Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348107
Unikátní: 53369
Týden: 680 / 397
Dnes: 125 / 95
Poslední:
16.12.2017 -21:30:57
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2008/2009

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha13102181:2932
2ALIEN Praha13102169:3332
3LOKO Vršovice Praha "B"1391350:3028
4EMS POŠTA Praha1382361:3526
5AFK Kepler Praha1392255:2726
6Dilema Praha1371552:3522
7BOCA SENIORS Praha1361640:3819
8FC Debakl Praha1360748:6518
9Zeppelíni Praha1351733:4516
10LFC Praha1342727:4314
11UTAX Praha1324730:4310
12JIŽNÍ BRONX Praha1323824:349
13AGSS Přírodní vědy Praha13211035:627
14NOTOR DEVILS PRAHA13001315:1010
Křížová tabulka výsledků
- AFK Kepler PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaALIEN PrahaBOCA SENIORS PrahaDilema PrahaEMS POŠTA PrahaFC Debakl PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC PrahaLOKO Vršovice Praha "B"NOTOR DEVILS PRAHAUTAX PrahaZeppelíni Praha
AFK Kepler Praha - 5:1 (3:0)3:3 (2:1)7:1 (3:1)4:1 (2:0)2:8 (1:5)9:2 (3:2)3:2 (0:2)2:5 (1:1)1:1 (1:1)5:1 (2:1)6:1 (2:1)3:0 (0:0)5:1 (1:0)
AGSS Přírodní vědy Praha1:5 (0:3) - 3:8 (1:4)3:4 (2:2)1:6 (1:2)1:11 (0:6)4:3 (2:1)1:1 (0:0)2:6 (2:1)5:6 (3:5)3:4 (1:3)7:0 (2:0)3:5 (2:4)1:3 (0:1)
ALIEN Praha3:3 (1:2)8:3 (4:1) - 6:3 (3:2)3:3 (1:2)6:3 (1:2)4:3 (2:2)5:1 (1:1)2:4 (0:1)4:2 (1:0)4:2 (3:0)13:2 (3:2)4:0 (1:0)7:4 (2:1)
BOCA SENIORS Praha1:7 (1:3)4:3 (2:2)3:6 (2:3) - 2:3 (1:1)3:5 (1:1)6:2 (2:0)3:0 (1:0)2:5 (2:1)3:1 (1:1)2:2 (0:0)8:2 (4:0)3:1 (1:0)0:1 (0:1)
Dilema Praha1:4 (0:2)6:1 (2:1)3:3 (2:1)3:2 (1:1) - 4:1 (2:1)7:2 (4:2)3:5 (0:2)3:5 (1:1)3:4 (0:1)1:4 (1:1)10:1 (1:0)5:3 (4:0)3:0 (2:0)
EMS POŠTA Praha8:2 (5:1)11:1 (6:0)3:6 (2:1)5:3 (1:1)1:4 (1:2) - 2:5 (1:3)4:1 (3:0)3:3 (1:2)4:1 (2:1)6:3 (3:1)4:1 (0:0)3:3 (2:1)7:2 (3:0)
FC Debakl Praha2:9 (2:3)3:4 (1:2)3:4 (2:2)2:6 (0:2)2:7 (2:4)5:2 (3:1) - 3:2 (1:1)1:12 (0:6)6:1 (3:0)1:9 (1:4)8:2 (2:1)5:4 (2:1)7:3 (5:0)
JIŽNÍ BRONX Praha2:3 (2:0)1:1 (0:0)1:5 (1:1)0:3 (0:1)5:3 (2:0)1:4 (0:3)2:3 (1:1) - 2:2 (1:1)2:3 (1:2)1:2 (0:0)4:1 (3:1)0:0 (0:0)3:4 (1:1)
JUDr. Brouk Pytlík Praha5:2 (1:1)6:2 (1:2)4:2 (1:0)5:2 (1:2)5:3 (1:1)3:3 (2:1)12:1 (6:0)2:2 (1:1) - 7:1 (2:1)4:5 (2:3)18:1 (8:1)5:1 (3:0)5:4 (2:3)
LFC Praha1:1 (1:1)6:5 (5:3)2:4 (0:1)1:3 (1:1)4:3 (1:0)1:4 (1:2)1:6 (0:3)3:2 (2:1)1:7 (1:2) - 0:3 (0:0)5:0 (0:0)K2:2 (0:0)0:3 (0:2)
LOKO Vršovice Praha "B"1:5 (1:2)4:3 (3:1)2:4 (0:3)2:2 (0:0)4:1 (1:1)3:6 (1:3)9:1 (4:1)2:1 (0:0)5:4 (3:2)3:0 (0:0) - 8:0 (3:0)5:2 (2:1)2:1 (1:1)
NOTOR DEVILS PRAHA1:6 (1:2)0:7 (0:2)2:13 (2:3)2:8 (0:4)1:10 (0:1)1:4 (0:0)2:8 (1:2)1:4 (1:3)1:18 (1:8)0:5 (0:0)K0:8 (0:3) - 2:6 (2:0)2:4 (1:1)
UTAX Praha0:3 (0:0)5:3 (4:2)0:4 (0:1)1:3 (0:1)3:5 (0:4)3:3 (1:2)4:5 (1:2)0:0 (0:0)1:5 (0:3)2:2 (0:0)2:5 (1:2)6:2 (0:2) - 3:3 (0:1)
Zeppelíni Praha1:5 (0:1)3:1 (1:0)4:7 (1:2)1:0 (1:0)0:3 (0:2)2:7 (0:3)3:7 (0:5)4:3 (1:1)4:5 (3:2)3:0 (2:0)1:2 (1:1)4:2 (1:1)3:3 (1:0) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FC Debakl Praha1336200046
2AGSS Přírodní vědy Praha1335300050
3BOCA SENIORS Praha1354000054
4ALIEN Praha1347200057
5LOKO Vršovice Praha "B"1344300059
6AFK Kepler Praha1345300060
7JIŽNÍ BRONX Praha1352200062
8LFC Praha1356300071
9JUDr. Brouk Pytlík Praha1350500075
10EMS POŠTA Praha1358400078
11NOTOR DEVILS PRAHA1328100183
12Zeppelíni Praha1368400088
13Dilema Praha13365020101
14UTAX Praha13669010131
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
109.11.2008 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
209.11.2008 - 09:40Zeppelíni PrahaLFC Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
