Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341730
Unikátní: 52264
Týden: 164 / 99
Dnes: 39 / 28
Poslední:
18.10.2017 -16:17:56
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2012/2013

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Master Praha201811100:4155
2JUDr. Brouk Pytlík Praha201325102:6041
3Zeppelíni Praha20112770:5735
4Jumbo Electric Praha20531262:9318
5AGSS Přírodní vědy Praha20411556:9613
6Dilema Praha20411553:9613
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaDilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaZeppelíni Praha
1. FC Master Praha - 4:1 (1:1)
6:3 (3:2)
6:1 (2:1)
8:2 (4:1)
4:3 (2:1)
7:2 (3:1)
6:1 (4:0)
6:1 (4:0)
3:1 (0:0)
2:1 (0:0)
0:5 (0:1)
6:5 (2:2)
6:1 (2:1)
3:1 (1:0)
10:3 (5:1)
5:2 (3:1)
2:2 (2:1)
5:2 (2:1)
6:1 (3:0)
5:3 (2:2)
AGSS Přírodní vědy Praha1:4 (1:1)
3:6 (2:3)
1:6 (1:2)
2:8 (1:4)
- 4:1 (1:1)
5:3 (2:2)
3:2 (1:1)
3:4 (1:2)
2:12 (1:3)
3:4 (1:2)
0:5 (0:2)
3:5 (2:3)
7:2 (5:1)
6:7 (4:3)
4:4 (0:1)
1:3 (0:1)
0:3 (0:2)
3:6 (1:2)
1:4 (1:0)
4:7 (2:4)
Dilema Praha3:4 (1:2)
2:7 (1:3)
1:6 (0:4)
1:6 (0:4)
1:4 (1:1)
3:5 (2:2)
2:3 (1:1)
4:3 (2:1)
- 2:8 (2:2)
3:4 (2:2)
2:5 (1:2)
4:10 (1:6)
2:5 (1:1)
2:2 (1:1)
6:4 (1:1)
4:3 (0:2)
4:6 (1:2)
2:5 (1:2)
3:1 (1:0)
2:5 (1:2)
JUDr. Brouk Pytlík Praha1:3 (0:0)
1:2 (0:0)
5:0 (1:0)
5:6 (2:2)
12:2 (3:1)
4:3 (2:1)
5:0 (2:0)
5:3 (3:2)
8:2 (2:2)
4:3 (2:2)
5:2 (2:1)
10:4 (6:1)
- 4:7 (1:3)
10:4 (4:3)
6:3 (4:2)
4:4 (3:2)
3:3 (2:2)
4:2 (2:1)
6:2 (4:1)
0:5 (0:1)
Jumbo Electric Praha1:6 (1:2)
1:3 (0:1)
3:10 (1:5)
2:5 (1:3)
2:7 (1:5)
7:6 (3:4)
4:4 (1:0)
3:1 (1:0)
5:2 (1:1)
2:2 (1:1)
4:6 (1:1)
3:4 (2:0)
7:4 (3:1)
4:10 (3:4)
3:6 (2:4)
4:4 (2:3)
- 3:2 (3:1)
1:4 (1:2)
1:2 (0:0)
2:5 (0:2)
Zeppelíni Praha2:2 (1:2)
2:5 (1:2)
1:6 (0:3)
3:5 (2:2)
3:0 (2:0)
6:3 (2:1)
4:1 (0:1)
7:4 (4:2)
6:4 (2:1)
5:2 (2:1)
1:3 (0:1)
5:2 (2:1)
3:3 (2:2)
2:4 (1:2)
2:6 (1:4)
5:0 (1:0)
2:3 (1:3)
4:1 (2:1)
2:1 (0:0)
5:2 (2:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1AGSS Přírodní vědy Praha2076210096
2JUDr. Brouk Pytlík Praha206810000118
3Jumbo Electric Praha20926000122
4Zeppelíni Praha20935100128
51. FC Master Praha20965200141
6Dilema Praha201019100156
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
109.11.2012 - 19:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha12:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
209.11.2012 - 19:40Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
309.11.2012 - 20:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
409.11.2012 - 21:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
509.11.2012 - 21:40Zeppelíni Praha1. FC Master Praha2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
609.11.2012 - 22:201. FC Master PrahaDilema Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
718.11.2012 - 13:00Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
818.11.2012 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
918.11.2012 - 14:20Dilema Praha1. FC Master Praha2:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
1018.11.2012 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1118.11.2012 - 15:401. FC Master PrahaJumbo Electric Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1218.11.2012 - 16:20Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha2:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
1309.12.2012 - 13:00Jumbo Electric Praha1. FC Master Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1409.12.2012 - 13:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:7(1:5) Podrobnosti o zápasu
1509.12.2012 - 14:201. FC Master PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1609.12.2012 - 15:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1709.12.2012 - 15:40Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:8(2:2) Podrobnosti o zápasu
1809.12.2012 - 16:20Dilema PrahaZeppelíni Praha4:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1916.12.2012 - 17:00Zeppelíni PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2016.12.2012 - 17:40Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2116.12.2012 - 18:20Jumbo Electric PrahaDilema Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2216.12.2012 - 19:00JUDr. Brouk Pytlík Praha1. FC Master Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2316.12.2012 - 19:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha6:7(4:3) Podrobnosti o zápasu
2416.12.2012 - 20:201. FC Master PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2506.01.2013 - 13:001. FC Master PrahaZeppelíni Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2606.01.2013 - 13:40Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2706.01.2013 - 14:20AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Master Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2806.01.2013 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha10:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
2906.01.2013 - 15:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha5:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3006.01.2013 - 16:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3113.01.2013 - 09:00Dilema Praha1. FC Master Praha1:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
3213.01.2013 - 09:401. FC Master PrahaZeppelíni Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3313.01.2013 - 10:20Jumbo Electric PrahaDilema Praha4:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
3413.01.2013 - 11:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3513.01.2013 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha6:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
3613.01.2013 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3720.01.2013 - 13:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3820.01.2013 - 13:40Jumbo Electric Praha1. FC Master Praha3:10(1:5) Podrobnosti o zápasu
