Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2017/2018

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha201901133:4857
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“20152399:7047
3Zeppelíni Praha20113675:5636
4TFC Netopýr "A" Praha20113674:5636
5BC KLADNO 952093891:7330
6KYX Praha20911068:7128
7LFC Praha20731048:5824
8Jumbo Electric Praha20641080:9322
9AGSS Přírodní vědy Praha20631166:9721
10Dilema Praha20231548:979
11JUDr. Brouk Pytlík Praha20211747:1107
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaTFC Netopýr "A" PrahaZeppelíni Praha
1. FC Naděje Praha - 10:2 (6:2)
2:6 (0:3)
5:3 (2:2)
6:2 (3:1)
9:1 (3:1)
5:0 (3:0)
5:2 (2:1)
6:3 (3:1)
12:2 (6:1)
8:4 (1:1)
9:2 (5:1)
6:3 (4:2)
4:2 (0:1)
4:1 (0:1)
6:0 (3:0)
9:1 (7:0)
6:3 (2:2)
7:4 (2:1)
6:3 (4:1)
8:4 (4:3)
AGSS Přírodní vědy Praha2:10 (2:6)
6:2 (3:0)
- 2:11 (0:6)
4:4 (4:3)
3:5 (1:3)
5:2 (2:1)
3:7 (1:2)
4:8 (2:4)
5:1 (3:0)
6:1 (2:0)
1:6 (1:3)
3:5 (1:3)
3:7 (1:3)
6:2 (1:0)
4:3 (3:2)
0:3 (0:2)
1:7 (0:3)
3:3 (2:0)
3:3 (1:1)
2:7 (1:4)
BC KLADNO 953:5 (2:2)
2:6 (1:3)
11:2 (6:0)
4:4 (3:4)
- 5:5 (3:3)
4:3 (1:1)
3:4 (0:2)
6:7 (2:5)
8:2 (3:1)
5:1 (2:0)
3:2 (0:1)
6:3 (2:2)
4:6 (0:3)
1:5 (1:2)
1:4 (1:1)
7:3 (3:0)
4:4 (2:2)
7:3 (3:1)
2:3 (1:1)
5:1 (3:1)
Dilema Praha1:9 (1:3)
0:5 (0:3)
5:3 (3:1)
2:5 (1:2)
5:5 (3:3)
3:4 (1:1)
- 4:9 (1:3)
5:6 (1:2)
0:1 (0:1)
0:5 (0:2)
5:5 (0:3)
2:2 (1:1)
0:7 (0:3)
2:3 (2:1)
4:2 (1:1)
1:2 (1:1)
3:4 (0:2)
1:6 (0:2)
2:10 (1:7)
3:4 (0:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5 (1:2)
3:6 (1:3)
7:3 (2:1)
8:4 (4:2)
4:3 (2:0)
7:6 (5:2)
9:4 (3:1)
6:5 (2:1)
- 10:9 (3:2)
5:1 (3:0)
6:3 (1:2)
5:5 (2:4)
3:2 (0:2)
8:2 (5:0)
1:1 (0:0)
2:1 (0:0)
2:1 (1:1)
4:3 (2:0)
5:2 (3:0)
2:4 (2:3)
JUDr. Brouk Pytlík Praha2:12 (1:6)
4:8 (1:1)
1:5 (0:3)
1:6 (0:2)
2:8 (1:3)
1:5 (0:2)
1:0 (1:0)
5:0 (2:0)
9:10 (2:3)
1:5 (0:3)
- 2:9 (1:5)
4:6 (2:2)
2:5 (0:0)
3:8 (1:5)
2:4 (2:2)
2:5 (1:2)
1:5 (0:3)
1:5 (1:2)
2:3 (0:1)
1:1 (0:0)
Jumbo Electric Praha2:9 (1:5)
3:6 (2:4)
6:1 (3:1)
5:3 (3:1)
2:3 (1:0)
3:6 (2:2)
5:5 (3:0)
2:2 (1:1)
3:6 (2:1)
5:5 (4:2)
9:2 (5:1)
6:4 (2:2)
- 5:6 (0:3)
7:3 (4:1)
4:4 (0:1)
4:2 (3:2)
0:4 (0:2)
3:4 (3:1)
5:11 (3:6)
1:7 (0:3)
KYX Praha2:4 (1:0)
1:4 (1:0)
7:3 (3:1)
2:6 (0:1)
6:4 (3:0)
5:1 (2:1)
7:0 (3:0)
3:2 (1:2)
2:3 (2:0)
2:8 (0:5)
5:2 (0:0)
8:3 (5:1)
6:5 (3:0)
3:7 (1:4)
- 0:5 (0:0)K
2:1 (2:1)
4:4 (1:4)
2:4 (1:2)
1:3 (0:0)
0:2 (0:0)
LFC Praha0:6 (0:3)
1:9 (0:7)
3:4 (2:3)
3:0 (2:0)
4:1 (1:1)
3:7 (0:3)
2:4 (1:1)
2:1 (1:1)
1:1 (0:0)
1:2 (0:0)
4:2 (2:2)
5:2 (2:1)
4:4 (1:0)
2:4 (2:3)
5:0 (0:0)K
1:2 (1:2)
- 1:3 (0:3)
2:3 (2:0)
2:1 (2:1)
2:2 (1:1)
TFC Netopýr "A" Praha3:6 (2:2)
4:7 (1:2)
7:1 (3:0)
3:3 (0:2)
4:4 (2:2)
3:7 (1:3)
4:3 (2:0)
6:1 (2:0)
1:2 (1:1)
3:4 (0:2)
5:1 (3:0)
5:1 (2:1)
4:0 (2:0)
4:3 (1:3)
4:4 (4:1)
4:2 (2:1)
3:1 (3:0)
3:2 (0:2)
- 1:2 (0:1)
3:2 (1:0)
Zeppelíni Praha3:6 (1:4)
4:8 (3:4)
3:3 (1:1)
7:2 (4:1)
3:2 (1:1)
1:5 (1:3)
10:2 (7:1)
4:3 (0:0)
2:5 (0:3)
4:2 (3:2)
3:2 (1:0)
1:1 (0:0)
11:5 (6:3)
7:1 (3:0)
3:1 (0:0)
2:0 (0:0)
1:2 (1:2)
2:2 (1:1)
2:1 (1:0)
2:3 (0:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“2036200046
2BC KLADNO 952044300059
3LFC Praha2056200066
4JUDr. Brouk Pytlík Praha2046700081
5Dilema Praha2056310081
61. FC Naděje Praha2062400082
7AGSS Přírodní vědy Praha2057500082
8Jumbo Electric Praha2066500091
9TFC Netopýr "A" Praha20618000101
10Zeppelíni Praha20685100103
11KYX Praha20512101121
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
112.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
212.11.2017 - 09:40Zeppelíni Praha1. FC Naděje Praha3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
312.11.2017 - 10:20AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Naděje Praha2:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
412.11.2017 - 11:00LFC PrahaKYX Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
512.11.2017 - 11:40LFC PrahaJumbo Electric Praha4:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
