Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2019/2020

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Jumbo Electric Praha1292165:3429
2KYX Praha1280438:3224
3BC KLADNO 951272346:3923
41. HFC Kobylisy Praha1262456:3020
5LFC Praha1251636:3016
6Zeppelíni Praha1251644:4316
7AGSS Přírodní vědy Praha1230931:619
8JUDr. Brouk Pytlík Praha12101129:763
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaZeppelíni Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 5:1 (4:1)9:2 (4:1)
1:2 (0:1)
7:1 (1:1)
8:2 (3:1)
4:4 (2:1)
4:4 (4:1)
2:3 (1:2)0:2 (0:2)
4:1 (2:1)
5:6 (4:5)
7:2 (3:1)
AGSS Přírodní vědy Praha1:5 (1:4) - 2:5 (0:3)
2:8 (2:4)
8:2 (5:0)
6:3 (5:1)
2:4 (2:2)2:6 (2:2)
0:5 (0:2)
2:6 (1:3)
4:3 (1:1)
1:9 (1:6)
1:5 (1:2)
BC KLADNO 952:9 (1:4)
2:1 (1:0)
5:2 (3:0)
8:2 (4:2)
- 8:4 (6:0)2:11 (1:5)
5:4 (3:1)
4:0 (1:0)
2:3 (0:1)
1:1 (0:1)
5:0 (1:0)
2:2 (0:2)
JUDr. Brouk Pytlík Praha1:7 (1:1)
2:8 (1:3)
2:8 (0:5)
3:6 (1:5)
4:8 (0:6) - 3:8 (2:2)
2:5 (1:3)
6:3 (3:2)
1:4 (0:2)
1:7 (0:2)2:7 (1:3)
2:5 (1:2)
Jumbo Electric Praha4:4 (1:2)
4:4 (1:4)
4:2 (2:2)11:2 (5:1)
4:5 (1:3)
8:3 (2:2)
5:2 (3:1)
- 6:3 (3:2)4:3 (3:1)
3:2 (1:1)
4:2 (3:2)
8:2 (2:1)
KYX Praha3:2 (2:1)6:2 (2:2)
5:0 (2:0)
0:4 (0:1)
3:2 (1:0)
3:6 (2:3)
4:1 (2:0)
3:6 (2:3) - 1:5 (1:4)
4:1 (3:0)
3:2 (1:0)
3:1 (0:1)
LFC Praha2:0 (2:0)
1:4 (1:2)
6:2 (3:1)
3:4 (1:1)
1:1 (1:0)
0:5 (0:1)
7:1 (2:0)3:4 (1:3)
2:3 (1:1)
5:1 (4:1)
1:4 (0:3)
- 5:1 (3:1)
Zeppelíni Praha6:5 (5:4)
2:7 (1:3)
9:1 (6:1)
5:1 (2:1)
2:2 (2:0)7:2 (3:1)
5:2 (2:1)
2:4 (2:3)
2:8 (1:2)
2:3 (0:1)
1:3 (1:0)
1:5 (1:3) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Kontumace Trestné body
1AGSS Přírodní vědy Praha122800028
2BC KLADNO 95122810033
3LFC Praha123400034
4Zeppelíni Praha123110036
5JUDr. Brouk Pytlík Praha123440054
6Jumbo Electric Praha124520055
7KYX Praha123740057
81. HFC Kobylisy Praha124920059
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2019 - 14:30AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
203.11.2019 - 15:10AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha1:9(1:6) Podrobnosti o zápasu
303.11.2019 - 15:50LFC PrahaKYX Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
403.11.2019 - 16:30Zeppelíni PrahaKYX Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
503.11.2019 - 17:10Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
603.11.2019 - 17:50Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 9511:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
703.11.2019 - 18:30JUDr. Brouk Pytlík Praha1. HFC Kobylisy Praha1:7(1:1) Podrobnosti o zápasu
803.11.2019 - 19:10BC KLADNO 951. HFC Kobylisy Praha2:9(1:4) Podrobnosti o zápasu
917.11.2019 - 14:30Zeppelíni PrahaJumbo Electric Praha2:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2019 - 15:10Zeppelíni Praha1. HFC Kobylisy Praha6:5(5:4) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2019 - 15:50Jumbo Electric PrahaLFC Praha4:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2019 - 16:301. HFC Kobylisy PrahaLFC Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2019 - 17:10KYX PrahaBC KLADNO 950:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2019 - 17:50BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha5:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2019 - 18:30KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2019 - 19:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:8(0:5) Podrobnosti o zápasu
1701.12.2019 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(4:1) Podrobnosti o zápasu
1801.12.2019 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha2:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1901.12.2019 - 10:20AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
2001.12.2019 - 11:00KYX PrahaJumbo Electric Praha3:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2101.12.2019 - 11:40LFC PrahaZeppelíni Praha5:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
2201.12.2019 - 12:20LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2301.12.2019 - 13:00Zeppelíni PrahaBC KLADNO 952:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
2401.12.2019 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 954:8(0:6) Podrobnosti o zápasu
2522.12.2019 - 09:001. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2622.12.2019 - 09:40LFC PrahaBC KLADNO 951:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2722.12.2019 - 10:20Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha4:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
2822.12.2019 - 11:00BC KLADNO 95LFC Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2922.12.2019 - 11:40Zeppelíni PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3022.12.2019 - 12:20KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3122.12.2019 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3222.12.2019 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
3305.01.2020 - 14:30JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