3920.01.2013 - 14:001. FC Master PrahaDilema Praha6:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
4020.01.2013 - 14:20Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
4120.01.2013 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
4220.01.2013 - 16:20AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4303.02.2013 - 13:00Zeppelíni PrahaDilema Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4403.02.2013 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4503.02.2013 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha4:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
4603.02.2013 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík Praha1. FC Master Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4703.02.2013 - 15:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha4:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
4803.02.2013 - 16:201. FC Master PrahaJumbo Electric Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
4917.02.2013 - 13:00AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Master Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
5017.02.2013 - 13:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5117.02.2013 - 14:201. FC Master PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
5217.02.2013 - 15:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha4:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5317.02.2013 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
5417.02.2013 - 16:20Dilema PrahaZeppelíni Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
5524.02.2013 - 13:00Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:10(1:6) Podrobnosti o zápasu
5624.02.2013 - 13:40Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5724.02.2013 - 14:20Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
5824.02.2013 - 15:001. FC Master PrahaAGSS Přírodní vědy Praha8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
5924.02.2013 - 15:40Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
6024.02.2013 - 16:20Zeppelíni Praha1. FC Master Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha2026
2Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha1425
3Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1220
4Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha2019
5Pařízek Pavel (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha1118
6Vidman Martin (47)1. FC Master Praha1217
7Hejzlar Jiří (26)Zeppelíni Praha1617
8Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha1817
9Schiller Josef (56)1. FC Master Praha1314
10Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1814
11Chyle Petr (33)1. FC Master Praha1212
12Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha1312
13Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1411
13Křivka Martin (27)Dilema Praha1411
13Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha1411
14Blumenkrit Matěj (26)1. FC Master Praha1811
15Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha1510
16Šindler Jan (25)Zeppelíni Praha1610
16Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha1610
17Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha109
18Horák František (47)1. FC Master Praha189
19Lojín ml. Václav (36)1. FC Master Praha148
19Pospíšil Jan (40)Dilema Praha148
20Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha208
21Hala Jan (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha147
22Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha177
23Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha187
23Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha187
24Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha86
25Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha146
26Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha186
26Rolfes David (29)Dilema Praha186
27Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha206
28Höpfler Ondřej (35)Dilema Praha105
29Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha185
30Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha94
31Poduška Václav (52)1. FC Master Praha114
32Mach Petr (49)Dilema Praha144
33Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha154
34Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha204
35Sokolář Michal (42)Dilema Praha43
36Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha83
37Ochozka Martin (48)Dilema Praha103
38Dzik Martin (48)Jumbo Electric Praha143
39Hazmuka Jaromír (25)Zeppelíni Praha183
40Lojín Václav (61)1. FC Master Praha203
41Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha122
42Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha142
43Tezner Petr (43)Dilema Praha81
44Kment Petr (47)Dilema Praha121
45Kerda Michal (28)Dilema Praha161
45Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha161
45Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha161
46Burda Petr (55)1. FC Master Praha201
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha201911034
2Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha152401034
3Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha141730032
4Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha161021030
5Křivka Martin (27)Dilema Praha142020030
6Rolfes David (29)Dilema Praha181430029
7Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha181501025
8Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha201320023
9Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha121220022
10Hala Jan (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha141120021
11Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha171610021
12Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha181610021
13Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha141510020
14Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha20920019
15Horák František (47)1. FC Master Praha18820018