Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2014/2015

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Dřeváci181611116:2849
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“181341120:6243
3Jumbo Electric Praha18103586:6333
4Traktor Praha18101789:5631
5RSC Modřany Praha18801058:7624
6AGSS Přírodní vědy Praha1863963:8321
7LFC Praha18601239:7018
8Zeppelíni Praha18601251:8618
9JUDr. Brouk Pytlík Praha18441054:9116
10Dilema Praha18301550:1119
Křížová tabulka výsledků
- AGSS Přírodní vědy PrahaDilema PrahaDřeváciFK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaLFC PrahaRSC Modřany PrahaTraktor PrahaZeppelíni Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 8:2 (4:1)
8:5 (3:3)
2:9 (0:4)
1:9 (1:4)
4:6 (3:4)
2:7 (1:3)
4:4 (2:2)
2:2 (1:1)
3:7 (1:5)
1:7 (1:2)
4:3 (2:2)
4:3 (3:1)
1:2 (1:0)
9:2 (5:1)
1:7 (0:2)
3:3 (2:1)
1:4 (0:3)
5:1 (3:0)
Dilema Praha2:8 (1:4)
5:8 (3:3)
- 2:5 (0:3)
0:10 (0:4)
5:9 (2:4)
3:8 (2:5)
6:5 (2:2)
2:5 (1:2)
3:7 (2:4)
3:7 (1:3)
1:6 (0:3)
1:3 (0:0)
6:3 (4:1)
4:3 (1:0)
3:6 (2:2)
0:5 (0:0)
1:6 (1:4)
3:7 (1:1)
Dřeváci9:2 (4:0)
9:1 (4:1)
5:2 (3:0)
10:0 (4:0)
- 4:4 (2:1)
3:4 (0:2)
6:0 (1:0)
9:0 (2:0)
12:0 (2:0)
5:1 (2:1)
7:1 (4:1)
4:0 (3:0)
5:2 (3:0)
9:2 (4:1)
5:1 (4:0)
4:3 (2:1)
3:2 (1:0)
7:3 (5:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:4 (4:3)
7:2 (3:1)
9:5 (4:2)
8:3 (5:2)
4:4 (1:2)
4:3 (2:0)
- 14:2 (8:0)
5:5 (2:2)
3:3 (1:2)
5:5 (2:2)
3:0 (1:0)
4:3 (1:2)
5:7 (5:2)
7:3 (4:2)
5:4 (2:2)
12:5 (6:3)
8:3 (4:2)
11:1 (6:1)
JUDr. Brouk Pytlík Praha4:4 (2:2)
2:2 (1:1)
5:6 (2:2)
5:2 (2:1)
0:6 (0:1)
0:9 (0:2)
2:14 (0:8)
5:5 (2:2)
- 6:1 (2:1)
5:5 (1:1)
3:4 (2:1)
5:3 (2:2)
0:3 (0:3)
6:3 (3:2)
1:6 (0:3)
2:11 (1:4)
0:3 (0:1)
3:4 (1:2)
Jumbo Electric Praha7:3 (5:1)
7:1 (2:1)
7:3 (4:2)
7:3 (3:1)
0:12 (0:2)
1:5 (1:2)
3:3 (2:1)
5:5 (2:2)
1:6 (1:2)
5:5 (1:1)
- 5:1 (3:0)
5:0 (1:0)
5:2 (3:0)
4:5 (4:2)
2:5 (2:4)
4:3 (1:1)
7:1 (2:1)
11:0 (4:0)
LFC Praha3:4 (2:2)
3:4 (1:3)
6:1 (3:0)
3:1 (0:0)
1:7 (1:4)
0:4 (0:3)
0:3 (0:1)
3:4 (2:1)
4:3 (1:2)
3:5 (2:2)
1:5 (0:3)
0:5 (0:1)
- 1:4 (1:1)
3:1 (1:0)
0:4 (0:2)
0:9 (0:3)
3:2 (2:1)
5:4 (0:3)
RSC Modřany Praha2:1 (0:1)
2:9 (1:5)
3:6 (1:4)
3:4 (0:1)
2:5 (0:3)
2:9 (1:4)
7:5 (2:5)
3:7 (2:4)
3:0 (3:0)
3:6 (2:3)
2:5 (0:3)
5:4 (2:4)
4:1 (1:1)
1:3 (0:1)
- 4:3 (1:3)
5:3 (1:1)
2:3 (1:1)
5:2 (2:0)
Traktor Praha7:1 (2:0)
3:3 (1:2)
6:3 (2:2)
5:0 (0:0)
1:5 (0:4)
3:4 (1:2)
4:5 (2:2)
5:12 (3:6)
6:1 (3:0)
11:2 (4:1)
5:2 (4:2)
3:4 (1:1)
4:0 (2:0)
9:0 (3:0)
3:4 (3:1)
3:5 (1:1)
- 7:4 (2:2)
4:1 (1:1)
Zeppelíni Praha4:1 (3:0)
1:5 (0:3)
6:1 (4:1)
7:3 (1:1)
2:3 (0:1)
3:7 (0:5)
3:8 (2:4)
1:11 (1:6)
3:0 (1:0)
4:3 (2:1)
1:7 (1:2)
0:11 (0:4)
2:3 (1:2)
4:5 (3:0)
3:2 (1:1)
2:5 (0:2)
4:7 (2:2)
1:4 (1:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1827200037
2AGSS Přírodní vědy Praha1845100050
3RSC Modřany Praha1836300051
4Dilema Praha1851100056
5LFC Praha1861000061
6JUDr. Brouk Pytlík Praha1850300065
7Dřeváci1846410076
8Zeppelíni Praha1862300077
9Jumbo Electric Praha1861400081
10Traktor Praha18805100115
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
116.11.2014 - 09:00Dilema PrahaZeppelíni Praha1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
216.11.2014 - 09:40LFC PrahaDilema Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
316.11.2014 - 10:20Zeppelíni PrahaRSC Modřany Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
416.11.2014 - 11:00Traktor PrahaLFC Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
516.11.2014 - 11:40RSC Modřany PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:5(2:5) Podrobnosti o zápasu
616.11.2014 - 12:20DřeváciTraktor Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
716.11.2014 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AGSS Přírodní vědy Praha6:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
816.11.2014 - 13:40Jumbo Electric PrahaDřeváci0:12(0:2) Podrobnosti o zápasu
916.11.2014 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
1016.11.2014 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1130.11.2014 - 09:00Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:3(5:1) Podrobnosti o zápasu
