Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2018/2019

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1KYX Praha16113265:2736
2BC KLADNO 9516102471:4832
3LFC Praha1683565:4627
4Jumbo Electric Praha1683573:5627
51. HFC Kobylisy Praha1675451:4126
6Zeppelíni Praha1663759:6121
7JUDr. Brouk Pytlík Praha16511040:7816
8AGSS Přírodní vědy Praha16321154:6911
9Dilema Praha16221237:898
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 2:1 (0:1)
4:1 (3:1)
4:1 (3:1)
6:3 (3:2)
5:0 (1:0)
3:3 (2:0)
1:4 (0:1)
3:2 (2:0)
1:2 (0:1)
6:6 (0:3)
0:3 (0:1)
3:3 (0:2)
2:3 (1:2)
4:4 (4:1)
2:2 (0:1)
5:3 (2:2)
AGSS Přírodní vědy Praha1:2 (1:0)
1:4 (1:3)
- 2:6 (1:2)
3:4 (2:2)
5:2 (2:1)
2:3 (0:1)
18:2 (11:0)
3:1 (1:0)
3:9 (1:5)
4:4 (1:0)
2:8 (1:3)
1:1 (0:1)
2:6 (0:3)
0:5 (0:3)
3:7 (0:5)
4:5 (3:2)
BC KLADNO 951:4 (1:3)
3:6 (2:3)
6:2 (2:1)
4:3 (2:2)
- 5:0 (0:0)K
11:4 (6:1)
5:2 (1:1)
7:2 (6:0)
5:1 (1:1)
5:4 (5:2)
6:3 (5:0)
0:3 (0:1)
1:1 (0:1)
4:3 (1:1)
5:5 (1:2)
3:5 (0:2)
Dilema Praha0:5 (0:1)
3:3 (0:2)
2:5 (1:2)
3:2 (1:0)
0:5 (0:0)K
4:11 (1:6)
- 0:5 (0:0)K
5:6 (3:2)
2:8 (0:4)
2:4 (1:3)
2:11 (1:5)
0:5 (0:1)
4:7 (1:2)
2:2 (1:0)
0:8 (0:3)
8:2 (3:0)
JUDr. Brouk Pytlík Praha4:1 (1:0)
2:3 (0:2)
2:18 (0:11)
1:3 (0:1)
2:5 (1:1)
2:7 (0:6)
5:0 (0:0)K
6:5 (2:3)
- 3:3 (2:1)
5:8 (3:2)
0:4 (0:0)
1:3 (0:0)
0:14 (0:6)
4:1 (2:1)
2:1 (1:0)
1:2 (0:1)
Jumbo Electric Praha2:1 (1:0)
6:6 (3:0)
9:3 (5:1)
4:4 (0:1)
1:5 (1:1)
4:5 (2:5)
8:2 (4:0)
4:2 (3:1)
3:3 (1:2)
8:5 (2:3)
- 4:5 (3:2)
3:1 (0:1)
3:1 (2:1)
2:4 (2:2)
4:5 (3:3)
8:4 (5:1)
KYX Praha3:0 (1:0)
3:3 (2:0)
8:2 (3:1)
1:1 (1:0)
3:6 (0:5)
3:0 (1:0)
11:2 (5:1)
5:0 (1:0)
4:0 (0:0)
3:1 (0:0)
5:4 (2:3)
1:3 (1:0)
- 4:2 (1:1)
6:1 (2:1)
1:1 (1:0)
4:1 (1:0)
LFC Praha3:2 (2:1)
4:4 (1:4)
6:2 (3:0)
5:0 (3:0)
1:1 (1:0)
3:4 (1:1)
7:4 (2:1)
2:2 (0:1)
14:0 (6:0)
1:4 (1:2)
1:3 (1:2)
4:2 (2:2)
2:4 (1:1)
1:6 (1:2)
- 5:3 (2:1)
6:5 (2:3)
Zeppelíni Praha2:2 (1:0)
3:5 (2:2)
7:3 (5:0)
5:4 (2:3)
5:5 (2:1)
5:3 (2:0)
8:0 (3:0)
2:8 (0:3)
1:2 (0:1)
2:1 (1:0)
5:4 (3:3)
4:8 (1:5)
1:1 (0:1)
1:4 (0:1)
3:5 (1:2)
5:6 (3:2)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1JUDr. Brouk Pytlík Praha1622200032
2BC KLADNO 951637100042
3KYX Praha1635300050
4AGSS Přírodní vědy Praha1651000051
5Zeppelíni Praha1643200053
6Jumbo Electric Praha1632500057
71. HFC Kobylisy Praha1653200063
8LFC Praha1643400063
9Dilema Praha16234002143
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
118.11.2018 - 09:00KYX PrahaDilema Praha11:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
218.11.2018 - 09:40Dilema PrahaZeppelíni Praha0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
318.11.2018 - 10:20KYX PrahaZeppelíni Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
418.11.2018 - 11:001. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha1:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
518.11.2018 - 11:40Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 951:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
618.11.2018 - 12:201. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 954:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
718.11.2018 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha0:14(0:6) Podrobnosti o zápasu
818.11.2018 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:18(0:11) Podrobnosti o zápasu
918.11.2018 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2018 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2018 - 15:40Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha4:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2018 - 16:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha3:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1325.11.2018 - 17:001. HFC Kobylisy PrahaDilema Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1425.11.2018 - 17:401. HFC Kobylisy PrahaLFC Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1525.11.2018 - 18:20Dilema PrahaLFC Praha4:7(1:2) Podrobnosti o zápasu
1625.11.2018 - 19:00AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 952:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1725.11.2018 - 19:40KYX PrahaBC KLADNO 953:6(0:5) Podrobnosti o zápasu
1825.11.2018 - 20:20KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha8:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
