Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2005/2006

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1EMS POŠTA Praha12100246:3030
2JIŽNÍ BRONX Praha1290349:2427
3Hroudy z Boudy Praha1280438:2724
4Jumbo Electric Praha1240832:4112
5SG Metro Praha1240823:4712
6AGSS Přírodní vědy Praha1240851:4012
7FC Debakl Praha1230919:499
Křížová tabulka výsledků
- AGSS Přírodní vědy PrahaEMS POŠTA PrahaFC Debakl PrahaHroudy z Boudy PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJumbo Electric PrahaSG Metro Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 4:5 (1:2)
5:4 (3:2)
14:0 (7:0)
4:1 (2:1)
2:4 (1:2)
2:3 (2:2)
2:3 (0:3)
4:9 (2:6)
3:4 (1:1)
3:4 (1:1)
2:3 (2:1)
6:0 (3:0)
EMS POŠTA Praha5:4 (2:1)
4:5 (2:3)
- 2:1 (0:1)
4:3 (2:2)
4:1 (1:1)
2:0 (1:0)
2:1 (1:0)
2:5 (0:2)
7:6 (2:5)
3:0 (1:0)
6:2 (3:1)
5:2 (4:1)
FC Debakl Praha0:14 (0:7)
1:4 (1:2)
1:2 (1:0)
3:4 (2:2)
- 0:11 (0:5)
1:2 (0:1)
2:4 (2:1)
2:5 (0:3)
2:1 (1:1)
3:0 (2:0)
4:0 (3:0)
0:2 (0:1)
Hroudy z Boudy Praha4:2 (2:1)
3:2 (2:2)
1:4 (1:1)
0:2 (0:1)
11:0 (5:0)
2:1 (1:0)
- 2:0 (1:0)
1:5 (0:1)
3:2 (0:1)
3:2 (1:0)
1:3 (1:1)
7:4 (4:0)
JIŽNÍ BRONX Praha3:2 (3:0)
9:4 (6:2)
1:2 (0:1)
5:2 (2:0)
4:2 (1:2)
5:2 (3:0)
0:2 (0:1)
5:1 (1:0)
- 1:3 (0:1)
7:3 (2:2)
4:1 (1:1)
5:0 (4:0)
Jumbo Electric Praha4:3 (1:1)
4:3 (1:1)
6:7 (5:2)
0:3 (0:1)
1:2 (1:1)
0:3 (0:2)
2:3 (1:0)
2:3 (0:1)
3:1 (1:0)
3:7 (2:2)
- 1:3 (1:1)
6:3 (3:1)
SG Metro Praha3:2 (1:2)
0:6 (0:3)
2:6 (1:3)
2:5 (1:4)
0:4 (0:3)
2:0 (1:0)
3:1 (1:1)
4:7 (0:4)
1:4 (1:1)
0:5 (0:4)
3:1 (1:1)
3:6 (1:3)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FC Debakl Praha1233200043
2JIŽNÍ BRONX Praha1244000044
3Hroudy z Boudy Praha1255100060
4AGSS Přírodní vědy Praha1243101068
5SG Metro Praha1242600072
6Jumbo Electric Praha12634010103
7EMS POŠTA Praha12558020135
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
106.11.2005 - 09:00FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha0:11(0:5) Podrobnosti o zápasu
206.11.2005 - 09:40FC Debakl PrahaAGSS Přírodní vědy Praha0:14(0:7) Podrobnosti o zápasu
306.11.2005 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
406.11.2005 - 11:00Jumbo Electric PrahaSG Metro Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
506.11.2005 - 11:40EMS POŠTA PrahaSG Metro Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
606.11.2005 - 12:20EMS POŠTA PrahaJumbo Electric Praha7:6(2:5) Podrobnosti o zápasu
713.11.2005 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
813.11.2005 - 09:40SG Metro PrahaJIŽNÍ BRONX Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
913.11.2005 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1027.11.2005 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
1127.11.2005 - 09:40Jumbo Electric PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1227.11.2005 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1311.12.2005 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaJumbo Electric Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1411.12.2005 - 09:40FC Debakl PrahaSG Metro Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1511.12.2005 - 10:20Jumbo Electric PrahaHroudy z Boudy Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1611.12.2005 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaEMS POŠTA Praha4:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1711.12.2005 - 11:40SG Metro PrahaFC Debakl Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1811.12.2005 - 12:20EMS POŠTA PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
1918.12.2005 - 09:00FC Debakl PrahaEMS POŠTA Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2018.12.2005 - 09:40FC Debakl PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2118.12.2005 - 10:20EMS POŠTA PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2208.01.2006 - 09:00FC Debakl PrahaJumbo Electric Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2308.01.2006 - 09:40Hroudy z Boudy PrahaEMS POŠTA Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2408.01.2006 - 10:20Jumbo Electric PrahaFC Debakl Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2508.01.2006 - 11:00SG Metro PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
2608.01.2006 - 11:40EMS POŠTA PrahaHroudy z Boudy Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2708.01.2006 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaSG Metro Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2822.01.2006 - 09:00SG Metro PrahaEMS POŠTA Praha2:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
2922.01.2006 - 09:40SG Metro PrahaJumbo Electric Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3022.01.2006 - 10:20EMS POŠTA PrahaJumbo Electric Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3122.01.2006 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaFC Debakl Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3222.01.2006 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaFC Debakl Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3322.01.2006 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3405.02.2006 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaSG Metro Praha5:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
