Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2019/2020

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1SPARTA PRAHA B12101160:2131
2Hroudy z Boudy Praha1271442:2822
31. FC Naděje Praha1270546:3421
4FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1270552:4521
5SG Metro Praha1251647:4816
6KARCINOGENNÍ Praha1241743:4813
7COMES Košíře Praha1233630:4912
8BT Ježek 0609 Praha12111026:734
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ PrahaSG Metro PrahaSPARTA PRAHA B
1. FC Naděje Praha - 8:2 (3:0)5:2 (1:1)
0:3 (0:1)
4:6 (1:4)
5:1 (3:0)
2:1 (1:1)
3:4 (0:2)
4:3 (1:1)
6:0 (3:0)
2:6 (0:2)
5:6 (4:3)
2:0 (1:0)
BT Ježek 0609 Praha2:8 (0:3) - 1:5 (0:1)
3:3 (0:1)
2:3 (0:1)
6:2 (1:1)
2:6 (1:2)
1:5 (1:2)
1:10 (0:5)2:10 (0:3)
3:6 (0:3)
1:8 (0:3)
2:7 (1:4)
COMES Košíře Praha2:5 (1:1)
3:0 (1:0)
5:1 (1:0)
3:3 (1:0)
- 4:7 (4:1)0:4 (0:1)
3:3 (3:0)
6:4 (3:2)
0:7 (0:2)
1:1 (1:0)1:8 (0:4)
2:6 (1:3)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:4 (4:1)
1:5 (0:3)
3:2 (1:0)
2:6 (1:1)
7:4 (1:4) - 2:4 (1:1)5:3 (3:2)
11:2 (4:2)
6:3 (3:1)
8:2 (5:1)
0:6 (0:3)
1:4 (0:1)
Hroudy z Boudy Praha1:2 (1:1)
4:3 (2:0)
6:2 (2:1)
5:1 (2:1)
4:0 (1:0)
3:3 (0:3)
4:2 (1:1) - 4:1 (2:0)
1:4 (0:0)
7:2 (5:1)1:3 (1:1)
2:5 (2:2)
KARCINOGENNÍ Praha3:4 (1:1)
0:6 (0:3)
10:1 (5:0)4:6 (2:3)
7:0 (2:0)
3:5 (2:3)
2:11 (2:4)
1:4 (0:2)
4:1 (0:0)
- 4:3 (2:0)
1:3 (1:1)
4:4 (1:2)
SG Metro Praha6:2 (2:0)
6:5 (3:4)
10:2 (3:0)
6:3 (3:0)
1:1 (0:1)3:6 (1:3)
2:8 (1:5)
2:7 (1:5)3:4 (0:2)
3:1 (1:1)
- 2:5 (0:1)
3:4 (1:2)
SPARTA PRAHA B0:2 (0:1)8:1 (3:0)
7:2 (4:1)
8:1 (4:0)
6:2 (3:1)
6:0 (3:0)
4:1 (1:0)
3:1 (1:1)
5:2 (2:2)
4:4 (2:1)5:2 (1:0)
4:3 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha123810043
2COMES Košíře Praha125210057
3SG Metro Praha123740057
4KARCINOGENNÍ Praha125020060
5Hroudy z Boudy Praha125130066
6SPARTA PRAHA B124950074
7FK ADRIA DOBŘÍČ „B“124841088
8BT Ježek 0609 Praha127001090
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2019 - 09:00SG Metro Praha1. FC Naděje Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
203.11.2019 - 09:40SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha10:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
303.11.2019 - 10:201. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
403.11.2019 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
503.11.2019 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaSPARTA PRAHA B1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
603.11.2019 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
703.11.2019 - 13:00SPARTA PRAHA BCOMES Košíře Praha8:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
803.11.2019 - 13:40KARCINOGENNÍ PrahaCOMES Košíře Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
917.11.2019 - 09:00BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2019 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2019 - 10:20Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2019 - 11:00COMES Košíře Praha1. FC Naděje Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2019 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“KARCINOGENNÍ Praha5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2019 - 12:20KARCINOGENNÍ PrahaSG Metro Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2019 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SPARTA PRAHA B0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2019 - 13:40SPARTA PRAHA BSG Metro Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1730.11.2019 - 09:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1830.11.2019 - 09:40COMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:7(4:1) Podrobnosti o zápasu