1230.11.2014 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1330.11.2014 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaDřeváci2:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
1430.11.2014 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:14(0:8) Podrobnosti o zápasu
1530.11.2014 - 11:40DřeváciRSC Modřany Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1630.11.2014 - 12:20LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1730.11.2014 - 13:00RSC Modřany PrahaDilema Praha3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
1830.11.2014 - 13:40Zeppelíni PrahaLFC Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1930.11.2014 - 14:20Dilema PrahaTraktor Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2030.11.2014 - 15:00Traktor PrahaZeppelíni Praha7:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2114.12.2014 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaTraktor Praha1:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
2214.12.2014 - 09:40RSC Modřany PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
2314.12.2014 - 10:20Traktor PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2414.12.2014 - 11:00LFC PrahaRSC Modřany Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2514.12.2014 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2614.12.2014 - 12:20Jumbo Electric PrahaLFC Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2714.12.2014 - 13:00Zeppelíni PrahaDřeváci2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2814.12.2014 - 13:40Dilema PrahaJumbo Electric Praha3:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
2914.12.2014 - 14:20DřeváciFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
3014.12.2014 - 15:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dilema Praha9:5(4:2) Podrobnosti o zápasu
3121.12.2014 - 09:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Zeppelíni Praha8:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
3221.12.2014 - 09:40Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3321.12.2014 - 10:20Traktor PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
3421.12.2014 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
3521.12.2014 - 11:40Jumbo Electric PrahaTraktor Praha2:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
3621.12.2014 - 12:20LFC PrahaDřeváci1:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
3721.12.2014 - 13:00Jumbo Electric PrahaRSC Modřany Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
3821.12.2014 - 13:40DřeváciDilema Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
3921.12.2014 - 14:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaRSC Modřany Praha0:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
4021.12.2014 - 15:00Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
4104.01.2015 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha8:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
4204.01.2015 - 09:40Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:8(3:3) Podrobnosti o zápasu
4304.01.2015 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4404.01.2015 - 11:00LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
4504.01.2015 - 11:40RSC Modřany PrahaTraktor Praha4:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4604.01.2015 - 12:20Traktor PrahaRSC Modřany Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
4704.01.2015 - 13:00DřeváciJUDr. Brouk Pytlík Praha6:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
4804.01.2015 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaDřeváci0:9(0:2) Podrobnosti o zápasu
4904.01.2015 - 14:20Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
5004.01.2015 - 15:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha11:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
5111.01.2015 - 09:00Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
5211.01.2015 - 09:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5311.01.2015 - 10:20DřeváciJumbo Electric Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
5411.01.2015 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
5511.01.2015 - 11:40Traktor PrahaDřeváci3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
