FK ADRIA DOBŘÍČ „B“10013:40

POŘADÍ TÝMŮ - čtvrtfinále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Dřeváci11007:43
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“11004:13
3SG Metro Praha11004:23
4The Best of Praha11003:23
5J.R.CLUB Praha10012:30
6Hroudy z Boudy Praha10012:40
7BT Ježek 0609 Praha10014:70
8ELPEG Praha10011:40

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha961247:2519
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“941438:4013
3BT Ježek 0609 Praha932441:5211
4SG Metro Praha930629:389
Křížová tabulka výsledků - základní část
- AVE BOHEMIABT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" PrahaThe Best of Praha
AVE BOHEMIA - 3:6 (1:3)
8:1 (4:1)
5:3 (2:1)
4:3 (3:0)
4:3 (3:2)
0:5 (0:0)K
5:1 (4:1)
6:2 (3:1)
4:6 (2:3)
4:1 (1:0)
3:2 (0:0)
5:5 (0:0)K
1:7 (0:1)
1:3 (0:1)
4:7 (4:3)
BT Ježek 0609 Praha6:3 (3:1)
1:8 (1:4)
3:5 (1:2)
- 5:5 (1:0)
4:6 (3:2)
8:6 (4:3)
3:7 (2:4)
5:2 (2:2)
7:4 (2:1)
3:2 (2:1)
6:4 (4:2)
5:2 (1:1)
4:4 (0:2)
3:10 (1:5)
2:8 (1:5)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:4 (0:3)
3:4 (2:3)
5:0 (0:0)K
5:5 (0:1)
6:4 (2:3)
6:8 (3:4)
- 2:5 (2:0)
6:2 (1:0)
4:2 (2:0)
3:2 (2:0)
1:5 (0:3)
5:0 (0:0)K
2:5 (2:2)
2:7 (0:4)
5:2 (3:0)
SG Metro Praha1:5 (1:4)
2:6 (1:3)
6:4 (3:2)
7:3 (4:2)
2:5 (2:2)
4:7 (1:2)
5:2 (0:2)
2:6 (0:1)
2:4 (0:2)
- 2:1 (2:0)
3:1 (1:0)
1:3 (1:2)
0:5 (0:2)
2:6 (0:2)
5:0 (0:0)K
TFC Netopýr "A" Praha1:4 (0:1)
2:3 (0:0)
5:5 (0:0)K
2:3 (1:2)
4:6 (2:4)
2:5 (1:1)
2:3 (0:2)
5:1 (3:0)
0:5 (0:0)K
1:2 (0:2)
1:3 (0:1)
3:1 (2:1)
- 2:3 (0:2)
2:7 (0:3)
0:5 (0:0)K
The Best of Praha7:1 (1:0)
3:1 (1:0)
7:4 (3:4)
4:4 (2:0)
10:3 (5:1)
8:2 (5:1)
5:2 (2:2)
7:2 (4:0)
2:5 (0:3)
5:0 (2:0)
6:2 (2:0)
0:5 (0:0)K
3:2 (2:0)
7:2 (3:0)
5:0 (0:0)K
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1519210039
2SG Metro Praha1559000059
3BT Ježek 0609 Praha1562410092
4The Best of Praha15543001119
5AVE BOHEMIA15443002159
6TFC Netopýr "A" Praha15465003221
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
106.11.2016 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
206.11.2016 - 09:40AVE BOHEMIATFC Netopýr "A" Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
306.11.2016 - 10:20BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
406.11.2016 - 11:00The Best of PrahaAVE BOHEMIA7:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
506.11.2016 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha2:5(2:0) Podrobnosti o zápasu
606.11.2016 - 12:20SG Metro PrahaThe Best of Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
720.11.2016 - 09:00The Best of PrahaBT Ježek 0609 Praha4:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
820.11.2016 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha4:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
920.11.2016 - 10:20The Best of PrahaSG Metro Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1020.11.2016 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
1120.11.2016 - 11:40SG Metro PrahaAVE BOHEMIA1:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
1220.11.2016 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AVE BOHEMIA3:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
1304.12.2016 - 09:00AVE BOHEMIASG Metro Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1404.12.2016 - 09:40AVE BOHEMIABT Ježek 0609 Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1504.12.2016 - 10:20SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1604.12.2016 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BT Ježek 0609 Praha6:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1704.12.2016 - 11:40The Best of PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1804.12.2016 - 12:20The Best of PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
1918.12.2016 - 09:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“The Best of Praha2:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
2018.12.2016 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“TFC Netopýr "A" Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2118.12.2016 - 10:20AVE BOHEMIAThe Best of Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2218.12.2016 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaSG Metro Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2318.12.2016 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaAVE BOHEMIA1:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
2418.12.2016 - 12:20SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha7:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
2508.01.2017 - 09:00SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:6(0:1) Podrobnosti o zápasu
2608.01.2017 - 09:40AVE BOHEMIAFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
2708.01.2017 - 10:20BT Ježek 0609 PrahaSG Metro Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
2808.01.2017 - 11:00TFC Netopýr "A" PrahaAVE BOHEMIA2:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
2908.01.2017 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaThe Best of Praha3:10(1:5) Podrobnosti o zápasu
3008.01.2017 - 12:20TFC Netopýr "A" PrahaThe Best of Praha2:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
3129.01.2017 - 09:00SG Metro PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3229.01.2017 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaBT Ježek 0609 Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3329.01.2017 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
3429.01.2017 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaAVE BOHEMIA3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3529.01.2017 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“The Best of Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
3629.01.2017 - 12:20AVE BOHEMIAThe Best of Praha4:7(4:3) Podrobnosti o zápasu
