Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2006/2007

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha -VL1071242:1722
2Siemens -VL1061326:2019
31. FC Master Praha -VL1060431:2418
4Hroudy z Boudy Praha -VL1040628:3212
5LOKO Vršovice -VL1040624:4112
6Bůžci Praha -VL1020816:336
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VLBůžci Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VLLOKO Vršovice -VLSiemens -VL
1. FC Master Praha -VL - 0:1 (0:0)
5:4 (3:1)
3:2 (2:1)
4:1 (3:0)
5:3 (2:1)
1:6 (1:2)
8:0 (3:0)
2:3 (2:1)
2:0 (0:0)
1:4 (1:3)
1. FC Naděje Praha -VL1:0 (0:0)
4:5 (1:3)
- 3:1 (1:0)
5:0 (0:0)K
4:0 (2:0)
8:3 (4:1)
6:0 (3:0)
7:2 (5:1)
2:2 (1:2)
2:4 (0:2)
Bůžci Praha -VL2:3 (1:2)
1:4 (0:3)
1:3 (0:1)
0:5 (0:0)K
- 2:1 (0:1)
1:2 (0:2)
5:2 (1:2)
1:4 (0:1)
3:4 (1:2)
0:5 (0:0)K
Hroudy z Boudy Praha -VL3:5 (1:2)
6:1 (2:1)
0:4 (0:2)
3:8 (1:4)
1:2 (1:0)
2:1 (2:0)
- 7:4 (3:1)
1:4 (0:2)
0:3 (0:2)
5:0 (0:0)K
LOKO Vršovice -VL0:8 (0:3)
3:2 (1:2)
0:6 (0:3)
2:7 (1:5)
2:5 (2:1)
4:1 (1:0)
4:7 (1:3)
4:1 (2:0)
- 5:2 (1:0)
0:2 (0:1)
Siemens -VL0:2 (0:0)
4:1 (3:1)
2:2 (2:1)
4:2 (2:0)
4:3 (2:1)
5:0 (0:0)K
3:0 (2:0)
0:5 (0:0)K
2:5 (0:1)
2:0 (1:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1LOKO Vršovice -VL1028000028
2Hroudy z Boudy Praha -VL1235100040
31. FC Naděje Praha -VL1231200041
41. FC Master Praha -VL1239300054
5Siemens -VL12391011114
6Bůžci Praha -VL10271002132
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
110.11.2006 - 19:001. FC Naděje Praha -VLLOKO Vršovice -VL6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
210.11.2006 - 19:40Bůžci Praha -VLLOKO Vršovice -VL5:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
310.11.2006 - 20:201. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
410.11.2006 - 21:00Bůžci Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
510.11.2006 - 21:40Siemens -VL1. FC Master Praha -VL0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
610.11.2006 - 22:20Siemens -VLHroudy z Boudy Praha -VL3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
708.12.2006 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Master Praha -VL0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
808.12.2006 - 19:40Hroudy z Boudy Praha -VLLOKO Vršovice -VL7:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
908.12.2006 - 20:20Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Master Praha -VL3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
1008.12.2006 - 21:001. FC Naděje Praha -VLBůžci Praha -VL3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1108.12.2006 - 21:401. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1208.12.2006 - 22:20Bůžci Praha -VLSiemens -VL3:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
1312.01.2007 - 19:001. FC Naděje Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1412.01.2007 - 19:40Siemens -VLLOKO Vršovice -VL2:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1512.01.2007 - 20:20Bůžci Praha -VL1. FC Master Praha -VL2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1612.01.2007 - 21:00Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL3:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
1712.01.2007 - 21:40LOKO Vršovice -VLSiemens -VL0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1812.01.2007 - 22:201. FC Master Praha -VLBůžci Praha -VL4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
1909.02.2007 - 19:00Bůžci Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2009.02.2007 - 19:40Siemens -VL1. FC Master Praha -VL4:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2109.02.2007 - 20:20Bůžci Praha -VLLOKO Vršovice -VL1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2209.02.2007 - 21:00Siemens -VLHroudy z Boudy Praha -VL0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
2309.02.2007 - 21:401. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL4:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2409.02.2007 - 22:201. FC Naděje Praha -VLLOKO Vršovice -VL7:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
2523.02.2007 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Master Praha -VL3:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
2623.02.2007 - 19:40Hroudy z Boudy Praha -VLLOKO Vršovice -VL1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
2723.02.2007 - 20:20Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Master Praha -VL6:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
2823.02.2007 - 21:001. FC Naděje Praha -VLBůžci Praha -VL5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
2923.02.2007 - 21:401. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL2:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
