Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1B" - sezóna 2016/2017

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Hroudy z Boudy Praha18151293:4146
2Dřeváci18150393:3845
3ELPEG Praha1881951:5325
3J.R.CLUB Praha18711072:9822
41. HFC Kobylisy Praha18711051:6922
6COMES Košíře Praha18611176:8019
7Traktor Praha18211533:907
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře PrahaDřeváciELPEG PrahaHroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB PrahaTraktor Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 2:6 (0:3)
3:4 (2:3)
5:1 (1:0)
2:5 (1:2)
0:4 (0:2)
3:5 (0:3)
4:1 (2:0)
1:2 (0:0)
2:1 (1:0)
2:8 (1:4)
1:6 (1:4)
1:7 (1:3)
1:6 (0:2)
3:3 (2:2)
6:5 (1:3)
5:2 (2:1)
6:1 (3:0)
4:2 (2:2)
COMES Košíře Praha6:2 (3:0)
4:3 (3:2)
1:5 (0:1)
- 1:6 (0:5)
1:7 (1:1)
3:4 (2:1)
8:1 (4:1)
1:6 (0:2)
4:7 (2:3)
1:5 (1:4)
3:5 (2:4)
3:3 (2:2)
6:9 (2:4)
11:1 (6:1)
13:4 (7:0)
4:7 (3:3)
0:3 (0:1)
6:2 (1:0)
Dřeváci5:2 (2:1)
4:0 (2:0)
5:3 (3:0)
6:1 (5:0)
7:1 (1:1)
4:3 (1:2)
- 4:1 (1:1)
2:0 (1:0)
5:1 (3:0)
2:4 (0:1)
8:5 (3:2)
2:3 (0:1)
7:4 (2:1)
0:1 (0:0)
9:3 (2:1)
5:0 (0:0)K
11:3 (3:0)
7:3 (3:2)
ELPEG Praha1:4 (0:2)
2:1 (0:0)
1:2 (0:1)
1:8 (1:4)
6:1 (2:0)
7:4 (3:2)
1:4 (1:1)
0:2 (0:1)
1:5 (0:3)
- 2:6 (2:2)
1:2 (1:0)
6:3 (3:1)
6:1 (4:1)
3:7 (1:4)
4:1 (1:1)
4:0 (3:0)
1:1 (0:0)
4:1 (2:0)
Hroudy z Boudy Praha8:2 (4:1)
6:1 (4:1)
7:1 (3:1)
5:1 (4:1)
5:3 (4:2)
3:3 (2:2)
4:2 (1:0)
5:8 (2:3)
3:2 (1:0)
6:2 (2:2)
2:1 (0:1)
3:6 (1:3)
- 5:2 (1:1)
10:0 (2:0)
7:6 (2:2)
2:0 (2:0)
7:0 (3:0)
5:1 (2:0)
J.R.CLUB Praha6:1 (2:0)
3:3 (2:2)
5:6 (3:1)
9:6 (4:2)
1:11 (1:6)
4:13 (0:7)
4:7 (1:2)
1:0 (0:0)
3:9 (1:2)
1:6 (1:4)
7:3 (4:1)
1:4 (1:1)
2:5 (1:1)
0:10 (0:2)
6:7 (2:2)
- 7:2 (4:1)
7:4 (2:0)
5:1 (3:1)
Traktor Praha2:5 (1:2)
1:6 (0:3)
2:4 (2:2)
7:4 (3:3)
3:0 (1:0)
2:6 (0:1)
0:5 (0:0)K
3:11 (0:3)
3:7 (2:3)
0:4 (0:3)
1:1 (0:0)
1:4 (0:2)
0:2 (0:2)
0:7 (0:3)
1:5 (0:2)
2:7 (1:4)
4:7 (0:2)
1:5 (1:3)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1ELPEG Praha1850100055
21. HFC Kobylisy Praha1858200068
3COMES Košíře Praha1848800088
4Hroudy z Boudy Praha1868310093
5J.R.CLUB Praha184911000104
6Dřeváci18629100117
7Traktor Praha18576001137
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
105.11.2016 - 09:00J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha6:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
205.11.2016 - 09:40COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha6:9(2:4) Podrobnosti o zápasu
305.11.2016 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha2:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
405.11.2016 - 11:00ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha1:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
505.11.2016 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaDřeváci4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
605.11.2016 - 12:20Traktor PrahaELPEG Praha0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
705.11.2016 - 13:00DřeváciTraktor Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
819.11.2016 - 09:00DřeváciJ.R.CLUB Praha7:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
919.11.2016 - 09:40COMES Košíře PrahaDřeváci1:6(0:5) Podrobnosti o zápasu
1019.11.2016 - 10:20J.R.CLUB PrahaTraktor Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
1119.11.2016 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1219.11.2016 - 11:40Traktor PrahaHroudy z Boudy Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
1319.11.2016 - 12:20ELPEG Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1419.11.2016 - 13:00Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
1509.12.2016 - 19:00Hroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1609.12.2016 - 19:40COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha1:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
1709.12.2016 - 20:20J.R.CLUB PrahaELPEG Praha1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
