Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2011/2012

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha14140086:2942
21. FC Master Praha1482459:2826
3Jumbo Electric Praha1471636:4822
4Dilema Praha1463562:4721
5BOCA SENIORS Praha1442838:6414
6Zeppelíni Praha1434741:5713
7JIŽNÍ BRONX Praha1432935:6211
8AGSS Přírodní vědy Praha1424838:6010
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBOCA SENIORS PrahaDilema PrahaJIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaZeppelíni Praha
1. FC Master Praha - 2:0 (1:0)
7:3 (2:2)
8:2 (7:1)
9:1 (6:1)
6:6 (3:1)
3:0 (2:0)
1:0 (1:0)
3:5 (3:0)
2:3 (2:2)
3:4 (2:2)
0:1 (0:0)
10:0 (6:0)
4:2 (2:0)
1:1 (0:0)
AGSS Přírodní vědy Praha0:2 (0:1)
3:7 (2:2)
- 3:3 (2:1)
4:5 (4:1)
2:5 (0:1)
2:5 (1:2)
2:2 (1:1)
2:2 (2:0)
1:9 (0:7)
3:8 (1:3)
2:8 (0:4)
7:0 (4:0)
4:4 (1:0)
3:0 (2:0)
BOCA SENIORS Praha2:8 (1:7)
1:9 (1:6)
3:3 (1:2)
5:4 (1:4)
- 2:5 (1:3)
1:5 (0:2)
4:2 (0:0)
3:1 (2:0)
3:6 (0:3)
1:7 (0:3)
0:3 (0:1)
2:3 (0:1)
6:6 (1:4)
5:2 (3:0)
Dilema Praha6:6 (1:3)
0:3 (0:2)
5:2 (1:0)
5:2 (2:1)
5:2 (3:1)
5:1 (2:0)
- 9:3 (5:3)
10:4 (5:2)
3:6 (1:4)
3:4 (1:2)
2:2 (1:1)
1:3 (0:0)
4:5 (1:3)
4:4 (0:2)
JIŽNÍ BRONX Praha0:1 (0:1)
5:3 (0:3)
2:2 (1:1)
2:2 (0:2)
2:4 (0:0)
1:3 (0:2)
3:9 (3:5)
4:10 (2:5)
- 1:7 (0:5)
2:9 (1:5)
5:2 (2:1)
2:3 (1:0)
1:4 (1:2)
5:3 (3:2)
JUDr. Brouk Pytlík Praha3:2 (2:2)
4:3 (2:2)
9:1 (7:0)
8:3 (3:1)
6:3 (3:0)
7:1 (3:0)
6:3 (4:1)
4:3 (2:1)
7:1 (5:0)
9:2 (5:1)
- 6:1 (3:1)
5:2 (3:0)
5:1 (3:0)
7:3 (1:1)
Jumbo Electric Praha1:0 (0:0)
0:10 (0:6)
8:2 (4:0)
0:7 (0:4)
3:0 (1:0)
3:2 (1:0)
2:2 (1:1)
3:1 (0:0)
2:5 (1:2)
3:2 (0:1)
1:6 (1:3)
2:5 (0:3)
- 5:2 (4:1)
3:4 (1:2)
Zeppelíni Praha2:4 (0:2)
1:1 (0:0)
4:4 (0:1)
0:3 (0:2)
6:6 (4:1)
2:5 (0:3)
5:4 (3:1)
4:4 (2:0)
4:1 (2:1)
3:5 (2:3)
1:5 (0:3)
3:7 (1:1)
2:5 (1:4)
4:3 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1BOCA SENIORS Praha1450200060
2JUDr. Brouk Pytlík Praha1454200064
3Jumbo Electric Praha1452300067
41. FC Master Praha1471300086
5AGSS Přírodní vědy Praha1453700088
6Zeppelíni Praha14667000101
7JIŽNÍ BRONX Praha14715100106
8Dilema Praha14794100109
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
106.11.2011 - 11:00JIŽNÍ BRONX Praha1. FC Master Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
206.11.2011 - 11:40JIŽNÍ BRONX PrahaBOCA SENIORS Praha2:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
306.11.2011 - 12:20JUDr. Brouk Pytlík Praha1. FC Master Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
406.11.2011 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaBOCA SENIORS Praha6:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
506.11.2011 - 13:40Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha2:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
606.11.2011 - 14:20Zeppelíni PrahaDilema Praha5:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
706.11.2011 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
806.11.2011 - 15:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha2:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
920.11.2011 - 11:00Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
1020.11.2011 - 11:40Dilema PrahaJIŽNÍ BRONX Praha9:3(5:3) Podrobnosti o zápasu
1120.11.2011 - 12:20Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1220.11.2011 - 13:00Jumbo Electric PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1320.11.2011 - 13:40BOCA SENIORS PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1420.11.2011 - 14:20BOCA SENIORS PrahaZeppelíni Praha6:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
1520.11.2011 - 15:001. FC Master PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1620.11.2011 - 15:401. FC Master PrahaZeppelíni Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1711.12.2011 - 11:00JIŽNÍ BRONX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
1811.12.2011 - 11:40JIŽNÍ BRONX PrahaZeppelíni Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1911.12.2011 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:9(0:7) Podrobnosti o zápasu
2011.12.2011 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha4:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
2111.12.2011 - 13:401. FC Master PrahaBOCA SENIORS Praha8:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
2211.12.2011 - 14:201. FC Master PrahaDilema Praha6:6(3:1) Podrobnosti o zápasu
2311.12.2011 - 15:00Jumbo Electric PrahaBOCA SENIORS Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2411.12.2011 - 15:40Jumbo Electric PrahaDilema Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2518.12.2011 - 11:00BOCA SENIORS PrahaDilema Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2618.12.2011 - 11:40JIŽNÍ BRONX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2718.12.2011 - 12:20Dilema PrahaBOCA SENIORS Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2818.12.2011 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaJIŽNÍ BRONX Praha2:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2918.12.2011 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3018.12.2011 - 14:201. FC Master PrahaJumbo Electric Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3118.12.2011 - 15:00Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
3218.12.2011 - 15:40Jumbo Electric Praha1. FC Master Praha0:10(0:6) Podrobnosti o zápasu
3308.01.2012 - 11:00Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3408.01.2012 - 11:40Dilema PrahaZeppelíni Praha4:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
3508.01.2012 - 12:20Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha0:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
3608.01.2012 - 13:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3708.01.2012 - 13:40BOCA SENIORS PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
3808.01.2012 - 14:20BOCA SENIORS PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3908.01.2012 - 15:001. FC Master PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
