Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348107
Unikátní: 53369
Týden: 680 / 397
Dnes: 125 / 95
Poslední:
16.12.2017 -21:30:57
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2010/2011

POŘADÍ TÝMŮ - konečné umístění
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Siemens -VL - - - - - : - -
21. FC Naděje Praha -VL - - - - - : - -
3Torpédo Karlos - VL - - - - - : - -
41. FC Master Praha -VL - - - - - : - -
5FK ADRIA - VL - - - - - : - -
6AFK Kepler Praha - VL - - - - - : - -
7LOKO Vršovice -VL - - - - - : - -
8Hroudy z Boudy Praha -VL - - - - - : - -

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha -VL14111262:2334
2Siemens -VL1483362:4027
31. FC Master Praha -VL1480637:3224
4Torpédo Karlos - VL1472553:4523
5FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1471677:6222
6AFK Kepler Praha - VL1471637:3822
7LOKO Vršovice -VL1423940:759
8Hroudy z Boudy Praha -VL14011322:751
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLHroudy z Boudy Praha -VLLOKO Vršovice -VLSiemens -VLTorpédo Karlos - VL
1. FC Master Praha -VL - 1:4 (0:2)
0:4 (0:1)
0:1 (0:0)
1:2 (1:1)
3:4 (1:2)
2:1 (1:1)
4:2 (2:1)
5:1 (2:0)
4:1 (2:0)
6:2 (4:1)
5:2 (4:1)
2:7 (2:3)
2:1 (1:0)
2:0 (0:0)
1. FC Naděje Praha -VL4:1 (2:0)
4:0 (1:0)
- 3:1 (3:1)
3:1 (2:1)
3:2 (1:1)
2:4 (2:0)
3:1 (3:1)
8:0 (2:0)
7:1 (3:0)
13:0 (7:0)
3:2 (2:1)
3:3 (1:1)
3:2 (1:1)
3:5 (2:3)
AFK Kepler Praha - VL1:0 (0:0)
2:1 (1:1)
1:3 (1:3)
1:3 (1:2)
- 8:5 (4:5)
1:6 (0:3)
5:1 (3:0)
5:3 (3:1)
3:2 (1:1)
4:2 (3:1)
2:2 (1:1)
2:3 (0:1)
1:5 (0:1)
1:2 (1:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:3 (2:1)
1:2 (1:1)
2:3 (1:1)
4:2 (0:2)
5:8 (5:4)
6:1 (3:0)
- 5:3 (1:1)
7:2 (4:1)
6:11 (2:3)
15:3 (9:1)
8:8 (2:4)
6:3 (4:1)
4:8 (0:4)
4:5 (3:2)
Hroudy z Boudy Praha -VL2:4 (1:2)
1:5 (0:2)
1:3 (1:3)
0:8 (0:2)
1:5 (0:3)
3:5 (1:3)
3:5 (1:1)
2:7 (1:4)
- 2:2 (0:2)
1:7 (1:2)
1:5 (0:2)
0:7 (0:4)
1:7 (0:3)
4:5 (1:3)
LOKO Vršovice -VL1:4 (0:2)
2:6 (1:4)
1:7 (0:3)
0:13 (0:7)
2:3 (1:1)
2:4 (1:3)
11:6 (3:2)
3:15 (1:9)
2:2 (2:0)
7:1 (2:1)
- 1:3 (1:2)
1:4 (1:0)
3:3 (0:2)
4:4 (1:3)
Siemens -VL2:5 (1:4)
7:2 (3:2)
2:3 (1:2)
3:3 (1:1)
2:2 (1:1)
3:2 (1:0)
8:8 (4:2)
3:6 (1:4)
5:1 (2:0)
7:0 (4:0)
3:1 (2:1)
4:1 (0:1)
- 4:2 (1:1)
9:4 (5:2)
Torpédo Karlos - VL1:2 (0:1)
0:2 (0:0)
2:3 (1:1)
5:3 (3:2)
5:1 (1:0)
2:1 (0:1)
8:4 (4:0)
5:4 (2:3)
7:1 (3:0)
5:4 (3:1)
3:3 (2:0)
4:4 (3:1)
2:4 (1:1)
4:9 (2:5)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1437000037
21. FC Naděje Praha -VL1639000039
3LOKO Vršovice -VL1437100042
4AFK Kepler Praha - VL1453200063
5Hroudy z Boudy Praha -VL1441401081
6Siemens -VL1659500084
71. FC Master Praha -VL1663510098
8Torpédo Karlos - VL16805200125
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
112.11.2010 - 19:00Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Master Praha -VL2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
212.11.2010 - 19:401. FC Master Praha -VLTorpédo Karlos - VL2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
312.11.2010 - 20:20Hroudy z Boudy Praha -VLTorpédo Karlos - VL1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
412.11.2010 - 21:00Siemens -VLAFK Kepler Praha - VL2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
512.11.2010 - 21:40Siemens -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL8:8(4:2) Podrobnosti o zápasu
612.11.2010 - 22:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLAFK Kepler Praha - VL5:8(5:4) Podrobnosti o zápasu
719.11.2010 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Master Praha -VL1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
819.11.2010 - 19:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLLOKO Vršovice -VL6:11(2:3) Podrobnosti o zápasu
919.11.2010 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Master Praha -VL4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1019.11.2010 - 21:001. FC Naděje Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL3:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1119.11.2010 - 21:401. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL3:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1219.11.2010 - 22:20Hroudy z Boudy Praha -VLSiemens -VL1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
1326.11.2010 - 19:00LOKO Vršovice -VLTorpédo Karlos - VL3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
1426.11.2010 - 19:40Siemens -VLLOKO Vršovice -VL3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1526.11.2010 - 20:20Siemens -VLTorpédo Karlos - VL4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1626.11.2010 - 21:001. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1726.11.2010 - 21:401. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VL3:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1826.11.2010 - 22:201. FC Master Praha -VLAFK Kepler Praha - VL0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