1809.12.2016 - 21:00Traktor PrahaCOMES Košíře Praha7:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
1909.12.2016 - 21:40ELPEG PrahaDřeváci1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2009.12.2016 - 22:201. HFC Kobylisy PrahaTraktor Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2109.12.2016 - 22:55Dřeváci1. HFC Kobylisy Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2217.12.2016 - 09:00Hroudy z Boudy Praha1. HFC Kobylisy Praha6:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
2317.12.2016 - 09:40J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2417.12.2016 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2517.12.2016 - 11:00DřeváciJ.R.CLUB Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2617.12.2016 - 11:40Traktor PrahaCOMES Košíře Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2717.12.2016 - 12:20ELPEG PrahaDřeváci0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2817.12.2016 - 13:00COMES Košíře PrahaELPEG Praha1:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
2907.01.2017 - 09:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
3007.01.2017 - 09:40J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha1:11(1:6) Podrobnosti o zápasu
3107.01.2017 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3207.01.2017 - 11:00Hroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB Praha10:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3307.01.2017 - 11:40ELPEG PrahaTraktor Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3407.01.2017 - 12:20DřeváciHroudy z Boudy Praha8:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
3507.01.2017 - 13:00Traktor PrahaDřeváci3:11(0:3) Podrobnosti o zápasu
3621.01.2017 - 09:00Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3721.01.2017 - 09:40J.R.CLUB PrahaTraktor Praha7:4(2:0) Podrobnosti o zápasu
3821.01.2017 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaDřeváci0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
3921.01.2017 - 11:00ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha3:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
4021.01.2017 - 11:40DřeváciCOMES Košíře Praha7:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4121.01.2017 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4221.01.2017 - 13:00COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha3:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
4304.02.2017 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaTraktor Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4404.02.2017 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha1:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
4504.02.2017 - 10:20Traktor PrahaELPEG Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4604.02.2017 - 11:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
4704.02.2017 - 11:40ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4804.02.2017 - 12:20DřeváciCOMES Košíře Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4904.02.2017 - 13:00J.R.CLUB PrahaDřeváci3:9(1:2) Podrobnosti o zápasu
5011.02.2017 - 09:00J.R.CLUB PrahaHroudy z Boudy Praha6:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
5111.02.2017 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha6:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5211.02.2017 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaDřeváci3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5311.02.2017 - 11:00Traktor Praha1. HFC Kobylisy Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
5411.02.2017 - 11:40DřeváciELPEG Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
5511.02.2017 - 12:20COMES Košíře PrahaTraktor Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5611.02.2017 - 13:00ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
5725.02.2017 - 09:00ELPEG PrahaHroudy z Boudy Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
