Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2009/2010

POŘADÍ TÝMŮ - finále skupiny A
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FC Debakl Praha550028:815
2Hroudy z Boudy Praha540119:1312
3LOKO Vršovice Praha "B"530220:199
4JUDr. Brouk Pytlík Praha520317:186
5Dilema Praha510414:213
6BOCA SENIORS Praha50058:270

POŘADÍ TÝMŮ - finále skupiny B
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JIŽNÍ BRONX Praha532013:611
2UTAX Praha531115:1410
3Zeppelíni Praha522114:118
4LFC Praha521213:127
5AGSS Přírodní vědy Praha510414:203
6EMS POŠTA Praha510415:210

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha11101074:2731
2FC Debakl Praha1170464:2921
3Hroudy z Boudy Praha1162337:3020
4LOKO Vršovice Praha "B"1153334:3618
5Dilema Praha1152430:3017
6BOCA SENIORS Praha1152431:4117
7AGSS Přírodní vědy Praha1151539:3916
8UTAX Praha1142533:4314
9JIŽNÍ BRONX Praha1132625:3711
10EMS POŠTA Praha1132637:5611
11Zeppelíni Praha1112826:425
12LFC Praha1121827:474
Křížová tabulka výsledků - základní část
- AGSS Přírodní vědy PrahaBOCA SENIORS PrahaDilema PrahaEMS POŠTA PrahaFC Debakl PrahaHroudy z Boudy PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC PrahaLOKO Vršovice Praha "B"UTAX PrahaZeppelíni Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 1:4 (1:2)3:5 (1:2)5:6 (2:4)2:1 (1:0)4:4 (2:3)5:3 (2:0)4:6 (2:4)6:2 (4:2)3:4 (2:2)3:2 (2:1)3:2 (2:0)
BOCA SENIORS Praha4:1 (2:1) - 1:5 (0:3)5:5 (2:1)2:8 (1:4)5:1 (1:0)1:2 (0:0)0:9 (0:4)3:2 (2:2)3:3 (1:1)4:3 (3:1)3:2 (2:0)
Dilema Praha5:3 (2:1)5:1 (3:0) - 5:4 (1:3)3:7 (2:5)2:1 (1:0)0:0 (0:0)1:4 (1:3)0:2 (0:0)3:1 (1:0)2:3 (1:2)4:4 (2:1)
EMS POŠTA Praha6:5 (4:2)5:5 (1:2)4:5 (3:1) - 2:11 (1:7)2:6 (1:2)4:1 (1:1)4:9 (3:4)5:1 (4:1)1:5 (1:3)3:3 (3:1)1:5 (1:4)
FC Debakl Praha1:2 (0:1)8:2 (4:1)7:3 (5:2)11:2 (7:1) - 3:4 (2:2)6:3 (2:2)4:6 (1:2)5:1 (2:1)3:4 (1:2)9:1 (3:1)7:1 (4:0)
Hroudy z Boudy Praha4:4 (3:2)1:5 (0:1)1:2 (0:1)6:2 (2:1)4:3 (2:2) - 4:2 (0:0)5:5 (1:2)4:2 (1:0)3:0 (2:0)3:4 (1:2)2:1 (1:0)
JIŽNÍ BRONX Praha3:5 (0:2)2:1 (0:0)0:0 (0:0)1:4 (1:1)3:6 (2:2)2:4 (0:0) - 1:6 (1:1)5:2 (3:1)2:2 (1:0)3:5 (2:2)3:2 (1:0)
JUDr. Brouk Pytlík Praha6:4 (4:2)9:0 (4:0)4:1 (3:1)9:4 (4:3)6:4 (2:1)5:5 (2:1)6:1 (1:1) - 7:3 (2:3)8:0 (3:0)5:4 (2:1)9:1 (3:1)
LFC Praha2:6 (2:4)2:3 (2:2)2:0 (0:0)1:5 (1:4)1:5 (1:2)2:4 (0:1)2:5 (1:3)3:7 (3:2) - 5:6 (3:3)4:4 (2:2)3:2 (1:0)
LOKO Vršovice Praha "B"4:3 (2:2)3:3 (1:1)1:3 (0:1)5:1 (3:1)4:3 (2:1)0:3 (0:2)2:2 (0:1)0:8 (0:3)6:5 (3:3) - 5:1 (3:0)4:4 (3:2)
UTAX Praha2:3 (1:2)3:4 (1:3)3:2 (2:1)3:3 (1:3)1:9 (1:3)4:3 (2:1)5:3 (2:2)4:5 (1:2)4:4 (2:2)1:5 (0:3) - 3:2 (3:1)
Zeppelíni Praha2:3 (0:2)2:3 (0:2)4:4 (1:2)5:1 (4:1)1:7 (0:4)1:2 (0:1)2:3 (0:1)1:9 (1:3)2:3 (0:1)4:4 (2:3)2:3 (1:3) -
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1EMS POŠTA Praha1638200048
2AGSS Přírodní vědy Praha1650100055
3JIŽNÍ BRONX Praha1658000058
4Dilema Praha1643300058
5Hroudy z Boudy Praha1659100064
6FC Debakl Praha1655200065
7LFC Praha1667100072
8LOKO Vršovice Praha "B"1670200080
9BOCA SENIORS Praha1658301093
10JUDr. Brouk Pytlík Praha1654501099
11UTAX Praha16896000119
12Zeppelíni Praha16705020135
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
101.11.2009 - 09:00EMS POŠTA PrahaLFC Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
201.11.2009 - 09:40UTAX PrahaLOKO Vršovice Praha "B"1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
301.11.2009 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha9:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
401.11.2009 - 11:00Hroudy z Boudy PrahaDilema Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
501.11.2009 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaFC Debakl Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
601.11.2009 - 12:20JIŽNÍ BRONX PrahaBOCA SENIORS Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
708.11.2009 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
808.11.2009 - 09:40LOKO Vršovice Praha "B"AGSS Přírodní vědy Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
908.11.2009 - 10:20LOKO Vršovice Praha "B"JUDr. Brouk Pytlík Praha0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
1008.11.2009 - 11:00EMS POŠTA PrahaUTAX Praha3:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1108.11.2009 - 11:40EMS POŠTA PrahaZeppelíni Praha1:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
1208.11.2009 - 12:20UTAX PrahaZeppelíni Praha3:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1308.11.2009 - 13:00JIŽNÍ BRONX PrahaDilema Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1408.11.2009 - 13:40Dilema PrahaFC Debakl Praha3:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