1930.11.2019 - 10:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha2:7(1:5) Podrobnosti o zápasu
2030.11.2019 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2130.11.2019 - 11:401. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha8:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
2230.11.2019 - 12:201. FC Naděje PrahaSPARTA PRAHA B2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2330.11.2019 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:10(0:5) Podrobnosti o zápasu
2430.11.2019 - 13:40SPARTA PRAHA BKARCINOGENNÍ Praha4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2521.12.2019 - 09:00COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2621.12.2019 - 09:401. FC Naděje PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2721.12.2019 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha3:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
2821.12.2019 - 11:00KARCINOGENNÍ Praha1. FC Naděje Praha0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
2921.12.2019 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaSPARTA PRAHA B1:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
3021.12.2019 - 12:20SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3121.12.2019 - 13:00SPARTA PRAHA BBT Ježek 0609 Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
3221.12.2019 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
3305.01.2020 - 09:00SPARTA PRAHA BHroudy z Boudy Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3405.01.2020 - 09:40SPARTA PRAHA BCOMES Košíře Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3505.01.2020 - 10:20KARCINOGENNÍ PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3605.01.2020 - 11:00COMES Košíře PrahaKARCINOGENNÍ Praha0:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2020 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaSG Metro Praha3:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2020 - 12:201. FC Naděje PrahaSG Metro Praha5:6(4:3) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2020 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BT Ježek 0609 Praha2:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2020 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1. FC Naděje Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4119.01.2020 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:11(2:4) Podrobnosti o zápasu
4219.01.2020 - 09:40SPARTA PRAHA BFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4319.01.2020 - 10:20SG Metro PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4419.01.2020 - 11:00SPARTA PRAHA BSG Metro Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4519.01.2020 - 11:401. FC Naděje PrahaCOMES Košíře Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2020 - 12:201. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2020 - 13:00COMES Košíře PrahaBT Ježek 0609 Praha3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2020 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Matysík Radim (28)SPARTA PRAHA B716
2Špok Karel (36)SG Metro Praha815
2Tousek Martin (32)KARCINOGENNÍ Praha815
3Kloubek Jaroslav (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1114
4Salajka Daniel (19)Hroudy z Boudy Praha1213
5Kadlec Jan (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“611
6Turínek Jan (33)1. FC Naděje Praha1011
7Beneš Jan (41)1. FC Naděje Praha1211
8Hrubeš Jakub (32)SG Metro Praha1010
9Palarczyk Lukáš (32)COMES Košíře Praha129
10SPARTA "A" - 2 SPARTA PRAHA B68
11Virl Jakub (32)KARCINOGENNÍ Praha88
12Barták Tomáš (44)SG Metro Praha128
12Lžíčař Petr (31)Hroudy z Boudy Praha128
13Dobřanský Jindřich (42)SPARTA PRAHA B67
14Hosnedl Filip (20)BT Ježek 0609 Praha87