309.11.2008 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha5:6(3:5) Podrobnosti o zápasu
409.11.2008 - 11:00JIŽNÍ BRONX PrahaUTAX Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
509.11.2008 - 11:20JIŽNÍ BRONX PrahaEMS POŠTA Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
609.11.2008 - 11:40UTAX PrahaEMS POŠTA Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
709.11.2008 - 13:00BOCA SENIORS PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
809.11.2008 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAFK Kepler Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
909.11.2008 - 14:20AFK Kepler PrahaBOCA SENIORS Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1009.11.2008 - 15:00NOTOR DEVILS PRAHADilema Praha1:10(0:1) Podrobnosti o zápasu
1109.11.2008 - 15:40NOTOR DEVILS PRAHAFC Debakl Praha2:8(1:2) Podrobnosti o zápasu
1209.11.2008 - 16:20Dilema PrahaFC Debakl Praha7:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
1323.11.2008 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaDilema Praha5:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1423.11.2008 - 09:40JIŽNÍ BRONX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1523.11.2008 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1623.11.2008 - 11:00ALIEN PrahaFC Debakl Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1723.11.2008 - 11:40LFC PrahaFC Debakl Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1823.11.2008 - 12:20LFC PrahaALIEN Praha2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1923.11.2008 - 13:00Zeppelíni PrahaEMS POŠTA Praha2:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
2023.11.2008 - 13:40EMS POŠTA PrahaNOTOR DEVILS PRAHA4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2123.11.2008 - 14:20Zeppelíni PrahaNOTOR DEVILS PRAHA4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2223.11.2008 - 15:00AFK Kepler PrahaLOKO Vršovice Praha "B"5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2323.11.2008 - 15:40AFK Kepler PrahaUTAX Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2423.11.2008 - 16:20UTAX PrahaLOKO Vršovice Praha "B"2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2514.12.2008 - 09:00LOKO Vršovice Praha "B"LFC Praha3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2614.12.2008 - 09:40LOKO Vršovice Praha "B"Dilema Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2714.12.2008 - 10:20LFC PrahaDilema Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
2814.12.2008 - 11:00BOCA SENIORS PrahaZeppelíni Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
2914.12.2008 - 11:40Zeppelíni PrahaALIEN Praha4:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
3014.12.2008 - 12:20BOCA SENIORS PrahaALIEN Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
3114.12.2008 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaUTAX Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3214.12.2008 - 13:40UTAX PrahaNOTOR DEVILS PRAHA6:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
3314.12.2008 - 14:20NOTOR DEVILS PRAHAJUDr. Brouk Pytlík Praha1:18(1:8) Podrobnosti o zápasu
3414.12.2008 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaAFK Kepler Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
3514.12.2008 - 15:40AGSS Přírodní vědy PrahaFC Debakl Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
3614.12.2008 - 16:20AFK Kepler PrahaFC Debakl Praha9:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
3719.12.2008 - 19:00LOKO Vršovice Praha "B"JUDr. Brouk Pytlík Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
