Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Veteránská" - sezóna 2023/2024

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Chemcomex Praha -VL1291240:1028
2FLY UNITED - VL1281344:2025
3FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1280427:2324
41. FC Naděje Praha -VL1221921:487
5BT Ježek 0609-VL12111020:514
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VLFLY UNITED - VLChemcomex Praha -VL
1. FC Naděje Praha -VL - 5:3 (1:2)
3:2 (1:1)
2:6 (1:3)
2:3 (1:1)
1:3 (0:1)
0:2 (0:2)
1:4 (1:2)
4:4 (1:4)
0:3 (0:2)
1:7 (1:3)
0:5 (0:3)
2:6 (1:4)
BT Ježek 0609-VL3:5 (2:1)
2:3 (1:1)
6:2 (3:1)
- 3:4 (3:2)
1:2 (1:2)
1:5 (0:2)
0:9 (0:4)
0:9 (0:2)
0:3 (0:1)
0:2 (0:0)
0:3 (0:1)
4:4 (3:1)
FK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:2 (1:1)
3:1 (1:0)
2:0 (2:0)
4:3 (2:3)
2:1 (2:1)
5:1 (2:0)
- 0:4 (0:2)
2:4 (1:0)
5:2 (3:1)
0:3 (0:1)
0:2 (0:1)
1:0 (0:0)
FLY UNITED - VL4:1 (2:1)
4:4 (4:1)
3:0 (2:0)
9:0 (4:0)
9:0 (2:0)
3:0 (1:0)
4:0 (2:0)
4:2 (0:1)
2:5 (1:3)
- 2:1 (1:1)
0:6 (0:2)
0:1 (0:0)
Chemcomex Praha -VL7:1 (3:1)
5:0 (3:0)
6:2 (4:1)
2:0 (0:0)
3:0 (1:0)
4:4 (1:3)
3:0 (1:0)
2:0 (1:0)
0:1 (0:0)
1:2 (1:1)
6:0 (2:0)
1:0 (0:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1219201049
2BT Ježek 0609-VL1228500053
3FLY UNITED - VL1235400055
4Chemcomex Praha -VL1224301059
51. FC Naděje Praha -VL1243301078
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
119.11.2023 - 08:30Chemcomex Praha -VLBT Ježek 0609-VL2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
219.11.2023 - 09:10Chemcomex Praha -VLFLY UNITED - VL1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
319.11.2023 - 09:50BT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL3:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
419.11.2023 - 10:30FLY UNITED - VL1. FC Naděje Praha -VL4:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
519.11.2023 - 11:10FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL3:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
603.12.2023 - 08:30BT Ježek 0609-VL1. FC Naděje Praha -VL3:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
703.12.2023 - 09:101. FC Naděje Praha -VLChemcomex Praha -VL1:7(1:3) Podrobnosti o zápasu
803.12.2023 - 09:50FLY UNITED - VLBT Ježek 0609-VL9:0(4:0) Podrobnosti o zápasu
903.12.2023 - 10:30FK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VL0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
1003.12.2023 - 11:10FK ADRIA DOBŘÍČ-VLFLY UNITED - VL0:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
1117.12.2023 - 18:00Chemcomex Praha -VLBT Ježek 0609-VL3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
1217.12.2023 - 18:40BT Ježek 0609-VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1317.12.2023 - 19:20Chemcomex Praha -VLFLY UNITED - VL6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1417.12.2023 - 20:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1. FC Naděje Praha -VL3:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1517.12.2023 - 20:401. FC Naděje Praha -VLFLY UNITED - VL4:4(1:4) Podrobnosti o zápasu
1627.01.2024 - 18:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VL0:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1727.01.2024 - 18:40FLY UNITED - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
1827.01.2024 - 19:201. FC Naděje Praha -VLChemcomex Praha -VL0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
1927.01.2024 - 20:00BT Ježek 0609-VLFLY UNITED - VL0:9(0:2) Podrobnosti o zápasu
2027.01.2024 - 20:40BT Ježek 0609-VL1. FC Naděje Praha -VL2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2104.02.2024 - 08:301. FC Naděje Praha -VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL0:2(0:2) Podrobnosti o zápasu
