Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348107
Unikátní: 53369
Týden: 680 / 397
Dnes: 125 / 95
Poslední:
16.12.2017 -21:30:57
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1B" - sezóna 2008/2009

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1ELPEG Praha16122260:2738
2TFC Netopýr "A" Praha16114161:2537
3J.R.CLUB Praha1693455:4130
4KUR Černošice Praha1672739:3823
5To Je Nářez Praha1661942:5319
6BC KLADNO 951652949:5317
7COMES Košíře Praha1644832:4816
8RSC Modřany Praha1643937:5415
91. FC Master Praha16311241:7710
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master PrahaBC KLADNO 95COMES Košíře PrahaELPEG PrahaJ.R.CLUB PrahaKUR Černošice PrahaRSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha
1. FC Master Praha - 4:3 (1:2)
2:5 (0:4)
2:3 (1:2)
4:7 (3:2)
1:6 (1:3)
1:3 (1:1)
2:5 (0:1)
3:3 (1:1)
1:3 (1:1)
5:4 (2:2)
3:6 (2:2)
8:3 (4:0)
0:8 (0:2)
1:9 (0:2)
2:5 (1:3)
2:4 (1:2)
BC KLADNO 953:4 (2:1)
5:2 (4:0)
- 2:6 (2:4)
0:2 (0:1)
2:5 (2:3)
1:4 (0:3)
2:5 (1:2)
3:5 (1:1)
2:4 (1:1)
5:1 (2:1)
3:2 (2:0)
5:5 (2:1)
2:2 (1:1)
3:4 (3:3)
7:1 (2:0)
4:1 (2:0)
COMES Košíře Praha3:2 (2:1)
7:4 (2:3)
6:2 (4:2)
2:0 (1:0)
- 2:5 (1:3)
1:4 (0:3)
0:3 (0:3)
3:11 (1:4)
1:1 (1:1)
1:1 (0:0)
0:3 (0:1)
2:4 (2:1)
1:1 (1:0)
1:4 (0:1)
1:2 (0:1)
1:1 (0:1)
ELPEG Praha6:1 (3:1)
3:1 (1:1)
5:2 (3:2)
4:1 (3:0)
5:2 (3:1)
4:1 (3:0)
- 2:2 (1:0)
2:3 (2:2)
5:0 (4:0)
4:3 (1:1)
3:1 (3:0)
1:2 (1:1)
4:1 (4:1)
3:3 (3:1)
6:3 (2:3)
3:1 (2:0)
J.R.CLUB Praha5:2 (1:0)
3:3 (1:1)
5:2 (2:1)
5:3 (1:1)
3:0 (3:0)
11:3 (4:1)
2:2 (0:1)
3:2 (2:2)
- 0:3 (0:0)
2:1 (0:1)
3:0 (2:0)
1:1 (0:0)
1:6 (1:2)
1:3 (1:2)
3:4 (1:3)
7:6 (3:4)
KUR Černošice Praha3:1 (1:1)
4:5 (2:2)
4:2 (1:1)
1:5 (1:2)
1:1 (1:1)
1:1 (0:0)
0:5 (0:4)
3:4 (1:1)
3:0 (0:0)
1:2 (1:0)
- 3:2 (2:1)
6:3 (1:1)
1:2 (0:1)
1:4 (1:3)
4:1 (2:1)
3:0 (2:0)
RSC Modřany Praha6:3 (2:2)
3:8 (0:4)
2:3 (0:2)
5:5 (1:2)
3:0 (1:0)
4:2 (1:2)
1:3 (0:3)
2:1 (1:1)
0:3 (0:2)
1:1 (0:0)
2:3 (1:2)
3:6 (1:1)
- 3:3 (3:3)
0:3 (0:1)
2:6 (1:4)
0:4 (0:0)
TFC Netopýr "A" Praha8:0 (2:0)
9:1 (2:0)
2:2 (1:1)
4:3 (3:3)
1:1 (0:1)
4:1 (1:0)
1:4 (1:4)
3:3 (1:3)
6:1 (2:1)
3:1 (2:1)
2:1 (1:0)
4:1 (3:1)
3:3 (3:3)
3:0 (1:0)
- 7:3 (2:1)
1:0 (0:0)
To Je Nářez Praha5:2 (3:1)
4:2 (2:1)
1:7 (0:2)
1:4 (0:2)
2:1 (1:0)
1:1 (1:0)
3:6 (3:2)
1:3 (0:2)
4:3 (3:1)
6:7 (4:3)
1:4 (1:2)
0:3 (0:2)
6:2 (4:1)
4:0 (0:0)
3:7 (1:2)
0:1 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1To Je Nářez Praha1658100063
2KUR Černošice Praha1666200076
3ELPEG Praha1662300077
4COMES Košíře Praha1671300086
51. FC Master Praha1666400086
6RSC Modřany Praha1657700092
7TFC Netopýr "A" Praha16649000109
8J.R.CLUB Praha16866000116
9BC KLADNO 9516639010128
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
101.11.2008 - 15:001. FC Master PrahaKUR Černošice Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
201.11.2008 - 15:40KUR Černošice PrahaELPEG Praha0:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
301.11.2008 - 16:201. FC Master PrahaELPEG Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
401.11.2008 - 17:00COMES Košíře PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
501.11.2008 - 17:40TFC Netopýr "A" PrahaTo Je Nářez Praha7:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
601.11.2008 - 18:20COMES Košíře PrahaTo Je Nářez Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
701.11.2008 - 19:00RSC Modřany PrahaBC KLADNO 952:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
801.11.2008 - 19:40RSC Modřany PrahaJ.R.CLUB Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
901.11.2008 - 20:20J.R.CLUB PrahaBC KLADNO 955:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1015.11.2008 - 09:00COMES Košíře PrahaKUR Černošice Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
1115.11.2008 - 09:40COMES Košíře PrahaBC KLADNO 956:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
1215.11.2008 - 10:20KUR Černošice PrahaBC KLADNO 954:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1315.11.2008 - 13:00J.R.CLUB PrahaTo Je Nářez Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
1415.11.2008 - 13:401. FC Master PrahaTo Je Nářez Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
1515.11.2008 - 14:201. FC Master PrahaJ.R.CLUB Praha2:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1615.11.2008 - 17:00RSC Modřany PrahaELPEG Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
1715.11.2008 - 17:40TFC Netopýr "A" PrahaELPEG Praha1:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
1815.11.2008 - 18:20RSC Modřany PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
1929.11.2008 - 09:00J.R.CLUB PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
2029.11.2008 - 09:40J.R.CLUB PrahaKUR Černošice Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
