Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1B" - sezóna 2007/2008

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1ELPEG Praha16103363:4233
2Hutní Projekt Praha16111463:5031
3COMES Košíře Praha1692555:4129
4To Je Nářez Praha1691662:4928
5KUR Černošice Praha1691651:4228
6Chemcomex Praha "C"16601059:7618
71. FC Master Praha1652946:5317
8Tlumič Praha16421044:7014
9EMS POŠTA Praha16221248:688
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master PrahaCOMES Košíře PrahaELPEG PrahaEMS POŠTA PrahaHutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"KUR Černošice PrahaTlumič PrahaTo Je Nářez Praha
1. FC Master Praha - 3:3 (1:3)
1:1 (1:0)
1:4 (1:2)
2:6 (1:3)
5:4 (2:2)
2:0 (1:0)
1:2 (1:0)
5:6 (3:2)
5:1 (2:0)
7:8 (3:5)
1:2 (1:0)
1:4 (1:2)
5:0 (0:0)Ud
5:0 (0:0)K
2:3 (0:1)
0:9 (0:5)
COMES Košíře Praha3:3 (3:1)
1:1 (0:1)
- 2:3 (0:1)
7:2 (4:1)
3:2 (1:0)
2:1 (2:0)
2:3 (0:0)
4:1 (1:1)
1:4 (1:2)
8:4 (2:2)
3:1 (1:1)
1:2 (1:0)
7:4 (4:0)
5:3 (2:2)
2:4 (2:2)
4:3 (2:3)
ELPEG Praha4:1 (2:1)
6:2 (3:1)
3:2 (1:0)
2:7 (1:4)
- 5:2 (1:2)
6:1 (1:0)
1:1 (1:0)
4:5 (2:0)
4:1 (3:1)
3:4 (1:1)
5:2 (4:0)
2:2 (1:0)
5:5 (2:4)
4:3 (1:2)
4:1 (3:0)
5:3 (2:1)
EMS POŠTA Praha4:5 (2:2)
0:2 (0:1)
2:3 (0:1)
1:2 (0:2)
2:5 (2:1)
1:6 (0:1)
- 2:6 (2:2)
9:6 (3:3)
5:7 (1:3)
6:2 (4:1)
1:4 (0:1)
2:5 (1:4)
2:2 (1:1)
3:4 (1:2)
4:4 (2:2)
4:5 (1:1)
Hutní Projekt Praha2:1 (0:1)
6:5 (2:3)
3:2 (0:0)
1:4 (1:1)
1:1 (0:1)
5:4 (0:2)
6:2 (2:2)
6:9 (3:3)
- 4:2 (1:2)
9:4 (5:2)
5:1 (2:0)
2:6 (0:1)
3:1 (0:0)
2:5 (0:3)
4:1 (1:0)
4:2 (2:2)
Chemcomex Praha "C"1:5 (0:2)
8:7 (5:3)
4:1 (2:1)
4:8 (2:2)
1:4 (1:3)
4:3 (1:1)
7:5 (3:1)
2:6 (1:4)
2:4 (2:1)
4:9 (2:5)
- 6:3 (4:1)
3:1 (2:0)
3:5 (1:2)
3:6 (1:1)
4:5 (2:2)
3:4 (0:3)
KUR Černošice Praha2:1 (0:1)
4:1 (2:1)
1:3 (1:1)
2:1 (0:1)
2:5 (0:4)
2:2 (0:1)
4:1 (1:0)
5:2 (4:1)
1:5 (0:2)
6:2 (1:0)
3:6 (1:4)
1:3 (0:2)
- 7:3 (2:0)
5:0 (0:0)K
2:5 (1:2)
4:2 (3:0)
Tlumič Praha0:5 (0:0)Ud
0:5 (0:0)K
4:7 (0:4)
3:5 (2:2)
5:5 (4:2)
3:4 (2:1)
2:2 (1:1)
4:3 (2:1)
1:3 (0:0)
5:2 (3:0)
5:3 (2:1)
6:3 (1:1)
3:7 (0:2)
0:5 (0:0)K
- 2:8 (1:5)
1:3 (0:0)
To Je Nářez Praha3:2 (1:0)
9:0 (5:0)
4:2 (2:2)
3:4 (3:2)
1:4 (0:3)
3:5 (1:2)
4:4 (2:2)
5:4 (1:1)
1:4 (0:1)
2:4 (2:2)
5:4 (2:2)
4:3 (3:0)
5:2 (2:1)
2:4 (0:3)
8:2 (5:1)
3:1 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Chemcomex Praha "C"1645100050
2EMS POŠTA Praha1656200066
31. FC Master Praha1654300069
4ELPEG Praha1657300072
5Hutní Projekt Praha1665400085
6KUR Černošice Praha1671400091
7COMES Košíře Praha16902000100
8To Je Nářez Praha16688010128
9Tlumič Praha16577012212
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2007 - 15:00Hutní Projekt Praha1. FC Master Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
203.11.2007 - 15:401. FC Master PrahaCOMES Košíře Praha3:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
303.11.2007 - 16:20Hutní Projekt PrahaCOMES Košíře Praha3:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
403.11.2007 - 17:00EMS POŠTA PrahaELPEG Praha2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
503.11.2007 - 17:40ELPEG PrahaTlumič Praha5:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
603.11.2007 - 18:20EMS POŠTA PrahaTlumič Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
703.11.2007 - 19:00KUR Černošice PrahaTo Je Nářez Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
803.11.2007 - 19:40KUR Černošice PrahaChemcomex Praha "C"3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
