Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348105
Unikátní: 53369
Týden: 678 / 395
Dnes: 123 / 93
Poslední:
16.12.2017 -21:16:30
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2010/2011

POŘADÍ TÝMŮ - finále skupiny A
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Hutní Projekt Praha430120:159
2JUDr. Brouk Pytlík Praha420213:126
3ELPEG "B" Praha420213:136
4Dilema Praha41129:104
5LFC Praha41128:134

POŘADÍ TÝMŮ - finále skupiny B
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Jumbo Electric Praha330018:49
2Zeppelíni Praha320110:156
3AGSS Přírodní vědy Praha31028:123
4JIŽNÍ BRONX Praha30034:90

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha990066:2227
2ELPEG "B" Praha961235:2719
3Dilema Praha951338:2916
4LFC Praha950427:2015
5Hutní Projekt Praha940528:3412
6YOUNG GUNS Praha940524:4112
7JIŽNÍ BRONX Praha922523:348
8Jumbo Electric Praha922527:368
9AGSS Přírodní vědy Praha921626:367
10Zeppelíni Praha921629:447
Křížová tabulka výsledků - základní část
- AGSS Přírodní vědy PrahaDilema PrahaELPEG "B" PrahaHutní Projekt PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaLFC PrahaYOUNG GUNS PrahaZeppelíni Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 2:6 (1:4)3:4 (2:1)0:3 (0:1)5:2 (3:2)5:7 (3:2)3:3 (3:1)1:4 (1:1)3:4 (2:3)4:3 (0:1)
Dilema Praha6:2 (4:1) - 7:1 (2:0)5:2 (2:0)3:3 (1:1)2:6 (2:2)6:5 (3:2)1:4 (0:3)3:4 (2:3)5:2 (2:1)
ELPEG "B" Praha4:3 (1:2)1:7 (0:2) - 3:2 (1:1)3:3 (2:2)4:6 (1:2)6:1 (2:1)4:2 (2:1)5:2 (3:1)5:1 (2:0)
Hutní Projekt Praha3:0 (1:0)2:5 (0:2)2:3 (1:1) - 6:2 (3:1)4:7 (3:2)1:7 (0:5)0:7 (0:6)5:0 (0:0)K5:3 (2:3)
JIŽNÍ BRONX Praha2:5 (2:3)3:3 (1:1)3:3 (2:2)2:6 (1:3) - 3:7 (2:2)2:1 (0:0)2:4 (1:2)1:3 (0:1)5:2 (1:0)
JUDr. Brouk Pytlík Praha7:5 (2:3)6:2 (2:2)6:4 (2:1)7:4 (2:3)7:3 (2:2) - 9:0 (4:0)2:0 (1:0)14:0 (3:0)8:4 (2:1)
Jumbo Electric Praha3:3 (1:3)5:6 (2:3)1:6 (1:2)7:1 (5:0)1:2 (0:0)0:9 (0:4) - 3:4 (1:3)3:1 (1:1)4:4 (3:1)
LFC Praha4:1 (1:1)4:1 (3:0)2:4 (1:2)7:0 (6:0)4:2 (2:1)0:2 (0:1)4:3 (3:1) - 0:4 (0:1)2:3 (1:0)
YOUNG GUNS Praha4:3 (3:2)4:3 (3:2)2:5 (1:3)0:5 (0:0)K3:1 (1:0)0:14 (0:3)1:3 (1:1)4:0 (1:0) - 6:7 (5:2)
Zeppelíni Praha3:4 (1:0)2:5 (1:2)1:5 (0:2)3:5 (3:2)2:5 (0:1)4:8 (1:2)4:4 (1:3)3:2 (0:1)7:6 (2:5) -
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1AGSS Přírodní vědy Praha1335100040
2Dilema Praha1347000047
3JUDr. Brouk Pytlík Praha1337200047
4ELPEG "B" Praha1339010049
5Hutní Projekt Praha1342300057
6LFC Praha1361100066
7JIŽNÍ BRONX Praha1363200073
8Zeppelíni Praha1253310078
9Jumbo Electric Praha1254520099
10YOUNG GUNS Praha11262103196
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
121.11.2010 - 09:00JIŽNÍ BRONX PrahaELPEG "B" Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
221.11.2010 - 09:40Zeppelíni PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
321.11.2010 - 10:20ELPEG "B" PrahaJumbo Electric Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
421.11.2010 - 11:00YOUNG GUNS PrahaZeppelíni Praha6:7(5:2) Podrobnosti o zápasu
521.11.2010 - 11:40Jumbo Electric PrahaHutní Projekt Praha7:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
621.11.2010 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaYOUNG GUNS Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
721.11.2010 - 13:00Hutní Projekt PrahaDilema Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
821.11.2010 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
921.11.2010 - 14:20Dilema PrahaLFC Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
1021.11.2010 - 15:00LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1128.11.2010 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
1228.11.2010 - 09:40Hutní Projekt PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:7(3:2) Podrobnosti o zápasu
1328.11.2010 - 10:20Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
1428.11.2010 - 11:00LFC PrahaHutní Projekt Praha7:0(6:0) Podrobnosti o zápasu
1528.11.2010 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha3:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1628.11.2010 - 12:20Zeppelíni PrahaLFC Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1728.11.2010 - 13:00Jumbo Electric PrahaJIŽNÍ BRONX Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
1828.11.2010 - 13:40ELPEG "B" PrahaZeppelíni Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1928.11.2010 - 14:20JIŽNÍ BRONX PrahaYOUNG GUNS Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2028.11.2010 - 15:00YOUNG GUNS PrahaELPEG "B" Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2112.12.2010 - 09:00Dilema PrahaYOUNG GUNS Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
