Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 341731
Unikátní: 52264
Týden: 165 / 100
Dnes: 40 / 29
Poslední:
18.10.2017 -16:29:23
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2011/2012

POŘADÍ TÝMŮ - finále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL11003:23
2Siemens -VL10012:30

POŘADÍ TÝMŮ - o 3. místo
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1CEKARE Praha - VL11006:43
2Torpédo Karlos - VL10014:60

POŘADÍ TÝMŮ - semifinále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL11004:23
2Siemens -VL11003:23
3CEKARE Praha - VL10012:30
4Torpédo Karlos - VL10012:40

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL141103104:6033
2CEKARE Praha - VL14101374:4031
3Siemens -VL14100473:4230
4Torpédo Karlos - VL14100470:4230
51. FC Naděje Praha -VL1472569:5023
61. FC Master Praha -VL14401052:9012
7AFK Kepler Praha - VL14211138:807
8LOKO Vršovice -VL14001423:990
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VLCEKARE Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLLOKO Vršovice -VLSiemens -VLTorpédo Karlos - VL
1. FC Master Praha -VL - 4:11 (1:5)
2:10 (1:4)
5:1 (1:0)
4:3 (1:1)
1:12 (0:6)
1:5 (0:2)
5:6 (4:2)
8:15 (3:8)
4:0 (0:0)Ud
9:3 (4:3)
2:6 (2:3)
3:6 (1:3)
1:5 (1:3)
3:7 (2:4)
1. FC Naděje Praha -VL11:4 (5:1)
10:2 (4:1)
- 3:2 (0:1)
5:5 (3:2)
2:4 (1:2)
4:4 (3:2)
1:8 (0:5)
6:9 (2:3)
6:0 (2:0)
11:0 (3:0)
1:4 (1:2)
3:1 (2:0)
6:3 (0:3)
0:4 (0:2)
AFK Kepler Praha - VL1:5 (0:1)
3:4 (1:1)
2:3 (1:0)
5:5 (2:3)
- 4:8 (1:4)
3:5 (1:4)
2:10 (0:8)
1:5 (0:2)
8:2 (2:2)
2:1 (1:0)
3:10 (3:5)
1:8 (0:2)
2:4 (1:1)
1:10 (1:4)
CEKARE Praha - VL12:1 (6:0)
5:1 (2:0)
4:2 (2:1)
4:4 (2:3)
8:4 (4:1)
5:3 (4:1)
- 2:5 (0:3)
10:4 (8:2)
5:4 (0:2)
5:1 (4:0)
9:2 (4:0)
2:0 (0:0)
1:5 (0:4)
2:4 (1:2)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:5 (2:4)
15:8 (8:3)
8:1 (5:0)
9:6 (3:2)
10:2 (8:0)
5:1 (2:0)
5:2 (3:0)
4:10 (2:8)
- 12:3 (5:1)
8:2 (5:0)
4:6 (1:4)
3:4 (2:1)
5:4 (0:1)
10:6 (5:4)
LOKO Vršovice -VL0:4 (0:0)Ud
3:9 (3:4)
0:6 (0:2)
0:11 (0:3)
2:8 (2:2)
1:2 (0:1)
4:5 (2:0)
1:5 (0:4)
3:12 (1:5)
2:8 (0:5)
- 1:7 (1:2)
3:11 (0:7)
1:5 (0:0)Ud
2:6 (2:1)
Siemens -VL6:2 (3:2)
6:3 (3:1)
4:1 (2:1)
1:3 (0:2)
10:3 (5:3)
8:1 (2:0)
2:9 (0:4)
0:2 (0:0)
6:4 (4:1)
4:3 (1:2)
7:1 (2:1)
11:3 (7:0)
- 6:4 (3:1)
2:3 (1:2)
Torpédo Karlos - VL5:1 (3:1)
7:3 (4:2)
3:6 (3:0)
4:0 (2:0)
4:2 (1:1)
10:1 (4:1)
5:1 (4:0)
4:2 (2:1)
4:5 (1:0)
6:10 (4:5)
5:1 (0:0)Ud
6:2 (1:2)
4:6 (1:3)
3:2 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Master Praha -VL1421000021
21. FC Naděje Praha -VL1434000034
3LOKO Vršovice -VL1426400046
4FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1638200048
5AFK Kepler Praha - VL1446100051
6Siemens -VL1652400072
7CEKARE Praha - VL1649510084
8Torpédo Karlos - VL16657100110
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
104.11.2011 - 19:00CEKARE Praha - VLAFK Kepler Praha - VL8:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
204.11.2011 - 19:40AFK Kepler Praha - VLLOKO Vršovice -VL8:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
304.11.2011 - 20:20CEKARE Praha - VLLOKO Vršovice -VL5:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
404.11.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VLSiemens -VL4:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
504.11.2011 - 21:40Torpédo Karlos - VL1. FC Naděje Praha -VL3:6(3:0) Podrobnosti o zápasu
604.11.2011 - 22:20Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
725.11.2011 - 19:00AFK Kepler Praha - VL1. FC Master Praha -VL1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
825.11.2011 - 19:40Siemens -VLAFK Kepler Praha - VL10:3(5:3) Podrobnosti o zápasu
925.11.2011 - 20:20Siemens -VL1. FC Master Praha -VL6:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2011 - 21:00Torpédo Karlos - VLCEKARE Praha - VL5:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2011 - 21:40Torpédo Karlos - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:5(1:0) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2011 - 22:20CEKARE Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
1309.12.2011 - 21:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL8:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
1409.12.2011 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLAFK Kepler Praha - VL10:2(8:0) Podrobnosti o zápasu
1509.12.2011 - 22:20AFK Kepler Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
1616.12.2011 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Naděje Praha -VL0:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