612.11.2017 - 12:20Jumbo Electric PrahaKYX Praha5:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
712.11.2017 - 13:00Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
812.11.2017 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha10:9(3:2) Podrobnosti o zápasu
912.11.2017 - 14:20Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1019.11.2017 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
1119.11.2017 - 09:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1219.11.2017 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaJumbo Electric Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1319.11.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BC KLADNO 954:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1419.11.2017 - 11:401. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1519.11.2017 - 12:201. FC Naděje PrahaBC KLADNO 955:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1619.11.2017 - 13:00Zeppelíni PrahaLFC Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1719.11.2017 - 13:40LFC PrahaDilema Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1819.11.2017 - 14:20Zeppelíni PrahaDilema Praha10:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
1926.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2026.11.2017 - 09:40TFC Netopýr "A" Praha1. FC Naděje Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2126.11.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2226.11.2017 - 11:001. FC Naděje PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha12:2(6:1) Podrobnosti o zápasu
2326.11.2017 - 11:40KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2426.11.2017 - 12:20LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2526.11.2017 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2626.11.2017 - 13:40BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2726.11.2017 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2826.11.2017 - 15:00Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 953:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2910.12.2017 - 09:00KYX PrahaZeppelíni Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3010.12.2017 - 09:40BC KLADNO 95Zeppelíni Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3110.12.2017 - 10:20BC KLADNO 95KYX Praha4:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3210.12.2017 - 11:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha5:5(3:0) Podrobnosti o zápasu
3310.12.2017 - 11:40Dilema Praha1. FC Naděje Praha1:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
3410.12.2017 - 12:20Jumbo Electric Praha1. FC Naděje Praha2:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
3510.12.2017 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3610.12.2017 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
3710.12.2017 - 14:20LFC PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
3817.12.2017 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 952:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
3917.12.2017 - 09:40BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha11:2(6:0) Podrobnosti o zápasu
4017.12.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4117.12.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric Praha6:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4217.12.2017 - 11:40Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha5:11(3:6) Podrobnosti o zápasu
4317.12.2017 - 12:20Zeppelíni PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4417.12.2017 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaDilema Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
4517.12.2017 - 13:40KYX PrahaDilema Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4617.12.2017 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaKYX Praha4:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
4707.01.2018 - 09:001. FC Naděje PrahaKYX Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4807.01.2018 - 09:40Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha9:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
