Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 348108
Unikátní: 53369
Týden: 681 / 398
Dnes: 126 / 96
Poslední:
16.12.2017 -21:32:39
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2012/2013

POŘADÍ TÝMŮ - finále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha -VL11004:13
2CEKARE Praha - VL10011:40

POŘADÍ TÝMŮ - o 3. místo
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Siemens -VL11006:53
2FK ADRIA DOBŘÍČ-VL10015:60

POŘADÍ TÝMŮ - semifinále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1CEKARE Praha - VL11004:33
21. FC Naděje Praha -VL11003:23
3FK ADRIA DOBŘÍČ-VL10013:40
4Siemens -VL10012:30

POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1280462:4624
21. FC Nadeje Praha -VL1263340:3421
3Siemens -VL1263336:2621
4CEKARE Praha - VL1270544:3721
5Torpédo Karlos - VL1260669:4718
61. FC Master Praha -VL1234552:5113
7AFK Kepler Praha - VL12101124:863
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VLCEKARE Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VLTorpédo Karlos - VL
1. FC Master Praha -VL - 4:4 (3:3)
3:3 (1:2)
15:0 (8:0)
3:2 (0:1)
3:4 (1:2)
4:7 (0:5)
5:7 (1:2)
5:8 (0:6)
2:2 (0:2)
2:2 (2:0)
1:9 (0:4)
5:3 (3:3)
1. FC Naděje Praha -VL4:4 (3:3)
3:3 (2:1)
- 4:1 (1:0)
0:3 (0:1)
6:2 (5:1)
4:2 (3:2)
2:5 (2:1)
3:5 (2:3)
1:0 (0:0)
2:2 (1:1)
5:4 (1:3)
6:3 (2:1)
AFK Kepler Praha - VL0:15 (0:8)
2:3 (1:0)
1:4 (0:1)
3:0 (1:0)
- 0:4 (0:3)
4:7 (2:3)
3:8 (1:6)
2:13 (1:6)
0:1 (0:0)Uh
3:6 (1:3)
5:6 (3:3)
1:19 (0:11)
CEKARE Praha - VL4:3 (2:1)
7:4 (5:0)
2:6 (1:5)
2:4 (2:3)
4:0 (3:0)
7:4 (3:2)
- 3:4 (2:3)
4:2 (1:2)
3:4 (2:4)
0:2 (0:1)
4:2 (2:0)
4:2 (2:1)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL7:5 (2:1)
8:5 (6:0)
5:2 (1:2)
5:3 (3:2)
8:3 (6:1)
13:2 (6:1)
4:3 (3:2)
2:4 (2:1)
- 2:6 (0:3)
2:1 (2:0)
3:8 (2:2)
3:4 (1:1)
Siemens -VL2:2 (2:0)
2:2 (0:2)
0:1 (0:0)
2:2 (1:1)
1:0 (0:0)Uh
6:3 (3:1)
4:3 (4:2)
2:0 (1:0)
6:2 (3:0)
1:2 (0:2)
- 4:2 (3:2)
6:7 (3:2)
Torpédo Karlos - VL9:1 (4:0)
3:5 (3:3)
4:5 (3:1)
3:6 (1:2)
6:5 (3:3)
19:1 (11:0)
2:4 (0:2)
2:4 (1:2)
8:3 (2:2)
4:3 (1:1)
2:4 (2:3)
7:6 (2:3)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1AFK Kepler Praha - VL1229000029
21. FC Master Praha -VL1237100042
3Torpédo Karlos - VL1235200045
41. FC Naděje Praha -VL1444100049
5FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1435300050
6Siemens -VL1436410066
7CEKARE Praha - VL14737010128
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
102.11.2012 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLAFK Kepler Praha - VL8:3(6:1) Podrobnosti o zápasu
202.11.2012 - 19:40AFK Kepler Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
302.11.2012 - 20:201. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
402.11.2012 - 21:001. FC Master Praha -VLSiemens -VL2:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
502.11.2012 - 21:40Siemens -VLTorpédo Karlos - VL4:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
602.11.2012 - 22:20Torpédo Karlos - VL1. FC Master Praha -VL9:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
716.11.2012 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLCEKARE Praha - VL4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
816.11.2012 - 19:40Torpédo Karlos - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL8:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
916.11.2012 - 20:20CEKARE Praha - VLTorpédo Karlos - VL4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1016.11.2012 - 21:001. FC Master Praha -VLAFK Kepler Praha - VL15:0(8:0) Podrobnosti o zápasu
1116.11.2012 - 21:40Siemens -VL1. FC Master Praha -VL2:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
1216.11.2012 - 22:20AFK Kepler Praha - VLSiemens -VL0:1ukončení Podrobnosti o zápasu
