Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2018/2019

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha650128:1015
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“650129:1815
3SG Metro Praha641129:2013
41. FC Naděje Praha640230:1812
5ELPEG Praha631222:2410
6KARCINOGENNÍ Praha620415:196
7COMES Košíře Praha610515:253
8Hroudy z Boudy Praha610513:273
9BT Ježek 0609 Praha610519:393
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře PrahaELPEG PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ PrahaSG Metro PrahaThe Best of Praha
1. FC Naděje Praha - 9:2 (5:0) - 4:3 (1:2)3:4 (1:0) - 4:1 (0:0)7:4 (3:3)3:4 (0:2)
BT Ježek 0609 Praha2:9 (0:5) - 3:7 (0:2)1:6 (0:3)3:9 (1:5)9:3 (4:0)1:5 (1:3) - -
COMES Košíře Praha - 7:3 (2:0) - 3:4 (2:2)2:6 (1:2) - 0:3 (0:2)2:3 (1:1)1:6 (1:3)
ELPEG Praha3:4 (2:1)6:1 (3:0)4:3 (2:2) - - 3:2 (1:1) - 5:5 (2:3)1:9 (0:4)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:3 (0:1)9:3 (5:1)6:2 (2:1) - - 4:2 (1:1) - 3:7 (3:3)3:1 (2:0)
Hroudy z Boudy Praha - 3:9 (0:4) - 2:3 (1:1)2:4 (1:1) - 5:2 (3:0)1:4 (1:1)0:5 (0:3)
KARCINOGENNÍ Praha1:4 (0:0)5:1 (3:1)3:0 (2:0) - - 2:5 (0:3) - 2:6 (2:3)2:3 (0:2)
SG Metro Praha4:7 (3:3) - 3:2 (1:1)5:5 (3:2)7:3 (3:3)4:1 (1:1)6:2 (3:2) - -
The Best of Praha4:3 (2:0) - 6:1 (3:1)9:1 (4:0)1:3 (0:2)5:0 (3:0)3:2 (2:0) - -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha619100024
2COMES Košíře Praha623100028
3The Best of Praha618200028
4KARCINOGENNÍ Praha628100033
5BT Ježek 0609 Praha630100035
6ELPEG Praha625200035
7FK ADRIA DOBŘÍČ „B“621110036
8Hroudy z Boudy Praha616210036
9SG Metro Praha627110042
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
110.11.2018 - 09:00SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
210.11.2018 - 09:40COMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
310.11.2018 - 10:20SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:3(3:3) Podrobnosti o zápasu
410.11.2018 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
510.11.2018 - 11:40BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha2:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
610.11.2018 - 12:20KARCINOGENNÍ Praha1. FC Naděje Praha1:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
710.11.2018 - 13:00Hroudy z Boudy PrahaThe Best of Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
810.11.2018 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
910.11.2018 - 14:20ELPEG PrahaThe Best of Praha1:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2018 - 09:00Hroudy z Boudy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2018 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2018 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha3:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
1325.11.2018 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaCOMES Košíře Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1425.11.2018 - 11:40KARCINOGENNÍ PrahaThe Best of Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
1525.11.2018 - 12:20COMES Košíře PrahaThe Best of Praha1:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
1625.11.2018 - 13:00ELPEG Praha1. FC Naděje Praha3:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
1725.11.2018 - 13:40SG Metro Praha1. FC Naděje Praha4:7(3:3) Podrobnosti o zápasu
1825.11.2018 - 14:20SG Metro PrahaELPEG Praha5:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
1902.12.2018 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaSG Metro Praha2:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2002.12.2018 - 09:40KARCINOGENNÍ PrahaHroudy z Boudy Praha2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
2102.12.2018 - 10:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
2202.12.2018 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“The Best of Praha3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2302.12.2018 - 11:40The Best of Praha1. FC Naděje Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
