Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2018/2019

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha16132194:3541
21. FC Naděje Praha16101570:5531
3FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1692588:7129
4SG Metro Praha1682664:6426
5ELPEG Praha1672771:5723
6COMES Košíře Praha1662843:4820
7Hroudy z Boudy Praha1661951:5719
8KARCINOGENNÍ Praha16401239:8212
9BT Ježek 0609 Praha16301350:1019
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře PrahaELPEG PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ PrahaSG Metro PrahaThe Best of Praha
1. FC Naděje Praha - 9:2 (5:0)
4:7 (2:5)
4:1 (3:0)
4:3 (0:1)
4:3 (1:2)
4:3 (2:2)
3:4 (1:0)
4:4 (1:2)
2:1 (0:0)
7:1 (3:1)
4:1 (0:0)
5:6 (2:2)
7:4 (3:3)
3:0 (2:0)
3:4 (0:2)
3:11 (2:6)
BT Ježek 0609 Praha2:9 (0:5)
7:4 (5:2)
- 3:7 (0:2)
1:4 (1:1)
1:6 (0:3)
6:7 (3:2)
3:9 (1:5)
7:4 (5:0)
9:3 (4:0)
2:6 (0:4)
1:5 (1:3)
2:4 (1:1)
3:8 (3:2)
1:8 (1:4)
2:12 (0:5)
0:5 (0:2)
COMES Košíře Praha1:4 (0:3)
3:4 (1:0)
7:3 (2:0)
4:1 (1:1)
- 3:4 (2:2)
0:0 (0:0)
2:6 (1:2)
6:3 (2:0)
0:0 (0:0)
3:2 (1:1)
0:3 (0:2)
3:1 (1:0)
2:3 (1:1)
7:2 (2:1)
1:6 (1:3)
1:6 (0:3)
ELPEG Praha3:4 (2:1)
3:4 (2:2)
6:1 (3:0)
7:6 (2:3)
4:3 (2:2)
0:0 (0:0)
- 8:1 (6:1)
3:4 (1:2)
3:2 (1:1)
1:6 (1:1)
2:1 (2:0)
16:0 (8:0)
5:5 (2:3)
5:6 (3:2)
1:9 (0:4)
4:5 (2:4)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:3 (0:1)
4:4 (2:1)
9:3 (5:1)
4:7 (0:5)
6:2 (2:1)
3:6 (0:2)
1:8 (1:6)
4:3 (2:1)
- 4:2 (1:1)
3:11 (2:7)
6:4 (1:2)
14:0 (7:0)
3:7 (3:3)
13:3 (8:0)
3:1 (2:0)
7:7 (5:2)
Hroudy z Boudy Praha1:2 (0:0)
1:7 (1:3)
3:9 (0:4)
6:2 (4:0)
0:0 (0:0)
2:3 (1:1)
2:3 (1:1)
6:1 (1:1)
2:4 (1:1)
11:3 (7:2)
- 5:2 (3:0)
5:3 (1:2)
1:4 (1:1)
4:2 (1:2)
0:5 (0:3)
2:7 (1:5)
KARCINOGENNÍ Praha1:4 (0:0)
6:5 (2:2)
5:1 (3:1)
4:2 (1:1)
3:0 (2:0)
1:3 (0:1)
1:2 (0:2)
0:16 (0:8)
4:6 (2:1)
0:14 (0:7)
2:5 (0:3)
3:5 (2:1)
- 2:6 (2:3)
2:3 (2:2)
2:3 (0:2)
3:7 (1:0)
SG Metro Praha4:7 (3:3)
0:3 (0:2)
8:3 (2:3)
8:1 (4:1)
3:2 (1:1)
2:7 (1:2)
5:5 (3:2)
6:5 (2:3)
7:3 (3:3)
3:13 (0:8)
4:1 (1:1)
2:4 (2:1)
6:2 (3:2)
3:2 (2:2)
- 3:6 (1:2)
0:0 (0:0)
The Best of Praha4:3 (2:0)
11:3 (6:2)
12:2 (5:0)
5:0 (2:0)
6:1 (3:1)
6:1 (3:0)
9:1 (4:0)
5:4 (4:2)
1:3 (0:2)
7:7 (2:5)
5:0 (3:0)
7:2 (5:1)
3:2 (2:0)
7:3 (0:1)
6:3 (2:1)
0:0 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1The Best of Praha1648200058
21. FC Naděje Praha1654300069
3Hroudy z Boudy Praha1639510074
4SG Metro Praha1654310079
5KARCINOGENNÍ Praha1665400085
6ELPEG Praha1659700094
7BT Ježek 0609 Praha1685200095
8COMES Košíře Praha16665100101
9FK ADRIA DOBŘÍČ „B“16526200102
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
110.11.2018 - 09:00SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
210.11.2018 - 09:40COMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
310.11.2018 - 10:20SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
410.11.2018 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
510.11.2018 - 11:40BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha2:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
610.11.2018 - 12:20KARCINOGENNÍ Praha1. FC Naděje Praha1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
710.11.2018 - 13:00Hroudy z Boudy PrahaThe Best of Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
810.11.2018 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
910.11.2018 - 14:20ELPEG PrahaThe Best of Praha1:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2018 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2018 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2018 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha3:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