3405.01.2020 - 15:101. HFC Kobylisy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3505.01.2020 - 15:50BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha5:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
3605.01.2020 - 16:301. HFC Kobylisy PrahaBC KLADNO 951:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2020 - 17:10Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2020 - 17:50LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2020 - 18:30KYX PrahaZeppelíni Praha3:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2020 - 19:10KYX PrahaLFC Praha4:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
4119.01.2020 - 14:30BC KLADNO 95KYX Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4219.01.2020 - 15:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4319.01.2020 - 15:50AGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 952:8(2:4) Podrobnosti o zápasu
4419.01.2020 - 16:30AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:3(5:1) Podrobnosti o zápasu
4519.01.2020 - 17:10LFC Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2020 - 17:50LFC PrahaJumbo Electric Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2020 - 18:301. HFC Kobylisy PrahaZeppelíni Praha7:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2020 - 19:10Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha8:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Gabriel Ondřej (20)1. HFC Kobylisy Praha1223
2Němeček Petr (26)Jumbo Electric Praha1021
3Dvořák Daniel (19)Jumbo Electric Praha1218
4Zyta Tomáš (21)Zeppelíni Praha1215
5Merta Dušan (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha1212
6Neuwirth Jan (27)AGSS Přírodní vědy Praha610
7Lauber Jiří (37)BC KLADNO 95810
8Polívka Jan (19)Jumbo Electric Praha1210
9Peteřík David (32)BC KLADNO 95109
10Šmída Radek (45)Jumbo Electric Praha88
11Augustin Jan (29)1. HFC Kobylisy Praha47
12Skála Jindřich (38)KYX Praha67
13Macák Jiří (27)Zeppelíni Praha87
13Scheib Zdeněk (42)KYX Praha87
14Basík Josef (59)AGSS Přírodní vědy Praha107
14Krása Michal (34)LFC Praha107
14Roulich Jan (35)BC KLADNO 95107
15Tomáš Filip (28)1. HFC Kobylisy Praha127
16Slabý Jaroslav (46)BC KLADNO 9546
17Šůstek Pavel (44)KYX Praha66
18Bošanský Pavel (39)LFC Praha106
19Exner David (22)LFC Praha126
19Fiala Lukáš (36)1. HFC Kobylisy Praha126
19Kasalý Zdeněk (28)1. HFC Kobylisy Praha126
19Ouda Martin (46)BC KLADNO 95126
20Šmejc Ondřej (21)Zeppelíni Praha25
21Říha Vladimír (33)LFC Praha85
22Bartoš Jiří (50)JUDr. Brouk Pytlík Praha125
23Macák Jan (20)Zeppelíni Praha34
24Březina Jakub (20)AGSS Přírodní vědy Praha64
25Ondra Martin (29)Zeppelíni Praha84
26Veselý Mikuláš (24)1. HFC Kobylisy Praha104
27Exner Bohumil (40)KYX Praha43
28Černý Zdeněk (27)Zeppelíni Praha83
28Křížek Pavel (46)KYX Praha83
28Lébr Matouš (28)Jumbo Electric Praha83
29Exler Petr (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha103
30Brabec Petr (50)BC KLADNO 95123
30Jakubec Michal (48)Jumbo Electric Praha123
30Kubr Tomáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha123
30Pospíšil Tomáš (42)KYX Praha123
30Šára Oldřich (51)Zeppelíni Praha123
30Šeferna Vojtěch (51)AGSS Přírodní vědy Praha123
30Zahradník Ladislav (38)LFC Praha123
30Žitný Vojtěch (30)AGSS Přírodní vědy Praha123
31Žitný Ondřej (26)AGSS Přírodní vědy Praha22
32Hudcovič Ondrej (23)KYX Praha42
32Mácha Kamil (47)JUDr. Brouk Pytlík Praha42
32Starec František (37)LFC Praha42
33Bartoš Pavel (46)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
33Grégr Tomáš (33)LFC Praha62
33Jíra Tomáš (42)KYX Praha62
33Vajnar ml. Jiří (37)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
34Mareš Antonín (57)1. HFC Kobylisy Praha82
35Stern Tomáš (39)LFC Praha102
35Žitný Ladislav (57)AGSS Přírodní vědy Praha102
36Jansa Milan (37)BC KLADNO 95122
36Luňáček Miloslav (49)KYX Praha122
36Polívka Ladislav (49)Jumbo Electric Praha122
36Vácha Michal (38)LFC Praha122
37Dostál Tomáš (42)KYX Praha21
37Křivonoska Viktor (27)Zeppelíni Praha21
37Pavelka Filip (22)LFC Praha21
38Kryštof Petr (24)Zeppelíni Praha41
39Godia Ivan (31)KYX Praha61
39Novotný František (58)1. HFC Kobylisy Praha61
40Brabec Martin (17)BC KLADNO 9581
40Říha Martin (44)KYX Praha81
40Šmíd Michal (43)BC KLADNO 9581
41Dostál Lukáš (26)Zeppelíni Praha101
41Klíč Zdeněk (32)BC KLADNO 95101
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Trestné body
1Fiala Lukáš (36)1. HFC Kobylisy Praha12172027
2Luňáček Miloslav (49)KYX Praha12122022
3Kubr Tomáš (35)JUDr. Brouk Pytlík Praha1272017
4Exler Petr (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha10111016
5Šmída Radek (45)Jumbo Electric Praha8150015
6Němeček Petr (26)Jumbo Electric Praha1032013
7Šára Oldřich (51)Zeppelíni Praha12100010
8Merta Dušan (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha124109
9Dvořák Daniel (19)Jumbo Electric Praha129009
9Gabriel Ondřej (20)1. HFC Kobylisy Praha129009
9Žitný Vojtěch (30)AGSS Přírodní vědy Praha129009
10Šmejc Ondřej (21)Zeppelíni Praha23108
11Veselý Mikuláš (24)1. HFC Kobylisy Praha108008
12Godia Ivan (31)KYX Praha62107
13Křížek Pavel (46)KYX Praha82107