Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348107
Unikátní: 53369
Týden: 680 / 397
Dnes: 125 / 95
Poslední:
16.12.2017 -21:30:57
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2013/2014

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1SG Metro Praha16122263:3638
2BC KLADNO 9516111484:5434
3FK ADRIA DOBŘÍČ „B“16102488:7232
4Traktor Praha16101567:5431
5AGSS Přírodní vědy Praha1662876:7920
6LFC Praha16511045:6016
7Jumbo Electric Praha1643948:5715
8Dilema Praha16411144:8113
9Zeppelíni Praha16231155:779
Křížová tabulka výsledků
- AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric PrahaLFC PrahaSG Metro PrahaTraktor PrahaZeppelíni Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 5:7 (3:3)
2:5 (0:2)
8:3 (5:0)
7:2 (4:0)
4:8 (2:6)
3:7 (1:4)
4:4 (2:1)
4:7 (1:2)
5:2 (3:1)
4:6 (0:4)
5:2 (1:0)
3:6 (3:2)
2:4 (0:1)
6:5 (2:4)
6:6 (0:3)
8:5 (2:3)
BC KLADNO 957:5 (3:3)
5:2 (2:0)
- 3:7 (1:1)
6:1 (2:1)
10:5 (6:2)
4:7 (2:3)
4:1 (2:1)
7:4 (4:4)
8:2 (7:1)
5:1 (2:1)
7:3 (3:1)
0:1 (0:1)
4:5 (2:1)
5:5 (1:3)
4:3 (2:2)
5:2 (1:1)
Dilema Praha3:8 (0:5)
2:7 (0:4)
7:3 (1:1)
1:6 (1:2)
- 5:3 (2:1)
3:10 (2:6)
2:8 (1:4)
2:1 (0:0)
2:0 (1:0)
2:6 (0:4)
2:5 (1:3)
2:4 (0:3)
2:4 (1:1)
4:7 (3:5)
3:7 (0:5)
2:2 (2:1)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“8:4 (6:2)
7:3 (4:1)
5:10 (2:6)
7:4 (3:2)
3:5 (1:2)
10:3 (6:2)
- 5:5 (1:3)
6:3 (2:0)
6:5 (3:3)
5:2 (5:1)
0:3 (0:0)
3:3 (3:1)
2:5 (0:2)
6:5 (5:2)
6:5 (3:2)
9:7 (4:4)
Jumbo Electric Praha4:4 (1:2)
7:4 (2:1)
1:4 (1:2)
4:7 (4:4)
8:2 (4:1)
1:2 (0:0)
5:5 (3:1)
3:6 (0:2)
- 0:4 (0:4)
3:4 (2:0)
1:4 (0:3)
2:2 (0:1)
0:3 (0:0)
1:4 (0:3)
2:1 (1:1)
6:1 (4:1)
LFC Praha2:5 (1:3)
6:4 (4:0)
2:8 (1:7)
1:5 (1:2)
0:2 (0:1)
6:2 (4:0)
5:6 (3:3)
2:5 (1:5)
4:0 (4:0)
4:3 (0:2)
- 0:4 (0:0)
2:5 (1:2)
2:4 (0:2)
3:4 (1:2)
2:2 (0:2)
4:1 (0:0)
SG Metro Praha2:5 (0:1)
6:3 (2:3)
3:7 (1:3)
1:0 (1:0)
5:2 (3:1)
4:2 (3:0)
3:0 (0:0)
3:3 (1:3)
4:1 (3:0)
2:2 (1:0)
4:0 (0:0)
5:2 (2:1)
- 4:3 (3:2)
5:1 (3:1)
7:4 (3:4)
5:1 (1:1)
Traktor Praha4:2 (1:0)
5:6 (4:2)
5:4 (1:2)
5:5 (3:1)
4:2 (1:1)
7:4 (5:3)
5:2 (2:0)
5:6 (2:5)
3:0 (0:0)
4:1 (3:0)
4:2 (2:0)
4:3 (2:1)
3:4 (2:3)
1:5 (1:3)
- 5:2 (3:1)
3:6 (1:2)
Zeppelíni Praha6:6 (3:0)
5:8 (3:2)
3:4 (2:2)
2:5 (1:1)
7:3 (5:0)
2:2 (1:2)
5:6 (2:3)
7:9 (4:4)
1:2 (1:1)
1:6 (1:4)
2:2 (2:0)
1:4 (0:0)
4:7 (4:3)
1:5 (1:1)
2:5 (1:3)
6:3 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1630200040
2AGSS Přírodní vědy Praha1648200058
3Zeppelíni Praha1653400073
4LFC Praha1659300074
5Dilema Praha1646410076
6SG Metro Praha1657410087
7Jumbo Electric Praha1662700097
8BC KLADNO 9516609000105
9Traktor Praha16677100112
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
102.11.2013 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AGSS Přírodní vědy Praha8:4(6:2) Podrobnosti o zápasu
202.11.2013 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BC KLADNO 955:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
303.11.2013 - 09:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
403.11.2013 - 09:40Dilema PrahaSG Metro Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
503.11.2013 - 10:20Jumbo Electric PrahaSG Metro Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
603.11.2013 - 11:00Zeppelíni PrahaTraktor Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
703.11.2013 - 11:40Traktor PrahaLFC Praha4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
803.11.2013 - 12:20Zeppelíni PrahaLFC Praha2:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
903.11.2013 - 14:20BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha7:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2013 - 09:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2013 - 09:40Traktor PrahaSG Metro Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2013 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Traktor Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2013 - 11:00Zeppelíni PrahaDilema Praha7:3(5:0) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2013 - 11:40Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:6(3:0) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2013 - 12:20Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2013 - 13:00BC KLADNO 95LFC Praha8:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
1717.11.2013 - 13:40Jumbo Electric PrahaLFC Praha0:4(0:4) Podrobnosti o zápasu
1817.11.2013 - 14:20Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 951:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1901.12.2013 - 09:00Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2001.12.2013 - 09:40Zeppelíni PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2101.12.2013 - 10:20Jumbo Electric PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
2201.12.2013 - 11:00SG Metro PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
2301.12.2013 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