2129.11.2008 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaKUR Černošice Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2229.11.2008 - 15:00COMES Košíře Praha1. FC Master Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2329.11.2008 - 15:40COMES Košíře PrahaRSC Modřany Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2429.11.2008 - 16:201. FC Master PrahaRSC Modřany Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2529.11.2008 - 17:00ELPEG PrahaBC KLADNO 955:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
2629.11.2008 - 17:40BC KLADNO 95To Je Nářez Praha7:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2729.11.2008 - 18:20ELPEG PrahaTo Je Nářez Praha6:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
2820.12.2008 - 09:00COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha0:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
2920.12.2008 - 09:40COMES Košíře PrahaELPEG Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
3020.12.2008 - 10:20J.R.CLUB PrahaELPEG Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
3120.12.2008 - 13:00KUR Černošice PrahaTo Je Nářez Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3220.12.2008 - 13:40RSC Modřany PrahaKUR Černošice Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3320.12.2008 - 14:20RSC Modřany PrahaTo Je Nářez Praha2:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
3421.12.2008 - 13:001. FC Master PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:8(0:2) Podrobnosti o zápasu
3521.12.2008 - 13:401. FC Master PrahaBC KLADNO 954:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3621.12.2008 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 952:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3710.01.2009 - 11:00BC KLADNO 95RSC Modřany Praha5:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
3810.01.2009 - 11:40BC KLADNO 95J.R.CLUB Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3910.01.2009 - 12:20J.R.CLUB PrahaRSC Modřany Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4010.01.2009 - 15:00To Je Nářez PrahaTFC Netopýr "A" Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4110.01.2009 - 15:40To Je Nářez PrahaCOMES Košíře Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4210.01.2009 - 16:20TFC Netopýr "A" PrahaCOMES Košíře Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4310.01.2009 - 19:00ELPEG PrahaKUR Černošice Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4410.01.2009 - 19:40ELPEG Praha1. FC Master Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4510.01.2009 - 20:20KUR Černošice Praha1. FC Master Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
4607.02.2009 - 09:00ELPEG PrahaRSC Modřany Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4707.02.2009 - 09:40TFC Netopýr "A" PrahaRSC Modřany Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4807.02.2009 - 10:20ELPEG PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
4907.02.2009 - 13:00KUR Černošice PrahaCOMES Košíře Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5007.02.2009 - 13:40BC KLADNO 95KUR Černošice Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
5107.02.2009 - 14:20BC KLADNO 95COMES Košíře Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5207.02.2009 - 17:00To Je Nářez PrahaJ.R.CLUB Praha6:7(4:3) Podrobnosti o zápasu
5307.02.2009 - 17:40J.R.CLUB Praha1. FC Master Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5407.02.2009 - 18:20To Je Nářez Praha1. FC Master Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5521.02.2009 - 11:00RSC Modřany PrahaCOMES Košíře Praha4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
5621.02.2009 - 11:401. FC Master PrahaCOMES Košíře Praha4:7(3:2) Podrobnosti o zápasu
5721.02.2009 - 12:20RSC Modřany Praha1. FC Master Praha3:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
5821.02.2009 - 15:00To Je Nářez PrahaBC KLADNO 951:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5921.02.2009 - 15:40To Je Nářez PrahaELPEG Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6021.02.2009 - 16:20BC KLADNO 95ELPEG Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
6121.02.2009 - 19:00KUR Černošice PrahaJ.R.CLUB Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6221.02.2009 - 19:40KUR Černošice PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
6321.02.2009 - 20:20TFC Netopýr "A" PrahaJ.R.CLUB Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6428.02.2009 - 09:00To Je Nářez PrahaKUR Černošice Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6528.02.2009 - 09:40To Je Nářez PrahaRSC Modřany Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6628.02.2009 - 10:20KUR Černošice PrahaRSC Modřany Praha6:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6728.02.2009 - 13:00BC KLADNO 951. FC Master Praha5:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