1330.11.2012 - 19:00Siemens -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1430.11.2012 - 19:401. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL4:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
1530.11.2012 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1630.11.2012 - 21:00CEKARE Praha - VL1. FC Master Praha -VL4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1730.11.2012 - 21:401. FC Naděje Praha -VLAFK Kepler Praha - VL0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1830.11.2012 - 22:20AFK Kepler Praha - VLCEKARE Praha - VL0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
1904.01.2013 - 19:00Torpédo Karlos - VLCEKARE Praha - VL2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
2004.01.2013 - 19:40CEKARE Praha - VLAFK Kepler Praha - VL7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
2104.01.2013 - 20:20AFK Kepler Praha - VLTorpédo Karlos - VL5:6(3:3) Podrobnosti o zápasu
2204.01.2013 - 21:001. FC Master Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL5:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
2304.01.2013 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
2404.01.2013 - 22:201. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
2518.01.2013 - 19:001. FC Master Praha -VLTorpédo Karlos - VL5:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
2618.01.2013 - 19:40Siemens -VLAFK Kepler Praha - VL6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2718.01.2013 - 20:20AFK Kepler Praha - VL1. FC Master Praha -VL2:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
2818.01.2013 - 21:001. FC Naděje Praha -VLTorpédo Karlos - VL5:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
2918.01.2013 - 21:40Siemens -VLCEKARE Praha - VL4:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
3018.01.2013 - 22:20CEKARE Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL2:6(1:5) Podrobnosti o zápasu
3101.02.2013 - 19:001. FC Naděje Praha -VLCEKARE Praha - VL4:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
3201.02.2013 - 19:20Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3301.02.2013 - 19:40CEKARE Praha - VLSiemens -VL0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
3401.02.2013 - 21:00Torpédo Karlos - VLAFK Kepler Praha - VL19:1(11:0) Podrobnosti o zápasu
3501.02.2013 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLTorpédo Karlos - VL3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3601.02.2013 - 22:20AFK Kepler Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:13(1:6) Podrobnosti o zápasu
3715.02.2013 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Master Praha -VL8:5(6:0) Podrobnosti o zápasu
3815.02.2013 - 19:40CEKARE Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
3915.02.2013 - 20:201. FC Master Praha -VLCEKARE Praha - VL4:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
4015.02.2013 - 21:001. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4115.02.2013 - 21:40Torpédo Karlos - VL1. FC Naděje Praha -VL3:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4215.02.2013 - 22:20Torpédo Karlos - VLSiemens -VL7:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
4322.02.2013 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLCEKARE Praha - VL3:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
4422.02.2013 - 19:40Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL2:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
4522.02.2013 - 21:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL5:6(2:5) Podrobnosti o zápasu
4622.02.2013 - 21:40CEKARE Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Caizl Pavel (47)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1432
2Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1420
3Kvapil Tomáš (49)Torpédo Karlos - VL1017
4Routa Martin (49)Torpédo Karlos - VL1016
5Horák František (47)1. FC Master Praha -VL812