3819.12.2008 - 19:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaFC Debakl Praha12:1(6:0) Podrobnosti o zápasu
3919.12.2008 - 20:20LOKO Vršovice Praha "B"FC Debakl Praha9:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
4019.12.2008 - 21:00AFK Kepler PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4119.12.2008 - 21:40NOTOR DEVILS PRAHAAFK Kepler Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4219.12.2008 - 22:20JIŽNÍ BRONX PrahaNOTOR DEVILS PRAHA4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
4321.12.2008 - 09:00LFC PrahaBOCA SENIORS Praha1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4421.12.2008 - 09:40BOCA SENIORS PrahaEMS POŠTA Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
4521.12.2008 - 10:00ALIEN PrahaUTAX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4621.12.2008 - 10:20EMS POŠTA PrahaLFC Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4721.12.2008 - 11:40ALIEN PrahaDilema Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4821.12.2008 - 12:20UTAX PrahaDilema Praha3:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
4911.01.2009 - 09:00LOKO Vršovice Praha "B"Zeppelíni Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5011.01.2009 - 09:40LOKO Vršovice Praha "B"JIŽNÍ BRONX Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5111.01.2009 - 10:20Zeppelíni PrahaDilema Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5211.01.2009 - 11:00JIŽNÍ BRONX PrahaBOCA SENIORS Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5311.01.2009 - 11:40EMS POŠTA PrahaDilema Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
5411.01.2009 - 12:20UTAX PrahaBOCA SENIORS Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5511.01.2009 - 13:00EMS POŠTA PrahaFC Debakl Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5611.01.2009 - 13:40UTAX PrahaFC Debakl Praha4:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
5711.01.2009 - 14:20ALIEN PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
5811.01.2009 - 15:00ALIEN PrahaAGSS Přírodní vědy Praha8:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
5911.01.2009 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
6016.01.2009 - 19:00NOTOR DEVILS PRAHALFC Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
6116.01.2009 - 19:20ALIEN PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6216.01.2009 - 19:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha7:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6325.01.2009 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6425.01.2009 - 09:40JIŽNÍ BRONX PrahaZeppelíni Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
6525.01.2009 - 10:20EMS POŠTA PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6625.01.2009 - 11:00UTAX PrahaZeppelíni Praha3:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
6725.01.2009 - 11:40ALIEN PrahaEMS POŠTA Praha6:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6825.01.2009 - 12:20LFC PrahaUTAX Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6925.01.2009 - 13:00ALIEN PrahaAFK Kepler Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7025.01.2009 - 13:40AFK Kepler PrahaLFC Praha1:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
7125.01.2009 - 14:20NOTOR DEVILS PRAHABOCA SENIORS Praha2:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
7225.01.2009 - 15:00NOTOR DEVILS PRAHAAGSS Přírodní vědy Praha0:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
7325.01.2009 - 15:40LOKO Vršovice Praha "B"BOCA SENIORS Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
7425.01.2009 - 16:20LOKO Vršovice Praha "B"AGSS Přírodní vědy Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