3505.02.2006 - 09:40JIŽNÍ BRONX PrahaHroudy z Boudy Praha5:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3605.02.2006 - 10:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha4:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
3719.02.2006 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha9:4(6:2) Podrobnosti o zápasu
3819.02.2006 - 09:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3919.02.2006 - 10:20JIŽNÍ BRONX PrahaJumbo Electric Praha7:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4005.03.2006 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaFC Debakl Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
4105.03.2006 - 09:40EMS POŠTA PrahaFC Debakl Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4205.03.2006 - 10:20EMS POŠTA PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha1012
2Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha1212
3Šilhavý Josef (38)JIŽNÍ BRONX Praha1011
3Zima Pavel (41)JIŽNÍ BRONX Praha1011
4Křivský Jiří (56)Jumbo Electric Praha1211
5Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha1010
6Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1210
6Votava Milan (39)EMS POŠTA Praha1210
7Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha49
8Hloušek Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha128
9Koblása Lukáš (39)FC Debakl Praha87
9Sýkora Zdeněk (54)Hroudy z Boudy Praha87
10Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha97
11Klement Miroslav (36)EMS POŠTA Praha107
12Štern Jiří (53)Hroudy z Boudy Praha86
13Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha126
13Krejčíř Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha126
14Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha85
15Gajzler Miroslav (45)Hroudy z Boudy Praha105
15Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha105
15Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha105
16Honců Marek (38)SG Metro Praha125
16Malina Petr (30)EMS POŠTA Praha125
17Klůna Jiří (41)EMS POŠTA Praha44
18Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha104
18Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha104
19Šlemenda Zdeněk (42)SG Metro Praha114
20Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha124
20Zima Jiří (44)JIŽNÍ BRONX Praha124
21Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha63
22Motyčka Martin (45)SG Metro Praha83
22Zámrský Martin (32)SG Metro Praha83
23Stránský Martin (46)EMS POŠTA Praha93
24Ernest Michal (41)JIŽNÍ BRONX Praha103
24Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha103
24Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha103
25Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha62
25Rys Jiří Hroudy z Boudy Praha62
25Vlach Josef (38)SG Metro Praha62
26Grafnetter Ondřej SG Metro Praha82
26Kysela Josef (44)EMS POŠTA Praha82
26Šuráň Jan (61)FC Debakl Praha82
27Jedlička Luděk (57)SG Metro Praha102
28Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha122
28Hrabal Petr (59)FC Debakl Praha122
28Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha122
29Loudil Jiří (53)FC Debakl Praha41
30Češpivo Jan (33)SG Metro Praha61
30Malina Pavel (57)EMS POŠTA Praha61
30Pazlar Břetislav (51)Jumbo Electric Praha61
31Trajhan Lukáš (41)JIŽNÍ BRONX Praha71
32Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha81
32Valent Martin (60)FC Debakl Praha81
33Dokoupil Roman (47)EMS POŠTA Praha101
33Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha101
33Kapek Robert (33)SG Metro Praha101
33Plíšek Miroslav (60)FC Debakl Praha101
33Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha101
34Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha121
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Trajhan Lukáš (41)JIŽNÍ BRONX Praha260320,000
2Šafránek Roman (41)JIŽNÍ BRONX Praha103002114,286
3Pfeifer Pavel (53)Hroudy z Boudy Praha123602713,333
4Valent Luboš (29)FC Debakl Praha103002412,500
5Filip Jiří (45)EMS POŠTA Praha123603012,000
6Zámrský Martin (32)SG Metro Praha260512,000
7Turoň Roman (43)Jumbo Electric Praha260610,000
8Svoboda Daniel (59)AGSS Přírodní vědy Praha10300339,091
9Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha6180218,571
10Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha4120148,571
11Bílek Lukáš (34)SG Metro Praha26078,571
11Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha26078,571
12Kapek Robert (33)SG Metro Praha7196277,259
13Kudrna Vladimír (63)SG Metro Praha24485,500
14Valent Martin (60)FC Debakl Praha260252,400
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha91420144
2Malina Pavel (57)EMS POŠTA Praha6130136
3Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha121620026
4Šlemenda Zdeněk (42)SG Metro Praha111520025
5Stránský Martin (46)EMS POŠTA Praha91320023
6Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha6200122
7Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha4000120
8Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha12910014
9Štern Jiří (53)Hroudy z Boudy Praha81300013
10Knotek Milan (60)FC Debakl Praha6710012
11Křivský Jiří (56)Jumbo Electric Praha12710012
12Honců Marek (38)SG Metro Praha12610011
13Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha101100011
14Motyčka Martin (45)SG Metro Praha8510010
15Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha1090009