Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1B" - sezóna 2005/2006

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Hutní Projekt Praha16103381:4033
21. FC Naděje Praha16101588:5831
3ELPEG Praha16101568:5031
41. HFC Kobylisy Praha16101561:5031
5Tlumič Praha16100660:5430
61. FC Master Praha1673661:6024
7Zeppelíni Praha16421039:5614
8Chemcomex Praha "C"16321144:6811
9FC Bez Obav Praha16111434:1004
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master Praha1. FC Naděje Praha1. HFC Kobylisy PrahaELPEG PrahaFC Bez Obav PrahaHutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"Tlumič PrahaZeppelíni Praha
1. FC Master Praha - 4:2 (2:1)
5:8 (2:5)
3:4 (2:2)
3:8 (1:4)
7:0 (2:0)
3:2 (1:1)
8:1 (4:1)
3:3 (1:1)
0:5 (0:3)
1:10 (0:4)
2:2 (0:0)
5:2 (1:2)
4:5 (2:2)
6:2 (3:2)
4:3 (1:2)
3:3 (2:2)
1. FC Naděje Praha2:4 (1:2)
8:5 (5:2)
- 4:2 (1:1)
3:2 (1:1)
2:5 (1:2)
7:5 (3:3)
6:4 (3:3)
16:0 (7:0)
5:2 (4:1)
6:6 (3:3)
4:1 (2:1)
8:2 (4:1)
4:6 (1:4)
5:6 (1:5)
2:4 (0:2)
6:4 (2:1)
1. HFC Kobylisy Praha4:3 (2:2)
8:3 (4:1)
2:4 (1:1)
2:3 (1:1)
- 6:3 (1:2)
2:6 (1:5)
5:4 (2:3)
5:2 (2:1)
3:3 (1:1)
3:6 (0:2)
6:5 (2:4)
6:1 (2:1)
2:0 (1:0)
2:5 (2:2)
3:1 (1:1)
2:1 (0:0)
ELPEG Praha0:7 (0:2)
2:3 (1:1)
5:2 (2:1)
5:7 (3:3)
3:6 (2:1)
6:2 (5:1)
- 7:4 (2:3)
8:1 (3:0)
4:3 (3:0)
2:3 (2:1)
5:5 (3:1)
4:3 (3:2)
2:1 (1:1)
4:0 (2:0)
4:2 (2:1)
7:1 (3:1)
FC Bez Obav Praha1:8 (1:4)
3:3 (1:1)
4:6 (3:3)
0:16 (0:7)
4:5 (3:2)
2:5 (1:2)
4:7 (3:2)
1:8 (0:3)
- 0:5 (0:3)
1:11 (0:5)
7:1 (2:1)
0:5 (0:2)
0:6 (0:2)
6:9 (3:3)
0:2 (0:0)
1:3 (0:1)
Hutní Projekt Praha5:0 (3:0)
10:1 (4:0)
2:5 (1:4)
6:6 (3:3)
3:3 (1:1)
6:3 (2:0)
3:4 (0:3)
3:2 (1:2)
5:0 (3:0)
11:1 (5:0)
- 5:2 (3:1)
4:2 (2:0)
1:4 (0:1)
6:2 (2:1)
5:5 (2:2)
6:0 (2:0)
Chemcomex Praha "C"2:2 (0:0)
2:5 (2:1)
1:4 (1:2)
2:8 (1:4)
5:6 (4:2)
1:6 (1:2)
5:5 (1:3)
3:4 (2:3)
1:7 (1:2)
5:0 (2:0)
2:5 (1:3)
2:4 (0:2)
- 3:6 (1:3)
2:3 (1:1)
4:1 (1:0)
4:2 (1:1)
Tlumič Praha5:4 (2:2)
2:6 (2:3)
6:4 (4:1)
6:5 (5:1)
0:2 (0:1)
5:2 (2:2)
1:2 (1:1)
0:4 (0:2)
6:0 (2:0)
9:6 (3:3)
4:1 (1:0)
2:6 (1:2)
6:3 (3:1)
3:2 (1:1)
- 0:3 (0:0)
5:4 (5:2)
Zeppelíni Praha3:4 (2:1)
3:3 (2:2)
4:2 (2:0)
4:6 (1:2)
1:3 (1:1)
1:2 (0:0)
2:4 (1:2)
1:7 (1:3)
2:0 (0:0)
3:1 (1:0)
5:5 (2:2)
0:6 (0:2)
1:4 (0:1)
2:4 (1:1)
3:0 (0:0)
4:5 (2:5)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. HFC Kobylisy Praha1642200052
2ELPEG Praha1646300061
31. FC Naděje Praha1647300062
4Zeppelíni Praha1665300080
5FC Bez Obav Praha1640401080
6Hutní Projekt Praha1664301099
7Chemcomex Praha "C"16799000124
8Tlumič Praha167311000128
91. FC Master Praha166910010139
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
105.11.2005 - 15:00Hutní Projekt PrahaELPEG Praha3:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
205.11.2005 - 15:40ELPEG PrahaTlumič Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
305.11.2005 - 16:20Hutní Projekt PrahaTlumič Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
405.11.2005 - 17:001. FC Master PrahaChemcomex Praha "C"2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
505.11.2005 - 17:40Chemcomex Praha "C"FC Bez Obav Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
605.11.2005 - 18:201. FC Master PrahaFC Bez Obav Praha8:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
705.11.2005 - 19:001. HFC Kobylisy Praha1. FC Naděje Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
805.11.2005 - 19:401. HFC Kobylisy PrahaZeppelíni Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