903.11.2007 - 20:20Chemcomex Praha "C"To Je Nářez Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2007 - 09:00EMS POŠTA Praha1. FC Master Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2007 - 09:40EMS POŠTA PrahaTo Je Nářez Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2007 - 10:201. FC Master PrahaTo Je Nářez Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2007 - 13:00Chemcomex Praha "C"Tlumič Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2007 - 13:40Hutní Projekt PrahaChemcomex Praha "C"4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2007 - 14:20Hutní Projekt PrahaTlumič Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2007 - 17:00KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1717.11.2007 - 17:40ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1817.11.2007 - 18:20KUR Černošice PrahaELPEG Praha2:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
1924.11.2007 - 09:00Chemcomex Praha "C"ELPEG Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
2024.11.2007 - 09:40Chemcomex Praha "C"1. FC Master Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
2124.11.2007 - 10:20ELPEG Praha1. FC Master Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2224.11.2007 - 15:00EMS POŠTA PrahaHutní Projekt Praha2:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2324.11.2007 - 15:40EMS POŠTA PrahaKUR Černošice Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2424.11.2007 - 16:20Hutní Projekt PrahaKUR Černošice Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2524.11.2007 - 17:00COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2624.11.2007 - 17:40To Je Nářez PrahaTlumič Praha8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
2724.11.2007 - 18:20COMES Košíře PrahaTlumič Praha7:4(4:0) Podrobnosti o zápasu
2808.12.2007 - 09:00EMS POŠTA PrahaChemcomex Praha "C"5:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
2908.12.2007 - 09:40EMS POŠTA PrahaCOMES Košíře Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
3008.12.2007 - 10:20Chemcomex Praha "C"COMES Košíře Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3108.12.2007 - 13:001. FC Master PrahaTlumič Praha5:0ukončení Podrobnosti o zápasu
3208.12.2007 - 13:40KUR Černošice Praha1. FC Master Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3308.12.2007 - 14:20KUR Černošice PrahaTlumič Praha7:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
3408.12.2007 - 17:00Hutní Projekt PrahaELPEG Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3508.12.2007 - 17:40Hutní Projekt PrahaTo Je Nářez Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3608.12.2007 - 18:20ELPEG PrahaTo Je Nářez Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2008 - 11:00To Je Nářez PrahaKUR Černošice Praha2:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2008 - 11:40Chemcomex Praha "C"KUR Černošice Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2008 - 12:20To Je Nářez PrahaChemcomex Praha "C"4:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2008 - 15:00Tlumič PrahaELPEG Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
4105.01.2008 - 15:40Tlumič PrahaEMS POŠTA Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4205.01.2008 - 16:20ELPEG PrahaEMS POŠTA Praha6:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4305.01.2008 - 19:00COMES Košíře Praha1. FC Master Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4405.01.2008 - 19:40COMES Košíře PrahaHutní Projekt Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4505.01.2008 - 20:201. FC Master PrahaHutní Projekt Praha5:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2008 - 09:00COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2008 - 09:40ELPEG PrahaKUR Černošice Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2008 - 10:20COMES Košíře PrahaELPEG Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