2401.12.2013 - 12:20SG Metro PrahaLFC Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2501.12.2013 - 13:00Traktor PrahaDilema Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2601.12.2013 - 13:40BC KLADNO 95Dilema Praha3:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
2701.12.2013 - 14:20BC KLADNO 95Traktor Praha4:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2815.12.2013 - 09:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dilema Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2915.12.2013 - 09:40Dilema PrahaLFC Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3015.12.2013 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha6:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
3115.12.2013 - 11:00Jumbo Electric PrahaTraktor Praha0:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3215.12.2013 - 11:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3315.12.2013 - 12:20Traktor PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
3415.12.2013 - 13:00Zeppelíni PrahaBC KLADNO 953:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3515.12.2013 - 13:40Zeppelíni PrahaSG Metro Praha4:7(4:3) Podrobnosti o zápasu
3615.12.2013 - 14:20BC KLADNO 95SG Metro Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3712.01.2014 - 09:00Traktor PrahaZeppelíni Praha3:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
3812.01.2014 - 09:40LFC PrahaZeppelíni Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3912.01.2014 - 10:20LFC PrahaTraktor Praha3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4012.01.2014 - 11:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4112.01.2014 - 11:40SG Metro PrahaJumbo Electric Praha2:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
4212.01.2014 - 12:20SG Metro PrahaDilema Praha4:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
4312.01.2014 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
4412.01.2014 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 952:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4512.01.2014 - 14:20BC KLADNO 95FK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
4626.01.2014 - 09:00LFC PrahaBC KLADNO 951:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
4726.01.2014 - 09:40BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha7:4(4:4) Podrobnosti o zápasu
4826.01.2014 - 10:20LFC PrahaJumbo Electric Praha4:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
4926.01.2014 - 11:00SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
5026.01.2014 - 11:40Traktor PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:6(2:5) Podrobnosti o zápasu
5126.01.2014 - 12:20SG Metro PrahaTraktor Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
5226.01.2014 - 13:00Dilema PrahaZeppelíni Praha2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5326.01.2014 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha7:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
5426.01.2014 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha8:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
5509.02.2014 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaSG Metro Praha3:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
5609.02.2014 - 09:40LFC PrahaSG Metro Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
5709.02.2014 - 10:20LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:4(4:0) Podrobnosti o zápasu
5809.02.2014 - 11:00Dilema PrahaTraktor Praha4:7(3:5) Podrobnosti o zápasu
5909.02.2014 - 11:40Traktor PrahaBC KLADNO 955:5(3:1) Podrobnosti o zápasu
6009.02.2014 - 12:20Dilema PrahaBC KLADNO 951:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
6109.02.2014 - 13:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha6:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
6209.02.2014 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric Praha6:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
6309.02.2014 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Zeppelíni Praha9:7(4:4) Podrobnosti o zápasu
6423.02.2014 - 09:00BC KLADNO 95Zeppelíni Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6523.02.2014 - 09:40SG Metro PrahaBC KLADNO 951:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
6623.02.2014 - 10:20SG Metro PrahaZeppelíni Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
6723.02.2014 - 11:00LFC PrahaDilema Praha6:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
6823.02.2014 - 11:40Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
6923.02.2014 - 12:20LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5(1:5) Podrobnosti o zápasu
7023.02.2014 - 13:00Traktor PrahaJumbo Electric Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
7123.02.2014 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaTraktor Praha6:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
7223.02.2014 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha4:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1227