6828.02.2009 - 13:40BC KLADNO 95TFC Netopýr "A" Praha3:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
6928.02.2009 - 14:20TFC Netopýr "A" Praha1. FC Master Praha9:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
7028.02.2009 - 17:00ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
7128.02.2009 - 17:40J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha11:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
7228.02.2009 - 18:20ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha2:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Mička David (48)J.R.CLUB Praha1629
2Rada Petr (44)TFC Netopýr "A" Praha1416
3Kaprálek Tomáš (45)J.R.CLUB Praha1614
4Veselý Jan (39)ELPEG Praha1613
5Jelínek Václav (40)To Je Nářez Praha1411
6Belda Petr (43)RSC Modřany Praha1611
7Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha810
8Červený Jakub (39)KUR Černošice Praha1410
9Suchý Martin (40)KUR Černošice Praha1610
10Kochlefl Michal (30)BC KLADNO 95109
10Šídlo Karel (47)1. FC Master Praha109
11Peteřík David (30)BC KLADNO 95149
12Dufek David (37)KUR Černošice Praha108
13Vejvoda Michal (48)TFC Netopýr "A" Praha128
14Doucha Martin (44)ELPEG Praha148
14Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha148
14Chán Josef (35)ELPEG Praha148
14Ouda Martin (43)BC KLADNO 95148
14Schiller Josef (56)1. FC Master Praha148
15Kozlík Petr (41)To Je Nářez Praha168
16Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha127
17Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha147
17Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha147
18Majnuš Roman (39)To Je Nářez Praha167
18Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha167
18Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha167
19Šmíd Michal (40)BC KLADNO 95106
20Šlik Libor (39)BC KLADNO 95146
21Martínek Radomír (42)ELPEG Praha166
22Chyle Petr (33)1. FC Master Praha65
23Koucký Luboš (37)ELPEG Praha105
24Burián Martin (37)RSC Modřany Praha125
24Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha125
24Volák Michal (30)COMES Košíře Praha125
25Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha145
25Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha145
26Brabec Petr (48)BC KLADNO 95155
27Nový Martin (40)ELPEG Praha165
28Holomek Tomáš (37)To Je Nářez Praha44
29Materna Petr (45)TFC Netopýr "A" Praha64
30Hodr Vilém (41)1. FC Master Praha84
31Bucek Dalibor (39)COMES Košíře Praha104
31Špelda Jiří (54)1. FC Master Praha104
31Vyštejn Martin (55)To Je Nářez Praha104
32Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha124
32Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha124
33Chudý Petr (56)1. FC Master Praha144
33Prokop Martin (43)RSC Modřany Praha144
33Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha144
34Vajnar Jiří (58)TFC Netopýr "A" Praha33
35Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha43
36Višňovský Viktor (31)To Je Nářez Praha63
37Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha83
37Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha83
38Brix Aleš (46)COMES Košíře Praha103
39Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95123
40Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha143
40Opatrný Miloš (56)J.R.CLUB Praha143
40Podivínský David (45)To Je Nářez Praha143
41Herian Jan (45)COMES Košíře Praha42
42Horáček Michal (47)To Je Nářez Praha82
43Voráček Luboš (46)BC KLADNO 95142
44Bar Vladimír (41)COMES Košíře Praha61
44Horák František (47)1. FC Master Praha61
44Štabrňák David (39)KUR Černošice Praha61
44Voráček Petr (27)BC KLADNO 9561
45Šabat Pavel (38)KUR Černošice Praha71
46Birner Pavel (39)TFC Netopýr "A" Praha81
46Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha81
46Škácha Jan (43)COMES Košíře Praha81
47Erdinger Martin (42)TFC Netopýr "A" Praha91
48Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha121
48Kokrda Pavel (42)KUR Černošice Praha121
48Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha121
48Makovský Oldřich (43)J.R.CLUB Praha121
49Červený Martin (42)KUR Černošice Praha141
49Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha141
50Doucha Pavel (40)ELPEG Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Brabec Petr (48)BC KLADNO 95151040150
2Štric Ivo (52)TFC Netopýr "A" Praha141820028
3Burián Martin (37)RSC Modřany Praha121220022
3Volák Michal (30)COMES Košíře Praha121220022
4Liška Zdeněk (39)J.R.CLUB Praha141220022
5Němec Filip (40)TFC Netopýr "A" Praha81020020
6Šlik Libor (39)BC KLADNO 95141410019
7Míka Tomáš (38)KUR Černošice Praha161900019
8Červený Jakub (39)KUR Černošice Praha141310018
9Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha141210017
10Prokop Martin (43)RSC Modřany Praha14620016
11Hošek Pavel (38)COMES Košíře Praha141110016
11Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha141110016
12Špelda Jiří (54)1. FC Master Praha101600016
13Hodr Vilém (41)1. FC Master Praha8520015