2402.12.2018 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1. FC Naděje Praha4:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2502.12.2018 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře Praha3:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
2602.12.2018 - 13:40ELPEG PrahaCOMES Košíře Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2702.12.2018 - 14:20ELPEG PrahaBT Ježek 0609 Praha6:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kuděj Jiří (26)The Best of Praha611
2Kadlec Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“610
3Hrubeš Jakub (31)SG Metro Praha48
4Kaňka Tomáš (33)BT Ježek 0609 Praha46
4Prihara Roman (40)Hroudy z Boudy Praha46
4Trš Lukáš (32)SG Metro Praha46
5Kodet Václav (20)1. FC Naděje Praha66
6Beneš Jan (39)1. FC Naděje Praha45
7Kloubek Jaroslav (52)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“65
7Kratochvíl ml. Martin (20)ELPEG Praha65
7Němec Ladislav (45)1. FC Naděje Praha65
7Tousek Martin (31)KARCINOGENNÍ Praha65
8Poláček Lukáš (27)SG Metro Praha24
9Palarczyk Lukáš (31)COMES Košíře Praha44
9Švertšal David (30)The Best of Praha44
10Barták Tomáš (43)SG Metro Praha64
10Brychta Pavel (36)1. FC Naděje Praha64
10Dobříšan Daniel (36)BT Ježek 0609 Praha64
10Doucha Martin (45)ELPEG Praha64
10Jindra Tomáš (27)ELPEG Praha64
10Krtek Martin (37)BT Ježek 0609 Praha64
10Šimek Robert (33)KARCINOGENNÍ Praha64
10Turínek Jan (32)1. FC Naděje Praha64
10Veselý Jan (40)ELPEG Praha64
11Kysilka Ondřej (23)COMES Košíře Praha23
12Hanzík Jakub (32)SG Metro Praha43
12Švertšal Ladislav (36)The Best of Praha43
13Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha63
13Čermák Pavel (44)The Best of Praha63
13Jelínek Václav (41)ELPEG Praha63
13Šulc Radek (32)KARCINOGENNÍ Praha63
13Volák Michal (31)COMES Košíře Praha63
14Kodera Václav (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
14Šimáček Luboš (35)BT Ježek 0609 Praha22
14Tůma Libor (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
15Veselý Matěj (29)1. FC Naděje Praha32
15Voska Zdeněk (31)KARCINOGENNÍ Praha32
16Holas Martin (34)The Best of Praha42
16Mužík Zdeněk (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“42
16Svatek Jakub (32)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“42
16Vrla Jan (42)COMES Košíře Praha42
17Bača Samuel (24)BT Ježek 0609 Praha62
17Gregor Boris (29)Hroudy z Boudy Praha62
17Kloubek Tomáš (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“62
17Kubát Jan (32)SG Metro Praha62
17Němý Josef (36)Hroudy z Boudy Praha62
17Strouhal Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“62
17Tomek Jiří (43)Hroudy z Boudy Praha62
18Bougetouta Adam (19)The Best of Praha21
18Kučera Jan (47)The Best of Praha21
18Szatmari Daniel (24)The Best of Praha21
19Honců Marek (39)SG Metro Praha31
20Bláha Josef (23)1. FC Naděje Praha41
20Dobřanský Jindřich (41)The Best of Praha41
20Dobřanský ml. Jindřich (18)The Best of Praha41
20Doucha Pavel (41)ELPEG Praha41
20Franěk Pavel (30)KARCINOGENNÍ Praha41
20Fremund Filip (50)COMES Košíře Praha41
20Marhons Lukáš (35)ELPEG Praha41
20Reichmann Jakub (27)COMES Košíře Praha41
20Spurný Josef (52)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“41
21Modlík Jan (32)SG Metro Praha61
21Němec Aleš (22)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“61
21Roman David (25)BT Ježek 0609 Praha61
21Vacek Jaroslav (35)Hroudy z Boudy Praha61
21Volák Miroslav (60)COMES Košíře Praha61
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Přibyl Jan (41)Hroudy z Boudy Praha5411019
2Honců Marek (39)SG Metro Praha3101011
3Houdek Martin (43)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“5101011
4Kuděj Jiří (26)The Best of Praha6610011
4Volák Michal (31)COMES Košíře Praha6610011
5Jindra Tomáš (27)ELPEG Praha6510010
6Virl Jakub (31)KARCINOGENNÍ Praha441009
7Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha690009
8Hrubeš Jakub (31)SG Metro Praha431008
9Němý Josef (36)Hroudy z Boudy Praha631008
10Novotný Roman (21)BT Ježek 0609 Praha421007
10Švertšal Ladislav (36)The Best of Praha421007
11Tousek Martin (31)KARCINOGENNÍ Praha670007
12Mílek Tomáš (30)ELPEG Praha211006
13Svatek Jakub (32)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“411006