2Minas Michal (39)BC KLADNO 951023
3Trš Lukáš (31)SG Metro Praha1422
4Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1021
5Peteřík David (30)BC KLADNO 951619
5Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha1619
6Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1618
6Ouda Martin (43)BC KLADNO 951618
7Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha1216
8Hejzlar Jiří (26)Zeppelíni Praha1415
8Říha Vladimír (31)LFC Praha1415
9Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha1413
9Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha1413
10ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1612
11Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1011
12Doležal Lukáš (37)Traktor Praha1411
12Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha1411
13Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha1611
14Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1410
15Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha1610
16Barták Tomáš (42)SG Metro Praha149
17Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“48
18ADRIA "A" - 2 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“108
18Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha108
19Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha148
19Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha148
20Krása Michal (32)LFC Praha168
21Křivka Martin (27)Dilema Praha107
22Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha127
22Roulich Jan (33)BC KLADNO 95127
23Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha147
23Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha147
24Fremund Filip (49)Traktor Praha167
25Šlik Libor (39)BC KLADNO 95106
26Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha116
27Ježek Petr (28)Dilema Praha126
28Češpivo Jan (33)SG Metro Praha146
28Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha146
29Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha85
29Procházka Pavel (51)Zeppelíni Praha85
30Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha135
31Kubát Jan (31)SG Metro Praha145
31Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha145
32Stern Tomáš (37)LFC Praha165
33Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha44
34Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9564
35Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha84
36Dombi Karel (25)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“104
36Hazmuka Jaromír (25)Zeppelíni Praha104
36Kment Petr (47)Dilema Praha104
37Rolfes David (29)Dilema Praha144
37Starec František (35)LFC Praha144
38Borovička Michal (43)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“23
39Haisl Tomáš (28)Dilema Praha63
40Dzik Martin (48)Jumbo Electric Praha103
40Honců Marek (38)SG Metro Praha103
40Pospíšil Jan (40)Dilema Praha103
41Holkup Josef (33)Traktor Praha123
42Bošanský Pavel (37)LFC Praha143
42Hanzík Jakub (31)SG Metro Praha143
42Svoboda Michal (35)LFC Praha143
42Zahradník Ladislav (36)LFC Praha143
43Brabec Petr (48)BC KLADNO 95153
44Roháč Matěj (23)BC KLADNO 9542
45Kolařík Michal (33)SG Metro Praha82
45Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha82
46Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha102
47Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha142
47Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha142
47Spurný Josef (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“142
48Kapek Robert (33)SG Metro Praha21
48Nemrava Petr (28)AGSS Přírodní vědy Praha21
48Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9521
49Malý Jan (46)Dilema Praha41
50Mach Petr (49)Dilema Praha61
50Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha61
51Ochozka Martin (49)Dilema Praha81
51Papež David (30)LFC Praha81
51Papež David (30)LFC Praha81
52Havelka Martin (32)BC KLADNO 95101
52Hejduk Tomáš (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“101
52Kejha Jan (35)LFC Praha101
52Modlík Jan (31)SG Metro Praha101
52Ošlejšek Petr (54)Traktor Praha101
53Kerda Michal (28)Dilema Praha121
54Šebek Jan (30)Traktor Praha141
55Vácha Michal (36)LFC Praha161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Roulich Jan (33)BC KLADNO 95121820028
2Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha141910024
3Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha141320023
4Křivka Martin (27)Dilema Praha10711022
5Holkup Josef (33)Traktor Praha121201022
6Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha121120021
7Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha16530020
8Minas Michal (39)BC KLADNO 9510820018
9Peteřík David (30)BC KLADNO 9516820018
10Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha141310018
10Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha141310018
11Ježek Petr (28)Dilema Praha121210017
12Říha Vladimír (31)LFC Praha141700017
13Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha141110016
14Dzik Martin (48)Jumbo Electric Praha10910014