Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2018/2019

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1LFC Praha651036:1216
2KYX Praha641130:1113
3BC KLADNO 95632124:1611
4Jumbo Electric Praha631227:1910
5Zeppelíni Praha622223:178
6JUDr. Brouk Pytlík Praha621311:417
71. HFC Kobylisy Praha620413:136
8AGSS Přírodní vědy Praha620432:336
9Dilema Praha600610:440
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
1. HFC Kobylisy Praha - - 4:1 (3:1)5:0 (1:0)1:4 (0:1)1:2 (0:1)0:3 (0:1)2:3 (1:2) -
AGSS Přírodní vědy Praha - - 2:6 (1:2)5:2 (2:1)18:2 (11:0)3:9 (1:5)2:8 (1:3)2:6 (0:3) -
BC KLADNO 951:4 (1:3)6:2 (2:1) - - - 5:1 (1:1)6:3 (5:0)1:1 (0:1)5:5 (1:2)
Dilema Praha0:5 (0:1)2:5 (1:2) - - - 2:8 (0:4)2:11 (1:5)4:7 (1:2)0:8 (0:3)
JUDr. Brouk Pytlík Praha4:1 (1:0)2:18 (0:11) - - - 3:3 (2:1)0:4 (0:0)0:14 (0:6)2:1 (1:0)
Jumbo Electric Praha2:1 (1:0)9:3 (5:1)1:5 (1:1)8:2 (4:0)3:3 (1:2) - - - 4:5 (3:3)
KYX Praha3:0 (1:0)8:2 (3:1)3:6 (0:5)11:2 (5:1)4:0 (0:0) - - - 1:1 (1:0)
LFC Praha3:2 (2:1)6:2 (3:0)1:1 (1:0)7:4 (2:1)14:0 (6:0) - - - 5:3 (2:1)
Zeppelíni Praha - - 5:5 (2:1)8:0 (3:0)1:2 (0:1)5:4 (3:3)1:1 (0:1)3:5 (1:2) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha6700007
2BC KLADNO 95617000017
3AGSS Přírodní vědy Praha618000018
4Zeppelíni Praha613100018
5KYX Praha614100019
6LFC Praha617100022
7Dilema Praha612200022
81. HFC Kobylisy Praha619100024
9Jumbo Electric Praha618300033
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
118.11.2018 - 09:00KYX PrahaDilema Praha11:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
218.11.2018 - 09:40Dilema PrahaZeppelíni Praha0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
318.11.2018 - 10:20KYX PrahaZeppelíni Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
418.11.2018 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
518.11.2018 - 11:40Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 951:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
618.11.2018 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 954:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
718.11.2018 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha0:14(0:6) Podrobnosti o zápasu
818.11.2018 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:18(0:11) Podrobnosti o zápasu
918.11.2018 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2018 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2018 - 15:40Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha4:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2018 - 16:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1325.11.2018 - 17:001. HFC Kobylisy PrahaDilema Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1425.11.2018 - 17:401. HFC Kobylisy PrahaLFC Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1525.11.2018 - 18:20Dilema PrahaLFC Praha4:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
1625.11.2018 - 19:00AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 952:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1725.11.2018 - 19:40KYX PrahaBC KLADNO 953:6(0:5) Podrobnosti o zápasu
1825.11.2018 - 20:20KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha8:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1909.12.2018 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2009.12.2018 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2109.12.2018 - 10:20KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2209.12.2018 - 11:00Zeppelíni PrahaLFC Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2309.12.2018 - 11:40LFC PrahaBC KLADNO 951:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2409.12.2018 - 12:20Zeppelíni PrahaBC KLADNO 955:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2509.12.2018 - 13:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha8:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