2204.02.2024 - 09:10FK ADRIA DOBŘÍČ-VLBT Ježek 0609-VL5:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
2304.02.2024 - 09:50Chemcomex Praha -VL1. FC Naděje Praha -VL6:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
2404.02.2024 - 10:30FLY UNITED - VLBT Ježek 0609-VL3:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2504.02.2024 - 11:10FLY UNITED - VLChemcomex Praha -VL0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2618.02.2024 - 17:001. FC Naděje Praha -VLFLY UNITED - VL0:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
2718.02.2024 - 17:40FLY UNITED - VLFK ADRIA DOBŘÍČ-VL2:5(1:3) Podrobnosti o zápasu
2818.02.2024 - 18:201. FC Naděje Praha -VLBT Ježek 0609-VL2:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
2918.02.2024 - 19:00FK ADRIA DOBŘÍČ-VLChemcomex Praha -VL1:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
3018.02.2024 - 19:40BT Ježek 0609-VLChemcomex Praha -VL4:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Moučka Petr (42)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1212
1Velčovský Lubomír (49)FLY UNITED - VL1212
2David Michal (46)BT Ježek 0609-VL89
3Dobřanský Jindřich (46)FLY UNITED - VL127
3Charvát Rostislav (45)Chemcomex Praha -VL127
4Kovařík Jakub (40)Chemcomex Praha -VL66
5Slavík Tomáš (41)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL86
6Guerrero dominguez David (46)1. FC Naděje Praha -VL106
7Socher Václav (46)Chemcomex Praha -VL45
8Smetana Michal (51)BT Ježek 0609-VL85
9Hösl Petr (44)Chemcomex Praha -VL105
9Šafránek Robert (51)FLY UNITED - VL105
10Horyna Radek (41)Chemcomex Praha -VL44
11Honig René (50)FLY UNITED - VL64
12Chuman Martin (51)FLY UNITED - VL74
13Jelínek Václav (46)1. FC Naděje Praha -VL124
14Marku Leonard (47)FLY UNITED - VL43
14Šmeral Petr (48)Chemcomex Praha -VL43
14Vinkler Pavel (43)Chemcomex Praha -VL43
15Fedák Ladislav (45)1. FC Naděje Praha -VL53
16Fenik Václav (51)1. FC Naděje Praha -VL63
16Holas Martin (40)FLY UNITED - VL63
17Neumann Tomáš (47)BT Ježek 0609-VL103
18Čermák Pavel (49)FLY UNITED - VL123
18Voženílek Slavomír (61)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL123
19Kloubek Jaroslav (57)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL42
19Krtek Martin (42)BT Ježek 0609-VL42
19Sochor Michal (45)Chemcomex Praha -VL42
20Zahradníček Petr (54)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL102
21Brychta Pavel (41)1. FC Naděje Praha -VL122
21Štilec Jan (69)FLY UNITED - VL122
22Čermák Jan (48)FLY UNITED - VL21
22Demyanchuk Viktor (44)Chemcomex Praha -VL21
22Merta Dušan (45)1. FC Naděje Praha -VL21
23Hejna Michal (45)BT Ježek 0609-VL41
23Kment Štěpán (54)Chemcomex Praha -VL41
23Kolen Patrik (39)Chemcomex Praha -VL41
24Exner Bohumil (45)Chemcomex Praha -VL61
25Marhons Lukáš (41)1. FC Naděje Praha -VL81
25Rod Michal (50)Chemcomex Praha -VL81
26Fremund Filip (55)1. FC Naděje Praha -VL101
26Maceridis Kostas (62)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL101
27Zezula Vlastimil (64)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Houdek Martin (49)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL8100121
2Borský Pavel (51)Chemcomex Praha -VL11100121
3Vrňák Michal (44)1. FC Naděje Praha -VL7000120
4David Michal (46)BT Ježek 0609-VL8620016
5Guerrero dominguez David (46)1. FC Naděje Praha -VL101110016
6Dobřanský Jindřich (46)FLY UNITED - VL121010015
7Kment Štěpán (54)Chemcomex Praha -VL4220012
8Smetana Michal (51)BT Ježek 0609-VL8510010
9Zahradníček Petr (54)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL1041009
10Brychta Pavel (41)1. FC Naděje Praha -VL1290009
11Fenik Václav (51)1. FC Naděje Praha -VL631008
11Holas Martin (40)FLY UNITED - VL631008
12Fedák Ladislav (45)1. FC Naděje Praha -VL580008
13Slavík Tomáš (41)FK ADRIA DOBŘÍČ-VL821007
14Neumann Tomáš (47)BT Ježek 0609-VL1021007