3023.02.2007 - 22:20Bůžci Praha -VLSiemens -VL0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
3109.03.2007 - 19:001. FC Naděje Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL7:1(5:1) Podrobnosti o zápasu
3209.03.2007 - 19:50Siemens -VL1. FC Master Praha -VL4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
3309.03.2007 - 21:00Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Master Praha -VL4:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
3409.03.2007 - 21:501. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Duchek Miroslav (53)1. FC Naděje Praha -VL1122
2Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL1210
3Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha -VL109
4Vaněk Miloš (59)Hroudy z Boudy Praha -VL128
5Bubeníček Jiří (49)LOKO Vršovice -VL87
5Routa Martin (49)1. FC Naděje Praha -VL87
6Pavlíček Jiří (49)Hroudy z Boudy Praha -VL86
6Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL86
7Chudý Petr (56)1. FC Master Praha -VL105
8Vlček Petr (56)Siemens -VL34
9Březina Jiří (55)Siemens -VL64
9Čížek Milan (53)Bůžci Praha -VL64
10Maceridis Kostas (55)Siemens -VL94
11Štern Jiří (53)Hroudy z Boudy Praha -VL104
12Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha -VL114
13Dobiáš Patrik (47)Siemens -VL23
13Samec Petr (52)Siemens -VL23
14Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha -VL83
14Suchánek Jaroslav (68)LOKO Vršovice -VL83
14Ullman Martin (57)Bůžci Praha -VL83
15Havlíček Josef (55)Hroudy z Boudy Praha -VL93
16Sokol Zdeněk (51)LOKO Vršovice -VL103
16Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice -VL103
17Mitrovský Petr (52)Siemens -VL113
17Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha -VL113
17Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL113
18Sadílek Vladimír (54)1. FC Master Praha -VL22
19Vodička Karel (52)Hroudy z Boudy Praha -VL42
20Brandejs Michal (50)Bůžci Praha -VL62
20Mašek Milan (62)Bůžci Praha -VL62
21Bukai Jiří (55)Siemens -VL82
21Enókl Jan (49)LOKO Vršovice -VL82
21Konopásek Luboš (53)1. FC Naděje Praha -VL82
22Pokorný Jan (56)1. FC Master Praha -VL102
22Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice -VL102
23Hruška Jiří (56)Siemens -VL21
23Kopa Zdeněk (58)LOKO Vršovice -VL21
23Petrák Roman (55)LOKO Vršovice -VL21
23Postránecký Martin (56)LOKO Vršovice -VL21
23Vilímek Ivan (51)1. FC Naděje Praha -VL21
24Lehký Vladimír (47)1. FC Naděje Praha -VL31
24Novotný Vladimír (59)1. FC Naděje Praha -VL31
25Fried Jan (63)Bůžci Praha -VL41
25Nekovář Pavel (53)1. FC Naděje Praha -VL41
25Rohn Bohumil (53)Bůžci Praha -VL41
25Vobořil Vladimír (63)1. FC Master Praha -VL41
26Vančura Petr (53)1. FC Naděje Praha -VL51
27Mitrovský Tomáš (57)Siemens -VL61
27Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha -VL61
28Burda Petr (55)1. FC Master Praha -VL71
29Brabec Martin (53)LOKO Vršovice -VL81
29Brejcha František (62)Bůžci Praha -VL81
29Dedera Milan (56)Bůžci Praha -VL81
29Kopecký Tomáš (53)Hroudy z Boudy Praha -VL81
29Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha -VL81
29Sýkora Zdeněk (54)Hroudy z Boudy Praha -VL81
29Šťasta František (60)Bůžci Praha -VL81
30Dušek Michal (52)1. FC Naděje Praha -VL91
31Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL111
32Sazima Josef (63)1. FC Master Praha -VL121
TABULKA NEJLEPŠÍCH BRANKÁŘŮ
Pořadí Brankář Tým Zápasy Minuty Góly Poměr
1Babíček Karel (61)Siemens -VL260320,000
2Kyral Kamil (56)Siemens -VL379419,750
3Pavlíček Jaromír (53)1. FC Naděje Praha -VL113301917,368
4Franěk Jiří (62)1. FC Master Praha -VL82401516,000
5Strouhal Petr (56)Siemens -VL61801215,000
6Slavík Roman (53)Hroudy z Boudy Praha -VL260512,000
7Říha Jan (59)Bůžci Praha -VL82402310,435
8Ježek Jan (56)LOKO Vršovice -VL7210287,500
9Pokorný Jan (56)1. FC Master Praha -VL4120177,059
10Pfeifer Pavel (53)Hroudy z Boudy Praha -VL10289417,049
11Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice -VL390136,923
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Bukai Jiří (55)Siemens -VL8600126
2Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha -VL8710012
3Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha -VL10710012
4Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL8610011
5Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL11610011
6Březina Jiří (55)Siemens -VL6510010
7Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha -VL1190009
7Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL1190009
8Duchek Miroslav (53)1. FC Naděje Praha -VL1131008
9Sýkora Zdeněk (54)Hroudy z Boudy Praha -VL880008
10Štern Jiří (53)Hroudy z Boudy Praha -VL1080008
11Rohn Bohumil (53)Bůžci Praha -VL421007
12Kopecký Tomáš (53)Hroudy z Boudy Praha -VL870007
13Pfeifer Pavel (53)Hroudy z Boudy Praha -VL1011006
14Brabec Martin (53)LOKO Vršovice -VL860006