2609.12.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2709.12.2018 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Hudcovič Ondrej (22)KYX Praha613
2Lauber Jiří (36)BC KLADNO 95612
3Říha Vladimír (32)LFC Praha611
4Krása Michal (33)LFC Praha69
4Zyta Tomáš (20)Zeppelíni Praha69
5Dvořák Daniel (18)Jumbo Electric Praha47
6Merta Dušan (40)JUDr. Brouk Pytlík Praha67
6Žitný Ladislav (56)AGSS Přírodní vědy Praha67
7Němeček Petr (25)Jumbo Electric Praha46
8Nemrava Marek (53)AGSS Přírodní vědy Praha66
9Exner David (21)LFC Praha65
9Havlín Tomáš (24)Zeppelíni Praha65
9Pospíšil Tomáš (41)KYX Praha65
9Stern Tomáš (38)LFC Praha65
9Šeferna Vojtěch (50)AGSS Přírodní vědy Praha65
9Šmída Radek (44)Jumbo Electric Praha65
10Grégr Tomáš (32)LFC Praha44
10Štěpánek Patrik (43)Dilema Praha44
11Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha64
11Peteřík David (31)BC KLADNO 9564
11Šebek Milan (42)KYX Praha64
12Augustin Jan (28)1. HFC Kobylisy Praha23
13Basík Josef (58)AGSS Přírodní vědy Praha43
13Březina Alexandr (60)AGSS Přírodní vědy Praha43
13Jíra Tomáš (40)KYX Praha43
13Macák Jan (19)Zeppelíni Praha43
13Ochozka Adam (23)Dilema Praha43
13Scheib Zdeněk (41)KYX Praha43
13Slabý Jaroslav (45)BC KLADNO 9543
13Tumpach Lukáš (28)JUDr. Brouk Pytlík Praha43
14Basík Jan (29)AGSS Přírodní vědy Praha22
14Březina Jakub (18)AGSS Přírodní vědy Praha22
14Gabriel Ondřej (19)1. HFC Kobylisy Praha22
14Malý Jan (47)Dilema Praha22
14Wurzel Břetislav (58)AGSS Přírodní vědy Praha22
15Hrůša Petr (49)Jumbo Electric Praha42
15Pergler Václav (19)1. HFC Kobylisy Praha42
15Roulich Jan (34)BC KLADNO 9542
15Šulc Ondřej (26)Zeppelíni Praha42
16Fiala Lukáš (35)1. HFC Kobylisy Praha62
16Luňáček Miloslav (48)KYX Praha62
16Polívka Ladislav (48)Jumbo Electric Praha62
16Žitný Vojtěch (29)AGSS Přírodní vědy Praha62
17Macák Jiří (26)Zeppelíni Praha11
18Hartl Evžen (21)1. HFC Kobylisy Praha21
18Křivonoska Viktor (25)Zeppelíni Praha21
18Ochozka Martin (50)Dilema Praha21
18Svoboda Michal (36)LFC Praha21
18Štěpán Pavel (20)1. HFC Kobylisy Praha21
19Veselý Mikuláš (23)1. HFC Kobylisy Praha31
20Urbanec Marek (33)1. HFC Kobylisy Praha41
21Bartoš Jiří (49)JUDr. Brouk Pytlík Praha61
21Brabec Martin (16)BC KLADNO 9561
21Brabec Petr (49)BC KLADNO 9561
21Jakubec Michal (47)Jumbo Electric Praha61
21Klíč Zdeněk (31)BC KLADNO 9561
21Ondra Martin (28)Zeppelíni Praha61
21Šára Oldřich (50)Zeppelíni Praha61
21Zahradník Ladislav (37)LFC Praha61
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šmída Radek (44)Jumbo Electric Praha6710012
2Říha Vladimír (32)LFC Praha641009
3Haisl Tomáš (29)Dilema Praha231008
4Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha631008
5Němeček Petr (25)Jumbo Electric Praha421007
6Havlín Tomáš (24)Zeppelíni Praha621007
7Štěpánek Robert (46)Dilema Praha211006
8Mareš Antonín (56)1. HFC Kobylisy Praha411006
9Brabec Petr (49)BC KLADNO 95660006
9Žitný Vojtěch (29)AGSS Přírodní vědy Praha660006
10Scheib Zdeněk (41)KYX Praha401005
11Březina Jakub (18)AGSS Přírodní vědy Praha250005
12Soukup Josef (42)1. HFC Kobylisy Praha440004
13Fiala Lukáš (35)1. HFC Kobylisy Praha640004
13Luňáček Miloslav (48)KYX Praha640004