Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2019/2020

POŘADÍ TÝMŮ - finále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. HFC Kobylisy Praha220013:36
2Jumbo Electric Praha21019:93
3KYX Praha10014:60
4BC KLADNO 9510010:80
POŘADÍ TÝMŮ - o 3. místo
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1KYX Praha11004:13
2BC KLADNO 9510011:40
POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Jumbo Electric Praha14102270:3932
2BC KLADNO 951492364:4529
31. HFC Kobylisy Praha1482469:3426
4KYX Praha1480642:4024
5LFC Praha1452740:3517
6Zeppelíni Praha1452748:4917
7AGSS Přírodní vědy Praha14401036:7112
8JUDr. Brouk Pytlík Praha14201236:926
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 5:1 (4:1)
7:1 (4:1)
9:2 (4:1)
1:2 (0:1)
7:1 (1:1)
8:2 (3:1)
4:4 (2:1)
4:4 (4:1)
2:3 (1:2)
6:3 (4:0)
0:2 (0:2)
4:1 (2:1)
5:6 (4:5)
7:2 (3:1)
AGSS Přírodní vědy Praha1:5 (1:4)
1:7 (1:4)
- 2:5 (0:3)
2:8 (2:4)
8:2 (5:0)
6:3 (5:1)
2:4 (2:2)
4:3 (2:0)
2:6 (2:2)
0:5 (0:2)
2:6 (1:3)
4:3 (1:1)
1:9 (1:6)
1:5 (1:2)
BC KLADNO 952:9 (1:4)
2:1 (1:0)
5:2 (3:0)
8:2 (4:2)
- 8:4 (6:0)
13:3 (7:1)
2:11 (1:5)
5:4 (3:1)
4:0 (1:0)
2:3 (0:1)
1:1 (0:1)
5:0 (1:0)
2:2 (0:2)
5:3 (1:3)
JUDr. Brouk Pytlík Praha1:7 (1:1)
2:8 (1:3)
2:8 (0:5)
3:6 (1:5)
4:8 (0:6)
3:13 (1:7)
- 3:8 (2:2)
2:5 (1:3)
6:3 (3:2)
1:4 (0:2)
1:7 (0:2)
4:3 (2:1)
2:7 (1:3)
2:5 (1:2)
Jumbo Electric Praha4:4 (1:2)
4:4 (1:4)
4:2 (2:2)
3:4 (0:2)
11:2 (5:1)
4:5 (1:3)
8:3 (2:2)
5:2 (3:1)
- 6:3 (3:2)
2:1 (0:1)
4:3 (3:1)
3:2 (1:1)
4:2 (3:2)
8:2 (2:1)
KYX Praha3:2 (2:1)
3:6 (0:4)
6:2 (2:2)
5:0 (2:0)
0:4 (0:1)
3:2 (1:0)
3:6 (2:3)
4:1 (2:0)
3:6 (2:3)
1:2 (1:0)
- 1:5 (1:4)
4:1 (3:0)
3:2 (1:0)
3:1 (0:1)
LFC Praha2:0 (2:0)
1:4 (1:2)
6:2 (3:1)
3:4 (1:1)
1:1 (1:0)
0:5 (0:1)
7:1 (2:0)
3:4 (1:2)
3:4 (1:3)
2:3 (1:1)
5:1 (4:1)
1:4 (0:3)
- 5:1 (3:1)
1:1 (0:0)
Zeppelíni Praha6:5 (5:4)
2:7 (1:3)
9:1 (6:1)
5:1 (2:1)
2:2 (2:0)
3:5 (3:1)
7:2 (3:1)
5:2 (2:1)
2:4 (2:3)
2:8 (1:2)
2:3 (0:1)
1:3 (1:0)
1:5 (1:3)
1:1 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Kontumace Trestné body
1AGSS Přírodní vědy Praha143300033
2LFC Praha144100041
3Zeppelíni Praha143430049
4BC KLADNO 95164320053
5JUDr. Brouk Pytlík Praha143740057
61. HFC Kobylisy Praha165830073
7Jumbo Electric Praha166720077
8KYX Praha1655610115
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2019 - 14:30AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
203.11.2019 - 15:10AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha1:9(1:6) Podrobnosti o zápasu
303.11.2019 - 15:50LFC PrahaKYX Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
403.11.2019 - 16:30Zeppelíni PrahaKYX Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
503.11.2019 - 17:10Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
603.11.2019 - 17:50Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 9511:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
703.11.2019 - 18:30JUDr. Brouk Pytlík Praha1. HFC Kobylisy Praha1:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
803.11.2019 - 19:10BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha2:9(1:4) Podrobnosti o zápasu
917.11.2019 - 14:30Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha2:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2019 - 15:10Zeppelíni Praha1. HFC Kobylisy Praha6:5(5:4) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2019 - 15:50Jumbo Electric PrahaLFC Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2019 - 16:301. HFC Kobylisy PrahaLFC Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2019 - 17:10KYX PrahaBC KLADNO 950:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2019 - 17:50BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2019 - 18:30KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2019 - 19:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
1701.12.2019 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