4008.01.2012 - 15:401. FC Master PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:5(3:0) Podrobnosti o zápasu
4122.01.2012 - 11:00Zeppelíni Praha1. FC Master Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4222.01.2012 - 11:40Zeppelíni PrahaBOCA SENIORS Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4322.01.2012 - 12:20AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Master Praha3:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
4422.01.2012 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaBOCA SENIORS Praha4:5(4:1) Podrobnosti o zápasu
4522.01.2012 - 13:40JIŽNÍ BRONX PrahaJumbo Electric Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
4622.01.2012 - 14:20JIŽNÍ BRONX PrahaDilema Praha4:10(2:5) Podrobnosti o zápasu
4722.01.2012 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
4822.01.2012 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4905.02.2012 - 11:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5005.02.2012 - 11:40Dilema Praha1. FC Master Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5105.02.2012 - 12:20BOCA SENIORS PrahaJumbo Electric Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5205.02.2012 - 13:00BOCA SENIORS Praha1. FC Master Praha1:9(1:6) Podrobnosti o zápasu
5305.02.2012 - 13:40Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5405.02.2012 - 14:20Zeppelíni PrahaJIŽNÍ BRONX Praha3:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
5505.02.2012 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha8:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
5605.02.2012 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaJIŽNÍ BRONX Praha9:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Pařízek Pavel (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha1436
2Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1422
3Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha1018
4Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1017
5Chyle Petr (33)1. FC Master Praha813
6Schiller Josef (56)1. FC Master Praha1212
7Rolfes David (29)Dilema Praha1412
8Gálik Lubomír (49)BOCA SENIORS Praha1211
9Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1411
9Ochozka Martin (48)Dilema Praha1411
10Sokolář Michal (42)Dilema Praha810
11Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha1010
12Ondica Michal (36)JIŽNÍ BRONX Praha1410
12Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha1410
13Kment Petr (47)Dilema Praha128
14Jírovec Pavel (39)BOCA SENIORS Praha148
15Žižka Ladislav (33)Jumbo Electric Praha67
16Hala Jan (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha107
16Horák František (47)1. FC Master Praha107
16Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha107
17Höpfler Ondřej (35)Dilema Praha86
18Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha106
18Knotek Stanislav (44)BOCA SENIORS Praha106
18Tintěra Tomáš (46)Jumbo Electric Praha106
19Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha126
19Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha126
19Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha126
20Mráz Martin (35)BOCA SENIORS Praha146
20Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha146
21Mana Martin (42)JIŽNÍ BRONX Praha105
22Nouzák Daniel (30)JIŽNÍ BRONX Praha125
23Křivka Martin (27)Dilema Praha145
24Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha124
25Pospíchal Karel (29)JIŽNÍ BRONX Praha134
26Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha144
26Kerda Michal (28)Dilema Praha144
26Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha144
27Poduška Václav (52)1. FC Master Praha63
28Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha83
29Hlynka Zbyněk (34)BOCA SENIORS Praha123
29Lojín ml. Václav (36)1. FC Master Praha123
29Pospíšil Jan (40)Dilema Praha123
30Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha133
31Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha143
31Šulc Ondřej (25)Zeppelíni Praha143
32Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha22
32Malý Jan (46)Dilema Praha22
33Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha62
33Kuželka Petr (54)Zeppelíni Praha62
33Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha62
33Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha62
34Krejsa Otakar (53)JUDr. Brouk Pytlík Praha82
34Prchal Martin (44)Jumbo Electric Praha82
35Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha102
36Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha122
37Cipra Jiří (38)BOCA SENIORS Praha142
38Kmoníček Zdeněk (50)Zeppelíni Praha31
39Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha41
39Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha41
40Dvořák Petr (38)BOCA SENIORS Praha61
41Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha81
41Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha81
42Lojín Václav (61)1. FC Master Praha101
43Pospíchal Jan (41)JIŽNÍ BRONX Praha111
44Jašek Vladimír (60)AGSS Přírodní vědy Praha121
44Mach Petr (49)Dilema Praha121
44Selichar Aleš (35)BOCA SENIORS Praha121
44Sodomka Jan (43)Zeppelíni Praha121
45Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Kerda Michal (28)Dilema Praha142401034
2Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha141330028
3Pospíchal Radek (43)JIŽNÍ BRONX Praha141820028
4Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha121720027
5Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha101620026
6Ondica Michal (36)JIŽNÍ BRONX Praha141101021
7Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha141120021
8Huráb Petr (41)JIŽNÍ BRONX Praha101310018
9Křivka Martin (27)Dilema Praha141310018
10Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha141210017
10Jírovec Pavel (39)BOCA SENIORS Praha141210017
11Rolfes David (29)Dilema Praha141110016
12Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha121600016
13Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha131010015
14Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha141010015