4919.01.2008 - 13:001. FC Master PrahaEMS POŠTA Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5019.01.2008 - 13:40To Je Nářez Praha1. FC Master Praha9:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
5119.01.2008 - 14:20To Je Nářez PrahaEMS POŠTA Praha5:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5219.01.2008 - 17:00Tlumič PrahaChemcomex Praha "C"6:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5319.01.2008 - 17:40Chemcomex Praha "C"Hutní Projekt Praha4:9(2:5) Podrobnosti o zápasu
5419.01.2008 - 18:20Tlumič PrahaHutní Projekt Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
5509.02.2008 - 11:00KUR Černošice PrahaEMS POŠTA Praha5:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
5609.02.2008 - 11:40Hutní Projekt PrahaEMS POŠTA Praha6:9(3:3) Podrobnosti o zápasu
5709.02.2008 - 12:20KUR Černošice PrahaHutní Projekt Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5809.02.2008 - 14:00Tlumič PrahaTo Je Nářez Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5909.02.2008 - 15:40Tlumič PrahaCOMES Košíře Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
6009.02.2008 - 16:20To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha3:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
6109.02.2008 - 19:001. FC Master PrahaChemcomex Praha "C"7:8(3:5) Podrobnosti o zápasu
6209.02.2008 - 19:401. FC Master PrahaELPEG Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
6309.02.2008 - 20:20ELPEG PrahaChemcomex Praha "C"3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
6423.02.2008 - 09:00Tlumič Praha1. FC Master Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
6523.02.2008 - 09:40Tlumič PrahaKUR Černošice Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
6623.02.2008 - 10:201. FC Master PrahaKUR Černošice Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
6723.02.2008 - 13:00To Je Nářez PrahaHutní Projekt Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
6823.02.2008 - 13:40To Je Nářez PrahaELPEG Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
6923.02.2008 - 14:20ELPEG PrahaHutní Projekt Praha4:5(2:0) Podrobnosti o zápasu
7023.02.2008 - 17:00COMES Košíře PrahaEMS POŠTA Praha2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
7123.02.2008 - 17:40Chemcomex Praha "C"EMS POŠTA Praha2:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
7223.02.2008 - 18:20COMES Košíře PrahaChemcomex Praha "C"8:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Heisig Michal (45)Chemcomex Praha "C"1433
2Řeháček Luboš (48)Hutní Projekt Praha1620
3Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha1419
4Kryštof Jan (41)Tlumič Praha1318
5Schiller Josef (56)1. FC Master Praha1417
6Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha1616
7Chán Josef (35)ELPEG Praha1415
8Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha1613
9Nový Martin (40)ELPEG Praha1612
10Dufek David (37)KUR Černošice Praha911
11Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha1411
11Veselý Jan (39)ELPEG Praha1411
12Mušinský Lukáš (37)EMS POŠTA Praha1010
13Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha129
14Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha159
15Martínek Radomír (41)ELPEG Praha169
16Votava Martin (43)EMS POŠTA Praha78
17Šimáček Pavel (44)Hutní Projekt Praha108
18Brix Aleš (46)COMES Košíře Praha148
19Volák Michal (30)COMES Košíře Praha107
20Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha147
20Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha147
21Suchý Martin (39)KUR Černošice Praha157
22Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha167
23Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha66