1801.12.2019 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1901.12.2019 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2001.12.2019 - 11:00KYX PrahaJumbo Electric Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2101.12.2019 - 11:40LFC PrahaZeppelíni Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2201.12.2019 - 12:20LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2301.12.2019 - 13:00Zeppelíni PrahaBC KLADNO 952:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2401.12.2019 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 954:8(0:6) Podrobnosti o zápasu
2522.12.2019 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2622.12.2019 - 09:40LFC PrahaBC KLADNO 951:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2722.12.2019 - 10:20Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha4:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
2822.12.2019 - 11:00BC KLADNO 95LFC Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2922.12.2019 - 11:40Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3022.12.2019 - 12:20KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3122.12.2019 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3222.12.2019 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3305.01.2020 - 14:30JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
3405.01.2020 - 15:101. HFC Kobylisy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3505.01.2020 - 15:50BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha5:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
3605.01.2020 - 16:301. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 951:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2020 - 17:10Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2020 - 17:50LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2020 - 18:30KYX PrahaZeppelíni Praha3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2020 - 19:10KYX PrahaLFC Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
4119.01.2020 - 14:30BC KLADNO 95KYX Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4219.01.2020 - 15:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4319.01.2020 - 15:50AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 952:8(2:4) Podrobnosti o zápasu
4419.01.2020 - 16:30AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:3(5:1) Podrobnosti o zápasu
4519.01.2020 - 17:10LFC Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2020 - 17:50LFC PrahaJumbo Electric Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2020 - 18:301. HFC Kobylisy PrahaZeppelíni Praha7:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2020 - 19:10Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha8:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4902.02.2020 - 14:30BC KLADNO 95Zeppelíni Praha5:3(1:3) Podrobnosti o zápasu
5002.02.2020 - 15:10Zeppelíni PrahaLFC Praha1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
5102.02.2020 - 15:50BC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík Praha13:3(7:1) Podrobnosti o zápasu
5202.02.2020 - 16:30JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
5302.02.2020 - 17:10Jumbo Electric PrahaKYX Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
5402.02.2020 - 17:50Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5502.02.2020 - 18:30KYX Praha1. HFC Kobylisy Praha3:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
5602.02.2020 - 19:10AGSS Přírodní vědy Praha1. HFC Kobylisy Praha1:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
5723.02.2020 - 12:00Jumbo Electric PrahaKYX Praha6:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
5823.02.2020 - 12:40BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha0:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
5923.02.2020 - 13:20KYX PrahaBC KLADNO 954:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6023.02.2020 - 14:00Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Němeček Petr (27)Jumbo Electric Praha1428
