Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 364080
Unikátní: 56293
Týden: 573 / 312
Dnes: 85 / 59
Poslední:
21.04.2018 -13:14:38
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2017/2018

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Chemcomex Praha -VL18122455:3038
2BT Ježek 0609-VL18112583:6735
3The Best of Praha - VL1895440:3232
41. FC Naděje Praha -VL18101765:3831
5FK ADRIA DOBŘÍČ-VL18531057:7318
6Siemens -VL18341130:6213
71. FC Master Praha -VL18331246:7412
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VLSiemens -VLThe Best of Praha - VL
1. FC Master Praha -VL - 3:1 (0:0)
0:3 (0:2)
1:7 (0:3)
4:7 (3:3)
6:8 (1:4)
4:8 (3:3)
2:4 (1:2)
3:6 (1:4)
3:6 (3:4)
2:4 (1:3)
1:3 (0:1)
1:6 (0:5)
5:3 (2:1)
2:2 (1:1)
5:1 (2:1)
1:2 (1:0)
1:1 (1:0)
2:2 (2:1)
1. FC Naděje Praha -VL1:3 (0:0)
3:0 (2:0)
7:1 (3:0)
- 2:6 (0:2)
4:1 (3:0)
6:7 (2:2)
4:2 (1:0)
3:1 (1:1)
8:2 (5:1)
1:2 (0:1)
3:0 (2:0)
2:5 (0:2)
5:0 (2:0)
7:1 (4:0)
6:1 (2:1)
0:2 (0:1)
1:2 (0:1)
2:2 (1:2)
BT Ježek 0609-VL7:4 (3:3)
8:6 (4:1)
8:4 (3:3)
6:2 (2:0)
1:4 (0:3)
7:6 (2:2)
- 7:5 (3:3)
7:3 (3:1)
3:9 (0:3)
3:3 (1:1)
1:3 (0:0)
3:5 (3:2)
1:1 (0:1)
3:1 (2:1)
7:4 (3:2)
8:4 (2:1)
1:3 (1:1)
2:0 (0:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:2 (2:1)
6:3 (4:1)
6:3 (4:3)
2:4 (0:1)
1:3 (1:1)
2:8 (1:5)
5:7 (3:3)
3:7 (1:3)
9:3 (3:0)
- 1:6 (0:4)
2:4 (2:4)
4:4 (0:2)
3:6 (3:4)
4:4 (1:1)
1:0 (0:0)Ud
3:3 (0:2)
1:3 (0:2)
0:3 (0:2)
Chemcomex Praha -VL4:2 (3:1)
3:1 (1:0)
6:1 (5:0)
2:1 (1:0)
0:3 (0:2)
5:2 (2:0)
3:3 (1:1)
3:1 (0:0)
5:3 (2:3)
6:1 (4:0)
4:2 (4:2)
4:4 (2:0)
- 2:0 (0:0)
1:2 (0:1)
0:1 (0:1)
4:0 (3:0)
2:1 (1:0)
1:2 (0:1)
Siemens -VL3:5 (1:2)
2:2 (1:1)
1:5 (1:2)
0:5 (0:2)
1:7 (0:4)
1:6 (1:2)
1:1 (1:0)
1:3 (1:2)
4:7 (2:3)
6:3 (4:3)
4:4 (1:1)
0:1 (0:0)Ud
0:2 (0:0)
2:1 (1:0)
1:0 (1:0)
- 1:1 (1:0)
1:3 (1:1)
1:6 (0:4)
The Best of Praha - VL2:1 (0:1)
1:1 (0:1)
2:2 (1:2)
2:0 (1:0)
2:1 (1:0)
2:2 (2:1)
4:8 (1:2)
3:1 (1:1)
0:2 (0:0)
3:3 (2:0)
3:1 (2:0)
3:0 (2:0)
0:4 (0:3)
1:2 (0:1)
2:1 (1:0)
1:1 (0:1)
3:1 (1:1)
6:1 (4:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1839400059
2Siemens -VL1842400062
31. FC Naděje Praha -VL1850600080
4Chemcomex Praha -VL1858610098
51. FC Master Praha -VL1844910099
6The Best of Praha - VL18786000108
7BT Ježek 0609-VL18918200151
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2017 - 19:00The Best of Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
203.11.2017 - 19:40Siemens -VLThe Best of Praha - VL1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
303.11.2017 - 20:201. FC Naděje Praha -VLChemcomex Praha -VL1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
403.11.2017 - 21:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL3:6(3:4) Podrobnosti o zápasu
503.11.2017 - 21:40Chemcomex Praha -VLBT Ježek 0609-VL3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
603.11.2017 - 22:201. FC Master Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
703.11.2017 - 22:55BT Ježek 0609-VL1. FC Master Praha -VL7:4(3:3) Podrobnosti o zápasu
817.11.2017 - 19:00BT Ježek 0609-VLThe Best of Praha - VL8:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
917.11.2017 - 19:40Siemens -VLBT Ježek 0609-VL1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2017 - 20:20The Best of Praha - VL1. FC Master Praha -VL2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2017 - 21:001. FC Naděje Praha -VLSiemens -VL5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2017 - 21:401. FC Master Praha -VLChemcomex Praha -VL2:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2017 - 22:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL2:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2017 - 22:55Chemcomex Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL6:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
1524.11.2017 - 19:00Chemcomex Praha -VLThe Best of Praha - VL4:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
1624.11.2017 - 19:40Siemens -VLChemcomex Praha -VL0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
1724.11.2017 - 20:20The Best of Praha - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1824.11.2017 - 21:001. FC Master Praha -VLSiemens -VL5:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1924.11.2017 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLBT Ježek 0609-VL5:7(3:3) Podrobnosti o zápasu
2024.11.2017 - 22:201. FC Naděje Praha -VL1. FC Master Praha -VL1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