1909.12.2018 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2009.12.2018 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2109.12.2018 - 10:20KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2209.12.2018 - 11:00Zeppelíni PrahaLFC Praha3:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2309.12.2018 - 11:40LFC PrahaBC KLADNO 951:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2409.12.2018 - 12:20Zeppelíni PrahaBC KLADNO 955:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2509.12.2018 - 13:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha8:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
2609.12.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaDilema Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
2709.12.2018 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha3:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
2816.12.2018 - 15:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
2916.12.2018 - 15:40Dilema PrahaBC KLADNO 950:5kontumace Podrobnosti o zápasu
3016.12.2018 - 16:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 952:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
3116.12.2018 - 17:00KYX PrahaJumbo Electric Praha5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
3216.12.2018 - 17:40KYX PrahaLFC Praha4:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
3316.12.2018 - 18:20Jumbo Electric PrahaLFC Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3416.12.2018 - 19:001. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3516.12.2018 - 19:401. HFC Kobylisy PrahaZeppelíni Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
3616.12.2018 - 20:20AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha3:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
3706.01.2019 - 09:00Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha6:6(3:0) Podrobnosti o zápasu
3806.01.2019 - 09:40BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
3906.01.2019 - 10:20BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha5:4(5:2) Podrobnosti o zápasu
4006.01.2019 - 11:00Dilema PrahaKYX Praha0:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
4106.01.2019 - 11:40Zeppelíni PrahaKYX Praha1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
4206.01.2019 - 12:20Zeppelíni PrahaDilema Praha2:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
4306.01.2019 - 13:00LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4406.01.2019 - 13:40LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4506.01.2019 - 14:20AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4620.01.2019 - 09:00BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha4:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
4720.01.2019 - 09:40AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4820.01.2019 - 10:20BC KLADNO 95KYX Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4920.01.2019 - 11:00Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
5020.01.2019 - 11:40Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
5120.01.2019 - 12:20Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha4:8(1:5) Podrobnosti o zápasu
5220.01.2019 - 13:00Dilema Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
5320.01.2019 - 13:40LFC PrahaDilema Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
5420.01.2019 - 14:20LFC Praha1. HFC Kobylisy Praha4:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
5503.02.2019 - 09:00LFC PrahaZeppelíni Praha6:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
5603.02.2019 - 09:40BC KLADNO 95Zeppelíni Praha3:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
5703.02.2019 - 10:20BC KLADNO 95LFC Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5803.02.2019 - 11:00Dilema PrahaJumbo Electric Praha2:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
5903.02.2019 - 11:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha4:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
6003.02.2019 - 12:20Dilema PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
6103.02.2019 - 13:00KYX Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
6203.02.2019 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
6303.02.2019 - 14:20JUDr. Brouk Pytlík Praha1. HFC Kobylisy Praha2:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6417.02.2019 - 09:00AGSS Přírodní vědy Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
6517.02.2019 - 09:40Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
6617.02.2019 - 10:20Zeppelíni Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
6717.02.2019 - 11:00BC KLADNO 95Dilema Praha11:4(6:1) Podrobnosti o zápasu
6817.02.2019 - 11:40Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha5:6(3:2) Podrobnosti o zápasu
