Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2018/2019

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Chemcomex Praha -VL660016:818
2BT Ježek 0609-VL640220:1612
31. FC Naděje Praha -VL630331:159
4Siemens -VL620415:166
5The Best of Praha - VL62047:126
6FK ADRIA DOBŘÍČ-VL610514:363
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VLSiemens -VLThe Best of Praha - VL
1. FC Naděje Praha -VL - 6:8 (2:4)4:1 (1:0)
17:0 (8:0)
1:2 (0:2)0:4 (0:1)3:0 (0:0)
BT Ježek 0609-VL8:6 (4:2) - 4:3 (1:2)1:2 (0:0)3:1 (2:0)0:2 (0:0)
4:2 (1:0)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1:4 (0:1)
0:17 (0:8)
3:4 (2:1) - 2:3 (0:1)2:5 (1:3)
6:3 (1:0)
-
Chemcomex Praha -VL2:1 (2:0)2:1 (0:0)3:2 (1:0) - 4:2 (2:0)3:1 (1:0)
2:1 (0:1)
Siemens -VL4:0 (1:0)1:3 (0:2)5:2 (3:1)
3:6 (0:1)
2:4 (0:2) - 0:1 (0:1)
The Best of Praha - VL0:3 (0:0)2:0 (0:0)
2:4 (0:1)
- 1:3 (0:1)
1:2 (1:0)
1:0 (1:0) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha -VL68100013
2Siemens -VL616000016
3Chemcomex Praha -VL612100017
4FK ADRIA DOBŘÍČ-VL613110028
5The Best of Praha - VL619200029
6BT Ježek 0609-VL633100038
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
102.11.2018 - 19:00Siemens -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
202.11.2018 - 19:40BT Ježek 0609-VLSiemens -VL3:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
302.11.2018 - 20:20FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL1:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
402.11.2018 - 21:00Chemcomex Praha -VLBT Ježek 0609-VL2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
502.11.2018 - 21:401. FC Naděje Praha -VLThe Best of Praha - VL3:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
602.11.2018 - 22:20The Best of Praha - VLChemcomex Praha -VL1:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
716.11.2018 - 19:00Chemcomex Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
816.11.2018 - 19:40FK ADRIA DOBŘÍČ-VLSiemens -VL6:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
916.11.2018 - 20:20Chemcomex Praha -VLThe Best of Praha - VL2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1016.11.2018 - 21:00Siemens -VL1. FC Naděje Praha -VL4:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1116.11.2018 - 21:40The Best of Praha - VLBT Ježek 0609-VL2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
1216.11.2018 - 22:201. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VL6:8(2:4) Podrobnosti o zápasu
1330.11.2018 - 19:00BT Ježek 0609-VLThe Best of Praha - VL4:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1430.11.2018 - 19:40BT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
1530.11.2018 - 20:20The Best of Praha - VLSiemens -VL1:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1630.11.2018 - 21:001. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL17:0(8:0) Podrobnosti o zápasu
1730.11.2018 - 21:40Chemcomex Praha -VLSiemens -VL4:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
1830.11.2018 - 22:20Chemcomex Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL2:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Socher Václav (40)1. FC Naděje Praha -VL213
2Němec Ladislav (45)1. FC Naděje Praha -VL612
3David Michal (40)BT Ježek 0609-VL65
3Smetana Michal (45)BT Ježek 0609-VL65
4Tůma Libor (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL44
5Chrž Radek (45)Siemens -VL54
6Kloubek Jaroslav (52)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL64
6Smetana Petr (43)BT Ježek 0609-VL64
7Čížek Milan (54)Siemens -VL43
7Dostál Petr (49)BT Ježek 0609-VL43
7Stejskal Vítězslav (40)Chemcomex Praha -VL43
7Svoboda Petr (45)Chemcomex Praha -VL43
8Davídek David (45)1. FC Naděje Praha -VL53
9Beneš Jan (39)1. FC Naděje Praha -VL63
9Švestka Viktor (47)The Best of Praha - VL63
10Adamec Petr (49)Chemcomex Praha -VL22
11Kos Petr (43)Chemcomex Praha -VL42
11Voženílek Slavomír (55)Siemens -VL42
12Hes Milan (40)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL52
13Dvořák Miroslav (42)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL62
13Maceridis Kostas (56)Siemens -VL62
13Schiller Josef (57)Siemens -VL62
14Burle Jiří (42)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL21
14Čermák Pavel (44)The Best of Praha - VL21
14Diviš Karel (42)Chemcomex Praha -VL21
14Frydrych Petr (44)BT Ježek 0609-VL21
14Grajcar Roman (46)BT Ježek 0609-VL21
14Kment Štěpán (49)Chemcomex Praha -VL21
14Königsmark Miroslav (52)Siemens -VL21
14Mucha Daniel (44)Chemcomex Praha -VL21
15Honig René (45)The Best of Praha - VL41
15Chuman Martin (45)The Best of Praha - VL41
15Juga Michal (41)Chemcomex Praha -VL41
15Neubauer Norbert (48)Chemcomex Praha -VL41
16Charousek Robert (43)Chemcomex Praha -VL61
16Pacák Roman (44)BT Ježek 0609-VL61
16Spurný Josef (52)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL61
16Valášek Jiří (44)The Best of Praha - VL61
16Zezula Vlastimil (58)Siemens -VL61
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Hes Milan (40)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL5211017
2Kučera Aleš (44)The Best of Praha - VL6810013
3Smetana Michal (45)BT Ježek 0609-VL61000010
4David Michal (40)BT Ježek 0609-VL641009
5Němec Ladislav (45)1. FC Naděje Praha -VL631008
6Kment Štěpán (49)Chemcomex Praha -VL221007
7Chuman Martin (45)The Best of Praha - VL421007
8Tenkrát Zdeněk (43)BT Ježek 0609-VL470007
9Schiller Josef (57)Siemens -VL650005
10Švestka Viktor (47)The Best of Praha - VL640004
11Brandejs Michal (51)Siemens -VL430003
11Fremund Filip (50)1. FC Naděje Praha -VL430003
11Tůma Libor (51)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL430003
12Dvořák Miroslav (42)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL630003
12Holub Michal (56)Siemens -VL630003