1716.12.2011 - 19:40CEKARE Praha - VLSiemens -VL9:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
1816.12.2011 - 20:20AFK Kepler Praha - VLTorpédo Karlos - VL2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1916.12.2011 - 21:001. FC Naděje Praha -VLLOKO Vršovice -VL11:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
2016.12.2011 - 21:40Siemens -VLCEKARE Praha - VL0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2116.12.2011 - 22:20Torpédo Karlos - VLAFK Kepler Praha - VL10:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
2206.01.2012 - 21:00Torpédo Karlos - VL1. FC Master Praha -VL5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2306.01.2012 - 21:40Torpédo Karlos - VLLOKO Vršovice -VL5:1ukončení Podrobnosti o zápasu
2406.01.2012 - 22:201. FC Master Praha -VLLOKO Vršovice -VL4:0ukončení Podrobnosti o zápasu
2513.01.2012 - 19:00LOKO Vršovice -VL1. FC Master Praha -VL3:9(3:4) Podrobnosti o zápasu
2613.01.2012 - 19:40LOKO Vršovice -VLTorpédo Karlos - VL2:6(2:1) Podrobnosti o zápasu
2713.01.2012 - 20:201. FC Master Praha -VLTorpédo Karlos - VL3:7(2:4) Podrobnosti o zápasu
2813.01.2012 - 21:001. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VL5:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
2913.01.2012 - 21:40AFK Kepler Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL1:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3013.01.2012 - 22:201. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:9(2:3) Podrobnosti o zápasu
3120.01.2012 - 19:00Siemens -VL1. FC Master Praha -VL6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
3220.01.2012 - 19:40Siemens -VLAFK Kepler Praha - VL8:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
3320.01.2012 - 20:20AFK Kepler Praha - VL1. FC Master Praha -VL3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3420.01.2012 - 21:00CEKARE Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL10:4(8:2) Podrobnosti o zápasu
3520.01.2012 - 21:40Torpédo Karlos - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:10(4:5) Podrobnosti o zápasu
3620.01.2012 - 22:20Torpédo Karlos - VLCEKARE Praha - VL4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
3727.01.2012 - 19:00LOKO Vršovice -VLSiemens -VL1:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
3827.01.2012 - 19:40Siemens -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
3927.01.2012 - 20:20LOKO Vršovice -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:12(1:5) Podrobnosti o zápasu
4027.01.2012 - 21:001. FC Naděje Praha -VLCEKARE Praha - VL2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4127.01.2012 - 21:401. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL11:4(5:1) Podrobnosti o zápasu
4227.01.2012 - 22:201. FC Master Praha -VLCEKARE Praha - VL1:12(0:6) Podrobnosti o zápasu
4303.02.2012 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Master Praha -VL6:5(2:4) Podrobnosti o zápasu
4403.02.2012 - 19:401. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
4503.02.2012 - 20:201. FC Master Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL8:15(3:8) Podrobnosti o zápasu
4603.02.2012 - 21:001. FC Naděje Praha -VLTorpédo Karlos - VL0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4703.02.2012 - 21:40Siemens -VLTorpédo Karlos - VL2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4810.02.2012 - 19:00LOKO Vršovice -VLCEKARE Praha - VL1:5(0:4) Podrobnosti o zápasu
4910.02.2012 - 19:40LOKO Vršovice -VLAFK Kepler Praha - VL1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5010.02.2012 - 20:20AFK Kepler Praha - VLCEKARE Praha - VL3:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
5117.02.2012 - 19:00CEKARE Praha - VL1. FC Master Praha -VL5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
5217.02.2012 - 19:401. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL2:10(1:4) Podrobnosti o zápasu
5317.02.2012 - 20:20CEKARE Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL4:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
5417.02.2012 - 21:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLLOKO Vršovice -VL8:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
5517.02.2012 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
5617.02.2012 - 22:20Siemens -VLLOKO Vršovice -VL11:3(7:0) Podrobnosti o zápasu
5724.02.2012 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLTorpédo Karlos - VL4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
