Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2021/2022

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1KYX Praha12101149:1731
2Jumbo Electric Praha1273243:2324
3LFC Praha1251626:3016
4AGSS Přírodní vědy Praha1230928:489
5JUDr. Brouk Pytlík Praha1221927:557
Křížová tabulka výsledků
- AGSS Přírodní vědy PrahaDYNAMO ČERNÝ MOSTJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC Praha
AGSS Přírodní vědy Praha - - 4:0 (2:0)
1:2 (1:0)
9:5 (1:4)
0:2 (0:1)
2:8 (1:4)
2:6 (0:4)
0:2 (0:0)
2:6 (0:3)
1:7 (0:3)
1:5 (1:2)
3:4 (1:3)
3:1 (1:0)
DYNAMO ČERNÝ MOST - - 0:5 (0:0)K
0:5 (0:0)K
0:5 (0:0)K5:1 (2:1)2:2 (1:1)
0:5 (0:0)K
JUDr. Brouk Pytlík Praha0:4 (0:2)
2:1 (0:1)
5:9 (4:1)
5:0 (0:0)K
5:0 (0:0)K
- 2:2 (0:1)
5:8 (2:5)
1:6 (1:1)
0:4 (0:1)
2:6 (2:3)
3:6 (1:1)
1:3 (0:1)
3:5 (2:1)
3:1 (1:0)
Jumbo Electric Praha2:0 (1:0)
8:2 (4:1)
6:2 (4:0)
5:0 (0:0)K2:2 (1:0)
8:5 (5:2)
6:1 (1:1)
- 1:3 (0:1)
2:3 (2:2)
2:2 (1:1)
2:0 (1:0)
3:3 (1:1)
1:0 (1:0)
KYX Praha2:0 (0:0)
6:2 (3:0)
7:1 (3:0)
1:5 (1:2)4:0 (1:0)
6:2 (3:2)
6:3 (1:1)
3:1 (1:0)
3:2 (2:2)
2:2 (1:1)
- 4:0 (2:0)
6:0 (1:0)
0:4 (0:1)
LFC Praha5:1 (2:1)
4:3 (3:1)
1:3 (0:1)
2:2 (1:1)
5:0 (0:0)K
3:1 (1:0)
5:3 (1:2)
1:3 (0:1)
0:2 (0:1)
3:3 (1:1)
0:1 (0:1)
0:4 (0:2)
0:6 (0:1)
4:0 (1:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1KYX Praha1325200035
2LFC Praha1433100038
3AGSS Přírodní vědy Praha1237100042
4Jumbo Electric Praha1331300046
5JUDr. Brouk Pytlík Praha1433401073
6DYNAMO ČERNÝ MOST670004207
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
113.11.2021 - 16:00Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
213.11.2021 - 16:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha2:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
313.11.2021 - 17:20AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
413.11.2021 - 18:00LFC PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
513.11.2021 - 18:40KYX PrahaDYNAMO ČERNÝ MOST1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
613.11.2021 - 19:20DYNAMO ČERNÝ MOSTLFC Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
728.11.2021 - 08:00LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
828.11.2021 - 08:40AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha2:8(1:4) Podrobnosti o zápasu
928.11.2021 - 09:20LFC PrahaDYNAMO ČERNÝ MOST5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
1028.11.2021 - 10:00Jumbo Electric PrahaKYX Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1128.11.2021 - 10:40DYNAMO ČERNÝ MOSTJUDr. Brouk Pytlík Praha0:5kontumace Podrobnosti o zápasu
1228.11.2021 - 11:20KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1319.12.2021 - 16:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDYNAMO ČERNÝ MOST5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
1419.12.2021 - 16:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1519.12.2021 - 17:20Jumbo Electric PrahaDYNAMO ČERNÝ MOST5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
1619.12.2021 - 18:00KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
1719.12.2021 - 18:40LFC PrahaJumbo Electric Praha0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1819.12.2021 - 19:20LFC PrahaKYX Praha0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1923.01.2022 - 12:30KYX PrahaLFC Praha6:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2023.01.2022 - 13:10KYX PrahaJumbo Electric Praha3:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
2123.01.2022 - 13:50JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha3:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
2223.01.2022 - 14:30Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:2(4:0) Podrobnosti o zápasu
2323.01.2022 - 15:10AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha1:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2423.01.2022 - 15:50JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2506.02.2022 - 12:30AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha3:4(1:3) Podrobnosti o zápasu
