Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1B" - sezóna 2006/2007

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1ELPEG Praha1685359:4529
2BC KLADNO 951692559:4529
3To Je Nářez Praha1683564:4827
4RSC Modřany Praha1675453:4626
5JUM - JUM TEAM Praha1664662:6222
61. FC Master Praha1656541:4721
7Tlumič Praha16601050:6118
8Hutní Projekt Praha1652953:7717
9JIŽNÍ BRONX Praha16411149:5913
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master PrahaBC KLADNO 95ELPEG PrahaHutní Projekt PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUM - JUM TEAM PrahaRSC Modřany PrahaTlumič PrahaTo Je Nářez Praha
1. FC Master Praha - 2:1 (1:1)
1:4 (1:1)
2:2 (1:0)
2:2 (1:1)
4:4 (2:0)
1:4 (0:3)
5:2 (3:1)
2:6 (1:1)
3:3 (1:2)
4:4 (1:3)
1:4 (1:2)
3:1 (0:0)
3:1 (1:0)
5:4 (0:3)
1:3 (0:0)
2:2 (0:2)
BC KLADNO 951:2 (1:1)
4:1 (1:1)
- 1:2 (1:0)
4:6 (1:3)
4:2 (2:1)
3:4 (1:1)
2:1 (1:1)
5:4 (3:2)
2:7 (1:3)
4:1 (3:0)
4:4 (1:2)
5:5 (3:1)
5:0 (2:0)
5:1 (1:0)
7:4 (4:1)
3:1 (1:0)
ELPEG Praha2:2 (0:1)
2:2 (1:1)
2:1 (0:1)
6:4 (3:1)
- 7:3 (4:2)
3:5 (1:2)
3:2 (1:1)
5:2 (2:2)
3:9 (1:4)
3:3 (1:1)
1:6 (1:3)
2:2 (0:1)
4:0 (0:0)
7:0 (3:0)
7:2 (4:1)
2:2 (1:1)
Hutní Projekt Praha4:4 (0:2)
4:1 (3:0)
2:4 (1:2)
4:3 (1:1)
3:7 (2:4)
5:3 (2:1)
- 2:5 (1:2)
5:2 (3:1)
5:2 (2:0)
2:5 (0:3)
2:8 (2:5)
5:5 (2:2)
1:10 (0:5)
2:6 (1:2)
3:4 (2:3)
4:8 (1:4)
JIŽNÍ BRONX Praha2:5 (1:3)
6:2 (1:1)
1:2 (1:1)
4:5 (2:3)
2:3 (1:1)
2:5 (2:2)
5:2 (2:1)
2:5 (1:3)
- 4:4 (2:2)
2:7 (1:2)
7:0 (3:0)
2:3 (1:1)
0:3 (0:0)
2:5 (1:2)
5:4 (1:1)
3:4 (3:1)
JUM - JUM TEAM Praha3:3 (2:1)
4:4 (3:1)
7:2 (3:1)
1:4 (0:3)
9:3 (4:1)
3:3 (1:1)
2:5 (0:2)
5:2 (3:0)
4:4 (2:2)
7:2 (2:1)
- 4:1 (2:1)
2:4 (0:4)
1:6 (0:1)
4:8 (3:5)
4:3 (1:1)
2:8 (2:3)
RSC Modřany Praha4:1 (2:1)
1:3 (0:0)
4:4 (2:1)
5:5 (1:3)
6:1 (3:1)
2:2 (1:0)
8:2 (5:2)
5:5 (2:2)
0:7 (0:3)
3:2 (1:1)
1:4 (1:2)
4:2 (4:0)
- 4:2 (3:2)
4:1 (2:1)
1:4 (0:2)
1:1 (0:1)
Tlumič Praha1:3 (0:1)
4:5 (3:0)
0:5 (0:2)
1:5 (0:1)
0:4 (0:0)
0:7 (0:3)
10:1 (5:0)
6:2 (2:1)
3:0 (0:0)
5:2 (2:1)
6:1 (1:0)
8:4 (5:3)
2:4 (2:3)
1:4 (1:2)
- 1:3 (0:0)
2:11 (2:5)
To Je Nářez Praha3:1 (0:0)
2:2 (2:0)
4:7 (1:4)
1:3 (0:1)
2:7 (1:4)
2:2 (1:1)
4:3 (3:2)
8:4 (4:1)
4:5 (1:1)
4:3 (1:3)
3:4 (1:1)
8:2 (3:2)
4:1 (2:0)
1:1 (1:0)
3:1 (0:0)
11:2 (5:2)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1RSC Modřany Praha1649300064
2ELPEG Praha1664200074
3Hutní Projekt Praha1657400077
4To Je Nářez Praha1670200080
5Tlumič Praha16726000102
6JIŽNÍ BRONX Praha16675010112
7BC KLADNO 9516666010116
8JUM - JUM TEAM Praha16907000125
91. FC Master Praha16868010146
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
105.11.2006 - 15:001. FC Master PrahaBC KLADNO 952:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
205.11.2006 - 15:40JIŽNÍ BRONX PrahaBC KLADNO 951:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
305.11.2006 - 16:201. FC Master PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
411.11.2006 - 15:00JUM - JUM TEAM PrahaRSC Modřany Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
511.11.2006 - 15:40RSC Modřany PrahaBC KLADNO 954:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
611.11.2006 - 16:20JUM - JUM TEAM PrahaBC KLADNO 957:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
711.11.2006 - 17:00Tlumič PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
811.11.2006 - 17:40JIŽNÍ BRONX PrahaTo Je Nářez Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
911.11.2006 - 18:20Tlumič PrahaTo Je Nářez Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
1011.11.2006 - 19:001. FC Master PrahaHutní Projekt Praha4:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
1111.11.2006 - 19:401. FC Master PrahaELPEG Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1211.11.2006 - 20:20ELPEG PrahaHutní Projekt Praha7:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
1318.11.2006 - 09:00Tlumič PrahaRSC Modřany Praha2:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1418.11.2006 - 09:40Tlumič PrahaHutní Projekt Praha10:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
