Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348105
Unikátní: 53369
Týden: 678 / 395
Dnes: 123 / 93
Poslední:
16.12.2017 -21:16:30
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2015/2016

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“161510114:5846
2BC KLADNO 9516100683:5030
3Jumbo Electric Praha16100676:6930
4LFC Praha1692559:5229
5Zeppelíni Praha1690753:5727
6KYX Praha1662852:5420
7AGSS Přírodní vědy Praha16421055:7614
8JUDr. Brouk Pytlík Praha16311240:6810
9Dilema Praha16201445:936
Křížová tabulka výsledků
- AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - 0:5 (0:2)
1:9 (0:4)
6:3 (4:2)
8:3 (5:1)
4:4 (4:3)
6:10 (2:6)
3:6 (3:2)
5:0 (0:0)K
2:7 (1:4)
8:6 (3:4)
1:3 (0:0)
1:5 (0:3)
4:5 (2:2)
4:4 (2:2)
2:4 (1:0)
0:2 (0:1)
BC KLADNO 955:0 (2:0)
9:1 (4:0)
- 2:3 (1:1)
7:3 (5:2)
6:7 (2:2)
7:9 (3:4)
6:3 (3:1)
6:4 (2:1)
4:2 (2:1)
10:0 (6:0)
1:4 (0:1)
8:3 (3:1)
1:5 (1:4)
2:3 (0:1)
4:1 (3:0)
5:2 (3:0)
Dilema Praha3:6 (2:4)
3:8 (1:5)
3:2 (1:1)
3:7 (2:5)
- 4:6 (2:3)
2:12 (0:4)
6:9 (2:3)
5:0 (2:0)
2:6 (2:3)
4:6 (2:4)
0:4 (0:3)
2:5 (2:1)
1:4 (0:3)
3:6 (2:2)
2:4 (1:2)
2:8 (1:3)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:4 (3:4)
10:6 (6:2)
7:6 (2:2)
9:7 (4:3)
6:4 (3:2)
12:2 (4:0)
- 5:3 (2:1)
5:0 (0:0)K
4:2 (2:1)
11:7 (8:3)
4:1 (2:0)
8:5 (2:2)
6:4 (2:2)
10:3 (4:1)
6:2 (3:1)
7:2 (2:2)
JUDr. Brouk Pytlík Praha6:3 (2:3)
0:5 (0:0)K
3:6 (1:3)
4:6 (1:2)
9:6 (3:2)
0:5 (0:2)
3:5 (1:2)
0:5 (0:0)K
- 3:6 (2:4)
0:4 (0:3)
2:2 (1:1)
1:5 (0:3)
1:2 (0:1)
2:4 (1:3)
3:0 (1:0)
3:4 (2:2)
Jumbo Electric Praha7:2 (4:1)
6:8 (4:3)
2:4 (1:2)
0:10 (0:6)
6:2 (3:2)
6:4 (4:2)
2:4 (1:2)
7:11 (3:8)
6:3 (4:2)
4:0 (3:0)
- 6:5 (5:1)
3:2 (1:1)
6:2 (3:1)
2:6 (0:2)
8:2 (4:0)
5:4 (4:3)
KYX Praha3:1 (0:0)
5:1 (3:0)
4:1 (1:0)
3:8 (1:3)
4:0 (3:0)
5:2 (1:2)
1:4 (0:2)
5:8 (2:2)
2:2 (1:1)
5:1 (3:0)
5:6 (1:5)
2:3 (1:1)
- 2:5 (1:1)
1:1 (1:0)
2:7 (2:3)
3:4 (2:3)
LFC Praha5:4 (2:2)
4:4 (2:2)
5:1 (4:1)
3:2 (1:0)
4:1 (3:0)
6:3 (2:2)
4:6 (2:2)
3:10 (1:4)
2:1 (1:0)
4:2 (3:1)
2:6 (1:3)
6:2 (2:0)
5:2 (1:1)
1:1 (0:1)
- 3:4 (0:2)
2:3 (1:2)
Zeppelíni Praha4:2 (0:1)
2:0 (1:0)
1:4 (0:3)
2:5 (0:3)
4:2 (2:1)
8:2 (3:1)
2:6 (1:3)
2:7 (2:2)
0:3 (0:1)
4:3 (2:2)
2:8 (0:4)
4:5 (3:4)
7:2 (3:2)
4:3 (3:2)
4:3 (2:0)
3:2 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1BC KLADNO 951627000027
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1621200031
3AGSS Přírodní vědy Praha1638000038
4LFC Praha1640200050
5Jumbo Electric Praha1643300058
6Dilema Praha1657200067
7KYX Praha1663100068
8Zeppelíni Praha1664100069
9JUDr. Brouk Pytlík Praha16261002131
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
101.11.2015 - 09:00LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
201.11.2015 - 09:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
301.11.2015 - 10:20LFC PrahaJumbo Electric Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
401.11.2015 - 11:00Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
501.11.2015 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
601.11.2015 - 12:20Zeppelíni PrahaKYX Praha7:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
701.11.2015 - 13:00BC KLADNO 95Dilema Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
801.11.2015 - 13:40BC KLADNO 95FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:7(2:2) Podrobnosti o zápasu
901.11.2015 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dilema Praha6:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
1015.11.2015 - 09:00BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1115.11.2015 - 09:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha3:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
1215.11.2015 - 10:20BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1315.11.2015 - 11:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1415.11.2015 - 11:40Zeppelíni PrahaDilema Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1515.11.2015 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha6:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
1615.11.2015 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“KYX Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1715.11.2015 - 13:40LFC PrahaKYX Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1815.11.2015 - 14:20LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
1929.11.2015 - 09:00Zeppelíni PrahaLFC Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
2029.11.2015 - 09:40Zeppelíni PrahaBC KLADNO 951:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
2129.11.2015 - 10:20LFC PrahaBC KLADNO 955:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
2229.11.2015 - 11:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha6:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
