Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348105
Unikátní: 53369
Týden: 678 / 395
Dnes: 123 / 93
Poslední:
16.12.2017 -21:16:30
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2A" - sezóna 2016/2017

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1KARCINOGENNÍ Praha18132386:4641
2AGSS Přírodní vědy Praha18113474:5736
3KYX Praha18111668:4034
41. FC Naděje Praha18102684:6732
5BC KLADNO 951873880:8624
6Jumbo Electric Praha1872974:8623
7LFC Praha18531044:5318
8Dilema Praha18601256:6818
9JUDr. Brouk Pytlík Praha18521151:8317
10Zeppelíni Praha18601248:7915
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKARCINOGENNÍ PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
1. FC Naděje Praha - 3:5 (1:1)
5:5 (3:2)
5:2 (3:2)
4:7 (1:4)
7:4 (4:2)
8:4 (3:1)
4:1 (2:1)
5:3 (1:2)
7:6 (1:2)
5:2 (3:0)
7:4 (4:1)
2:4 (0:3)
0:4 (0:3)
2:4 (1:3)
4:4 (4:3)
2:1 (2:1)
8:0 (6:0)
6:7 (3:4)
AGSS Přírodní vědy Praha5:3 (1:1)
5:5 (2:3)
- 6:2 (4:1)
6:6 (3:2)
0:6 (0:3)
5:3 (1:0)
3:1 (2:0)
5:2 (1:1)
2:5 (1:3)
5:7 (4:6)
2:2 (1:1)
5:2 (3:0)
3:1 (2:1)
5:3 (1:2)
4:3 (2:2)
4:2 (0:1)
1:3 (0:3)
8:1 (5:0)
BC KLADNO 952:5 (2:3)
7:4 (4:1)
2:6 (1:4)
6:6 (2:3)
- 3:10 (1:3)
5:2 (1:1)
10:3 (6:1)
3:6 (1:2)
8:4 (5:3)
6:6 (4:0)
3:4 (1:1)
2:5 (1:3)
2:2 (2:0)
2:11 (0:7)
6:4 (2:2)
6:2 (5:0)
1:4 (1:2)
6:2 (4:2)
Dilema Praha4:7 (2:4)
4:8 (1:3)
6:0 (3:0)
3:5 (0:1)
10:3 (3:1)
2:5 (1:1)
- 2:3 (1:0)
1:5 (0:4)
3:5 (3:3)
6:4 (3:1)
1:2 (1:0)
3:5 (1:2)
0:2 (0:1)
2:5 (1:2)
3:1 (2:0)
2:0 (1:0)
3:1 (1:0)
1:7 (1:3)
JUDr. Brouk Pytlík Praha1:4 (1:2)
3:5 (2:1)
1:3 (0:2)
2:5 (1:1)
3:10 (1:6)
6:3 (2:1)
3:2 (0:1)
5:1 (4:0)
- 6:7 (2:4)
3:2 (0:0)
2:9 (0:6)
1:10 (1:3)
1:4 (1:2)
2:8 (1:3)
3:3 (2:2)
2:2 (1:1)
2:4 (2:3)
5:1 (2:0)
Jumbo Electric Praha6:7 (2:1)
2:5 (0:3)
5:2 (3:1)
7:5 (6:4)
4:8 (3:5)
6:6 (0:4)
5:3 (3:3)
4:6 (1:3)
7:6 (4:2)
2:3 (0:0)
- 5:5 (3:3)
6:3 (1:3)
1:9 (0:4)
1:3 (0:3)
3:2 (1:2)
2:4 (0:1)
4:2 (2:2)
4:7 (2:3)
KARCINOGENNÍ Praha4:7 (1:4)
4:2 (3:0)
2:2 (1:1)
2:5 (0:3)
4:3 (1:1)
5:2 (3:1)
2:1 (0:1)
5:3 (2:1)
9:2 (6:0)
10:1 (3:1)
5:5 (3:3)
3:6 (3:1)
- 3:1 (1:1)
6:0 (3:0)
7:1 (3:0)
3:2 (0:2)
8:1 (4:0)
4:2 (2:1)
KYX Praha4:0 (3:0)
4:2 (3:1)
1:3 (1:2)
3:5 (2:1)
2:2 (0:2)
11:2 (7:0)
2:0 (1:0)
5:2 (2:1)
4:1 (2:1)
8:2 (3:1)
9:1 (4:0)
3:1 (3:0)
1:3 (1:1)
0:6 (0:3)
- 1:4 (0:0)
0:1 (0:0)Uh
2:1 (1:0)
8:4 (5:1)
LFC Praha4:4 (3:4)
1:2 (1:2)
3:4 (2:2)
2:4 (1:0)
4:6 (2:2)
2:6 (0:5)
1:3 (0:2)
0:2 (0:1)
3:3 (2:2)
2:2 (1:1)
2:3 (2:1)
4:2 (1:0)
1:7 (0:3)
2:3 (2:0)
4:1 (0:0)
1:0 (0:0)Uh
- 5:1 (2:1)
3:0 (2:0)
Zeppelíni Praha0:8 (0:6)
7:6 (4:3)
3:1 (3:0)
1:8 (0:5)
4:1 (2:1)
2:6 (2:4)
1:3 (0:1)
7:1 (3:1)
4:2 (3:2)
1:5 (0:2)
2:4 (2:2)
7:4 (3:2)
1:8 (0:4)
2:4 (1:2)
1:2 (0:1)
4:8 (1:5)
1:5 (1:2)
0:3 (0:2)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha1833200043
21. FC Naděje Praha1840200050
3BC KLADNO 951842300057
4AGSS Přírodní vědy Praha1854100059
5LFC Praha1862300077
6Jumbo Electric Praha1860500085
7Dilema Praha1852700087
8KYX Praha1845710090
9KARCINOGENNÍ Praha1873500098
10Zeppelíni Praha18697000104
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
106.11.2016 - 09:00Dilema PrahaZeppelíni Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
206.11.2016 - 09:40KARCINOGENNÍ PrahaDilema Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
306.11.2016 - 10:20BC KLADNO 95Zeppelíni Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
406.11.2016 - 11:00AGSS Přírodní vědy PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
506.11.2016 - 11:40BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha8:4(5:3) Podrobnosti o zápasu
606.11.2016 - 12:20LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
706.11.2016 - 13:00Jumbo Electric Praha1. FC Naděje Praha6:7(2:1) Podrobnosti o zápasu
806.11.2016 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
906.11.2016 - 14:201. FC Naděje PrahaKYX Praha0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
1006.11.2016 - 15:00KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1113.11.2016 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík Praha1. FC Naděje Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1213.11.2016 - 09:40Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:6(4:2) Podrobnosti o zápasu