1518.11.2006 - 10:20RSC Modřany PrahaHutní Projekt Praha8:2(5:2) Podrobnosti o zápasu
1618.11.2006 - 13:00ELPEG PrahaTo Je Nářez Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
1718.11.2006 - 13:40JUM - JUM TEAM PrahaTo Je Nářez Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1818.11.2006 - 14:20JUM - JUM TEAM PrahaELPEG Praha9:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
1902.12.2006 - 09:00ELPEG PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2002.12.2006 - 09:40ELPEG PrahaRSC Modřany Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
2102.12.2006 - 10:20JIŽNÍ BRONX PrahaRSC Modřany Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2202.12.2006 - 15:00Tlumič PrahaJUM - JUM TEAM Praha6:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2302.12.2006 - 15:40Tlumič Praha1. FC Master Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2402.12.2006 - 16:20JUM - JUM TEAM Praha1. FC Master Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2502.12.2006 - 17:00BC KLADNO 95Hutní Projekt Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2602.12.2006 - 17:40Hutní Projekt PrahaTo Je Nářez Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
2702.12.2006 - 18:20BC KLADNO 95To Je Nářez Praha7:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
2816.12.2006 - 09:00Tlumič PrahaELPEG Praha0:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
2916.12.2006 - 09:40Tlumič PrahaBC KLADNO 950:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3016.12.2006 - 10:20ELPEG PrahaBC KLADNO 952:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3116.12.2006 - 13:00RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
3216.12.2006 - 13:401. FC Master PrahaRSC Modřany Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3316.12.2006 - 14:201. FC Master PrahaTo Je Nářez Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3417.12.2006 - 09:00JUM - JUM TEAM PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3517.12.2006 - 09:40JUM - JUM TEAM PrahaHutní Projekt Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3617.12.2006 - 10:20JIŽNÍ BRONX PrahaHutní Projekt Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3706.01.2007 - 11:00Hutní Projekt Praha1. FC Master Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3806.01.2007 - 11:40Hutní Projekt PrahaELPEG Praha5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
3906.01.2007 - 12:20ELPEG Praha1. FC Master Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4006.01.2007 - 15:00To Je Nářez PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4106.01.2007 - 15:40To Je Nářez PrahaTlumič Praha11:2(5:2) Podrobnosti o zápasu
4206.01.2007 - 16:20JIŽNÍ BRONX PrahaTlumič Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4306.01.2007 - 19:00BC KLADNO 95RSC Modřany Praha5:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
4406.01.2007 - 19:40BC KLADNO 95JUM - JUM TEAM Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
4506.01.2007 - 20:20RSC Modřany PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
4603.02.2007 - 09:00BC KLADNO 951. FC Master Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4703.02.2007 - 09:40JIŽNÍ BRONX Praha1. FC Master Praha6:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4803.02.2007 - 10:20BC KLADNO 95JIŽNÍ BRONX Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
4903.02.2007 - 13:00RSC Modřany PrahaTlumič Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
5003.02.2007 - 13:40Hutní Projekt PrahaRSC Modřany Praha5:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
5103.02.2007 - 14:20Hutní Projekt PrahaTlumič Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
5203.02.2007 - 17:00To Je Nářez PrahaELPEG Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5303.02.2007 - 17:40ELPEG PrahaJUM - JUM TEAM Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5403.02.2007 - 18:20To Je Nářez PrahaJUM - JUM TEAM Praha8:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