1508.11.2009 - 14:20JIŽNÍ BRONX PrahaFC Debakl Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
1608.11.2009 - 15:00Hroudy z Boudy PrahaBOCA SENIORS Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1708.11.2009 - 15:40BOCA SENIORS PrahaLFC Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
1808.11.2009 - 16:20Hroudy z Boudy PrahaLFC Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1922.11.2009 - 09:00EMS POŠTA PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2022.11.2009 - 09:40EMS POŠTA PrahaLOKO Vršovice Praha "B"1:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2122.11.2009 - 10:20LOKO Vršovice Praha "B"JIŽNÍ BRONX Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2222.11.2009 - 11:00LFC PrahaFC Debakl Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2322.11.2009 - 11:40FC Debakl PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
2422.11.2009 - 12:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha7:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
2522.11.2009 - 13:00UTAX PrahaHroudy z Boudy Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2622.11.2009 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
2722.11.2009 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaUTAX Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2822.11.2009 - 15:00Dilema PrahaBOCA SENIORS Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2922.11.2009 - 15:40Dilema PrahaZeppelíni Praha4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
3022.11.2009 - 16:20Zeppelíni PrahaBOCA SENIORS Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3113.12.2009 - 09:00LOKO Vršovice Praha "B"LFC Praha6:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
3213.12.2009 - 09:40LOKO Vršovice Praha "B"Zeppelíni Praha4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
3313.12.2009 - 10:20LFC PrahaZeppelíni Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3413.12.2009 - 11:00FC Debakl PrahaBOCA SENIORS Praha8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
3513.12.2009 - 11:40BOCA SENIORS PrahaUTAX Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3613.12.2009 - 12:20FC Debakl PrahaUTAX Praha9:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
3713.12.2009 - 13:00Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
3813.12.2009 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaEMS POŠTA Praha5:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
3913.12.2009 - 14:20EMS POŠTA PrahaDilema Praha4:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
4013.12.2009 - 15:00Hroudy z Boudy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
4113.12.2009 - 15:40JIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4213.12.2009 - 16:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaHroudy z Boudy Praha5:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
4320.12.2009 - 09:00FC Debakl PrahaEMS POŠTA Praha11:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
4420.12.2009 - 09:40Hroudy z Boudy PrahaEMS POŠTA Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4520.12.2009 - 10:20FC Debakl PrahaZeppelíni Praha7:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
4620.12.2009 - 11:00Hroudy z Boudy PrahaZeppelíni Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4720.12.2009 - 11:40Dilema PrahaLOKO Vršovice Praha "B"3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4820.12.2009 - 12:20BOCA SENIORS PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4920.12.2009 - 13:00Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
5020.12.2009 - 13:40BOCA SENIORS PrahaLOKO Vršovice Praha "B"3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5120.12.2009 - 14:20LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
5220.12.2009 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaUTAX Praha5:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
5320.12.2009 - 15:40LFC PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
5420.12.2009 - 16:20JIŽNÍ BRONX PrahaUTAX Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
5510.01.2010 - 09:00BOCA SENIORS PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
5610.01.2010 - 09:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaEMS POŠTA Praha9:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
5710.01.2010 - 10:20BOCA SENIORS PrahaEMS POŠTA Praha5:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
5810.01.2010 - 11:00FC Debakl PrahaLOKO Vršovice Praha "B"3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
5910.01.2010 - 11:40LOKO Vršovice Praha "B"Hroudy z Boudy Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6010.01.2010 - 12:20FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