1313.11.2016 - 10:201. FC Naděje PrahaLFC Praha4:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
1413.11.2016 - 11:00KYX PrahaJumbo Electric Praha9:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
1513.11.2016 - 11:40LFC PrahaBC KLADNO 954:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
1613.11.2016 - 12:20KARCINOGENNÍ PrahaKYX Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
1713.11.2016 - 13:00BC KLADNO 95Dilema Praha3:10(1:3) Podrobnosti o zápasu
1813.11.2016 - 13:40Zeppelíni PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
1913.11.2016 - 14:20Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2013.11.2016 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
2127.11.2016 - 09:001. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
2227.11.2016 - 09:40BC KLADNO 951. FC Naděje Praha2:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
2327.11.2016 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2427.11.2016 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaBC KLADNO 954:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2527.11.2016 - 11:40KYX PrahaZeppelíni Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2627.11.2016 - 12:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:9(0:6) Podrobnosti o zápasu
2727.11.2016 - 13:00Zeppelíni PrahaLFC Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2827.11.2016 - 13:40Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
2927.11.2016 - 14:20LFC PrahaJumbo Electric Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
3027.11.2016 - 15:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha5:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
3111.12.2016 - 09:00Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3211.12.2016 - 09:40Zeppelíni Praha1. FC Naděje Praha0:8(0:6) Podrobnosti o zápasu
3311.12.2016 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
3411.12.2016 - 11:001. FC Naděje PrahaKARCINOGENNÍ Praha7:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
3511.12.2016 - 11:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3611.12.2016 - 12:20KARCINOGENNÍ PrahaLFC Praha7:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3711.12.2016 - 13:00BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha10:3(6:1) Podrobnosti o zápasu
3811.12.2016 - 13:40LFC PrahaDilema Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3911.12.2016 - 14:20KYX PrahaBC KLADNO 952:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
4011.12.2016 - 15:00Dilema PrahaKYX Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4118.12.2016 - 15:00AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 956:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
4218.12.2016 - 15:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
4318.12.2016 - 16:20BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha6:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4418.12.2016 - 17:00Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4518.12.2016 - 17:40KARCINOGENNÍ PrahaJumbo Electric Praha5:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
4618.12.2016 - 18:20LFC PrahaKYX Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
4718.12.2016 - 19:00Jumbo Electric PrahaKARCINOGENNÍ Praha6:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
4818.12.2016 - 19:40KYX PrahaLFC Praha0:1ukončení Podrobnosti o zápasu
4918.12.2016 - 20:20Dilema Praha1. FC Naděje Praha4:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
5018.12.2016 - 21:001. FC Naděje PrahaDilema Praha8:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
5108.01.2017 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha2:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
5208.01.2017 - 09:40KYX Praha1. FC Naděje Praha4:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
5308.01.2017 - 10:20LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5408.01.2017 - 11:001. FC Naděje PrahaJumbo Electric Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