3712.02.2017 - 09:00The Best of PrahaTFC Netopýr "A" Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
3812.02.2017 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“TFC Netopýr "A" Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
3912.02.2017 - 10:20BT Ježek 0609 PrahaThe Best of Praha2:8(1:5) Podrobnosti o zápasu
4012.02.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AVE BOHEMIA5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
4112.02.2017 - 11:40SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha4:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
4212.02.2017 - 12:20AVE BOHEMIASG Metro Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4319.02.2017 - 09:00AVE BOHEMIATFC Netopýr "A" Praha5:5kontumace Podrobnosti o zápasu
4419.02.2017 - 09:40SG Metro PrahaThe Best of Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
4519.02.2017 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BT Ježek 0609 Praha6:8(3:4) Podrobnosti o zápasu
4612.03.2017 - 09:00The Best of PrahaJ.R.CLUB Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4712.03.2017 - 09:45Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha2:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
4812.03.2017 - 10:30FK ADRIA DOBŘÍČ „B“ELPEG Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4912.03.2017 - 11:15DřeváciBT Ježek 0609 Praha7:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
5012.03.2017 - 12:00The Best of PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
5112.03.2017 - 12:45SG Metro PrahaDřeváci1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5212.03.2017 - 13:30FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha8:5(4:4) Podrobnosti o zápasu
5312.03.2017 - 14:15The Best of PrahaDřeváci6:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Teniak Peter (35)AVE BOHEMIA1026
2Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1624
3Švertšal Ladislav (35)The Best of Praha1421
4Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1318
5Kovařík Jakub (33)The Best of Praha1416
6David Michal (39)BT Ježek 0609 Praha1014
7Kaňka Tomáš (32)BT Ježek 0609 Praha912
8Kuděj Jiří (24)The Best of Praha810
8Michalík Jiří (28)BT Ježek 0609 Praha810
9Holas Martin (33)The Best of Praha1010
10Francl Jan (47)The Best of Praha119
11Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“129
12Michalík Jan (30)BT Ježek 0609 Praha128
13Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“148
14Rusek Libor (28)TFC Netopýr "A" Praha107
15Mora Igor (33)AVE BOHEMIA117
16Barták Tomáš (42)SG Metro Praha157
17Havlíček Petr (23)BT Ježek 0609 Praha36
18ADRIA "A" - 2 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“66
19Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha86
20Kučera Aleš (42)The Best of Praha106
21Dobřanský Jindřich (40)The Best of Praha126
22Kubát Jan (30)SG Metro Praha146
23Strouhal Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“85
24Materna Petr (45)TFC Netopýr "A" Praha105
25Krpata Jan (25)AVE BOHEMIA24
26Novák Jakub (29)AVE BOHEMIA74
27Modlík Jan (31)SG Metro Praha94
28Siegfried Leonard (34)AVE BOHEMIA114
29Exler Petr (32)TFC Netopýr "A" Praha124
30Dobříšan Daniel (35)BT Ježek 0609 Praha134
31Honců Marek (38)SG Metro Praha144
32Janota Filip (25)BT Ježek 0609 Praha23
32Souček Tomáš (26)The Best of Praha23
33Hes Milan (39)Dřeváci33
33Sedláček Jakub (34)Dřeváci33
33Světlík David (30)Dřeváci33
34Dobrý Tomáš (33)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“73
35Kolařík Michal (32)SG Metro Praha83
36Češpivo Jan (33)SG Metro Praha113
37Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha123
37Šafařík Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha123
38ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“143
39Vacek Jaroslav (34)Hroudy z Boudy Praha12
40Dušek David (33)Dřeváci32
40Michal Tomáš (37)The Best of Praha32
40Moučka Petr (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“32
41Csete Lorant (35)AVE BOHEMIA42
42Jelínek Jiří (25)BT Ježek 0609 Praha62
42Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha62
42Miškovič Stanislav (32)AVE BOHEMIA62
43Haneska Martin (26)TFC Netopýr "A" Praha82
44Kučera Jan (46)The Best of Praha102
44Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha102
45Hanzík Jakub (31)SG Metro Praha112
46Kapek Robert (33)SG Metro Praha132
47Krychfalushiy Vasyl (27)ELPEG Praha11
47Leibl Jan (24)J.R.CLUB Praha11
47Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha11
48Ouška Karel (34)AVE BOHEMIA21
48Petr Ondřej (22)TFC Netopýr "A" Praha21
49Dvořák Miroslav (41)Dřeváci31
49Večlovský Lubomír (42)The Best of Praha31
50Anděl David (24)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“41
51Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha61
51Kramule Radim (36)AVE BOHEMIA61
52Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“101
52Spurný Josef (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“101
53Holec Stanislav (35)AVE BOHEMIA111
53Smrčka Jaroslav (34)BT Ježek 0609 Praha111
54Čermák Pavel (43)The Best of Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Holec Stanislav (35)AVE BOHEMIA111730032
2Krtek Martin (36)BT Ježek 0609 Praha6921029
3Trš Lukáš (31)SG Metro Praha131810023
4Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha81001020
5ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“14411019
6Michalík Jiří (28)BT Ježek 0609 Praha81210017
7Dobřanský Jindřich (40)The Best of Praha121110016
8Šafařík Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha12420014
9Francl Jan (47)The Best of Praha11810013
10Rusek Libor (28)TFC Netopýr "A" Praha10710012
11Švertšal Ladislav (35)The Best of Praha141200012
12Barták Tomáš (42)SG Metro Praha151200012
13Janda Vlastimil (34)BT Ježek 0609 Praha6120011
14Novák Jakub (29)AVE BOHEMIA71100011
15Červený Václav (39)BT Ježek 0609 Praha161100011