2606.02.2022 - 13:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha2:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
2706.02.2022 - 13:50AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2806.02.2022 - 14:30Jumbo Electric PrahaKYX Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2906.02.2022 - 15:10Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:5(5:2) Podrobnosti o zápasu
3006.02.2022 - 15:50LFC PrahaKYX Praha4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
3126.02.2022 - 14:30JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha1:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
3226.02.2022 - 15:10AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha9:5(1:4) Podrobnosti o zápasu
3326.02.2022 - 15:50Jumbo Electric PrahaLFC Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3426.02.2022 - 16:30KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha6:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3526.02.2022 - 17:10LFC PrahaJumbo Electric Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
3626.02.2022 - 17:50KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:1(3:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Polívka Jan (23)Jumbo Electric Praha1218
2Exner Bohumil (45)KYX Praha1315
3Vajnar Lukáš (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha811
4Dvořák Daniel (23)Jumbo Electric Praha911
5Škampa Jakub (29)AGSS Přírodní vědy Praha69
6Pospíšil Tomáš (46)KYX Praha139
7Merta Dušan (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha86
8Basík Josef (64)AGSS Přírodní vědy Praha85
9Exler Petr (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha95
9Scheib Zdeněk (46)KYX Praha95
9Šebek Milan (48)KYX Praha95
10Němeček Petr (31)Jumbo Electric Praha105
11Exner David (27)LFC Praha135
11Krása Michal (38)LFC Praha135
12Jíra Tomáš (46)KYX Praha64
13Bošanský Pavel (43)LFC Praha74
14Šmída Radek (50)Jumbo Electric Praha84
15Stern Tomáš (43)LFC Praha104
15Žitný Vojtěch (34)AGSS Přírodní vědy Praha104
16Křížek Pavel (50)KYX Praha134
17Kubr Tomáš (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha63
18Charvát Rostislav (45)KYX Praha93
19Březina Alexandr (66)AGSS Přírodní vědy Praha103
20Jakubec Michal (52)Jumbo Electric Praha123
21Říha Vladimír (37)LFC Praha133
22Galinov yordanov Emral (23)DYNAMO ČERNÝ MOST22
22Nikolenko Valentyn (22)DYNAMO ČERNÝ MOST22
23Neuwirth Jan (32)AGSS Přírodní vědy Praha42
23Říha Martin (48)KYX Praha42
23Štětkář Pavel (35)KYX Praha42
24Dolák Martin (42)LFC Praha72
25Pavelka Filip (26)LFC Praha102
25Žitný Ladislav (61)AGSS Přírodní vědy Praha102
26Vajnar ml. Jiří (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha122
27Gábor Julián (20)DYNAMO ČERNÝ MOST21
27Gábor Miroslav (21)DYNAMO ČERNÝ MOST21
27Grundza Filip (22)DYNAMO ČERNÝ MOST21
27Wurzel Břetislav (63)AGSS Přírodní vědy Praha21
28Pospíšil Jan (47)LFC Praha51
29Březina Jakub (24)AGSS Přírodní vědy Praha61
30Šeferna Vojtěch (56)AGSS Přírodní vědy Praha81
31Vácha Michal (42)LFC Praha101
31Zahradník Ladislav (42)LFC Praha101
32Luňáček Miloslav (54)KYX Praha111
33Hrůša Petr (54)Jumbo Electric Praha121
33Polívka Ladislav (54)Jumbo Electric Praha121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Kubr Tomáš (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha6810133
2Pospíšil Tomáš (46)KYX Praha13220012
3Říha Vladimír (37)LFC Praha13710012
4Merta Dušan (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha8120011
5Jakubec Michal (52)Jumbo Electric Praha12610011
6Exler Petr (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha91000010
7Tumpach Jan (51)JUDr. Brouk Pytlík Praha931008
8Basík Josef (64)AGSS Přírodní vědy Praha880008
9Pavelka Filip (26)LFC Praha1080008
10Němeček Petr (31)Jumbo Electric Praha1021007
11Hrůša Petr (54)Jumbo Electric Praha1221007
12Dvořák Daniel (23)Jumbo Electric Praha960006
13Kobza Lukáš (26)AGSS Přírodní vědy Praha201005
14Basík Jan (35)AGSS Přírodní vědy Praha650005
15Šmída Radek (50)Jumbo Electric Praha850005