2212.12.2010 - 09:40Jumbo Electric PrahaDilema Praha5:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2312.12.2010 - 10:20YOUNG GUNS PrahaLFC Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2412.12.2010 - 11:00Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha4:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
2512.12.2010 - 11:40LFC PrahaELPEG "B" Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2612.12.2010 - 12:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha8:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2712.12.2010 - 13:00ELPEG "B" PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
2812.12.2010 - 13:40JIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
2912.12.2010 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaHutní Projekt Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
3012.12.2010 - 15:00Hutní Projekt PrahaJIŽNÍ BRONX Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3109.01.2011 - 09:00Dilema PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3209.01.2011 - 09:40LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3309.01.2011 - 10:20Hutní Projekt PrahaZeppelíni Praha5:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
3409.01.2011 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaELPEG "B" Praha6:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
3509.01.2011 - 11:40Jumbo Electric PrahaYOUNG GUNS Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3623.01.2011 - 09:00Hutní Projekt PrahaELPEG "B" Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3723.01.2011 - 09:40ELPEG "B" PrahaDilema Praha1:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
3823.01.2011 - 10:20YOUNG GUNS PrahaHutní Projekt Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
3923.01.2011 - 11:00Dilema PrahaZeppelíni Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4023.01.2011 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaYOUNG GUNS Praha14:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4123.01.2011 - 12:20Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
4223.01.2011 - 13:00Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
4323.01.2011 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha5:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
4423.01.2011 - 14:20LFC PrahaJumbo Electric Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
4523.01.2011 - 15:00JIŽNÍ BRONX PrahaLFC Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4606.02.2011 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaELPEG "B" Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4706.02.2011 - 09:40ELPEG "B" PrahaDilema Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4806.02.2011 - 10:20LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4906.02.2011 - 11:00Dilema PrahaHutní Projekt Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
5006.02.2011 - 11:40Hutní Projekt PrahaLFC Praha3:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
5106.02.2011 - 13:00YOUNG GUNS PrahaJIŽNÍ BRONX Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
5206.02.2011 - 13:40JIŽNÍ BRONX PrahaJumbo Electric Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5306.02.2011 - 14:20YOUNG GUNS PrahaAGSS Přírodní vědy Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
5406.02.2011 - 15:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha10:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
5506.02.2011 - 15:40Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
5620.02.2011 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaHutní Projekt Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
5720.02.2011 - 09:40Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5820.02.2011 - 10:20Hutní Projekt PrahaELPEG "B" Praha7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
5920.02.2011 - 11:00LFC PrahaDilema Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
6020.02.2011 - 11:40ELPEG "B" PrahaLFC Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6120.02.2011 - 12:20Zeppelíni PrahaJIŽNÍ BRONX Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
6220.02.2011 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha4:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
6320.02.2011 - 13:40JIŽNÍ BRONX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1334
2Kuděj Jiří (25)Hutní Projekt Praha1018
3Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha1118
4Chyle Petr (33)Hutní Projekt Praha1115
5Chán Josef (35)ELPEG "B" Praha1112
6Höpfler Ondřej (35)Dilema Praha711
7Tintěra Tomáš (46)Jumbo Electric Praha1111
8Košař Jan (33)YOUNG GUNS Praha910
9Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1210
10Sokolář Michal (42)Dilema Praha89
11Doucha Martin (44)ELPEG "B" Praha139
11Hala Jan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha139
12Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha88
13Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha98
14Rolfes David (29)Dilema Praha138
15Kolařík Michal (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha67
16Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha77
17Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha87
18Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha107
19Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha127
19Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha127
20Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha46
21Trlida Svatopluk (29)YOUNG GUNS Praha76
22Kel Tomáš (29)LFC Praha116
23Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha126
24Pospíšil Jan (40)Dilema Praha136
24Říha Vladimír (31)LFC Praha136
25Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha75
26Ochozka Martin (49)Dilema Praha105
26Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha105
27Pospíchal Karel (30)JIŽNÍ BRONX Praha125
27Prchal Martin (45)Jumbo Electric Praha125
28Zahatňanský Martin (33)LFC Praha135
29Kuděj Jiří (45)Hutní Projekt Praha54
30Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha64
31Kuželka Petr (54)Zeppelíni Praha74
31Malý Jan (46)Dilema Praha74
32Senohrábek Petr (45)ELPEG "B" Praha94
33Doucha Pavel (40)ELPEG "B" Praha104
34Lochmann Jaroslav (50)ELPEG "B" Praha114
34Mana Martin (42)JIŽNÍ BRONX Praha114
34Martínek Radomír (42)ELPEG "B" Praha114
34Pospíchal Jan (42)JIŽNÍ BRONX Praha114
34Starec František (35)LFC Praha114
35Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha124
35Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha124
36Krása Michal (32)LFC Praha134
37Kriška Jiří (33)YOUNG GUNS Praha83
37Segeťa Miroslav (33)YOUNG GUNS Praha83
38Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha93
39Mach Petr (49)Dilema Praha103
40Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha123
40Zahradník Ladislav (36)LFC Praha123
41Adámek Pavel (34)LFC Praha133
42Cerman Tomáš (33)ELPEG "B" Praha12
43Rédr Jiří (27)Hutní Projekt Praha32
44Bradáč Oldřich (50)Zeppelíni Praha42
44Mrázek Jaroslav (38)ELPEG "B" Praha42
45Valoušek Richard (31)YOUNG GUNS Praha52
45Veselý Jan (39)ELPEG "B" Praha52
46Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha62
47Hanzlík Radim (36)LFC Praha82
47Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha82
48Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha92
48Sodomka Jan (43)Zeppelíni Praha92
49Koranda Jan (30)JIŽNÍ BRONX Praha102
50Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha112
50Nouzák Daniel (30)JIŽNÍ BRONX Praha112
51Vácha Michal (36)LFC Praha132
52Trnka Miroslav (62)Hutní Projekt Praha21
53Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha31
54Švéda Leo (53)Dilema Praha41
54Wurzel Břetislav (57)AGSS Přírodní vědy Praha41
55Bejšák Petr (50)Zeppelíni Praha51
56Macák Pavel (50)Zeppelíni Praha71
57Šusta Martin (50)Hutní Projekt Praha81
58Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha91
58Koretz Jan (57)Hutní Projekt Praha91
59Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha101
60Vobruba Aleš (57)Hutní Projekt Praha111
61Hykrda Jan (34)ELPEG "B" Praha131
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha121820028
2Vangeli Nikola (33)YOUNG GUNS Praha7521025
3Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha121610021
4Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha121020020
5Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha61510020
6Chyle Petr (33)Hutní Projekt Praha111410019
7Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha4801018
8Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha111210017
9Říha Vladimír (31)LFC Praha131010015
10Veselý Jan (39)ELPEG "B" Praha5301013
11Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha8301013
12Nouzák Daniel (30)JIŽNÍ BRONX Praha111300013
13Adámek Pavel (34)LFC Praha131300013
14Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha81200012
15Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha9610011