905.11.2005 - 20:20Zeppelíni Praha1. FC Naděje Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1012.11.2005 - 09:001. FC Master PrahaELPEG Praha7:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1112.11.2005 - 09:401. FC Master Praha1. FC Naděje Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1212.11.2005 - 10:20ELPEG Praha1. FC Naděje Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1312.11.2005 - 13:00Zeppelíni PrahaFC Bez Obav Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1412.11.2005 - 13:40Hutní Projekt PrahaFC Bez Obav Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1512.11.2005 - 14:20Hutní Projekt PrahaZeppelíni Praha5:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1612.11.2005 - 17:001. HFC Kobylisy PrahaTlumič Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1712.11.2005 - 17:40Chemcomex Praha "C"Tlumič Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1812.11.2005 - 18:201. HFC Kobylisy PrahaChemcomex Praha "C"6:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
1926.11.2005 - 09:00Zeppelíni PrahaChemcomex Praha "C"1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2026.11.2005 - 09:40Zeppelíni PrahaELPEG Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2126.11.2005 - 10:20Chemcomex Praha "C"ELPEG Praha5:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2226.11.2005 - 15:001. FC Master PrahaHutní Projekt Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2326.11.2005 - 15:401. FC Master Praha1. HFC Kobylisy Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2426.11.2005 - 16:20Hutní Projekt Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2526.11.2005 - 17:00Tlumič Praha1. FC Naděje Praha6:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
2626.11.2005 - 17:401. FC Naděje PrahaFC Bez Obav Praha6:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
2726.11.2005 - 18:20Tlumič PrahaFC Bez Obav Praha6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2810.12.2005 - 09:001. FC Master PrahaZeppelíni Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2910.12.2005 - 09:401. FC Master PrahaTlumič Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
3010.12.2005 - 10:20Zeppelíni PrahaTlumič Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3110.12.2005 - 13:00ELPEG PrahaFC Bez Obav Praha7:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
3210.12.2005 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha6:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3310.12.2005 - 14:201. HFC Kobylisy PrahaFC Bez Obav Praha5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
3410.12.2005 - 17:00Hutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3510.12.2005 - 17:40Hutní Projekt Praha1. FC Naděje Praha2:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
3610.12.2005 - 18:20Chemcomex Praha "C"1. FC Naděje Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3707.01.2006 - 11:001. FC Naděje Praha1. HFC Kobylisy Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3807.01.2006 - 11:401. FC Naděje PrahaZeppelíni Praha6:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
3907.01.2006 - 12:20Zeppelíni Praha1. HFC Kobylisy Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
4007.01.2006 - 15:00FC Bez Obav PrahaChemcomex Praha "C"0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4107.01.2006 - 15:40FC Bez Obav Praha1. FC Master Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4207.01.2006 - 16:20Chemcomex Praha "C"1. FC Master Praha2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
4307.01.2006 - 19:00Tlumič PrahaELPEG Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4407.01.2006 - 19:40Tlumič PrahaHutní Projekt Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4507.01.2006 - 20:20ELPEG PrahaHutní Projekt Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4621.01.2006 - 09:00Tlumič Praha1. HFC Kobylisy Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
4721.01.2006 - 09:40Chemcomex Praha "C"1. HFC Kobylisy Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4821.01.2006 - 10:20Tlumič PrahaChemcomex Praha "C"3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4921.01.2006 - 13:00ELPEG Praha1. FC Master Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5021.01.2006 - 13:401. FC Naděje PrahaELPEG Praha7:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