5611.01.2015 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“RSC Modřany Praha7:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
5711.01.2015 - 13:00LFC PrahaTraktor Praha0:9(0:3) Podrobnosti o zápasu
5811.01.2015 - 13:40RSC Modřany PrahaZeppelíni Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
5911.01.2015 - 14:20Dilema PrahaLFC Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
6011.01.2015 - 15:00Zeppelíni PrahaDilema Praha7:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6101.02.2015 - 09:00Zeppelíni PrahaTraktor Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
6201.02.2015 - 09:40Traktor PrahaDilema Praha5:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6301.02.2015 - 10:20LFC PrahaZeppelíni Praha5:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
6401.02.2015 - 11:00Dilema PrahaRSC Modřany Praha4:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6501.02.2015 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha5:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
6601.02.2015 - 12:20RSC Modřany PrahaDřeváci2:9(1:4) Podrobnosti o zápasu
6701.02.2015 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha5:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
6801.02.2015 - 13:40DřeváciAGSS Přírodní vědy Praha9:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
6901.02.2015 - 14:20Jumbo Electric PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
7001.02.2015 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
7108.02.2015 - 09:00Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:8(2:5) Podrobnosti o zápasu
7208.02.2015 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dřeváci4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
7308.02.2015 - 10:20Jumbo Electric PrahaDilema Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
7408.02.2015 - 11:00DřeváciZeppelíni Praha7:3(5:0) Podrobnosti o zápasu
7508.02.2015 - 11:40LFC PrahaJumbo Electric Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
7608.02.2015 - 12:20Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
7708.02.2015 - 13:00RSC Modřany PrahaLFC Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
7808.02.2015 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaTraktor Praha2:11(1:4) Podrobnosti o zápasu
7908.02.2015 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaRSC Modřany Praha9:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
8008.02.2015 - 15:00Traktor PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
8122.02.2015 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
8222.02.2015 - 09:40RSC Modřany PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
8322.02.2015 - 10:20Dilema PrahaDřeváci0:10(0:4) Podrobnosti o zápasu
8422.02.2015 - 11:00Jumbo Electric PrahaRSC Modřany Praha4:5(4:2) Podrobnosti o zápasu
8522.02.2015 - 11:40DřeváciLFC Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
8622.02.2015 - 12:20Traktor PrahaJumbo Electric Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
8722.02.2015 - 13:00LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
8822.02.2015 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Traktor Praha12:5(6:3) Podrobnosti o zápasu
8922.02.2015 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
9022.02.2015 - 15:00Zeppelíni PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:11(1:6) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1845
2Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha1642
3Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha1628
4Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1827
5Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1025
6Dušek David (33)Dřeváci1521
7Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1821
8Vlasák Tomáš (27)Dřeváci1820
9Světlík David (30)Dřeváci1819
10Dušek Zdeněk (42)RSC Modřany Praha1818
11Sokol Zdeněk (51)Traktor Praha1317
12Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1417
13Hes Milan (39)Dřeváci1316
14Bošanský Pavel (36)LFC Praha1615
15Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha1214
16Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1614
17Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1213
18Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1413
19Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha1212
20Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha1612
21Hejzlar Jiří (26)Zeppelíni Praha1211
22Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha1411
23Bráza Petr (43)RSC Modřany Praha1611
24Kerda Michal (28)Dilema Praha1410
25Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha1610
26Dafčík Jiří (23)Jumbo Electric Praha129
27Šmied Filip (36)Dřeváci149
28Lanz Marian (42)RSC Modřany Praha169
29ADRIA "A" - 2 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“68
30Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha108
30Doležal Lukáš (36)Traktor Praha108
30Petrák Jan (34)Dřeváci108
31Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha128
31Jindra Tomáš (26)Dřeváci128
32Burián Martin (37)RSC Modřany Praha158
33Kabele Roman (42)JUDr. Brouk Pytlík Praha107
34Křivka Martin (27)Dilema Praha167
34Pospíšil Jan (40)Dilema Praha167
35Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“187
36Všetečka Jan (33)Dřeváci76
37Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha106
37Rolfes David (29)Dilema Praha106
38Hazmuka Jaromír (25)Zeppelíni Praha126
38Ochozka Martin (48)Dilema Praha126
39Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“156
40Mašek Roman (46)RSC Modřany Praha65
41Chán Josef (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“105
42Novák Ivan (39)Traktor Praha125
42Šindler Jan (25)Zeppelíni Praha125
43Vrňák Michal (38)Traktor Praha145
44Kejha Jan (35)LFC Praha185
44Příbrský Jaroslav (29)Dřeváci185
45Reichel Petr (25)Zeppelíni Praha84
46Kudela Daniel (43)Jumbo Electric Praha124
46Říha Vladimír (30)LFC Praha124
47Macák Jan (18)Zeppelíni Praha144
48Starec František (35)LFC Praha164
49Zbořil Lukáš (30)Jumbo Electric Praha43
50Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha123
51Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha133
52ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“143
52Škopek Stanislav (40)RSC Modřany Praha143
52Tumpach Jan (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha143
53Kučera Dušan (48)RSC Modřany Praha163
53Stern Tomáš (37)LFC Praha163
53Svoboda Michal (35)LFC Praha163
54Bílý Lukáš (31)Dřeváci42
55Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha62
55Haisl Tomáš (28)Dilema Praha62
55Šimek Pavel (27)Dřeváci62
56Hejduk Tomáš (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“92
57Vlk Karel (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“102
58Šebek Jan (30)Traktor Praha142
59Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha162
60Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha182
60Mácha ml. Jiří (18)JUDr. Brouk Pytlík Praha182
60Zahradník Ladislav (35)LFC Praha182
60Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha182
61Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“21
62Adámek Pavel (34)LFC Praha41
63Hruška Václav (44)Jumbo Electric Praha61
64Holkup Josef (33)Traktor Praha101
65Papež David (30)LFC Praha121
65Spurný Josef (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“121
66Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha141
66Kreuzer Tomáš (42)RSC Modřany Praha141
66Šubrt Jiří (50)Zeppelíni Praha141
67Fremund Filip (49)Traktor Praha161
68Vácha Michal (35)LFC Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Guerrero dominguez David (39)Traktor Praha162421044
2Hes Milan (39)Dřeváci13431029
3Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha141910024
4Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha16730022
5Šára Oldřich (48)Zeppelíni Praha131510020
6Hanuš Tomáš (43)Traktor Praha12820018
7Starec František (35)LFC Praha161600016
8Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha141010015
9Kapusta Tomáš (31)Traktor Praha12810013
10Jindra Tomáš (26)Dřeváci121300013
11Kerda Michal (28)Dilema Praha141300013
12Křivka Martin (27)Dilema Praha161300013
13Burián Martin (37)RSC Modřany Praha15710012
14Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha181200012
14Zahradník Ladislav (35)LFC Praha181200012