5508.01.2017 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5608.01.2017 - 12:20Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 956:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
5708.01.2017 - 13:00KARCINOGENNÍ PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
5808.01.2017 - 13:40BC KLADNO 95Zeppelíni Praha6:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
5908.01.2017 - 14:20Dilema PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
6008.01.2017 - 15:00Zeppelíni PrahaDilema Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
6122.01.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
6222.01.2017 - 09:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha5:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
6322.01.2017 - 10:20KARCINOGENNÍ PrahaZeppelíni Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
6422.01.2017 - 11:00Dilema PrahaBC KLADNO 952:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
6522.01.2017 - 11:40KYX PrahaKARCINOGENNÍ Praha0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
6622.01.2017 - 12:20BC KLADNO 95LFC Praha6:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
6722.01.2017 - 13:00Jumbo Electric PrahaKYX Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
6822.01.2017 - 13:40LFC Praha1. FC Naděje Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
6922.01.2017 - 14:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha3:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
7022.01.2017 - 15:001. FC Naděje PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
7105.02.2017 - 09:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha6:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
7205.02.2017 - 09:40Jumbo Electric PrahaLFC Praha2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
7305.02.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
7405.02.2017 - 11:00LFC PrahaZeppelíni Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
7505.02.2017 - 11:40KARCINOGENNÍ PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha10:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
7605.02.2017 - 12:20Zeppelíni PrahaKYX Praha4:8(1:5) Podrobnosti o zápasu
7705.02.2017 - 13:00BC KLADNO 95KARCINOGENNÍ Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
7805.02.2017 - 13:40KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
7905.02.2017 - 14:201. FC Naděje PrahaBC KLADNO 954:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
8005.02.2017 - 15:00AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Naděje Praha5:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
8112.02.2017 - 09:00KYX PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
8212.02.2017 - 09:40BC KLADNO 95KYX Praha2:11(0:7) Podrobnosti o zápasu
8312.02.2017 - 10:20Dilema PrahaLFC Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
8412.02.2017 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 956:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
8512.02.2017 - 11:40LFC PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
8612.02.2017 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8712.02.2017 - 13:00KARCINOGENNÍ Praha1. FC Naděje Praha4:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
8812.02.2017 - 13:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:5(6:4) Podrobnosti o zápasu
8912.02.2017 - 14:201. FC Naděje PrahaZeppelíni Praha6:7(3:4) Podrobnosti o zápasu
9012.02.2017 - 15:00Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Beneš Jan (38)1. FC Naděje Praha1633
2Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha1429
3Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha1729
4Šulc Radek (31)KARCINOGENNÍ Praha1526
5Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1825
6Lauber Jiří (35)BC KLADNO 951624
7Ouda Martin (43)BC KLADNO 951621
8Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1620
9Říha Vladimír (31)LFC Praha1818
10Skála Jindřich (36)KYX Praha1016
11Exner Bohumil (38)KYX Praha1015