1910.12.2010 - 19:001. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2010.12.2010 - 19:401. FC Naděje Praha -VLTorpédo Karlos - VL3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2110.12.2010 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLTorpédo Karlos - VL4:8(0:4) Podrobnosti o zápasu
2210.12.2010 - 21:00Hroudy z Boudy Praha -VLLOKO Vršovice -VL2:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2310.12.2010 - 21:40LOKO Vršovice -VLAFK Kepler Praha - VL2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2410.12.2010 - 22:20Hroudy z Boudy Praha -VLAFK Kepler Praha - VL1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2507.01.2011 - 19:00Torpédo Karlos - VLAFK Kepler Praha - VL5:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2607.01.2011 - 19:40Hroudy z Boudy Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
2707.01.2011 - 20:201. FC Master Praha -VLSiemens -VL5:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
2807.01.2011 - 21:001. FC Naděje Praha -VLLOKO Vršovice -VL7:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2921.01.2011 - 19:00AFK Kepler Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3021.01.2011 - 19:40AFK Kepler Praha - VLSiemens -VL2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
3121.01.2011 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL6:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
3221.01.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VLHroudy z Boudy Praha -VL5:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
3321.01.2011 - 21:401. FC Master Praha -VLHroudy z Boudy Praha -VL5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3421.01.2011 - 22:20Torpédo Karlos - VL1. FC Master Praha -VL0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3528.01.2011 - 19:00Siemens -VLHroudy z Boudy Praha -VL7:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
3628.01.2011 - 19:40Hroudy z Boudy Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL0:8(0:2) Podrobnosti o zápasu
3728.01.2011 - 20:20Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3828.01.2011 - 21:001. FC Master Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3928.01.2011 - 21:401. FC Master Praha -VLLOKO Vršovice -VL6:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
4028.01.2011 - 22:20LOKO Vršovice -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:15(1:9) Podrobnosti o zápasu
4104.02.2011 - 19:00AFK Kepler Praha - VL1. FC Master Praha -VL2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4204.02.2011 - 19:401. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
4304.02.2011 - 20:20AFK Kepler Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL1:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4404.02.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VLSiemens -VL4:9(2:5) Podrobnosti o zápasu
4504.02.2011 - 21:40Torpédo Karlos - VLLOKO Vršovice -VL4:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
4604.02.2011 - 22:20LOKO Vršovice -VLSiemens -VL1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
4711.02.2011 - 19:00AFK Kepler Praha - VLHroudy z Boudy Praha -VL5:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
4811.02.2011 - 19:40LOKO Vršovice -VLHroudy z Boudy Praha -VL7:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4911.02.2011 - 20:20AFK Kepler Praha - VLLOKO Vršovice -VL4:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
5011.02.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
5111.02.2011 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL4:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
5211.02.2011 - 22:20Torpédo Karlos - VL1. FC Naděje Praha -VL5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
5318.02.2011 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Naděje Praha -VL0:13(0:7) Podrobnosti o zápasu
5418.02.2011 - 19:40Siemens -VL1. FC Master Praha -VL7:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
5518.02.2011 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLHroudy z Boudy Praha -VL7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
5618.02.2011 - 21:00AFK Kepler Praha - VLTorpédo Karlos - VL1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
5725.02.2011 - 19:001. FC Naděje Praha -VLTorpédo Karlos - VL5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5825.02.2011 - 19:40Siemens -VL1. FC Master Praha -VL3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
