Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2017/2018

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha880062:1824
2Zeppelíni Praha851228:1916
3FK ADRIA DOBŘÍČ „B“641128:2313
4TFC Netopýr "A" Praha640223:1112
5LFC Praha832320:1711
6KYX Praha630322:269
7BC KLADNO 95620421:236
8Jumbo Electric Praha812527:385
9AGSS Přírodní vědy Praha611416:354
10Dilema Praha611416:364
11JUDr. Brouk Pytlík Praha610517:343
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaTFC Netopýr "A" PrahaZeppelíni Praha
1. FC Naděje Praha - 10:2 (6:2)5:3 (2:2)9:1 (3:1)5:2 (2:1)12:2 (6:1)9:2 (5:1) - - 6:3 (2:2)6:3 (4:1)
AGSS Přírodní vědy Praha2:10 (2:6) - - - - - 1:6 (1:3)3:7 (1:3)
6:2 (1:0)
- 1:7 (0:3)3:3 (1:1)
BC KLADNO 953:5 (2:2) - - - 3:4 (0:2) - 3:2 (0:1)
6:3 (2:2)
4:6 (0:3) - - 2:3 (1:1)
Dilema Praha1:9 (1:3) - - - 4:9 (1:3)0:1 (0:1)5:5 (0:3) - 4:2 (1:1) - 2:10 (1:7)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5 (1:2) - 4:3 (2:0)9:4 (3:1) - 10:9 (3:2) - - 1:1 (0:0)
2:1 (0:0)
- -
JUDr. Brouk Pytlík Praha2:12 (1:6) - - 1:0 (1:0)9:10 (2:3) - - - 2:4 (2:2)1:5 (0:3)2:3 (0:1)
Jumbo Electric Praha2:9 (1:5)6:1 (3:1)2:3 (1:0)
3:6 (2:2)
5:5 (3:0) - - - 5:6 (0:3)4:4 (0:1)0:4 (0:2) -
KYX Praha - 7:3 (3:1)
2:6 (0:1)
6:4 (3:0) - - - 6:5 (3:0) - 0:5 (0:0)K - 1:3 (0:0)
LFC Praha - - - 2:4 (1:1)1:1 (0:0)
1:2 (0:0)
4:2 (2:2)4:4 (1:0)5:0 (0:0)K - 1:3 (0:3)2:1 (2:1)
TFC Netopýr "A" Praha3:6 (2:2)7:1 (3:0) - - - 5:1 (3:0)4:0 (2:0) - 3:1 (3:0) - 1:2 (0:1)
Zeppelíni Praha3:6 (1:4)3:3 (1:1)3:2 (1:1)10:2 (7:1) - 3:2 (1:0) - 3:1 (0:0)1:2 (1:2)2:1 (1:0) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6600006
2Dilema Praha615000015
3LFC Praha819100024
4BC KLADNO 95619100024
5Zeppelíni Praha827000027
6TFC Netopýr "A" Praha618200028
71. FC Naděje Praha827100032
8JUDr. Brouk Pytlík Praha618300033
9AGSS Přírodní vědy Praha621300036
10Jumbo Electric Praha832100037
11KYX Praha623000173
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
112.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
212.11.2017 - 09:40Zeppelíni Praha1. FC Naděje Praha3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
312.11.2017 - 10:20AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Naděje Praha2:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
412.11.2017 - 11:00LFC PrahaKYX Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
512.11.2017 - 11:40LFC PrahaJumbo Electric Praha4:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
612.11.2017 - 12:20Jumbo Electric PrahaKYX Praha5:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
712.11.2017 - 13:00Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
812.11.2017 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha10:9(3:2) Podrobnosti o zápasu
912.11.2017 - 14:20Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1019.11.2017 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
1119.11.2017 - 09:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1219.11.2017 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaJumbo Electric Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1319.11.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BC KLADNO 954:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1419.11.2017 - 11:401. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1519.11.2017 - 12:201. FC Naděje PrahaBC KLADNO 955:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1619.11.2017 - 13:00Zeppelíni PrahaLFC Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1719.11.2017 - 13:40LFC PrahaDilema Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1819.11.2017 - 14:20Zeppelíni PrahaDilema Praha10:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
1926.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2026.11.2017 - 09:40TFC Netopýr "A" Praha1. FC Naděje Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2126.11.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2226.11.2017 - 11:001. FC Naděje PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha12:2(6:1) Podrobnosti o zápasu
2326.11.2017 - 11:40KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2426.11.2017 - 12:20LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2526.11.2017 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2626.11.2017 - 13:40BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2726.11.2017 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2826.11.2017 - 15:00Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 953:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2910.12.2017 - 09:00KYX PrahaZeppelíni Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3010.12.2017 - 09:40BC KLADNO 95Zeppelíni Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3110.12.2017 - 10:20BC KLADNO 95KYX Praha4:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3210.12.2017 - 11:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha5:5(3:0) Podrobnosti o zápasu
3310.12.2017 - 11:40Dilema Praha1. FC Naděje Praha1:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