6Němec Ladislav (44)1. FC Naděje Praha -VL1011
6Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL1011
7Žežulka Jiří (53)CEKARE Praha - VL1010
8Duchek Miroslav (53)Torpédo Karlos - VL129
9Štefánek Milan (54)CEKARE Praha - VL149
10Trefný Milan (55)AFK Kepler Praha - VL88
11Šafránek Petr (52)Torpédo Karlos - VL87
12Kuděj Jiří (45)1. FC Naděje Praha -VL107
13Holub Michal (55)Siemens -VL147
13Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL147
14Procházka Vladimír (55)AFK Kepler Praha - VL66
14Vácha Roman (52)CEKARE Praha - VL66
15Mareš Antonín (55)Siemens -VL86
16Čížek Milan (53)Siemens -VL106
16Hanzálius Karel (48)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL106
16Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha -VL106
17Štorc David (45)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL126
18Sklenář Jiří (52)1. FC Master Praha -VL45
18Stibík Jan (46)CEKARE Praha - VL45
19Vidman Martin (47)1. FC Master Praha -VL65
20Hluší Petr (53)CEKARE Praha - VL105
20Horák Tomáš (46)Siemens -VL105
20Vejvoda Michal (48)1. FC Naděje Praha -VL105
21Maceridis Kostas (55)Siemens -VL125
22Svoboda Jan (44)Siemens -VL44
22Vondra Luboš (46)Torpédo Karlos - VL44
23Pavlásek Čestmír (48)1. FC Naděje Praha -VL64
23Vaněček Martin (54)AFK Kepler Praha - VL64
24Chramosta Jiří (49)CEKARE Praha - VL84
24Lehký Vladimír (48)Torpédo Karlos - VL84
24Špánek Jaroslav (48)1. FC Master Praha -VL84
25Burda Petr (56)1. FC Master Praha -VL124
25Černý Marek (46)Torpédo Karlos - VL124
25Lojín Václav (62)1. FC Master Praha -VL124
26Jiráň Michal (48)CEKARE Praha - VL23
26Šída Martin (47)Siemens -VL23
27Chadima Miroslav (45)Torpédo Karlos - VL83
27Sedláček Martin (54)CEKARE Praha - VL83
28Syrovátka Jan (52)1. FC Naděje Praha -VL123
29Chudý Petr (56)1. FC Master Praha -VL22
29Pavlíček Jaromír (53)Torpédo Karlos - VL22
30Chlumecký Petr (48)Torpédo Karlos - VL42
31Švestka Petr (46)1. FC Naděje Praha -VL52
32Horský Martin (51)CEKARE Praha - VL62
32Košek Jan (46)Siemens -VL62
32Vlasák Petr (54)AFK Kepler Praha - VL62
33Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha -VL82
34Hůla Martin (51)AFK Kepler Praha - VL102
34Špelda Jiří (54)1. FC Master Praha -VL102
35Sokol Zdeněk (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL122
36Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL142
37Turek Jan (57)AFK Kepler Praha - VL21
37Uhlárik Marek (44)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL21
37Vydra Jaroslav (46)Torpédo Karlos - VL21
37Zmatlík Tomáš (52)Siemens -VL21
38Holeček Tomáš (54)CEKARE Praha - VL31
39Havelka Aleš (47)Siemens -VL41
39Poduška Václav (52)1. FC Master Praha -VL41
40Štric Ivo (52)1. FC Naděje Praha -VL61
41Brandejs Michal (50)Siemens -VL81
41Revenda Luděk (54)CEKARE Praha - VL81
42Švéda Mikuláš (46)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL91
43Mařata Pavel (48)AFK Kepler Praha - VL101
44Pomykáček Ivan (56)1. FC Naděje Praha -VL141
44Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL141
44Suchánek Jan (69)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Holeček Tomáš (54)CEKARE Praha - VL3310128
2Žežulka Jiří (53)CEKARE Praha - VL101910024
3Svoboda Jan (44)Siemens -VL4021020
4Štefánek Milan (54)CEKARE Praha - VL14920019
5Hluší Petr (53)CEKARE Praha - VL101310018
6Zezula Vlastimil (57)Siemens -VL14720017
7Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL141600016
8Vácha Roman (52)CEKARE Praha - VL6910014
9Kvapil Tomáš (49)Torpédo Karlos - VL101300013
10Hanzálius Karel (48)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL10710012
11Šafránek Petr (52)Torpédo Karlos - VL841009
12Horák František (47)1. FC Master Praha -VL890009
13Chadima Miroslav (45)Torpédo Karlos - VL831008
14Švéda Mikuláš (46)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL931008
15Vidman Martin (47)1. FC Master Praha -VL680008