2329.11.2015 - 11:40Dilema PrahaKYX Praha0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
2429.11.2015 - 12:20Jumbo Electric PrahaKYX Praha6:5(5:1) Podrobnosti o zápasu
2529.11.2015 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
2629.11.2015 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AGSS Přírodní vědy Praha4:4(3:4) Podrobnosti o zápasu
2729.11.2015 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2813.12.2015 - 09:00BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2913.12.2015 - 09:40AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3013.12.2015 - 10:20BC KLADNO 95KYX Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
3113.12.2015 - 11:00LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3213.12.2015 - 11:40LFC PrahaDilema Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3313.12.2015 - 12:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha9:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
3413.12.2015 - 13:00Zeppelíni PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3513.12.2015 - 13:40Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha2:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
3613.12.2015 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3717.01.2016 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3817.01.2016 - 09:40KYX PrahaZeppelíni Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
3917.01.2016 - 10:20KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
4017.01.2016 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha4:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
4117.01.2016 - 11:40Jumbo Electric PrahaLFC Praha2:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
4217.01.2016 - 12:20Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:8(4:3) Podrobnosti o zápasu
4317.01.2016 - 13:00Dilema PrahaBC KLADNO 953:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
4417.01.2016 - 13:40Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:12(0:4) Podrobnosti o zápasu
4517.01.2016 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BC KLADNO 959:7(4:3) Podrobnosti o zápasu
4607.02.2016 - 09:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha4:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
4707.02.2016 - 09:40KYX PrahaJumbo Electric Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4807.02.2016 - 10:20KYX PrahaDilema Praha5:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
4907.02.2016 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
5007.02.2016 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
5107.02.2016 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
5207.02.2016 - 13:00LFC PrahaZeppelíni Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
5307.02.2016 - 13:40BC KLADNO 95LFC Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5407.02.2016 - 14:20BC KLADNO 95Zeppelíni Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
5514.02.2016 - 09:00KYX PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:8(2:2) Podrobnosti o zápasu
5614.02.2016 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha10:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
5714.02.2016 - 10:20KYX PrahaLFC Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5814.02.2016 - 11:00Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 950:10(0:6) Podrobnosti o zápasu
5914.02.2016 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 954:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
6014.02.2016 - 12:20Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
6114.02.2016 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
6214.02.2016 - 13:40Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:8(1:5) Podrobnosti o zápasu
6314.02.2016 - 14:20Dilema PrahaZeppelíni Praha2:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
6421.02.2016 - 09:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Zeppelíni Praha7:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6521.02.2016 - 09:40Jumbo Electric PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:11(3:8) Podrobnosti o zápasu
6621.02.2016 - 10:20Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha5:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
6721.02.2016 - 11:00KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
6821.02.2016 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 951:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
6921.02.2016 - 12:20KYX PrahaBC KLADNO 953:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
7021.02.2016 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha2:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