5825.02.2017 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5925.02.2017 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
6025.02.2017 - 11:00Dřeváci1. HFC Kobylisy Praha5:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
6125.02.2017 - 11:40COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha13:4(7:0) Podrobnosti o zápasu
6225.02.2017 - 12:20Traktor PrahaDřeváci3:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
6325.02.2017 - 13:00Traktor PrahaJ.R.CLUB Praha1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Leibl Jan (24)J.R.CLUB Praha1432
2Hes Milan (39)Dřeváci1527
3Vacek Jaroslav (34)Hroudy z Boudy Praha1426
4Volák Michal (30)COMES Košíře Praha1621
5Mička David (48)J.R.CLUB Praha1420
6Palarczyk Lukáš (30)COMES Košíře Praha1619
7Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha1819
8Prihara Roman (39)Hroudy z Boudy Praha1415
9Dušek David (33)Dřeváci1515
10Gaudek Jaroslav (37)COMES Košíře Praha813
11Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha1313
12Jelínek Václav (39)ELPEG Praha1812
13Vlasák Tomáš (27)Dřeváci1511
14Světlík David (30)Dřeváci1010
15Hartl Evžen (20)1. HFC Kobylisy Praha1210
16Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha1410
17Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha159
18Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha88
19Urbanec Marek (32)1. HFC Kobylisy Praha148
20Sedláček Jakub (34)Dřeváci158
21Lžíčař Petr (29)Hroudy z Boudy Praha168
22Kratochvíl ml. Martin (19)ELPEG Praha87
23Fiala Lukáš (34)1. HFC Kobylisy Praha127
23Rejman Pavel (31)ELPEG Praha127
24Kolář Petr (35)J.R.CLUB Praha147
25Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha167
26Baroš Jan (31)Hroudy z Boudy Praha96
27Dvořák Miroslav (41)Dřeváci176
28Picka Petr (28)1. HFC Kobylisy Praha65
29Augustin Jan (27)1. HFC Kobylisy Praha105
30Veselý Mikuláš (22)1. HFC Kobylisy Praha165
31Marhons Lukáš (34)Dřeváci175
32Krychfalushiy Vasyl (27)ELPEG Praha64
32Šrom Jakub (33)Hroudy z Boudy Praha64
33Holomek Tomáš (37)ELPEG Praha84
34Doležal Lukáš (36)Traktor Praha104
34Štěpán Pavel (19)1. HFC Kobylisy Praha104
34Tomáš Filip (26)1. HFC Kobylisy Praha104
35Doucha Pavel (40)ELPEG Praha164
36Holkup Josef (33)Traktor Praha63
36Veselý Jan (39)ELPEG Praha63
37Doucha Martin (44)ELPEG Praha103
37Ďurčanský Patrik (26)1. HFC Kobylisy Praha103
37Němeček Jan (17)J.R.CLUB Praha103
38Patka Jiří (53)COMES Košíře Praha123
38Šebek Jan (30)Traktor Praha123
39Šmied Filip (36)Dřeváci143
39Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha143
40Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha153
41Mrázek Jaroslav (38)ELPEG Praha163
42Klepáček Rudolf (36)Hroudy z Boudy Praha22
43Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha62
43Kysilka Ondřej (22)COMES Košíře Praha62
43Senohrábek Petr (45)ELPEG Praha62
44Příbrský Jaroslav (29)Dřeváci112
45Martínek Radomír (41)ELPEG Praha122
45Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha122
46Blažek Václav (56)J.R.CLUB Praha182
47Müller Martin (46)Dřeváci21
48Vrtílka Tomáš (38)COMES Košíře Praha41
49Coufal Jan (46)COMES Košíře Praha81
50Fremund Filip (49)Traktor Praha171
51Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha181
51Volák Miroslav (59)COMES Košíře Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha152450049
2Mička Aleš (52)J.R.CLUB Praha181130026
3Volák Michal (30)COMES Košíře Praha161030025
4Sedláček Jakub (34)Dřeváci151520025
5Přibyl Jan (40)Hroudy z Boudy Praha181710022
6Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha81610021
7Dušek David (33)Dřeváci15430019
8Němeček Jiří (46)J.R.CLUB Praha16920019
9Prihara Roman (39)Hroudy z Boudy Praha141310018
10Lžíčař Petr (29)Hroudy z Boudy Praha161310018
11Marhons Lukáš (34)Dřeváci171210017
12Urbanec Marek (32)1. HFC Kobylisy Praha141010015
13Hes Milan (39)Dřeváci15420014
14Tesařík Lukáš (24)COMES Košíře Praha13910014
15Dvořák Miroslav (41)Dřeváci17910014