7522.02.2009 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaLFC Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7622.02.2009 - 09:40JIŽNÍ BRONX PrahaFC Debakl Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7722.02.2009 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
7822.02.2009 - 11:00BOCA SENIORS PrahaFC Debakl Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
7922.02.2009 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
8022.02.2009 - 12:20AFK Kepler PrahaZeppelíni Praha5:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
8122.02.2009 - 13:00EMS POŠTA PrahaAFK Kepler Praha8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
8222.02.2009 - 13:40EMS POŠTA PrahaAGSS Přírodní vědy Praha11:1(6:0) Podrobnosti o zápasu
8322.02.2009 - 14:20NOTOR DEVILS PRAHALOKO Vršovice Praha "B"0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
8422.02.2009 - 15:00NOTOR DEVILS PRAHAALIEN Praha2:13(2:3) Podrobnosti o zápasu
8522.02.2009 - 15:40ALIEN PrahaLOKO Vršovice Praha "B"4:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
8627.02.2009 - 19:00BOCA SENIORS PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
8727.02.2009 - 19:40UTAX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
8827.02.2009 - 20:20BOCA SENIORS PrahaDilema Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
8927.02.2009 - 21:00AFK Kepler PrahaDilema Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
9027.02.2009 - 21:40Zeppelíni PrahaFC Debakl Praha3:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
9127.02.2009 - 22:20LOKO Vršovice Praha "B"EMS POŠTA Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1338
2Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha1135
3Stoklasa Pavel (41)ALIEN Praha1327
4Šifta Marek (30)FC Debakl Praha924
5Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha1321
6Kalous Ladislav (42)LOKO Vršovice Praha "B"918
7Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha815
8Cína Jan (41)ALIEN Praha1314
9Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha1113
10Sokolář Michal (42)Dilema Praha712
11Zajac Jaroslav (38)EMS POŠTA Praha1111
12Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1311
12Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha1311
13Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1110
13Kolísek Jiří (31)UTAX Praha1110
14Piršč Alexander (39)BOCA SENIORS Praha1310
14Švéda Leo (53)Dilema Praha1310
14Vlach Josef (38)BOCA SENIORS Praha1310
15Vinš Petr (34)ALIEN Praha79
16Kozel Petr (53)LOKO Vršovice Praha "B"109
17Kopec David (42)ALIEN Praha119
18Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha118
19Mušinský Lukáš (37)EMS POŠTA Praha138
20Krejsa Otakar (53)JUDr. Brouk Pytlík Praha87
21Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha107
22Pudil Miroslav (37)UTAX Praha117
23Mach Petr (49)Dilema Praha137
24Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha96
25Sirotek Miroslav (61)FC Debakl Praha106
25Votava Martin (43)EMS POŠTA Praha106
26Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha65
27Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha85
27Lebeda Jan (31)UTAX Praha85
27Ochozka Martin (49)Dilema Praha85
28Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha95
28Netolický Jiří (38)EMS POŠTA Praha95
28Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha95
29Řebíček Libor (37)NOTOR DEVILS PRAHA105
30Podzemský Petr (45)BOCA SENIORS Praha115
30Rolfes David (29)Dilema Praha115
31Höpfler Ondřej (35)Dilema Praha125
32Hájek Tomáš (41)ALIEN Praha135
32Kmoníček Zdeněk (50)Zeppelíni Praha135