24Chudý Petr (56)1. FC Master Praha96
25Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha136
26Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha156
27Bucek Dalibor (38)COMES Košíře Praha85
27Kreidl David (47)Tlumič Praha85
28Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha95
29Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha105
30Pajk Zdeněk (39)Chemcomex Praha "C"125
31Holas Robert (41)Tlumič Praha145
31Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha145
32Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha165
33Heczko Rostislav (39)ELPEG Praha44
33Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha44
33Zajac Jaroslav (38)EMS POŠTA Praha44
34Hrdoun Vít (34)ELPEG Praha54
35Netolický Jiří (38)EMS POŠTA Praha64
36Doucha Martin (44)ELPEG Praha104
36Vtípil Petr (45)Tlumič Praha104
37Chadima Lukáš (37)Chemcomex Praha "C"124
37Malina Pavel (57)EMS POŠTA Praha124
37Tesař Jiří (35)Chemcomex Praha "C"124
38Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha134
39Fryš Petr (39)Chemcomex Praha "C"43
39Herian Jan (45)COMES Košíře Praha43
39Vencl Václav (41)Tlumič Praha43
40Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha63
40Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha63
41Filip Jiří (44)EMS POŠTA Praha83
41Kramule Radim (36)Chemcomex Praha "C"83
41Kvasnička Stanislav (33)Hutní Projekt Praha83
42Červený Martin (42)KUR Černošice Praha103
42Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha103
43Holas Roman (30)Tlumič Praha123
43Knápek Pavel (29)Chemcomex Praha "C"123
44Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha163
44Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha163
45Kučera Vojtěch (31)Chemcomex Praha "C"22
46Kouřimský Jiří (47)Tlumič Praha42
47Dům Petr (40)Hutní Projekt Praha62
47Klůna Jiří (41)EMS POŠTA Praha62
47Vaculík Luboš (49)Hutní Projekt Praha62
48Votava Milan (39)EMS POŠTA Praha72
49Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha82
50Dokoupil Roman (46)EMS POŠTA Praha102
50Holas Rosťa (38)Tlumič Praha102
51Vobruba Aleš (57)Hutní Projekt Praha122
51Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha122
52Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha142
53Podivínský David (45)To Je Nářez Praha162
54Frank Jan (26)COMES Košíře Praha41
54Poduška Václav (52)1. FC Master Praha41
54Volník Roman (38)EMS POŠTA Praha41
55Bártek Petr (39)Chemcomex Praha "C"61
55Kočík Vladimír (67)To Je Nářez Praha61
55Soukup Karel (43)Tlumič Praha61
56Kysela Josef (44)EMS POŠTA Praha81
57Pohořelý Ivo (54)Chemcomex Praha "C"101
57Škácha Jan (43)COMES Košíře Praha101
57Trsek Jiří (48)Tlumič Praha101
58Kokrda Pavel (42)KUR Černošice Praha131
58Zíma Jan (37)1. FC Master Praha131
59Hykrda Jan (34)ELPEG Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Jelínek Václav (39)To Je Nářez Praha16930144
2Holas Rosťa (38)Tlumič Praha10810133
3Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha152300023
4Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha162300023
5Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha161120021
6Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha141610021
7Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha161510020
8Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha14820018
9Červený Jakub (38)KUR Černošice Praha131310018
9Kryštof Jan (41)Tlumič Praha131310018
10Vaněk Miloš (59)To Je Nářez Praha6620016
11Šolc Ondřej (32)KUR Černošice Praha10620016
12Votava Martin (43)EMS POŠTA Praha71110016
13Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha101110016
14Podivínský David (45)To Je Nářez Praha161110016