7121.02.2016 - 13:40Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
7221.02.2016 - 14:20Dilema PrahaLFC Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha1432
2Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1530
3Peteřík David (30)BC KLADNO 951426
4Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1119
5Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1519
6Ouda Martin (43)BC KLADNO 951617
7Bošanský Pavel (37)LFC Praha1616
7Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha1616
8Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1214
9Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1513
10Křivka Martin (27)Dilema Praha1212
10Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 951212
11Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1312
12Kabele Roman (42)JUDr. Brouk Pytlík Praha1412
12Roulich Jan (33)BC KLADNO 951412
13Krása Michal (32)LFC Praha1612
14Macák Jan (18)Zeppelíni Praha1611
15Exner Bohumil (38)KYX Praha410
16Chán Josef (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1310
17Šulc-Seidl Bohdan (45)KYX Praha129
18Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha139
19Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha149
20Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha159
20Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“159
21ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“108
22Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha148
22Kerda Michal (28)Dilema Praha148
22Kuchař Tomáš (31)Zeppelíni Praha148
23Říha Vladimír (31)LFC Praha168
24Dafčík Jiří (23)Jumbo Electric Praha67
25Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“107
25Lauber Jiří (35)BC KLADNO 95107
26Rolfes David (29)Dilema Praha127
27Švarc Matěj (21)AGSS Přírodní vědy Praha66
28Rejlek Tomáš (26)Zeppelíni Praha126
28Šašek Josef (47)KYX Praha126
29Starec František (35)LFC Praha146
29Žítek Roman (45)Dilema Praha146
30Mach Petr (49)Dilema Praha145
30Šebek Milan (41)KYX Praha145
31Šlik Libor (39)BC KLADNO 9544
31Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha44
32Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha64
32Scheib Zdeněk (40)KYX Praha64
33Brabec Aleš (44)BC KLADNO 9584
33Kriš Marián (44)Zeppelíni Praha84
34Mácha ml. Jiří (18)JUDr. Brouk Pytlík Praha104
35Papež David (30)LFC Praha114
35Vlk Karel (35)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“114
36Hejl František (19)Zeppelíni Praha124
36Zahradník Ladislav (36)LFC Praha124
37Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha144
37Moc David (26)Zeppelíni Praha144
38Bouberraga Rachid (51)AGSS Přírodní vědy Praha154
39Luňáček Miloslav (47)KYX Praha164
40Říha Martin (41)KYX Praha43
40Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha43
40Šůstek Pavel (42)KYX Praha43
41Hejzlar Jiří (26)Zeppelíni Praha83
42Svoboda Michal (35)LFC Praha133
43Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
43Jíra Tomáš (39)KYX Praha22
44Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha42
44Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha42
45Drábek Jozef (31)KYX Praha62
45Pospíšil Jan (40)Dilema Praha62
45Pospíšil Tomáš (40)KYX Praha62
46Ochozka Adam (22)Dilema Praha82
47Pokorný Petr (45)KYX Praha102
48Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha112
49Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha122
50Kejha Jan (35)LFC Praha132
51Vácha Michal (36)LFC Praha162
52Papež David (30)LFC Praha11
53Tumpach Lukáš (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha21
54Nemrava Martin (54)AGSS Přírodní vědy Praha31
55Wurzel Břetislav (57)AGSS Přírodní vědy Praha41
56Anděl David (24)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“51
57Stern Tomáš (37)LFC Praha101
57Tumpach Jan (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha101
58Brabec Petr (48)BC KLADNO 95161
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Kerda Michal (28)Dilema Praha142000020
2Křivka Martin (27)Dilema Praha121410019
3Luňáček Miloslav (47)KYX Praha161210017
3Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha161210017
4Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha151700017
5Starec František (35)LFC Praha141010015
6Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha121200012
7Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha14510010
8Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“15510010
9Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha161000010
10Rolfes David (29)Dilema Praha1241009
11Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95890009
12Kuchař Tomáš (31)Zeppelíni Praha1490009
13Prchal Martin (45)Jumbo Electric Praha831008
14Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha1431008