15El-haj ahmad Ghassan (17)1. FC Naděje Praha127
16Šulc Radek (33)KARCINOGENNÍ Praha76
17Guerrero dominguez David (41)COMES Košíře Praha86
17Kodet Václav (21)1. FC Naděje Praha86
18Jindra Tomáš (28)COMES Košíře Praha106
19Němý Josef (37)Hroudy z Boudy Praha126
19Volák Michal (32)COMES Košíře Praha126
20Holas Martin (36)SPARTA PRAHA B25
21Šitich Roman (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“65
22Beránek Martin (32)KARCINOGENNÍ Praha85
22Prihara Roman (41)Hroudy z Boudy Praha85
22Vacek Jaroslav (36)Hroudy z Boudy Praha85
23Němec Ladislav (46)1. FC Naděje Praha105
23Svatek Jakub (33)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“105
23Šimek Robert (34)KARCINOGENNÍ Praha105
24Jelínek Václav (42)1. FC Naděje Praha125
25Vošta Štěpán (26)SPARTA PRAHA B24
26Frydrych Petr (20)BT Ježek 0609 Praha44
27Trš Lukáš (33)SG Metro Praha74
28Čermák Pavel (45)SPARTA PRAHA B84
28Kloubek Tomáš (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“84
29Dobřanský ml. Jindřich (19)SPARTA PRAHA B63
29Hrdlička Vojtěch (23)BT Ježek 0609 Praha63
29Švertšal Ladislav (37)SPARTA PRAHA B63
30SPARTA "A" - 1 SPARTA PRAHA B73
30Strouhal Jan (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“73
31Kubát Jan (33)SG Metro Praha83
31Langhans ml. Michal (18)BT Ježek 0609 Praha83
32Chán Josef (37)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“93
33Valenta Ondřej (27)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
34Hejna Michal (41)BT Ježek 0609 Praha42
34Langhans st. Michal (42)BT Ježek 0609 Praha42
34Mužík Zdeněk (32)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“42
34Šimáček Luboš (36)BT Ježek 0609 Praha42
35Gregor Boris (30)Hroudy z Boudy Praha62
35Honců Marek (40)SG Metro Praha62
36Rinke Jakub (37)Hroudy z Boudy Praha82
37Hanzík Jakub (33)SG Metro Praha102
37Chuman Jakub (18)SPARTA PRAHA B102
37Modlík Jan (33)SG Metro Praha102
38Moučka Petr (37)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“11
39Bougetouta Adam (21)SPARTA PRAHA B21
39Klofáč Adam (29)SPARTA PRAHA B21
39Krtek Martin (38)BT Ježek 0609 Praha21
39Rot Jan (31)KARCINOGENNÍ Praha21
39Šrom Jakub (35)Hroudy z Boudy Praha21
39Vosátka Tomáš (23)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“21
39Voska Zdeněk (32)KARCINOGENNÍ Praha21
40Kučera Aleš (45)SPARTA PRAHA B51
41Byrouti Patrik (29)KARCINOGENNÍ Praha61
41Chuman Martin (47)SPARTA PRAHA B61
41Kapek Robert (35)SG Metro Praha61
42Coufal Adam (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“81
42Červený Václav (41)BT Ježek 0609 Praha81
42Dobříšan Daniel (37)BT Ježek 0609 Praha81
42Patka Jiří (55)COMES Košíře Praha81
42Volák Miroslav (61)COMES Košíře Praha81
42Vrla Jan (43)COMES Košíře Praha81
43Brychta Pavel (37)1. FC Naděje Praha101
43Franěk Pavel (31)KARCINOGENNÍ Praha101
44Večlovský Lubomír (44)SPARTA PRAHA B121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Trestné body
1Chán Josef (37)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“972137
2Bača Samuel (25)BT Ježek 0609 Praha310121
3Hrubeš Jakub (32)SG Metro Praha1062016
4Volák Michal (32)COMES Košíře Praha12111016
5Šimek Robert (34)KARCINOGENNÍ Praha10101015
6Lžíčař Petr (31)Hroudy z Boudy Praha12101015
7SPARTA "A" - 1 SPARTA PRAHA B742014
8Šulc Radek (33)KARCINOGENNÍ Praha781013
9Jelínek Václav (42)1. FC Naděje Praha1281013
9Němý Josef (37)Hroudy z Boudy Praha1281013
10Šitich Roman (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6130013
11Langhans ml. Michal (18)BT Ježek 0609 Praha8130013
12Modlík Jan (33)SG Metro Praha1071012
12Svatek Jakub (33)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1071012
13Jindra Tomáš (28)COMES Košíře Praha10120012