5925.02.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VL1. FC Master Praha -VL9:0(5:0) Podrobnosti o zápasu
6025.02.2011 - 21:401. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1229
2Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1422
3Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL1421
4Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha - VL1118
5Duchek Miroslav (53)Torpédo Karlos - VL1415
6Horák Tomáš (46)Siemens -VL814
7Routa Martin (49)Torpédo Karlos - VL1212
7Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL1212
8Maceridis Kostas (55)Siemens -VL1612
9Holub Michal (55)Siemens -VL1611
10Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha -VL610
11Štric Ivo (52)1. FC Naděje Praha -VL910
12Šafránek Petr (52)Torpédo Karlos - VL1310
13Kaiser Václav (48)Torpédo Karlos - VL1610
13Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL1610
13Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL1610
14Malypetr Jan (50)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL79
15Lukeš Tomáš (51)LOKO Vršovice -VL148
16Tůma Libor (50)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL47
17Šubrt Pavel (51)Hroudy z Boudy Praha -VL117
18Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha -VL157
19Kozel Petr (53)LOKO Vršovice -VL76
19Šašek Martin (50)Hroudy z Boudy Praha -VL76
20Mareš Antonín (55)Siemens -VL96
21Chlumecký Petr (48)Torpédo Karlos - VL136
21Špelda Jiří (54)1. FC Master Praha -VL136
22Sokol Zdeněk (51)LOKO Vršovice -VL146
23Čížek Milan (53)Siemens -VL85
24Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha -VL105
25Vlasák Petr (54)AFK Kepler Praha - VL125
26Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha -VL145
26Pokorný Libor (56)LOKO Vršovice -VL145
27Kment Štěpán (48)LOKO Vršovice -VL64
27Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha -VL64
28Horák František (47)1. FC Master Praha -VL94
29Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha - VL114
30Mařata Pavel (48)AFK Kepler Praha - VL124
30Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL124
31Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha -VL164
32Kvapil Tomáš (49)Torpédo Karlos - VL23
33Postránecký Martin (56)LOKO Vršovice -VL63
34Hruška Jiří (56)Siemens -VL73
35Pavlíček Jaromír (53)Torpédo Karlos - VL93
36Enókl Jan (50)LOKO Vršovice -VL103
37Vaněk Miloš (59)Hroudy z Boudy Praha -VL143
38Novotný František (56)Siemens -VL22
39Brandejs Michal (50)Siemens -VL62
40Vyštejn Martin (55)Hroudy z Boudy Praha -VL72
41Turek Jan (57)AFK Kepler Praha - VL92
42Havelka Aleš (47)Siemens -VL102
42Kulhánek Vít (48)1. FC Naděje Praha -VL102
42Šantora Josef (63)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL102
43Hůla Martin (51)AFK Kepler Praha - VL122
43Mikulík Miroslav (59)1. FC Master Praha -VL122
43Štamfest Petr (50)Hroudy z Boudy Praha -VL122
44Lehký Vladimír (48)Torpédo Karlos - VL142
44Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice -VL142
45Hanzálius Karel (48)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL21
45Kodras Martin (48)Torpédo Karlos - VL21
45Procházka Pavel (51)Torpédo Karlos - VL21
46Pavlíček Jiří (49)Hroudy z Boudy Praha -VL31
47Švéda Mikuláš (46)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL41
48Chudý Petr (56)1. FC Master Praha -VL51
48Jungwirth Roman (55)AFK Kepler Praha - VL51
48Touška Vladimír (47)LOKO Vršovice -VL51
49Ličák Imrich (59)Torpédo Karlos - VL61
50Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL71
51Albrecht Vladimír (50)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL81
52Suchánek Jaroslav (68)LOKO Vršovice -VL91
53Lust Zdeněk (53)Hroudy z Boudy Praha -VL101
54Šafránek Evžen (53)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL111
55Burda Petr (56)1. FC Master Praha -VL121
55Štechmüller Jiří (49)LOKO Vršovice -VL121
55Vaněček Martin (54)AFK Kepler Praha - VL121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šašek Martin (50)Hroudy z Boudy Praha -VL71030145
2Chlumecký Petr (48)Torpédo Karlos - VL131601026
3Routa Martin (49)Torpédo Karlos - VL12901019
4Duchek Miroslav (53)Torpédo Karlos - VL14920019
5Šafránek Petr (52)Torpédo Karlos - VL131410019
6Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL161110016
7Ježdík Tomáš (53)1. FC Master Praha -VL71010015
8Havelka Aleš (47)Siemens -VL10910014
9Lehký Vladimír (48)Torpédo Karlos - VL14910014
10Burda Petr (56)1. FC Master Praha -VL12320013
11Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL161300013
12Maceridis Kostas (55)Siemens -VL16710012
13Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha - VL111200012
14Chudý Petr (56)1. FC Master Praha -VL5101011
15Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL7610011