5510.02.2007 - 11:001. FC Master PrahaTlumič Praha5:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
5610.02.2007 - 11:40JUM - JUM TEAM PrahaTlumič Praha4:8(3:5) Podrobnosti o zápasu
5710.02.2007 - 12:201. FC Master PrahaJUM - JUM TEAM Praha4:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
5810.02.2007 - 15:00To Je Nářez PrahaHutní Projekt Praha8:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
5910.02.2007 - 15:40To Je Nářez PrahaBC KLADNO 951:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
6010.02.2007 - 16:20Hutní Projekt PrahaBC KLADNO 954:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6110.02.2007 - 19:00RSC Modřany PrahaELPEG Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6210.02.2007 - 19:40RSC Modřany PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6310.02.2007 - 20:20JIŽNÍ BRONX PrahaELPEG Praha2:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
6424.02.2007 - 09:00To Je Nářez PrahaRSC Modřany Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6524.02.2007 - 09:40To Je Nářez Praha1. FC Master Praha2:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
6624.02.2007 - 10:20RSC Modřany Praha1. FC Master Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
6724.02.2007 - 13:00Hutní Projekt PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
6824.02.2007 - 13:40Hutní Projekt PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
6924.02.2007 - 14:20JIŽNÍ BRONX PrahaJUM - JUM TEAM Praha2:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
7024.02.2007 - 17:00BC KLADNO 95Tlumič Praha5:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7124.02.2007 - 17:40ELPEG PrahaTlumič Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
7224.02.2007 - 18:20BC KLADNO 95ELPEG Praha4:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha1421
2Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha1621
3Veselý Jan (39)ELPEG Praha1617
4Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha1615
4Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha1615
5Nový Lukáš (29)BC KLADNO 951614
6Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha1413
7Zima Pavel (41)JIŽNÍ BRONX Praha812
8Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha1212
8Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha1212
9Šála Jiří (35)JUM - JUM TEAM Praha1312
10Šilhavý Josef (37)JIŽNÍ BRONX Praha1412
11Ouda Martin (43)BC KLADNO 951611
12Kryštof Jan (41)Tlumič Praha1410
13Martínek Radomír (41)ELPEG Praha1610
14Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha89
15Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha129
16Schiller Josef (56)1. FC Master Praha149
16Šafránek Roman (41)JIŽNÍ BRONX Praha149
17Brabec Petr (48)BC KLADNO 95159
18Nový Martin (40)ELPEG Praha169
18Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha169
19Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha128
20Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha138
21Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha57
22Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha87
23Vaněček Štěpán (35)JUM - JUM TEAM Praha147
24Holas Robert (41)Tlumič Praha167
25Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9586
26Heczko Rostislav (39)ELPEG Praha106
27Belda Petr (42)RSC Modřany Praha126
27Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha126
27Škirda Pavel (49)Tlumič Praha126
28Schlogl Michal (44)Tlumič Praha146
29Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha166
29Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha166
30Šlik Libor (39)BC KLADNO 95105
30Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha105
31Dům Petr (40)Hutní Projekt Praha125
32Zima Jiří (44)JIŽNÍ BRONX Praha135
33Dlouhý Miloš (64)Tlumič Praha145
34Hloušek Jan (41)JIŽNÍ BRONX Praha165
35Poduška Václav (52)1. FC Master Praha74
36Hrdoun Vít (34)ELPEG Praha84