6110.01.2010 - 13:00UTAX PrahaDilema Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
6210.01.2010 - 13:40Dilema PrahaLFC Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
6310.01.2010 - 14:20LFC PrahaUTAX Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
6410.01.2010 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
6510.01.2010 - 15:40JIŽNÍ BRONX PrahaZeppelíni Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6610.01.2010 - 16:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha3:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
6724.01.2010 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
6824.01.2010 - 09:40FC Debakl PrahaDilema Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6924.01.2010 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaBOCA SENIORS Praha7:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
7024.01.2010 - 11:00FC Debakl PrahaLOKO Vršovice Praha "B"9:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
7124.01.2010 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaBOCA SENIORS Praha5:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
7224.01.2010 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaLOKO Vršovice Praha "B"6:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
7324.01.2010 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
7424.01.2010 - 13:40UTAX PrahaZeppelíni Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
7524.01.2010 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
7624.01.2010 - 15:00UTAX PrahaEMS POŠTA Praha5:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
7724.01.2010 - 15:40JIŽNÍ BRONX PrahaLFC Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7824.01.2010 - 16:20JIŽNÍ BRONX PrahaEMS POŠTA Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
7907.02.2010 - 09:00Dilema PrahaBOCA SENIORS Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
8007.02.2010 - 09:40LOKO Vršovice Praha "B"Dilema Praha8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
8107.02.2010 - 10:20LOKO Vršovice Praha "B"BOCA SENIORS Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
8207.02.2010 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaFC Debakl Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
8307.02.2010 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaHroudy z Boudy Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
8407.02.2010 - 12:20FC Debakl PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
8507.02.2010 - 13:00Zeppelíni PrahaLFC Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
8607.02.2010 - 13:40EMS POŠTA PrahaZeppelíni Praha3:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
8707.02.2010 - 14:20EMS POŠTA PrahaLFC Praha3:6(2:1) Podrobnosti o zápasu
8807.02.2010 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaUTAX Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
8907.02.2010 - 15:40AGSS Přírodní vědy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
9007.02.2010 - 16:20UTAX PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
9121.02.2010 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaEMS POŠTA Praha4:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
9221.02.2010 - 09:35UTAX PrahaLFC Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
9321.02.2010 - 10:20JIŽNÍ BRONX PrahaZeppelíni Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9421.02.2010 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLOKO Vršovice Praha "B"1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
9521.02.2010 - 11:20Hroudy z Boudy PrahaDilema Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
9621.02.2010 - 11:40FC Debakl PrahaBOCA SENIORS Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Šifta Marek (30)FC Debakl Praha1340
2Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1638
3Kalous Ladislav (42)LOKO Vršovice Praha "B"1628
4Sirotek Alexandr (33)FC Debakl Praha1527
5Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha1424
6Marcin Patrik (38)EMS POŠTA Praha1620
7Hodánek Jaroslav (38)Hroudy z Boudy Praha1315
8Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1214
9Němý Josef (35)Hroudy z Boudy Praha1314
10Hala Jan (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha1514
10Kolísek Jiří (31)UTAX Praha1514
11Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1013
12Řezáč Michal (37)EMS POŠTA Praha1410
12Vlach Josef (38)BOCA SENIORS Praha1410
13Nouzák Daniel (30)JIŽNÍ BRONX Praha1510
14Rys Jan (39)Hroudy z Boudy Praha1610
15Říha Vladimír (30)LFC Praha119
15Sokolář Michal (42)Dilema Praha119