2124.11.2017 - 22:55BT Ježek 0609-VL1. FC Naděje Praha -VL6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2215.12.2017 - 19:00Chemcomex Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2315.12.2017 - 19:40The Best of Praha - VL1. FC Naděje Praha -VL2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2415.12.2017 - 20:20Chemcomex Praha -VL1. FC Master Praha -VL3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2515.12.2017 - 21:00BT Ježek 0609-VLThe Best of Praha - VL1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2615.12.2017 - 21:401. FC Master Praha -VLSiemens -VL2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2715.12.2017 - 22:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VLBT Ježek 0609-VL3:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
2815.12.2017 - 22:55Siemens -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2905.01.2018 - 19:00Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL1:7(0:4) Podrobnosti o zápasu
3005.01.2018 - 19:40Siemens -VLThe Best of Praha - VL1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3105.01.2018 - 20:201. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
3205.01.2018 - 21:00Chemcomex Praha -VLThe Best of Praha - VL2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
3305.01.2018 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Master Praha -VL6:3(4:1) Podrobnosti o zápasu
3405.01.2018 - 22:20BT Ježek 0609-VLChemcomex Praha -VL1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3505.01.2018 - 22:55BT Ježek 0609-VL1. FC Master Praha -VL8:6(4:1) Podrobnosti o zápasu
3619.01.2018 - 19:001. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
3719.01.2018 - 19:40The Best of Praha - VL1. FC Master Praha -VL1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3819.01.2018 - 20:201. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VL4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
3919.01.2018 - 21:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLThe Best of Praha - VL1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
4019.01.2018 - 21:40BT Ježek 0609-VLSiemens -VL3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4119.01.2018 - 22:20Chemcomex Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
4219.01.2018 - 22:55Siemens -VLChemcomex Praha -VL2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4326.01.2018 - 19:00Chemcomex Praha -VL1. FC Master Praha -VL6:1(5:0) Podrobnosti o zápasu
4426.01.2018 - 19:401. FC Naděje Praha -VLChemcomex Praha -VL2:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4526.01.2018 - 20:201. FC Master Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:6(3:4) Podrobnosti o zápasu
4626.01.2018 - 21:00Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
4726.01.2018 - 21:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLThe Best of Praha - VL0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
4826.01.2018 - 22:20BT Ježek 0609-VLSiemens -VL7:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
4926.01.2018 - 22:55The Best of Praha - VLBT Ježek 0609-VL0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
5009.02.2018 - 19:00The Best of Praha - VLChemcomex Praha -VL2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5109.02.2018 - 19:401. FC Naděje Praha -VLThe Best of Praha - VL2:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
5209.02.2018 - 20:20Chemcomex Praha -VLBT Ježek 0609-VL5:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
5309.02.2018 - 21:001. FC Master Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
5409.02.2018 - 21:40BT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:9(0:3) Podrobnosti o zápasu
5509.02.2018 - 22:20Siemens -VL1. FC Master Praha -VL1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
5609.02.2018 - 22:55FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL1:0ukončení Podrobnosti o zápasu
5723.02.2018 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VL4:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5823.02.2018 - 19:401. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
5923.02.2018 - 20:20Chemcomex Praha -VLSiemens -VL0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
6023.02.2018 - 21:00BT Ježek 0609-VL1. FC Naděje Praha -VL7:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
6123.02.2018 - 21:40Siemens -VLThe Best of Praha - VL1:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
6223.02.2018 - 22:201. FC Master Praha -VLBT Ježek 0609-VL4:8(3:3) Podrobnosti o zápasu