1325.11.2018 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaCOMES Košíře Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1425.11.2018 - 11:40KARCINOGENNÍ PrahaThe Best of Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
1525.11.2018 - 12:20COMES Košíře PrahaThe Best of Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1625.11.2018 - 13:00ELPEG Praha1. FC Naděje Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
1725.11.2018 - 13:40SG Metro Praha1. FC Naděje Praha4:7(3:3) Podrobnosti o zápasu
1825.11.2018 - 14:20SG Metro PrahaELPEG Praha5:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
1902.12.2018 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaSG Metro Praha2:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2002.12.2018 - 09:40KARCINOGENNÍ PrahaHroudy z Boudy Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2102.12.2018 - 10:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2202.12.2018 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“The Best of Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2302.12.2018 - 11:40The Best of Praha1. FC Naděje Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
2402.12.2018 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1. FC Naděje Praha4:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2502.12.2018 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře Praha3:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
2602.12.2018 - 13:40ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2702.12.2018 - 14:20ELPEG PrahaBT Ježek 0609 Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
2816.12.2018 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2916.12.2018 - 09:40COMES Košíře Praha1. FC Naděje Praha1:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
3016.12.2018 - 10:20Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
3116.12.2018 - 11:00SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha8:3(2:3) Podrobnosti o zápasu
3216.12.2018 - 11:40SG Metro PrahaThe Best of Praha3:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
3316.12.2018 - 12:20BT Ježek 0609 PrahaThe Best of Praha2:12(0:5) Podrobnosti o zápasu
3416.12.2018 - 13:00KARCINOGENNÍ PrahaELPEG Praha1:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
3516.12.2018 - 13:40KARCINOGENNÍ PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:6(2:1) Podrobnosti o zápasu
3616.12.2018 - 14:20ELPEG PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“8:1(6:1) Podrobnosti o zápasu
3712.01.2019 - 09:00BT Ježek 0609 PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3812.01.2019 - 09:401. FC Naděje PrahaKARCINOGENNÍ Praha5:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
3912.01.2019 - 10:201. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha4:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
4012.01.2019 - 11:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha7:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4112.01.2019 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha13:3(8:0) Podrobnosti o zápasu
4212.01.2019 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“COMES Košíře Praha3:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
4312.01.2019 - 13:00The Best of PrahaHroudy z Boudy Praha7:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
4412.01.2019 - 13:40The Best of PrahaELPEG Praha5:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
4512.01.2019 - 14:20ELPEG PrahaHroudy z Boudy Praha1:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4627.01.2019 - 09:001. FC Naděje PrahaELPEG Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4727.01.2019 - 09:40ELPEG PrahaSG Metro Praha5:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
4827.01.2019 - 10:201. FC Naděje PrahaSG Metro Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
