Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 2B" - sezóna 2005/2006

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha12101176:3431
2BC KLADNO 951282248:3226
3LOKO Vršovice Praha1261543:4019
4Dilema Praha1260642:4118
5AFK KEPLER Praha1260655:4818
6NOTOR DEVILS PRAHA12201045:846
7UTAX PRAHA12201026:566
Křížová tabulka výsledků
- AFK Kepler PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaLOKO Vršovice PrahaNOTOR DEVILS PRAHAUTAX Praha
AFK Kepler Praha - 2:5 (2:2)
6:3 (2:0)
3:5 (2:0)
4:5 (1:2)
1:8 (1:4)
6:3 (4:2)
4:3 (2:0)
3:5 (1:4)
8:2 (5:1)
10:2 (2:2)
3:4 (0:2)
5:3 (3:1)
BC KLADNO 955:2 (2:2)
3:6 (0:2)
- 4:1 (1:0)
3:2 (1:1)
3:3 (2:2)
2:8 (1:4)
5:1 (2:0)
2:2 (0:0)
4:2 (1:2)
6:2 (3:0)
5:0 (2:0)
6:3 (2:2)
Dilema Praha5:3 (0:2)
5:4 (2:1)
1:4 (0:1)
2:3 (1:1)
- 3:4 (1:0)
2:5 (0:2)
5:8 (4:3)
2:3 (1:1)
6:2 (2:1)
5:4 (2:2)
3:0 (2:0)
3:1 (2:0)
JUDr. Brouk Pytlík Praha8:1 (4:1)
3:6 (2:4)
3:3 (2:2)
8:2 (4:1)
4:3 (0:1)
5:2 (2:0)
- 3:2 (1:2)
4:2 (1:1)
13:4 (5:3)
13:6 (6:4)
5:1 (2:0)
7:2 (2:0)
LOKO Vršovice Praha3:4 (0:2)
5:3 (4:1)
1:5 (0:2)
2:2 (0:0)
8:5 (3:4)
3:2 (1:1)
2:3 (2:1)
2:4 (1:1)
- 3:6 (0:3)
7:3 (4:1)
5:2 (3:0)
2:1 (1:1)
NOTOR DEVILS PRAHA2:8 (1:5)
2:10 (2:2)
2:4 (2:1)
2:6 (0:3)
2:6 (1:2)
4:5 (2:2)
4:13 (3:5)
6:13 (4:6)
6:3 (3:0)
3:7 (1:4)
- 4:7 (1:3)
8:2 (2:2)
UTAX Praha4:3 (2:0)
3:5 (1:3)
0:5 (0:2)
3:6 (2:2)
0:3 (0:2)
1:3 (0:2)
1:5 (0:2)
2:7 (0:2)
2:5 (0:3)
1:2 (1:1)
7:4 (3:1)
2:8 (2:2)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1NOTOR DEVILS PRAHA1236100041
2LOKO Vršovice Praha1236200046
3BC KLADNO 951251000051
4JUDr. Brouk Pytlík Praha1227301062
5AFK Kepler Praha1246001066
6UTAX Praha1253400073
7Dilema Praha1254500079
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
104.11.2005 - 18:00LOKO Vršovice PrahaDilema Praha8:5(3:4) Podrobnosti o zápasu
204.11.2005 - 18:40UTAX PrahaLOKO Vršovice Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
304.11.2005 - 19:20UTAX PrahaDilema Praha0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
404.11.2005 - 20:00BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha3:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
504.11.2005 - 20:40BC KLADNO 95AFK Kepler Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
604.11.2005 - 21:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaAFK Kepler Praha8:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
711.11.2005 - 20:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha4:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
811.11.2005 - 20:40Dilema PrahaNOTOR DEVILS PRAHA6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
911.11.2005 - 21:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaNOTOR DEVILS PRAHA13:4(5:3) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2005 - 18:00LOKO Vršovice PrahaNOTOR DEVILS PRAHA3:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2005 - 18:40AFK Kepler PrahaLOKO Vršovice Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2005 - 19:20AFK Kepler PrahaNOTOR DEVILS PRAHA8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
1309.12.2005 - 18:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLOKO Vršovice Praha3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1409.12.2005 - 18:40BC KLADNO 95Dilema Praha4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1509.12.2005 - 19:20LOKO Vršovice PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1609.12.2005 - 20:00AFK Kepler PrahaUTAX Praha3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1709.12.2005 - 20:40Dilema PrahaBC KLADNO 952:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