5121.01.2006 - 14:201. FC Naděje Praha1. FC Master Praha8:5(5:2) Podrobnosti o zápasu
5221.01.2006 - 17:00FC Bez Obav PrahaZeppelíni Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5321.01.2006 - 17:40Zeppelíni PrahaHutní Projekt Praha0:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
5421.01.2006 - 18:20FC Bez Obav PrahaHutní Projekt Praha1:11(0:5) Podrobnosti o zápasu
5504.02.2006 - 11:001. HFC Kobylisy Praha1. FC Master Praha8:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
5604.02.2006 - 11:40Hutní Projekt Praha1. FC Master Praha10:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
5704.02.2006 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaHutní Projekt Praha3:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
5804.02.2006 - 15:00FC Bez Obav Praha1. FC Naděje Praha0:16(0:7) Podrobnosti o zápasu
5904.02.2006 - 15:40FC Bez Obav PrahaTlumič Praha6:9(3:3) Podrobnosti o zápasu
6004.02.2006 - 16:201. FC Naděje PrahaTlumič Praha5:6(1:5) Podrobnosti o zápasu
6104.02.2006 - 19:00ELPEG PrahaZeppelíni Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
6204.02.2006 - 19:40ELPEG PrahaChemcomex Praha "C"4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
6304.02.2006 - 20:20Chemcomex Praha "C"Zeppelíni Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6425.02.2006 - 09:00FC Bez Obav PrahaELPEG Praha1:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
6525.02.2006 - 09:40FC Bez Obav Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
6625.02.2006 - 10:20ELPEG Praha1. HFC Kobylisy Praha6:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
6725.02.2006 - 13:001. FC Naděje PrahaHutní Projekt Praha6:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
6825.02.2006 - 13:401. FC Naděje PrahaChemcomex Praha "C"8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
6925.02.2006 - 14:20Hutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
7025.02.2006 - 17:00Tlumič Praha1. FC Master Praha2:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
7125.02.2006 - 17:40Tlumič PrahaZeppelíni Praha5:4(5:2) Podrobnosti o zápasu
7225.02.2006 - 18:201. FC Master PrahaZeppelíni Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Mareš Antonín (55)1. HFC Kobylisy Praha1628
2Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha1223
3Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha1422
4Kryštof Jan (41)Tlumič Praha1421
5Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha1120
6Janoušek Jiří (33)1. FC Naděje Praha1220
7Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha1620
8Schiller Josef (56)1. FC Master Praha1618
9Augustin Milan (54)1. HFC Kobylisy Praha1614
10Dům Petr (40)Hutní Projekt Praha1011
11Hofta Radek (44)FC Bez Obav Praha410
12Vaculík Luboš (49)Hutní Projekt Praha1010
13Cihelka Miloš (48)Zeppelíni Praha1610
13Martínek Radomír (41)ELPEG Praha1610
14Prokop Martin (43)1. FC Master Praha89
15Veselý Jan (39)ELPEG Praha119
16Hrdoun Vít (34)ELPEG Praha149
16Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha149
17Smolek Petr (37)ELPEG Praha88
18Kučera Vojtěch (31)Chemcomex Praha "C"148
18Nový Martin (40)ELPEG Praha148
19Dubský František (35)Chemcomex Praha "C"57
20Heisig Michal (45)Chemcomex Praha "C"67
21Albrecht František (47)FC Bez Obav Praha87
22Kreidl David (47)Tlumič Praha107
23Bradáč Oldřich (50)Zeppelíni Praha127
23Kahoun Tomáš (34)1. HFC Kobylisy Praha127
23Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha127
24Kouřimský Jiří (47)Tlumič Praha147
25Dvořák Pavel (43)1. FC Naděje Praha66
25Janota Martin Chemcomex Praha "C"66
26Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha126
27Beroun Jan (55)1. HFC Kobylisy Praha146
28Holas Rosťa (38)Tlumič Praha166
28Hykrda Jan (34)ELPEG Praha166
29Engelmann ml. Vojtěch (28)1. FC Naděje Praha85