4927.01.2019 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy Praha3:11(2:7) Podrobnosti o zápasu
5027.01.2019 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha2:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
5127.01.2019 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BT Ježek 0609 Praha4:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
5227.01.2019 - 13:00COMES Košíře PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5327.01.2019 - 13:40The Best of PrahaCOMES Košíře Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
5427.01.2019 - 14:20The Best of PrahaKARCINOGENNÍ Praha7:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
5516.02.2019 - 09:00The Best of PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
5616.02.2019 - 09:401. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
5716.02.2019 - 10:201. FC Naděje PrahaThe Best of Praha3:11(2:6) Podrobnosti o zápasu
5816.02.2019 - 11:00COMES Košíře PrahaBT Ježek 0609 Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5916.02.2019 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaELPEG Praha6:7(3:2) Podrobnosti o zápasu
6016.02.2019 - 12:20COMES Košíře PrahaELPEG Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
6116.02.2019 - 13:00SG Metro PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
6216.02.2019 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha4:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
6316.02.2019 - 14:20Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ Praha5:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
6424.02.2019 - 09:00ELPEG PrahaKARCINOGENNÍ Praha16:0(8:0) Podrobnosti o zápasu
6524.02.2019 - 09:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“ELPEG Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
6624.02.2019 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“KARCINOGENNÍ Praha14:0(7:0) Podrobnosti o zápasu
6724.02.2019 - 11:001. FC Naděje PrahaCOMES Košíře Praha4:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
6824.02.2019 - 11:40COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6924.02.2019 - 12:201. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
7024.02.2019 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaSG Metro Praha1:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
7124.02.2019 - 13:40The Best of PrahaBT Ježek 0609 Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
7224.02.2019 - 14:20The Best of PrahaSG Metro Praha0:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kuděj Jiří (26)The Best of Praha1433
2Kadlec Jan (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1421
3Kloubek Jaroslav (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1620
4Matysík Radim (27)The Best of Praha819
5Kodet Václav (21)1. FC Naděje Praha1617
6Turínek Jan (33)1. FC Naděje Praha1415
7Tousek Martin (32)KARCINOGENNÍ Praha1615
8Vacek Jaroslav (36)Hroudy z Boudy Praha1614
9Trš Lukáš (33)SG Metro Praha1013
10Reichmann Jakub (28)COMES Košíře Praha1413
11Poláček Lukáš (27)SG Metro Praha1012
12Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha1412
13Jindra Tomáš (28)ELPEG Praha1612
14Vácha Zdeněk (32)ELPEG Praha611
15Holas Martin (35)The Best of Praha1211
15Hrubeš Jakub (31)SG Metro Praha1211
16Palarczyk Lukáš (32)COMES Košíře Praha1411
17Krtek Martin (38)BT Ježek 0609 Praha1010
17Prihara Roman (41)Hroudy z Boudy Praha1010
18Beneš Jan (40)1. FC Naděje Praha1210
19Jelínek Václav (41)ELPEG Praha1610
20Baroš Jan (33)Hroudy z Boudy Praha89
21Doucha Martin (46)ELPEG Praha149
21Veselý Jan (41)ELPEG Praha149
22Švertšal David (31)The Best of Praha68
23Kysilka Ondřej (24)COMES Košíře Praha88
24Strouhal Jan (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“118
25Hanzík Jakub (33)SG Metro Praha128