2Gabriel Ondřej (21)1. HFC Kobylisy Praha1427
3Lauber Jiří (37)BC KLADNO 951220
4Dvořák Daniel (19)Jumbo Electric Praha1619
5Zyta Tomáš (21)Zeppelíni Praha1417
6Augustin Jan (30)1. HFC Kobylisy Praha816
7Roulich Jan (36)BC KLADNO 951214
8Merta Dušan (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1414
9Kasalý Zdeněk (29)1. HFC Kobylisy Praha1613
10Polívka Jan (19)Jumbo Electric Praha1612
11Neuwirth Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha610
12Scheib Zdeněk (42)KYX Praha1210
12Šmída Radek (46)Jumbo Electric Praha1210
13Peteřík David (33)BC KLADNO 95119
14Fiala Lukáš (37)1. HFC Kobylisy Praha169
15Skála Jindřich (39)KYX Praha88
16Žitný Ondřej (26)AGSS Přírodní vědy Praha47
17Krása Michal (34)LFC Praha107
17Macák Jiří (28)Zeppelíni Praha107
18Basík Josef (60)AGSS Přírodní vědy Praha127
19Tomáš Filip (28)1. HFC Kobylisy Praha147
20Ouda Martin (46)BC KLADNO 95167
21Slabý Jaroslav (47)BC KLADNO 9546
22Šůstek Pavel (44)KYX Praha66
23Bošanský Pavel (39)LFC Praha126
24Exner David (23)LFC Praha146
25Pospíšil Tomáš (42)KYX Praha166
26Šmejc Ondřej (22)Zeppelíni Praha25
27Macák Jan (21)Zeppelíni Praha55
28Říha Vladimír (33)LFC Praha105
29Exler Petr (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha125
29Veselý Mikuláš (24)1. HFC Kobylisy Praha125
30Bartoš Jiří (50)JUDr. Brouk Pytlík Praha145
30Zahradník Ladislav (38)LFC Praha145
31Březina Jakub (20)AGSS Přírodní vědy Praha64
32Exner Bohumil (41)KYX Praha74
33Bartoš Pavel (46)JUDr. Brouk Pytlík Praha84
33Ondra Martin (29)Zeppelíni Praha84
34Stern Tomáš (40)LFC Praha124
35Kubr Tomáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha144
36Jakubec Michal (48)Jumbo Electric Praha164
37Hudcovič Ondrej (24)KYX Praha83
37Novotný František (59)1. HFC Kobylisy Praha83
38Černý Zdeněk (27)Zeppelíni Praha103
38Křížek Pavel (46)KYX Praha103
38Lébr Matouš (28)Jumbo Electric Praha103
39Šára Oldřich (51)Zeppelíni Praha143
39Šeferna Vojtěch (52)AGSS Přírodní vědy Praha143
39Žitný Vojtěch (30)AGSS Přírodní vědy Praha143
40Brabec Petr (51)BC KLADNO 95163
40Jansa Milan (37)BC KLADNO 95163
40Luňáček Miloslav (50)KYX Praha163
40Polívka Ladislav (50)Jumbo Electric Praha163
41Mácha Kamil (47)JUDr. Brouk Pytlík Praha42
41Starec František (37)LFC Praha42
42Grégr Tomáš (33)LFC Praha62
42Vajnar ml. Jiří (37)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
43Jíra Tomáš (42)KYX Praha82
44Mareš Antonín (58)1. HFC Kobylisy Praha122
44Žitný Ladislav (58)AGSS Přírodní vědy Praha122
45Vácha Michal (38)LFC Praha142
46Dostál Tomáš (43)KYX Praha21
46Křivonoska Viktor (27)Zeppelíni Praha21
47Kryštof Petr (25)Zeppelíni Praha41
47Pavelka Filip (22)LFC Praha41
48Šašek Josef (50)KYX Praha61
49Brabec Martin (18)BC KLADNO 95101
49Dostál Lukáš (27)Zeppelíni Praha101
49Godia Ivan (32)KYX Praha101
49Macák Pavel (53)Zeppelíni Praha101
49Říha Martin (44)KYX Praha101
49Šmíd Michal (43)BC KLADNO 95101
50Klíč Zdeněk (32)BC KLADNO 95121
51Šebek Milan (44)KYX Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Trestné body
1Exner Bohumil (41)KYX Praha762146
2Fiala Lukáš (37)1. HFC Kobylisy Praha16192029
3Luňáček Miloslav (50)KYX Praha16162026
4Šmída Radek (46)Jumbo Electric Praha12200020
5Kubr Tomáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha1492019
6Exler Petr (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha12111016
7Šára Oldřich (51)Zeppelíni Praha14111016
8Němeček Petr (27)Jumbo Electric Praha1452015
9Jansa Milan (37)BC KLADNO 951681013
10Dvořák Daniel (19)Jumbo Electric Praha16130013
11Mareš Antonín (58)1. HFC Kobylisy Praha1271012
12Gabriel Ondřej (21)1. HFC Kobylisy Praha14110011
12Žitný Vojtěch (30)AGSS Přírodní vědy Praha14110011
13Merta Dušan (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1451010
14Ouda Martin (46)BC KLADNO 95164109