16Adámek Pavel (34)LFC Praha129
17Knotek Stanislav (44)BOCA SENIORS Praha169
17Švéda Leo (52)Dilema Praha169
18Zajac Jaroslav (38)EMS POŠTA Praha88
19Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha138
20Tuláček Petr (39)UTAX Praha168
21Vašák Miloslav (42)FC Debakl Praha57
22Höpfler Ondřej (35)Dilema Praha127
23Starec František (35)LFC Praha147
23Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha147
24Pospíchal Jan (41)JIŽNÍ BRONX Praha167
24Rolfes David (29)Dilema Praha167
25Lebeda Jan (31)UTAX Praha66
26Šulc-Seidl Bohdan (45)Hroudy z Boudy Praha106
27Bradáč Oldřich (50)Zeppelíni Praha126
28Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha136
29Bradna Jan (39)Hroudy z Boudy Praha156
29Podzemský Petr (45)BOCA SENIORS Praha156
30Vohnický Lukáš (30)EMS POŠTA Praha45
31Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha85
32Kozel Petr (53)LOKO Vršovice Praha "B"95
33Kment Petr (47)Dilema Praha115
34Báňa Zdeněk (41)Zeppelíni Praha125
34Jírovec Pavel (39)BOCA SENIORS Praha125
35Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha145
35Pospíchal Karel (29)JIŽNÍ BRONX Praha145
36Zanatňanský Martin (33)LFC Praha155
37Valent Luboš (28)FC Debakl Praha165
38Culek David (36)UTAX Praha44
39Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha54
40Duchek Miroslav (53)LOKO Vršovice Praha "B"74
40Tichý Jaroslav (40)EMS POŠTA Praha74
41Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha104
41Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha104
42Hamrle Martin (42)UTAX Praha124
42Kmoníček Zdeněk (50)Zeppelíni Praha124
42Pudil Miroslav (37)UTAX Praha124
43Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha144
44Svoboda Michal (35)LFC Praha164
44Tomek Jiří (42)Hroudy z Boudy Praha164
45Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha73
46Sodomka Jan (43)Zeppelíni Praha83
47Krob Ondřej (42)BOCA SENIORS Praha93
48Hloušek Jan (41)JIŽNÍ BRONX Praha103
48Mach Petr (49)Dilema Praha103
49Knotek Milan (60)FC Debakl Praha113
49Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha113
50Hrabal Petr (59)FC Debakl Praha123
50Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha123
51Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha143
51Viktora Lukáš (35)LFC Praha143
52Sirotek Miroslav (61)FC Debakl Praha163
53Valenta Jakub (31)UTAX Praha42
54Křenek Jan (30)JIŽNÍ BRONX Praha62
55Krejsa Otakar (53)JUDr. Brouk Pytlík Praha82
56Hamrle ml. Martin (23)UTAX Praha92
57Piršč Alexander (39)BOCA SENIORS Praha102
57Šuráň Jan (61)FC Debakl Praha102
57Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha102
58Ochozka Martin (48)Dilema Praha122
59Zachystal Jakub (38)UTAX Praha132
60Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha142
61Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha152
61Smolík Tomáš (41)BOCA SENIORS Praha152
62Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha162
62Smítka Tomáš (37)UTAX Praha162
62Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice Praha "B"162
62Zahradník Ladislav (35)LFC Praha162
63Blaschke Charilaos (31)FC Debakl Praha21
63Pleticha Stanislav (28)FC Debakl Praha21
64Lukeš Milan (34)BOCA SENIORS Praha41
65Gajzler Miroslav (45)Hroudy z Boudy Praha51
66Zimek Ladislav (52)LOKO Vršovice Praha "B"61
67Dvořák Petr (38)BOCA SENIORS Praha71
68Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha91
68Jašek Vladimír (60)AGSS Přírodní vědy Praha91
68Mana Martin (42)JIŽNÍ BRONX Praha91
69Dokoupil Roman (46)EMS POŠTA Praha101
70Kuželka Petr (54)Zeppelíni Praha111
70Tezner Petr (43)Dilema Praha111
71Koranda Jan (30)JIŽNÍ BRONX Praha121
71Pospíšil Jan (40)Dilema Praha121
72Bejšák Petr (50)Zeppelíni Praha141
72Macák Pavel (50)Zeppelíni Praha141
72Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha141
73Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice Praha "B"151
74Hanzlík Radim (36)LFC Praha161
74Himl Marek (49)EMS POŠTA Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha151530150
2Macák Pavel (50)Zeppelíni Praha14310128
3Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha12800128
4Tuláček Petr (39)UTAX Praha161810023
5Lukeš Milan (34)BOCA SENIORS Praha4200122
6Smítka Tomáš (37)UTAX Praha161710022
7Hamrle Martin (42)UTAX Praha121610021
8Kalous Ladislav (42)LOKO Vršovice Praha "B"161410019
9Rolfes David (29)Dilema Praha161310018
10Lebeda Jan (31)UTAX Praha6720017
11Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha16720017
12Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha141210017
13Podzemský Petr (45)BOCA SENIORS Praha151210017
14Sojka Petr (41)EMS POŠTA Praha111500015
15Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha141500015