Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2023/2024

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1KARCINOGENNÍ Praha15111354:3434
2KYX Praha15101451:2931
3Jumbo Electric Praha15100560:3930
41. HFC Kobylisy Praha1572653:4123
5JUDr. Brouk Pytlík Praha15411047:7413
6AGSS Přírodní vědy Praha15011425:731
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKARCINOGENNÍ PrahaKYX Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 4:1 (1:1)
6:0 (2:0)
7:2 (5:1)
2:3 (0:1)
9:3 (3:1)
5:2 (3:2)
0:2 (0:0)
5:3 (2:0)
1:4 (1:2)
5:5 (2:3)
0:5 (0:2)
1:3 (0:1)
2:3 (2:1)
3:2 (1:0)
3:3 (1:1)
AGSS Přírodní vědy Praha1:4 (1:1)
0:6 (0:2)
2:7 (1:5)
- 3:3 (1:1)
4:7 (2:2)
3:6 (0:3)
2:5 (1:2)
0:1 (0:0)
1:5 (1:2)
5:6 (1:3)
1:6 (1:4)
1:3 (1:1)
0:2 (0:2)
1:5 (1:2)
1:7 (1:2)
JUDr. Brouk Pytlík Praha3:2 (1:0)
3:9 (1:3)
2:5 (2:3)
3:3 (1:1)
7:4 (2:2)
6:3 (3:0)
- 4:7 (0:3)
2:6 (0:3)
5:8 (3:6)
2:4 (1:0)
3:5 (2:2)
4:3 (0:1)
0:4 (0:2)
1:8 (0:1)
2:3 (1:1)
Jumbo Electric Praha2:0 (0:0)
3:5 (0:2)
4:1 (2:1)
5:2 (2:1)
1:0 (0:0)
5:1 (2:1)
7:4 (3:0)
6:2 (3:0)
8:5 (6:3)
- 1:4 (0:2)
1:5 (0:1)
6:0 (4:0)
2:3 (2:1)
6:3 (3:1)
3:4 (2:3)
KARCINOGENNÍ Praha5:5 (3:2)
5:0 (2:0)
3:1 (1:0)
6:5 (3:1)
6:1 (4:1)
3:1 (1:1)
4:2 (0:1)
5:3 (2:2)
3:4 (1:0)
4:1 (2:0)
5:1 (1:0)
0:6 (0:4)
- 3:2 (2:2)
1:2 (0:0)
1:0 (0:0)
KYX Praha3:2 (1:2)
2:3 (0:1)
3:3 (1:1)
2:0 (2:0)
5:1 (2:1)
7:1 (2:1)
4:0 (2:0)
8:1 (1:0)
3:2 (1:1)
3:2 (1:2)
3:6 (1:3)
4:3 (3:2)
2:3 (2:2)
2:1 (0:0)
0:1 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1KYX Praha1535100040
2JUDr. Brouk Pytlík Praha1534200044
31. HFC Kobylisy Praha1533300048
4Jumbo Electric Praha1549100054
5AGSS Přírodní vědy Praha1543101068
6KARCINOGENNÍ Praha157012000130
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
112.11.2023 - 08:301. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha0:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
212.11.2023 - 09:10Jumbo Electric PrahaKYX Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
312.11.2023 - 09:501. HFC Kobylisy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
412.11.2023 - 10:30Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
512.11.2023 - 11:10AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
612.11.2023 - 11:50KARCINOGENNÍ PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
712.11.2023 - 12:30AGSS Přírodní vědy PrahaKARCINOGENNÍ Praha5:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
826.11.2023 - 08:30KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
926.11.2023 - 09:101. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha2:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
1026.11.2023 - 09:50JUDr. Brouk Pytlík PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1126.11.2023 - 10:30AGSS Přírodní vědy Praha1. HFC Kobylisy Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1226.11.2023 - 11:10KARCINOGENNÍ PrahaJumbo Electric Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
1326.11.2023 - 11:50Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1410.12.2023 - 08:301. HFC Kobylisy PrahaKYX Praha3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1510.12.2023 - 09:10JUDr. Brouk Pytlík Praha1. HFC Kobylisy Praha3:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
1610.12.2023 - 09:50KYX PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1710.12.2023 - 10:30Jumbo Electric PrahaKYX Praha6:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
1810.12.2023 - 11:101. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1910.12.2023 - 11:50Jumbo Electric PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
2010.12.2023 - 12:30AGSS Přírodní vědy PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
2114.01.2024 - 16:30AGSS Přírodní vědy PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2214.01.2024 - 17:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaKYX Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2314.01.2024 - 17:50AGSS Přírodní vědy PrahaJumbo Electric Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
2414.01.2024 - 18:30KYX PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
2514.01.2024 - 19:10Jumbo Electric Praha1. HFC Kobylisy Praha3:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
2614.01.2024 - 19:50KARCINOGENNÍ Praha1. HFC Kobylisy Praha5:5(3:2) Podrobnosti o zápasu
2728.01.2024 - 08:30KARCINOGENNÍ PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha3:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