5824.02.2012 - 19:40CEKARE Praha - VLSiemens -VL2:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
5924.02.2012 - 20:00Torpédo Karlos - VLCEKARE Praha - VL4:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
6024.02.2012 - 21:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1650
2Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1635
3Horák Tomáš (46)Siemens -VL1223
4Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL1416
4Sedláček Martin (54)CEKARE Praha - VL1416
5Pohnán Petr (53)CEKARE Praha - VL915
6Vondra Luboš (45)Torpédo Karlos - VL1214
7Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL1013
8Maceridis Kostas (55)Siemens -VL1613
9Holeček Tomáš (54)CEKARE Praha - VL812
10Špánek Jaroslav (48)1. FC Master Praha -VL1012
11Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha -VL1412
11Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha -VL1412
12Duchek Miroslav (53)Torpédo Karlos - VL1612
13Kuděj Jiří (45)1. FC Naděje Praha -VL611
14Šafránek Petr (51)Torpédo Karlos - VL1111
15Routa Martin (49)Torpédo Karlos - VL1411
16Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL1611
17Hanzálius Karel (48)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1010
18Tichý Robert (54)CEKARE Praha - VL1210
19Kvapil Tomáš (48)Torpédo Karlos - VL69
20Lehký Vladimír (47)Torpédo Karlos - VL129
21Mareš Antonín (55)Siemens -VL149
21Štefánek Milan (54)CEKARE Praha - VL149
22Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha - VL108
23Zmatlík Tomáš (52)Siemens -VL128
24Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL168
25Chramosta Jiří (49)CEKARE Praha - VL87
25Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL87
26Vlasák Petr (54)AFK Kepler Praha - VL127
27Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha -VL46
28Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha - VL66
29Hluší Petr (53)CEKARE Praha - VL126
29Vaněček Martin (54)AFK Kepler Praha - VL126
30Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha -VL45
31Kurz Alexandr (56)AFK Kepler Praha - VL65
32Revenda Luděk (54)CEKARE Praha - VL85
33Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha -VL145
33Suchánek Jan (69)LOKO Vršovice -VL145
33Vydra Jaroslav (46)Torpédo Karlos - VL145
34Pavlásek Čestmír (48)1. FC Naděje Praha -VL24
35Brandejs Michal (50)Siemens -VL84
36Hůla Martin (51)AFK Kepler Praha - VL104
37Chlumecký Petr (48)Torpédo Karlos - VL144
37Lojín Václav (61)1. FC Master Praha -VL144
38Novotný František (56)Siemens -VL23
39Čížek Milan (53)Siemens -VL63
39Lust Zdeněk (53)LOKO Vršovice -VL63
39Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL63
39Štern Jiří (53)LOKO Vršovice -VL63
40Švéda Mikuláš (46)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL83
41Pokorný Libor (55)LOKO Vršovice -VL103
42Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha -VL123
42Sokol Zdeněk (51)LOKO Vršovice -VL123
43Sloup Miloš (49)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL133
44Havelka Aleš (47)Siemens -VL22
44Horák František (47)1. FC Master Praha -VL22
45Malypetr Jan (50)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL42
45Touška Vladimír (47)LOKO Vršovice -VL42
46Chudý Petr (56)1. FC Master Praha -VL62
47Štric Ivo (52)1. FC Naděje Praha -VL82
48Mitrovský Petr (52)Siemens -VL102
49Rott Jiří (54)CEKARE Praha - VL122
50Ježek Jindřich (49)Torpédo Karlos - VL21
50Suchánek Jaroslav (68)LOKO Vršovice -VL21
51Enókl Jan (49)LOKO Vršovice -VL41
51Lukeš Tomáš (51)LOKO Vršovice -VL41
51Paclík Milan (57)AFK Kepler Praha - VL41
51Špelda Jiří (53)1. FC Master Praha -VL41
51Vaníček Jan (47)1. FC Naděje Praha -VL41
52Sýkora Zdeněk (54)LOKO Vršovice -VL81
53Jungwirth Roman (55)AFK Kepler Praha - VL101
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šafránek Petr (51)Torpédo Karlos - VL111011025
2Vydra Jaroslav (46)Torpédo Karlos - VL141220022
3Revenda Luděk (54)CEKARE Praha - VL8511020
4Chlumecký Petr (48)Torpédo Karlos - VL141020020
5Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL161020020
6Štefánek Milan (54)CEKARE Praha - VL141110016
7Kvapil Tomáš (48)Torpédo Karlos - VL61010015
8Sloup Miloš (49)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL131010015
9Sýkora Zdeněk (54)LOKO Vršovice -VL8910014
10Mitrovský Petr (52)Siemens -VL10610011
11Routa Martin (49)Torpédo Karlos - VL14610011
12Jungwirth Roman (55)AFK Kepler Praha - VL101100011
13Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL141100011
14Pohnán Petr (53)CEKARE Praha - VL9510010
15Zmatlík Tomáš (52)Siemens -VL12510010