29Poduška Václav (52)1. FC Master Praha85
30Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha95
31Příbramský Vladimír (56)FC Bez Obav Praha105
32Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha125
33Chadima Lukáš (37)Chemcomex Praha "C"135
34Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha145
35Doucha Martin (44)ELPEG Praha165
35Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha165
35Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha165
35Tesař Jiří (35)Chemcomex Praha "C"165
36Samko Robert (42)ELPEG Praha24
37Hofta Luděk (34)FC Bez Obav Praha64
37Sazima Josef (63)1. FC Master Praha64
38Kmoníček Zdeněk (50)Zeppelíni Praha84
38Sláma Radek (39)1. FC Naděje Praha84
39Kuželka Petr (54)Zeppelíni Praha104
40Kryštof Jiří (44)Tlumič Praha124
41Trnka Miroslav (62)Hutní Projekt Praha134
42Příhoda Michal (41)FC Bez Obav Praha63
43Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha83
44Burda Petr (55)1. FC Master Praha103
44Pajk Zdeněk (39)Chemcomex Praha "C"103
45Novotný František (56)1. HFC Kobylisy Praha123
45Soukup Karel (43)Tlumič Praha123
45Škirda Pavel (49)Tlumič Praha123
46Holas Robert (41)Tlumič Praha163
47Kahoun Jiří (32)1. HFC Kobylisy Praha22
48Raym Aleš (44)FC Bez Obav Praha42
49Kalvas Pavel (49)1. FC Naděje Praha82
49Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha82
50Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha112
51Schlogl Michal (44)Tlumič Praha142
51Schneider Ondřej (52)Zeppelíni Praha142
51Taizich Petr (38)Tlumič Praha142
51Vobruba Aleš (57)Hutní Projekt Praha142
52Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha162
53Pavlásek Čestmír (48)1. FC Naděje Praha21
54Vereš Eduard (56)FC Bez Obav Praha31
55Bradáč Martin (50)Zeppelíni Praha41
55Hrdlička Martin Hutní Projekt Praha41
56Marxt Dan (60)FC Bez Obav Praha61
56Pohnan František 1. FC Naděje Praha61
57Huťa Antonín (57)1. FC Master Praha91
58Vobořil Vladimír (63)1. FC Master Praha101
59Bejšák Petr (50)Zeppelíni Praha121
59Dlouhý Miloš (64)Tlumič Praha121
59Krupička Jan Chemcomex Praha "C"121
59Pohořelý Ivo (54)Chemcomex Praha "C"121
60Knápek Pavel (29)Chemcomex Praha "C"141
60Vörös Marian (41)1. HFC Kobylisy Praha141
61Holas Roman (30)Tlumič Praha161
61Krejčí Václav (58)FC Bez Obav Praha161
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Kohout Václav (53)Hutní Projekt Praha164804012,000
2Dlouhý Miloš (64)Tlumič Praha260512,000
3Doucha Pavel (40)ELPEG Praha144204010,500
4Šob Michal (57)1. HFC Kobylisy Praha103002910,345
5Sodomka Jan (43)Zeppelíni Praha6180209,000
6Kryštof Jiří (44)Tlumič Praha10300348,824
7Vörös Marian (41)1. HFC Kobylisy Praha6180218,571
8Výrut Karel (50)Zeppelíni Praha10300368,333
9Engelmann Vojtěch (56)1. FC Naděje Praha16480588,276
10Zíma Jan (37)1. FC Master Praha14420528,077
11Soukup Karel (43)Tlumič Praha4120158,000
12Burda Petr (55)1. FC Master Praha26087,500
13Hlavica Petr (39)Chemcomex Praha "C"13390537,359
14Měchura Ondřej (38)Chemcomex Praha "C"390156,000
15Hrdoun Vít (34)ELPEG Praha260106,000
16Vacek Luboš (56)FC Bez Obav Praha164801004,800
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Tesař Jiří (35)Chemcomex Praha "C"162240042
2Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha11810133
3Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha161730032
4Hofta Radek (44)FC Bez Obav Praha4800128
5Vobořil Vladimír (63)1. FC Master Praha101330028
6Škirda Pavel (49)Tlumič Praha121820028
7Poduška Václav (52)1. FC Master Praha8210127
8Holas Rosťa (38)Tlumič Praha161520025
9Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha161910024
10Hofta Luděk (34)FC Bez Obav Praha6720017
11Prokop Martin (43)1. FC Master Praha81110016
12Kahoun Tomáš (34)1. HFC Kobylisy Praha121110016
13Beroun Jan (55)1. HFC Kobylisy Praha141110016
14Taizich Petr (38)Tlumič Praha141010015
15Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha14910014