2828.01.2024 - 09:10KYX PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2928.01.2024 - 09:50JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3028.01.2024 - 10:30AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha1:5(1:2) Podrobnosti o zápasu
3128.01.2024 - 11:10Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha7:4(3:0) Podrobnosti o zápasu
3228.01.2024 - 11:50KARCINOGENNÍ Praha1. HFC Kobylisy Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3328.01.2024 - 12:301. HFC Kobylisy PrahaJumbo Electric Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
3410.02.2024 - 08:30Jumbo Electric PrahaKARCINOGENNÍ Praha6:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
3510.02.2024 - 09:101. HFC Kobylisy PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
3610.02.2024 - 09:50JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3710.02.2024 - 10:30KYX Praha1. HFC Kobylisy Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3810.02.2024 - 11:10JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
3910.02.2024 - 11:50KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4009.03.2024 - 16:00KARCINOGENNÍ PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4109.03.2024 - 16:40KARCINOGENNÍ PrahaKYX Praha1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
4209.03.2024 - 17:201. HFC Kobylisy PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
4309.03.2024 - 18:00KYX PrahaJumbo Electric Praha4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
4409.03.2024 - 18:40JUDr. Brouk Pytlík Praha1. HFC Kobylisy Praha2:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
4509.03.2024 - 19:20Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha8:5(6:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Augustin Jan (34)1. HFC Kobylisy Praha1322
2Dvořák Daniel (23)Jumbo Electric Praha1018
3Dvořák David (20)JUDr. Brouk Pytlík Praha1315
4Polívka Jan (23)Jumbo Electric Praha1214
5Exner Bohumil (45)KYX Praha1514
6Vajnar Lukáš (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha712
7Tousek Martin (36)KARCINOGENNÍ Praha1312
8Václavík David (22)1. HFC Kobylisy Praha510
9Exler Petr (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha1510
10Voit Michal (42)KARCINOGENNÍ Praha119
11Škampa Jakub (29)AGSS Přírodní vědy Praha138
12Fiala Lukáš (42)1. HFC Kobylisy Praha158
13Pejsar Adam (36)1. HFC Kobylisy Praha87
14Šulc Radek (38)KARCINOGENNÍ Praha137
15Charvát Rostislav (45)KYX Praha157
15Mundl Michal (36)KARCINOGENNÍ Praha157
15Pospíšil Tomáš (46)KYX Praha157
16Skála Jindřich (42)KYX Praha36
17Klofáč Filip (30)Jumbo Electric Praha86
18Šimek Robert (38)KARCINOGENNÍ Praha116
19Rot Jan (36)KARCINOGENNÍ Praha156
20Šmída Radek (50)Jumbo Electric Praha115
21Holeček Matěj (16)AGSS Přírodní vědy Praha135
22Němeček Petr (31)Jumbo Electric Praha74
22Říha Martin (48)KYX Praha74
23Březina Jakub (24)AGSS Přírodní vědy Praha94
23Malý Jan (30)Jumbo Electric Praha94
24Polívka Martin (29)Jumbo Electric Praha104
25Merta Dušan (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha134
26Basík Jan (35)AGSS Přírodní vědy Praha154
27Kotas Filip (26)KYX Praha43
28Popela Tomáš (36)KARCINOGENNÍ Praha63
29Bartoš Dominik (16)JUDr. Brouk Pytlík Praha93
29Klika Michal (42)KARCINOGENNÍ Praha93
30Veselý Mikuláš (28)1. HFC Kobylisy Praha113
31Hruška Václav (51)Jumbo Electric Praha133
32Šebek Milan (48)KYX Praha153
33Novák Pavel (17)1. HFC Kobylisy Praha32
34Sochor Michal (45)KYX Praha42
34Šebek ml. Milan (18)KYX Praha42
35Bartoš Pavel (50)JUDr. Brouk Pytlík Praha82
36Jakubec Michal (52)Jumbo Electric Praha132
36Šeferna Vojtěch (56)AGSS Přírodní vědy Praha132
37Rusek Libor (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha41
38Byrouti Patrik (33)KARCINOGENNÍ Praha61
39Scheib Zdeněk (46)KYX Praha71
40Basík Josef (64)AGSS Přírodní vědy Praha91
41Jíra Tomáš (46)KYX Praha121
42Kouklík Václav (38)KYX Praha131
42Tomáš Filip (32)1. HFC Kobylisy Praha131
43Holeček Miroslav (45)AGSS Přírodní vědy Praha151
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Basík Jan (35)AGSS Přírodní vědy Praha151100131
2Šulc Radek (38)KARCINOGENNÍ Praha131320023
3Šimek Robert (38)KARCINOGENNÍ Praha111210017
4Mundl Michal (36)KARCINOGENNÍ Praha15620016
5Rot Jan (36)KARCINOGENNÍ Praha151110016
6Šmída Radek (50)Jumbo Electric Praha111010015
7Merta Dušan (45)JUDr. Brouk Pytlík Praha13910014
7Tousek Martin (36)KARCINOGENNÍ Praha13910014
8Klika Michal (42)KARCINOGENNÍ Praha9320013
9Pejsar Adam (36)1. HFC Kobylisy Praha8810013
10Dvořák Daniel (23)Jumbo Electric Praha101200012
11Exner Bohumil (45)KYX Praha15610011
12Exler Petr (38)JUDr. Brouk Pytlík Praha151100011
13Rob Tomáš (35)KARCINOGENNÍ Praha241009
14Popela Tomáš (36)KARCINOGENNÍ Praha641009