3410.12.2017 - 12:20Jumbo Electric Praha1. FC Naděje Praha2:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
3510.12.2017 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3610.12.2017 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
3710.12.2017 - 14:20LFC PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha819
2Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha816
3Kodet Václav (19)1. FC Naděje Praha612
4Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“610
5Turínek Jan (31)1. FC Naděje Praha810
6Skála Jindřich (36)KYX Praha47
7Materna Petr (45)TFC Netopýr "A" Praha66
7Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha66
7Roulich Jan (33)BC KLADNO 9566
8Brychta Jiří (31)1. FC Naděje Praha86
8Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha86
8Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha86
9Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha45
10Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha65
11Krása Michal (32)LFC Praha75
12Kriš Marián (44)Zeppelíni Praha85
13ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“24
13Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha24
14Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha44
14Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“44
14Veselý Matěj (28)1. FC Naděje Praha44
15Macák Jan (18)Zeppelíni Praha64
15Starec František (35)LFC Praha64
15Zyta Tomáš (19)Zeppelíni Praha64
16Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha23
16Lauber Jiří (35)BC KLADNO 9523
16Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha23
16Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha23
17Scheib Zdeněk (40)KYX Praha33
18Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“43
18Ochozka Adam (22)Dilema Praha43
18Peteřík David (30)BC KLADNO 9543
18Strouhal Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“43
18Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha43
19Bláha Josef (22)1. FC Naděje Praha63
19Marhons Lukáš (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha63
19Němec Erik (23)Zeppelíni Praha63
19Ouda Martin (43)BC KLADNO 9563
19Papež David (30)Dilema Praha63
19Tumpach Lukáš (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha63
19Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha63
20Brychta Pavel (35)1. FC Naděje Praha83
20Lébr Matouš (26)Jumbo Electric Praha83
21Exner Bohumil (38)KYX Praha12
22Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha22
22Klucký Jakub (22)Zeppelíni Praha22
23Křížek Pavel (44)KYX Praha32
23Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9532
24Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“42
24Pospíšil Tomáš (40)KYX Praha42
24Šafařík Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha42
24Šebek Milan (41)KYX Praha42
24Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9542
24Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha42
25Luňáček Miloslav (47)KYX Praha52
26Exler Petr (32)TFC Netopýr "A" Praha62
26Jansa Milan (35)BC KLADNO 9562
26Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha62
26Říha Vladimír (31)LFC Praha62
26Šulc Ondřej (25)Zeppelíni Praha62
27Kuchař Tomáš (31)Zeppelíni Praha82
28Borovička Martin (28)Dilema Praha21
28Ježek Petr (28)Dilema Praha21
28Křivka Martin (27)Dilema Praha21
28Plic Ondřej (26)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“21
28Říha Martin (41)KYX Praha21
28Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha21
28Závorka Matěj (26)1. FC Naděje Praha21
29Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha41
29Bošanský Pavel (37)LFC Praha41
29Coufal Adam (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“41
29Eichhorn Lukáš (26)Dilema Praha41
29Šašek Josef (47)KYX Praha41
29Tumpach Jan (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha41
30Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha61
30Rolfes David (29)Dilema Praha61
30Stern Tomáš (37)LFC Praha61
30Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha61
30Žitný Vojtěch (28)AGSS Přírodní vědy Praha61
31Vácha Michal (36)LFC Praha71
31Zahradník Ladislav (36)LFC Praha71
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Marhons Lukáš (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha61020020
2Svoboda Daniel (59)AGSS Přírodní vědy Praha6120011
3Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha8610011
4Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha241009
5Turínek Jan (31)1. FC Naděje Praha841009
6Brabec Petr (48)BC KLADNO 95631008
6Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha631008
7Říha Vladimír (31)LFC Praha680008
8Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha470007
9Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha870007
10Strnad Martin (35)LFC Praha711006
11Jansa Milan (35)BC KLADNO 95660006
11Zyta Tomáš (19)Zeppelíni Praha660006
12Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha201005
13Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha601005