4907.01.2018 - 10:20KYX Praha1. FC Naděje Praha1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
5007.01.2018 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha4:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
5107.01.2018 - 11:40Dilema PrahaBC KLADNO 955:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
5207.01.2018 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
5307.01.2018 - 13:00BC KLADNO 95Dilema Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5407.01.2018 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“TFC Netopýr "A" Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5507.01.2018 - 14:20LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5607.01.2018 - 15:00TFC Netopýr "A" PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5714.01.2018 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5814.01.2018 - 09:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
5914.01.2018 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dilema Praha6:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
6014.01.2018 - 11:00KYX PrahaLFC Praha2:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6114.01.2018 - 11:40KYX PrahaJumbo Electric Praha3:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
6214.01.2018 - 12:20Jumbo Electric PrahaLFC Praha4:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
6314.01.2018 - 13:001. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
6414.01.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha2:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
6514.01.2018 - 14:201. FC Naděje PrahaZeppelíni Praha8:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
6621.01.2018 - 09:00LFC PrahaZeppelíni Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6721.01.2018 - 09:40Dilema PrahaLFC Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
6821.01.2018 - 10:20Dilema PrahaZeppelíni Praha3:4(0:0) Podrobnosti o zápasu
6921.01.2018 - 11:00BC KLADNO 951. FC Naděje Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
7021.01.2018 - 11:40BC KLADNO 95FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:7(2:5) Podrobnosti o zápasu
7121.01.2018 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1. FC Naděje Praha3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
7221.01.2018 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
7321.01.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha3:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
7421.01.2018 - 14:20Jumbo Electric PrahaTFC Netopýr "A" Praha3:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
7528.01.2018 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaBC KLADNO 954:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
7628.01.2018 - 09:40KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
7728.01.2018 - 10:20BC KLADNO 95TFC Netopýr "A" Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
7828.01.2018 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha3:8(1:5) Podrobnosti o zápasu
7928.01.2018 - 11:401. FC Naděje PrahaLFC Praha6:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
8028.01.2018 - 12:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AGSS Přírodní vědy Praha7:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
8128.01.2018 - 13:00LFC Praha1. FC Naděje Praha1:9(0:7) Podrobnosti o zápasu
8228.01.2018 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“AGSS Přírodní vědy Praha8:4(4:2) Podrobnosti o zápasu
8304.02.2018 - 09:00Zeppelíni PrahaBC KLADNO 951:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
8404.02.2018 - 09:40KYX PrahaBC KLADNO 955:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
8504.02.2018 - 10:20Zeppelíni PrahaKYX Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
8604.02.2018 - 11:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
8704.02.2018 - 11:401. FC Naděje PrahaDilema Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