6323.02.2018 - 22:551. FC Master Praha -VLThe Best of Praha - VL2:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1823
2Chrž Radek (44)1. FC Master Praha -VL1619
3Němec Ladislav (44)1. FC Naděje Praha -VL1818
4Bartoš Karel (43)BT Ježek 0609-VL813
5David Michal (40)BT Ježek 0609-VL1012
6Krejčí Martin (40)BT Ježek 0609-VL811
7Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL1611
7Smetana Petr (42)BT Ježek 0609-VL1611
8Beneš Jan (39)1. FC Naděje Praha -VL1010
9Borský Pavel (45)Chemcomex Praha -VL1210
10Valášek Jiří (43)The Best of Praha - VL1810
11Frydrych Petr (44)BT Ježek 0609-VL189
12Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL148
13Maceridis Kostas (55)Siemens -VL158
14Davídek David (45)1. FC Naděje Praha -VL168
14Charousek Robert (42)Chemcomex Praha -VL168
15Smetana Michal (45)BT Ježek 0609-VL188
16Borovička Michal (44)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL127
17Švestka Viktor (47)The Best of Praha - VL167
18Dobřanský Jindřich (40)The Best of Praha - VL126
19Novák Antonín (43)BT Ježek 0609-VL25
20Šnídl Petr (39)Chemcomex Praha -VL45
21Němec Filip (40)1. FC Naděje Praha -VL85
22Voženílek Slavomír (55)Siemens -VL105
23Grajcar Roman (45)BT Ježek 0609-VL115
24Chuman Martin (45)The Best of Praha - VL125
24Neubauer Norbert (47)Chemcomex Praha -VL125
25Holub Michal (55)Siemens -VL145
26Kos Petr (42)Chemcomex Praha -VL165
27Borovička Jan (39)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL34
28Večlovský Lubomír (43)The Best of Praha - VL44
29Hes Milan (39)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL64
29Stejskal Vítězslav (39)Chemcomex Praha -VL64
30Rod Michal (43)1. FC Naděje Praha -VL74
31Horák František (47)1. FC Master Praha -VL124
31Král Tomáš (41)1. FC Master Praha -VL124
32Tůma Libor (50)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL144
33Zezula Vlastimil (58)Siemens -VL184
34Kalous Ladislav (42)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL23
34Šmeral Petr (42)Chemcomex Praha -VL23
35Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha -VL43
36Fiala Jiří (43)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL63
37Chuman Marek (40)The Best of Praha - VL73
37Mašek Dominik (42)Chemcomex Praha -VL73
38Žemlička Jan (45)Chemcomex Praha -VL83
39Adamec Petr (48)Chemcomex Praha -VL103
39Falc Jan (44)1. FC Master Praha -VL103
40Čížek Milan (54)Siemens -VL123
40Dvořák Miroslav (41)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL123
41Brandejs Michal (51)Siemens -VL143
42Fremund Filip (49)1. FC Naděje Praha -VL163
42Syrovátka Jan (53)1. FC Naděje Praha -VL163
43Červený Václav (39)BT Ježek 0609-VL22
43Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha -VL22
43Špánek Jaroslav (49)1. FC Master Praha -VL22
44Mucha Daniel (43)Chemcomex Praha -VL72
45Honig René (44)The Best of Praha - VL82
45Mareš Antonín (55)Siemens -VL82
45Sklenář Jiří (53)1. FC Master Praha -VL82
46Kučera Aleš (43)The Best of Praha - VL122
46Pacák Roman (44)BT Ježek 0609-VL122
46Zahradníček Petr (48)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL122
47Tenkrát Zdeněk (42)BT Ježek 0609-VL142
48Hrebeň Stanislav (43)BT Ježek 0609-VL41
48Kment Štěpán (48)Chemcomex Praha -VL41
49Diviš Karel (42)Chemcomex Praha -VL81
49Josel Michal (44)Chemcomex Praha -VL81
50Lasík Karel (44)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL91
51Pospíšil Tomáš (40)1. FC Naděje Praha -VL141
51Pošmurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL141
51Řehořek Luboš (46)BT Ježek 0609-VL141
52Jiskra Miroslav (53)1. FC Master Praha -VL161
52Smetana Ivan (51)BT Ježek 0609-VL161
52Sokol Zdeněk (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL161
52Vodrážka Oldřich (49)Chemcomex Praha -VL161
53Kučera Jan (46)The Best of Praha - VL181
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Smetana Michal (45)BT Ježek 0609-VL182330038
2Kratochvíl Martin (43)1. FC Master Praha -VL4821028
3Brandejs Michal (51)Siemens -VL141420024
4Horák František (47)1. FC Master Praha -VL12830023
5Švestka Viktor (47)The Best of Praha - VL161710022
6Chuman Martin (45)The Best of Praha - VL121020020
7Řeháček Luboš (48)1. FC Naděje Praha -VL161410019
8Neubauer Norbert (47)Chemcomex Praha -VL121310018
9Schiller Josef (56)1. FC Master Praha -VL14620016
10Josel Michal (44)Chemcomex Praha -VL81110016
11Smetana Ivan (51)BT Ježek 0609-VL161110016
12Chuman Marek (40)The Best of Praha - VL7520015
13Hes Milan (39)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL6420014
14Tenkrát Zdeněk (42)BT Ježek 0609-VL141300013
15Frydrych Petr (44)BT Ježek 0609-VL18710012