1809.12.2005 - 21:20UTAX PrahaAFK Kepler Praha3:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
1916.12.2005 - 20:00BC KLADNO 95UTAX Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
2016.12.2005 - 20:40BC KLADNO 95NOTOR DEVILS PRAHA4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
2116.12.2005 - 21:20UTAX PrahaNOTOR DEVILS PRAHA7:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
2206.01.2006 - 18:00BC KLADNO 95LOKO Vršovice Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2306.01.2006 - 18:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaUTAX Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2406.01.2006 - 19:20LOKO Vršovice PrahaBC KLADNO 952:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2506.01.2006 - 20:00Dilema PrahaAFK Kepler Praha5:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2606.01.2006 - 20:40UTAX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
2706.01.2006 - 21:20AFK Kepler PrahaDilema Praha4:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2820.01.2006 - 18:00Dilema PrahaLOKO Vršovice Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2920.01.2006 - 18:40UTAX PrahaLOKO Vršovice Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3020.01.2006 - 19:20UTAX PrahaDilema Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3120.01.2006 - 20:00AFK Kepler PrahaBC KLADNO 956:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
3220.01.2006 - 20:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 958:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
3320.01.2006 - 21:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaAFK Kepler Praha3:6(2:4) Podrobnosti o zápasu
3403.02.2006 - 20:00NOTOR DEVILS PRAHADilema Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
3503.02.2006 - 20:40NOTOR DEVILS PRAHAJUDr. Brouk Pytlík Praha6:13(4:6) Podrobnosti o zápasu
3603.02.2006 - 21:20Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3717.02.2006 - 18:00LOKO Vršovice PrahaAFK Kepler Praha5:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
3817.02.2006 - 18:40LOKO Vršovice PrahaNOTOR DEVILS PRAHA7:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
3917.02.2006 - 19:20AFK Kepler PrahaNOTOR DEVILS PRAHA10:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
4003.03.2006 - 20:00NOTOR DEVILS PRAHABC KLADNO 952:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
4103.03.2006 - 20:40UTAX PrahaBC KLADNO 953:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
4203.03.2006 - 21:20UTAX PrahaNOTOR DEVILS PRAHA2:8(2:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha1026
2Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1022
3Rožánek Lukáš (31)JUDr. Brouk Pytlík Praha1222
4Horčička Michal (36)NOTOR DEVILS PRAHA813
5Beran Jaroslav (34)AFK Kepler Praha1213
5Ouda Martin (43)BC KLADNO 951213
6Kalous Ladislav (42)LOKO Vršovice Praha1212
6Novotný Petr (49)JUDr. Brouk Pytlík Praha1212
7Hartinger Pavel (39)NOTOR DEVILS PRAHA1210
7Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 951210
8Tezner Petr (43)Dilema Praha129
9Pudil Miroslav (37)UTAX Praha128
10Hůla Daniel (29)AFK Kepler Praha87
11Brabec Martin (53)LOKO Vršovice Praha127
11Derech Miroslav (41)NOTOR DEVILS PRAHA127