8804.02.2018 - 12:201. FC Naděje PrahaJumbo Electric Praha6:3(4:2) Podrobnosti o zápasu
8904.02.2018 - 13:00LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
9004.02.2018 - 13:40TFC Netopýr "A" PrahaLFC Praha3:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
9104.02.2018 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
9211.02.2018 - 09:00TFC Netopýr "A" PrahaZeppelíni Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
9311.02.2018 - 09:401. FC Naděje PrahaTFC Netopýr "A" Praha7:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
9411.02.2018 - 10:20Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
9511.02.2018 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík Praha1. FC Naděje Praha4:8(1:1) Podrobnosti o zápasu
9611.02.2018 - 11:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha3:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
9711.02.2018 - 12:20KYX PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
9811.02.2018 - 13:00Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
9911.02.2018 - 13:40LFC PrahaBC KLADNO 954:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
10011.02.2018 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“KYX Praha8:2(5:0) Podrobnosti o zápasu
10111.02.2018 - 15:00BC KLADNO 95LFC Praha7:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
10218.02.2018 - 09:00Dilema PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:6(0:2) Podrobnosti o zápasu
10318.02.2018 - 09:40KYX PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
10418.02.2018 - 10:20Dilema PrahaKYX Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
10518.02.2018 - 11:00Jumbo Electric PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:5(4:2) Podrobnosti o zápasu
10618.02.2018 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Zeppelíni Praha2:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
10718.02.2018 - 12:20Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha7:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
10818.02.2018 - 13:00BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
10918.02.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 954:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
11018.02.2018 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Beneš Jan (39)1. FC Naděje Praha2047
2Němeček Petr (25)Jumbo Electric Praha2037
3Kloubek Jaroslav (52)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“2027
4Kadlec Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1825
5Žitný Ondřej (25)AGSS Přírodní vědy Praha1424
6Kodet Václav (20)1. FC Naděje Praha1624
7Němec Ladislav (45)TFC Netopýr "A" Praha2024
8Lauber Jiří (36)BC KLADNO 951422
9Turínek Jan (32)1. FC Naděje Praha2022
10Merta Dušan (40)JUDr. Brouk Pytlík Praha2021
11Macák Jiří (26)Zeppelíni Praha1920
12Jakubec Michal (47)Jumbo Electric Praha2017
13Pospíšil Tomáš (41)KYX Praha1815
13Říha Vladimír (32)LFC Praha1815
14Materna Petr (46)TFC Netopýr "A" Praha1614
14Roulich Jan (34)BC KLADNO 951614
14Zyta Tomáš (20)Zeppelíni Praha1614
15Svatek Jakub (32)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1714
16Ouda Martin (44)BC KLADNO 952014
17Peteřík David (31)BC KLADNO 951613
18Exler Petr (33)TFC Netopýr "A" Praha2012
19Skála Jindřich (37)KYX Praha811
20Šmída Radek (44)Jumbo Electric Praha1211
21Basík Josef (58)AGSS Přírodní vědy Praha1611
22Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha2011
23Říha Martin (42)KYX Praha810
24Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha1610
24Jansa Milan (36)BC KLADNO 951610
24Ochozka Adam (23)Dilema Praha1610
25Kuchař Tomáš (32)Zeppelíni Praha1810
26Štěpánek Patrik (43)Dilema Praha129
27Macák Jan (19)Zeppelíni Praha148
28Slabý Jaroslav (45)BC KLADNO 95158
29Tumpach Lukáš (28)JUDr. Brouk Pytlík Praha168
30Šafařík Tomáš (35)TFC Netopýr "A" Praha188
31Kubr Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha208
32Mužík Zdeněk (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“107