12Voska Zdeněk (30)KARCINOGENNÍ Praha1515
13Ochozka Adam (22)Dilema Praha1614
14Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 951412
14Turínek Jan (31)1. FC Naděje Praha1412
15Veselý Matěj (28)1. FC Naděje Praha711
16Křivka Martin (27)Dilema Praha1011
17Roulich Jan (33)BC KLADNO 951611
18Dafčík Jiří (23)Jumbo Electric Praha810
19Šůstek Pavel (42)KYX Praha1010
20Tousek Martin (30)KARCINOGENNÍ Praha1210
21Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha1410
21Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha1410
21Šimek Robert (32)KARCINOGENNÍ Praha1410
22Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha129
23Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha169
24Krása Michal (32)LFC Praha189
25Zyta Tomáš (19)Zeppelíni Praha78
26Neuwirth Jan (25)AGSS Přírodní vědy Praha98
27Šmíd Michal (40)BC KLADNO 95128
27Virl Jakub (30)KARCINOGENNÍ Praha128
28Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha168
28Rolfes David (29)Dilema Praha168
29Rot Jan (29)KARCINOGENNÍ Praha188
30Eichhorn Lukáš (26)Dilema Praha107
30Jíra Tomáš (39)KYX Praha107
31Macák Jan (18)Zeppelíni Praha127
32Brychta Pavel (35)1. FC Naděje Praha147
32Křížek Pavel (44)KYX Praha147
32Tumpach Lukáš (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha147
33Bursík Otakar (56)Jumbo Electric Praha126
34Pospíšil Jan (40)Dilema Praha146
35Luňáček Miloslav (47)KYX Praha166
35Polívka Ladislav (47)Jumbo Electric Praha166
35Šebek Milan (41)KYX Praha166
36Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha125
36Kodiček Marcel (31)KARCINOGENNÍ Praha125
37Bartoš Jiří (48)JUDr. Brouk Pytlík Praha145
38Kabele Roman (42)JUDr. Brouk Pytlík Praha64
39Franěk Pavel (29)KARCINOGENNÍ Praha84
40Ochozka Martin (49)Dilema Praha94
41Bláha Josef (22)1. FC Naděje Praha114
42Kriš Marián (44)Zeppelíni Praha124
43Březina Alexandr (59)AGSS Přírodní vědy Praha164
43Tumpach Jan (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha164
44Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha184
45Nemrava Marek (52)AGSS Přírodní vědy Praha63
46Šoltész Jan (27)Dilema Praha83
47Brabec Aleš (44)BC KLADNO 9593
48Stern Tomáš (37)LFC Praha103
49Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha143
50Kuchař Tomáš (31)Zeppelíni Praha163
50Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha163
51Bošanský Pavel (37)LFC Praha173
52Papež David (30)LFC Praha183
53Frank Patrik (28)Jumbo Electric Praha62
53Répal Jan (41)1. FC Naděje Praha62
53Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha62
54Němeček Ilja (56)Jumbo Electric Praha72
55Mišanik Lukáš (25)Zeppelíni Praha102
56Starec František (35)LFC Praha122
57Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha142
57Žitný Petr (52)AGSS Přírodní vědy Praha142
58Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha162
59Zahradník Ladislav (36)LFC Praha182
60Brychta Jiří (31)1. FC Naděje Praha21
61Wurzel Břetislav (57)AGSS Přírodní vědy Praha41
62Klofáč Filip (23)Jumbo Electric Praha61
62Lepka Jan (26)Zeppelíni Praha61
62Říha Martin (41)KYX Praha61
63Kerda Michal (28)Dilema Praha81
64Kejha Jan (35)LFC Praha141
64Svoboda Michal (35)LFC Praha141
65Hrůša Petr (48)Jumbo Electric Praha161
65Moc David (26)Zeppelíni Praha161
66Brabec Petr (48)BC KLADNO 95181
66Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha181
66Vácha Michal (36)LFC Praha181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha161650041
2Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha161630031
3Křivka Martin (27)Dilema Praha101330028
4Papež David (30)LFC Praha181820028
5Brabec Petr (48)BC KLADNO 95181130026
6Brychta Pavel (35)1. FC Naděje Praha141420024
7Voska Zdeněk (30)KARCINOGENNÍ Praha151420024
8Šůstek Pavel (42)KYX Praha10321023
9Šulc Radek (31)KARCINOGENNÍ Praha151220022
10Virl Jakub (30)KARCINOGENNÍ Praha121410019
11Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha141900019
12Rot Jan (29)KARCINOGENNÍ Praha181900019
13Luňáček Miloslav (47)KYX Praha161210017
14Ochozka Martin (49)Dilema Praha91110016
15Říha Vladimír (31)LFC Praha181400014