12Mácha Kamil (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha46
13Řebíček Libor (37)NOTOR DEVILS PRAHA66
13Sokolář Michal (42)Dilema Praha66
14Vindiš David UTAX Praha86
15Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha106
15Švéda Leo (52)Dilema Praha106
16Tůma Václav (42)LOKO Vršovice Praha126
17Lorenc David (46)BC KLADNO 9585
18Culek David (36)UTAX Praha105
19Brabec Petr (48)BC KLADNO 95125
19Pospíšil Jan (40)Dilema Praha125
20Mach Petr (49)Dilema Praha44
21Průcha Vladimír NOTOR DEVILS PRAHA64
22Petrák Roman (55)LOKO Vršovice Praha84
22Pokorný Libor (55)LOKO Vršovice Praha84
23Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95104
23Kment Petr (47)Dilema Praha104
23Rolfes David (29)Dilema Praha104
24Bubeníček Jiří (49)LOKO Vršovice Praha23
25Krejsa Otakar (53)JUDr. Brouk Pytlík Praha43
26Jirava Lukáš NOTOR DEVILS PRAHA63
27Enókl Jan (49)LOKO Vršovice Praha103
27Hůla Martin (51)AFK Kepler Praha103
28Vaněček Martin (54)AFK Kepler Praha113
29Vachuda Jiří (43)BC KLADNO 9562
30Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha82
30Jareš Karel (43)UTAX Praha82
30Jungwirth Roman (55)AFK Kepler Praha82
30Šlik Libor (39)BC KLADNO 9582
30Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9582
30Vorel Ondřej (29)UTAX Praha82
31Hamrle Martin (42)UTAX Praha102
31Ochozka Martin (48)Dilema Praha102
31Šach Jaroslav (35)NOTOR DEVILS PRAHA102
31Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice Praha102
32Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha122
32Provalil Jan (38)BC KLADNO 95122
32Rolfes Petr (50)Dilema Praha122
32Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice Praha122
33Brych ml. Jiří (30)JUDr. Brouk Pytlík Praha21
33Nový Lukáš (29)BC KLADNO 9521
34Rudiš Jan (55)AFK Kepler Praha41
35Vachuda Luboš (45)BC KLADNO 9551
36Voráček Luboš (46)BC KLADNO 9581
37Smítka Tomáš (37)UTAX Praha121
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Houra Aleš (43)LOKO Vršovice Praha51501113,636
2Vachuda Luboš (45)BC KLADNO 95260512,000
3Provalil Jan (38)BC KLADNO 95103002711,111
4Strnad Martin (49)JUDr. Brouk Pytlík Praha497910,778
5Rožánek Stanislav (58)JUDr. Brouk Pytlík Praha92632510,520
6Bartoněk Tomáš (44)Dilema Praha12360418,781
7Suchánek ml. Jan (43)LOKO Vršovice Praha5150197,895
8Plešmíd Jan (32)UTAX Praha494127,833
9Korbel Milan (60)AFK Kepler Praha12360487,500
10Smítka Tomáš (37)UTAX Praha6173256,920
11Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice Praha260106,000
12Hartinger Pavel (39)NOTOR DEVILS PRAHA260115,455
13Hromátko Jan (43)UTAX Praha390175,294
14Pavel Miroslav (40)NOTOR DEVILS PRAHA6180434,186
15Skala Ladislav (45)NOTOR DEVILS PRAHA4120304,000
16Vorel Petr (52)UTAX Praha1321,500
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha10420134
2Soukup Pavel (55)AFK Kepler Praha111300133
3Tezner Petr (43)Dilema Praha121120021
4Rolfes Petr (50)Dilema Praha121010015
5Hamrle Martin (42)UTAX Praha101500015
6Culek David (36)UTAX Praha10420014
7Kment Petr (47)Dilema Praha10910014
8Kalous Ladislav (42)LOKO Vršovice Praha12810013
9Petrák Roman (55)LOKO Vršovice Praha8710012
10Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha101100011
11Plešmíd Jan (32)UTAX Praha10510010
12Šlik Libor (39)BC KLADNO 9581000010
13Brabec Aleš (44)BC KLADNO 95101000010
14Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha1241009
15Vorel Petr (52)UTAX Praha731008