26Němec Ladislav (46)1. FC Naděje Praha148
27Frydrych Petr (19)BT Ježek 0609 Praha67
27Šimáček Luboš (35)BT Ježek 0609 Praha67
28Kratochvíl ml. Martin (21)ELPEG Praha87
29Šimek Robert (34)KARCINOGENNÍ Praha107
30Voska Zdeněk (31)KARCINOGENNÍ Praha117
31Barták Tomáš (44)SG Metro Praha147
32Maxmilián Jan (26)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“26
33Kaňka Tomáš (34)BT Ježek 0609 Praha46
34Petrla Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“66
35Modlík Jan (33)SG Metro Praha126
35Svatek Jakub (33)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“126
36Němý Josef (37)Hroudy z Boudy Praha136
37Čermák Pavel (45)The Best of Praha146
37Dobříšan Daniel (37)BT Ježek 0609 Praha146
38Hamborský Martin (20)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“25
39Jírovský Radim (29)ELPEG Praha45
40Šulc Radek (33)KARCINOGENNÍ Praha145
41Šitich Roman (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“44
41Šrom Jakub (35)Hroudy z Boudy Praha44
42Brychta Pavel (37)1. FC Naděje Praha104
42Kučera Jan (48)The Best of Praha104
43Gaži Miroslav (21)BT Ježek 0609 Praha124
44Mrázek Jaroslav (40)ELPEG Praha144
44Volák Michal (32)COMES Košíře Praha144
45Hrdlička Vojtěch (23)BT Ježek 0609 Praha43
45Kodera Václav (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“43
46Švertšal Ladislav (37)The Best of Praha83
47Kubát Jan (32)SG Metro Praha103
47Marhons Lukáš (36)ELPEG Praha103
47Roman David (26)BT Ježek 0609 Praha103
48Bača Samuel (25)BT Ježek 0609 Praha123
48Guerrero dominguez David (41)COMES Košíře Praha123
49Kodiček Marcel (33)KARCINOGENNÍ Praha143
50Tomek Jiří (44)Hroudy z Boudy Praha163
51Řežábek Jan (30)The Best of Praha22
51Tůma Libor (52)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
52Veselý Matěj (30)1. FC Naděje Praha32
53Kraft Daniel (32)SG Metro Praha42
53Vrla Jan (42)COMES Košíře Praha42
54Dobřanský Jindřich (42)The Best of Praha62
55Honců Marek (40)SG Metro Praha82
55Mužík Zdeněk (32)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“82
55Spurný Josef (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“82
56Přibyl Jan (42)Hroudy z Boudy Praha92
57Bláha Josef (24)1. FC Naděje Praha122
57Gregor Boris (29)Hroudy z Boudy Praha122
58Kloubek Tomáš (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“142
59Frydrych Petr (45)BT Ježek 0609 Praha21
59Kvasnička Jakub (33)The Best of Praha21
59Szatmari Daniel (24)The Best of Praha21
60Bougetouta Adam (20)The Best of Praha41
60Večlovský Lubomír (44)The Best of Praha41
61Dobřanský ml. Jindřich (19)The Best of Praha61
61Kučera Aleš (44)The Best of Praha61
62Doucha Pavel (42)ELPEG Praha81
62Franěk Pavel (31)KARCINOGENNÍ Praha81
62Lžíčař Petr (31)Hroudy z Boudy Praha81
62Mikéska Jakub (33)KARCINOGENNÍ Praha81
63Němec Aleš (22)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“101
63Volák Miroslav (60)COMES Košíře Praha101
64Fremund Filip (51)COMES Košíře Praha121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Jindra Tomáš (28)ELPEG Praha162030035
2Dobrý Tomáš (34)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“4731032
3Guerrero dominguez David (41)COMES Košíře Praha121611031
4Šulc Radek (33)KARCINOGENNÍ Praha141520025
5Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha141710022
6Volák Michal (32)COMES Košíře Praha141120021
7Přibyl Jan (42)Hroudy z Boudy Praha9511020
8Turínek Jan (33)1. FC Naděje Praha141410019
9Hrubeš Jakub (31)SG Metro Praha12820018
10Marhons Lukáš (36)ELPEG Praha101310018
11Voska Zdeněk (31)KARCINOGENNÍ Praha111210017
12Kuděj Jiří (26)The Best of Praha141210017
13Dobříšan Daniel (37)BT Ježek 0609 Praha141110016
14Kadlec Jan (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“14810013
15Tousek Martin (32)KARCINOGENNÍ Praha161300013