6917.02.2019 - 12:20BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha7:2(6:0) Podrobnosti o zápasu
7017.02.2019 - 13:00Jumbo Electric PrahaKYX Praha3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
7117.02.2019 - 13:40LFC PrahaJumbo Electric Praha4:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
7217.02.2019 - 14:20LFC PrahaKYX Praha1:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Lauber Jiří (36)BC KLADNO 951531
2Němeček Petr (25)Jumbo Electric Praha1430
3Hudcovič Ondrej (23)KYX Praha1424
4Zyta Tomáš (20)Zeppelíni Praha1622
5Říha Vladimír (32)LFC Praha1618
6Dvořák Daniel (18)Jumbo Electric Praha1216
7Merta Dušan (40)JUDr. Brouk Pytlík Praha1515
8Exler Petr (33)JUDr. Brouk Pytlík Praha912
9Štěpánek Patrik (43)Dilema Praha1112
10Krása Michal (33)LFC Praha1412
11Exner David (21)LFC Praha1611
12Gabriel Ondřej (19)1. HFC Kobylisy Praha810
13Nemrava Marek (53)AGSS Přírodní vědy Praha1010
14Macák Jan (19)Zeppelíni Praha1210
15Šmída Radek (44)Jumbo Electric Praha109
16Fiala Lukáš (35)1. HFC Kobylisy Praha149
17Basík Josef (58)AGSS Přírodní vědy Praha108
17Stern Tomáš (38)LFC Praha108
18Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha128
18Šulc Ondřej (26)Zeppelíni Praha128
19Peteřík David (32)BC KLADNO 95148
20Pospíšil Tomáš (41)KYX Praha168
20Žitný Ladislav (56)AGSS Přírodní vědy Praha168
21Augustin Jan (28)1. HFC Kobylisy Praha67
22Slabý Jaroslav (45)BC KLADNO 9577
23Jíra Tomáš (41)KYX Praha87
24Březina Jakub (19)AGSS Přírodní vědy Praha107
25Rolfes David (31)Dilema Praha137
25Veselý Mikuláš (23)1. HFC Kobylisy Praha137
26Šebek Milan (43)KYX Praha167
27Ochozka Adam (23)Dilema Praha86
28Ouda Martin (45)BC KLADNO 95116
29Brabec Martin (16)BC KLADNO 95156
30Skála Jindřich (37)KYX Praha25
31Bošanský Pavel (38)LFC Praha105
31Havlín Tomáš (24)Zeppelíni Praha105
32Jakubec Michal (47)Jumbo Electric Praha145
32Šeferna Vojtěch (50)AGSS Přírodní vědy Praha145
33Tomáš Filip (27)1. HFC Kobylisy Praha165
33Žitný Vojtěch (29)AGSS Přírodní vědy Praha165
34Křivonoska Viktor (26)Zeppelíni Praha44
35Grégr Tomáš (32)LFC Praha64
35Scheib Zdeněk (41)KYX Praha64
36Tumpach Lukáš (28)JUDr. Brouk Pytlík Praha74
37Pospíšil Jan (41)Dilema Praha104
38Mareš Antonín (56)1. HFC Kobylisy Praha144
38Zahradník Ladislav (37)LFC Praha144
39Luňáček Miloslav (49)KYX Praha164
40Říha Martin (43)KYX Praha63
41Štěpánek Robert (46)Dilema Praha73
42Dostál Lukáš (25)Zeppelíni Praha83
43Polívka Ladislav (48)Jumbo Electric Praha103
43Svoboda Michal (37)LFC Praha103
44Březina Alexandr (60)AGSS Přírodní vědy Praha123
44Roulich Jan (34)BC KLADNO 95123
45Šára Oldřich (50)Zeppelíni Praha163
46Klucký Jakub (24)Zeppelíni Praha22
46Malý Jan (48)Dilema Praha22
46Novotný František (57)1. HFC Kobylisy Praha22
46Wurzel Břetislav (58)AGSS Přírodní vědy Praha22
47Basík Jan (29)AGSS Přírodní vědy Praha42
48Pergler Václav (20)1. HFC Kobylisy Praha62
48Polach Miroslav (28)Dilema Praha62
49Křížek Pavel (45)KYX Praha92
50Holeček Miroslav (39)AGSS Přírodní vědy Praha102
51Jansa Milan (36)BC KLADNO 95112
52Hrůša Petr (49)Jumbo Electric Praha142
53Bartoš Jiří (49)JUDr. Brouk Pytlík Praha152
53Brabec Petr (49)BC KLADNO 95152
53Václavík David (17)1. HFC Kobylisy Praha152
54Macák Jiří (26)Zeppelíni Praha11
55Hartl Evžen (21)1. HFC Kobylisy Praha21
55Štěpán Pavel (21)1. HFC Kobylisy Praha21
55Žitný Ondřej (25)AGSS Přírodní vědy Praha21
56Ochozka Martin (50)Dilema Praha61
56Urbanec Marek (33)1. HFC Kobylisy Praha61
57Kubr Tomáš (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha71
58Neuwirth Jan (27)AGSS Přírodní vědy Praha81
59Bartoš Pavel (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha91
59Klíč Zdeněk (31)BC KLADNO 9591
60Kouklík Václav (33)KYX Praha121
60Ondra Martin (28)Zeppelíni Praha121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Říha Vladimír (32)LFC Praha161540035
2Fiala Lukáš (35)1. HFC Kobylisy Praha141310018
3Luňáček Miloslav (49)KYX Praha161110016
4Exler Petr (33)JUDr. Brouk Pytlík Praha9420014
5Šmída Radek (44)Jumbo Electric Praha10910014
6Šára Oldřich (50)Zeppelíni Praha161400014
7Lébr Matouš (27)Jumbo Electric Praha12810013
8Žitný Vojtěch (29)AGSS Přírodní vědy Praha161300013
9Peteřík David (32)BC KLADNO 9514710012
10Zyta Tomáš (20)Zeppelíni Praha161200012
11Dostál Lukáš (25)Zeppelíni Praha8610011
12Hanys Pavel (33)KYX Praha6510010
13Němeček Petr (25)Jumbo Electric Praha14510010
14Ochozka Martin (50)Dilema Praha641009
15Štěpánek Robert (46)Dilema Praha741009