33Krása Michal (33)LFC Praha117
34Bláha Josef (23)1. FC Naděje Praha167
34Papež David (31)Dilema Praha167
35Šebek Milan (42)KYX Praha187
36Žitný Vojtěch (29)AGSS Přírodní vědy Praha207
37Vajnar Lukáš (33)TFC Netopýr "A" Praha46
38Scheib Zdeněk (41)KYX Praha76
39Klucký Jakub (23)Zeppelíni Praha86
39Veselý Matěj (29)1. FC Naděje Praha86
40Křivka Martin (28)Dilema Praha106
41Kriš Marián (45)Zeppelíni Praha126
42Starec František (36)LFC Praha156
43Kvasnička Aleš (47)1. FC Naděje Praha45
44Kloubek Tomáš (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“85
45Coufal Adam (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“125
45Marhons Lukáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha125
45Neuwirth Jan (26)AGSS Přírodní vědy Praha125
46Basík Jan (29)AGSS Přírodní vědy Praha145
46Eichhorn Lukáš (27)Dilema Praha145
46Šulc Ondřej (26)Zeppelíni Praha145
47Bošanský Pavel (38)LFC Praha165
47Brychta Pavel (36)1. FC Naděje Praha165
47Strouhal Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“165
48Žitný Ladislav (56)AGSS Přírodní vědy Praha185
49Luňáček Miloslav (48)KYX Praha195
50Brabec Petr (49)BC KLADNO 95205
51ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“24
52Bartoš Pavel (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha104
53Křížek Pavel (45)KYX Praha124
53Šmíd Michal (41)BC KLADNO 95124
54Šašek Josef (48)KYX Praha144
54Šeferna Vojtěch (50)AGSS Přírodní vědy Praha144
55Stern Tomáš (38)LFC Praha164
56Kocourek František (28)1. FC Naděje Praha23
57Exner Bohumil (39)KYX Praha33
58Němec Erik (24)Zeppelíni Praha63
59Plic Ondřej (27)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“83
60Pospíšil Jan (41)Dilema Praha103
61Rolfes David (30)Dilema Praha183
62Zahradník Ladislav (37)LFC Praha193
63Syrovátka Jan (53)1. FC Naděje Praha203
64Moučka Petr (36)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
65Borovička Martin (29)Dilema Praha62
65Kabele Roman (43)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
65Merta Lukáš (42)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
66Nemrava Marek (53)AGSS Přírodní vědy Praha102
66Ochozka Martin (50)Dilema Praha102
67Svoboda Michal (36)LFC Praha112
68Holeček Miroslav (39)AGSS Přírodní vědy Praha122
69Tumpach Jan (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha142
70Bartoš Jiří (49)JUDr. Brouk Pytlík Praha182
70Sousedík Nikolas (24)Jumbo Electric Praha182
71Frank Patrik (29)Jumbo Electric Praha21
71Ježek Petr (29)Dilema Praha21
71Vajnar ml. Jiří (36)TFC Netopýr "A" Praha21
72Němec Aleš (22)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“41
72Růžička David (39)BC KLADNO 9541
73Moc David (27)Zeppelíni Praha61
73Závorka Matěj (27)1. FC Naděje Praha61
74Pokorný Petr (46)KYX Praha101
75Hudcovič Ondrej (22)KYX Praha121
75Žitný Petr (53)AGSS Přírodní vědy Praha121
76Havlín Tomáš (24)Zeppelíni Praha141
76Polívka Ladislav (48)Jumbo Electric Praha141
76Šára Oldřich (50)Zeppelíni Praha141
77Kouklík Václav (32)KYX Praha161
78Vácha Michal (37)LFC Praha171
79Pošmurný Josef (54)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“181
79Vaníček Jan (48)TFC Netopýr "A" Praha181
80Mácha Jiří (58)JUDr. Brouk Pytlík Praha201
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Macák Jiří (26)Zeppelíni Praha191031035
2Křivka Martin (28)Dilema Praha101521035
3Křížek Pavel (45)KYX Praha121121031
4Kubr Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha201630031
5Marhons Lukáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha121230027
6Říha Vladimír (32)LFC Praha181810023
7Materna Petr (46)TFC Netopýr "A" Praha161120021
8Turínek Jan (32)1. FC Naděje Praha20920019
9Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha201310018
10Šára Oldřich (50)Zeppelíni Praha141800018
11Brychta Jiří (32)1. FC Naděje Praha161210017
12Brabec Petr (49)BC KLADNO 95201210017
12Jakubec Michal (47)Jumbo Electric Praha201210017
13Mácha Jiří (58)JUDr. Brouk Pytlík Praha20620016
14Exler Petr (33)TFC Netopýr "A" Praha201600016