32Knotek Stanislav (44)BOCA SENIORS Praha135
33Dvořák Petr (38)BOCA SENIORS Praha84
34Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha114
34Hrabal Petr (59)FC Debakl Praha114
34Křenek Jan (30)JIŽNÍ BRONX Praha114
34Viktora Lukáš (35)LFC Praha114
35Derech Miroslav (42)NOTOR DEVILS PRAHA124
35Mana Martin (42)JIŽNÍ BRONX Praha124
35Zanatňanský Martin (33)LFC Praha124
36Hala Jan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha134
36Smolík Tomáš (41)BOCA SENIORS Praha134
36Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice Praha "B"134
37Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha23
38Galeta Jan (39)NOTOR DEVILS PRAHA43
39Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha63
40Adámek Pavel (34)LFC Praha73
41Votava Milan (39)EMS POŠTA Praha83
42Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha93
42Kejmar Martin (40)ALIEN Praha93
42Kment Petr (47)Dilema Praha93
43Hůla Martin (51)AFK Kepler Praha113
44Bejšák Petr (50)Zeppelíni Praha123
44Krása Michal (32)LFC Praha123
44Vácha Michal (36)LFC Praha123
45Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha133
46Hanzlík Radim (36)LFC Praha22
47Filip Jiří (45)EMS POŠTA Praha32
47Malý Jan (46)Dilema Praha32
48Hilar Matouš (44)AFK Kepler Praha42
48Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha42
49Marášek Pavel (32)NOTOR DEVILS PRAHA62
49Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha62
49Řezáč Michal (37)EMS POŠTA Praha62
50Bradáč Oldřich (50)Zeppelíni Praha82
51Rolfes Petr (50)Dilema Praha92
52Starec František (35)LFC Praha102
53Hamrle Martin (42)UTAX Praha112
53Vlasák Petr (54)AFK Kepler Praha112
54Nouzák Daniel (30)JIŽNÍ BRONX Praha132
54Pospíchal Karel (30)JIŽNÍ BRONX Praha132
54Tuláček Petr (39)UTAX Praha132
55Lukeš Milan (34)BOCA SENIORS Praha11
56Buchal Rudolf (46)LOKO Vršovice Praha "B"21
56Rudiš Jan (56)AFK Kepler Praha21
56Sosna Petr (40)BOCA SENIORS Praha21
57Šafránek Roman (41)JIŽNÍ BRONX Praha31
58Knotek Milan (60)FC Debakl Praha41
58Vorel Ondřej (29)UTAX Praha41
59Culek David (36)UTAX Praha51
59Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha51
59Mikšovský Milan (42)ALIEN Praha51
59Pospíšil Jan (40)Dilema Praha51
60Matějů Pavel (39)NOTOR DEVILS PRAHA61
61Zimek Ladislav (52)LOKO Vršovice Praha "B"71
62Jareš Karel (43)UTAX Praha81
62Šalplachta Tomáš (37)ALIEN Praha81
63Hloušek Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha111
63Soukup Pavel (55)AFK Kepler Praha111
63Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha111
63Trajhan Lukáš (41)JIŽNÍ BRONX Praha111
64Sodomka Jan (43)Zeppelíni Praha121
64Svoboda Martin (35)LFC Praha121
65Macák Pavel (50)Zeppelíni Praha131
65Pokorný Libor (56)LOKO Vršovice Praha "B"131
65Pospíchal Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha131
65Smítka Tomáš (37)UTAX Praha131
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Lebeda Jan (31)UTAX Praha8730142
2Rolfes Petr (50)Dilema Praha9420134
3Rolfes David (29)Dilema Praha11700127
4Macák Pavel (50)Zeppelíni Praha13930024
5Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha131320023
6Tuláček Petr (39)UTAX Praha13630021
7Frühauf Jiljí (42)LFC Praha101410019
8Jungwirth Roman (55)AFK Kepler Praha9720017
9Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha8620016
10Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha131110016
10Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha131110016
11Viktora Lukáš (35)LFC Praha111600016
12Cína Jan (41)ALIEN Praha131010015
13Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha11910014
14Culek David (36)UTAX Praha5320013