37Peteřík David (30)BC KLADNO 95104
38Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95124
38Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha124
38Prokop Martin (43)1. FC Master Praha124
38Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha124
38Vejr Miroslav (40)JUM - JUM TEAM Praha124
39Kouřimský Jiří (47)Tlumič Praha43
40Novák Tomáš (41)RSC Modřany Praha63
40Trnka Miroslav (62)Hutní Projekt Praha63
41Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha83
42Podivínský David (45)To Je Nářez Praha123
43Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha143
43Holas Roman (30)Tlumič Praha143
43Holas Rosťa (38)Tlumič Praha143
43Kreidl David (47)Tlumič Praha143
43Krejčíř Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha143
44Voráček Luboš (46)BC KLADNO 95153
45Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha163
46Vachuda Jiří (43)BC KLADNO 9522
47Soukup Karel (43)Tlumič Praha42
48Vobořil Vladimír (63)1. FC Master Praha62
49Burián Martin (37)RSC Modřany Praha82
50Burda Petr (55)1. FC Master Praha102
50Ernest Michal (41)JIŽNÍ BRONX Praha102
50Holas Slávek (66)Tlumič Praha102
51Poláček Martin (41)JUM - JUM TEAM Praha122
52Hykrda Jan (34)ELPEG Praha142
53Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9541
54Sadílek Vladimír (54)1. FC Master Praha61
55Doucha Martin (44)ELPEG Praha81
55Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha81
56Vaculík Luboš (49)Hutní Projekt Praha91
57Kočík Vladimír (67)To Je Nářez Praha101
58Chudý Petr (56)1. FC Master Praha121
58Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha121
58Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha121
59Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha141
59Rehberger Marek (41)JUM - JUM TEAM Praha141
60Trajhan Lukáš (41)JIŽNÍ BRONX Praha161
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha120120,000
2Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha260415,000
3Brabec Petr (48)BC KLADNO 95130215,000
4Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha41201012,000
5Povolný Jiří (58)ELPEG Praha260512,000
6Vaculík Luboš (49)Hutní Projekt Praha244411,000
7Provalil Jan (38)BC KLADNO 95133903610,833
8Zíma Jan (37)1. FC Master Praha144203910,769
9Doucha Pavel (40)ELPEG Praha144204010,500
10Koula Richard (45)RSC Modřany Praha123603610,000
11Deršák Petr (49)To Je Nářez Praha16460479,787
12Kvasnička Stanislav (33)Hutní Projekt Praha6180199,474
13Podhorný Marek (40)JUM - JUM TEAM Praha10300358,571
14Hloušek Jan (41)JIŽNÍ BRONX Praha26078,571
14Vachuda Luboš (45)BC KLADNO 9526078,571
15Kryštof Jiří (44)Tlumič Praha14420528,077
15Trajhan Lukáš (41)JIŽNÍ BRONX Praha14420528,077
16Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha26087,500
17Dlouhý Miloš (64)Tlumič Praha26096,667
18Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha23256,400
19Kohout Václav (53)Hutní Projekt Praha4120225,455
20Vojáček David (41)JUM - JUM TEAM Praha4120235,217
21Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha23584,375
22Vobruba Aleš (57)Hutní Projekt Praha341113,727
23Trnka Miroslav (62)Hutní Projekt Praha22883,500
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Vondrášek Milan (41)JUM - JUM TEAM Praha162940049
2Zima Jiří (44)JIŽNÍ BRONX Praha131330148
3Voráček Luboš (46)BC KLADNO 9515730142
4Vobořil Vladimír (63)1. FC Master Praha6630141
5Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha122210027
6Kryštof Jan (41)Tlumič Praha141620026
7Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha161620026
8Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95121520025
9Holas Rosťa (38)Tlumič Praha141710022
10Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha161510020
11Hlaváček Martin (36)JUM - JUM TEAM Praha161410019
12Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha121310018
13Vaněček Štěpán (35)JUM - JUM TEAM Praha141800018
14Holas Robert (41)Tlumič Praha16720017
15Dům Petr (40)Hutní Projekt Praha121500015